Póker sta(R) 2011 ápr. 08. - 17:33:14
(16766/29286)
A régi kitartó nézõk pont, hogy nem hisztiznek hanem szeretik és nézik, asz meg hogy nem fér as fejedbe, hogy ez egy mûfaj és nem majmolás .. már márt poénos, de távkapcsolód van gondolom...
Póker sta(R) 2011 ápr. 08. - 17:29:26
(16765/29286)
ezt minden ismerõsöm is megerõsítette õket is elõvennék, mertt le kellett volna adni. de persze te ismét jobban tudsz minent.
picigyongy 2011 ápr. 08. - 17:16:04
(16764/29286)
Mennyire életszerû az : egy férfi 6 éven keresztül egyszer sem látja a gyerekét ,egyszercsak felbukkan és ..odaadná az éttermét, az egész családja megélhetését azért, hogy lássa a gyerekét ? Mellékesen ez Zsolt, egy tökös csácó, akitõl annyit tudnék elképzelni, hogy elteszi az Andit láb alõl.
picigyongy 2011 ápr. 08. - 17:13:10 Előzmény zimankó
(16763/29286)
Azzal szokták elintézni, hogyha nem tetszik, akkor találd meg a távkapcsolót...De tökéletesen egyet értek veled: rendszeresen nézzük : szokásaink alapján esténként együtt vagyunk velük. Ezért nem tisztességes a régi ,kitartó nézõkkel szemben , hogy teljesen igénytelenné válik minden. Lehetne sorolni a negatív kritikákat-bevallom, pozitív nem is jut hirtelen eszembe. AMin nem tudom magam túltenni, az az, hogy az egyik szereplõ 6 évet öregszik, a másik 3-t.Mert eltelhetett volna 6 év és akkor természetes, hogy Oszi iskolába jár - de a többiek- Noémi 19-rõl 21-re...-maradtak, amennyi voltak. És nekem hiába mondja pókerezõ társam , hogy külföldön így szokták : itt vagyunk , ne majmoljuk külföldöt, fõleg ha hülyeség.
picigyongy 2011 ápr. 08. - 17:04:50 Előzmény Póker sta(R)
(16762/29286)
Gizivel együtt lopásért....megfejtettem. Miért ne forduljanak rendõrséghez ? Megfenyegették õket : mellékesen õk a pénzt nem lopták, találták. Nem hinném, hogy volna olyan törvény, hogyha találsz 10 millát, akkor le kell adnod a talált tárgyak osztályára..A hátizsák be volt dobva a közösbe és senki nem kereste a lakõk közül.
Póker sta(R) 2011 ápr. 08. - 13:45:44
(16761/29286)
Nem hívhat rendõrt mert õt is viszik a sittre gizivrl 1ütt lopásért...
zimankó 2011 ápr. 08. - 07:05:53
(16760/29286)
Hát a tegnapi rész sem volt pitlák....
A közért kirablója menekülés közben fillére kitudta számolni mennyit lopott.Mint volt pénztáros futás közben azért ez nem ki teljesítmény. Pláne olyan stresszhelyzetben,hogy berohansz az elsõ ház pincéjébe és ott ledobod a zsákmányt az elsõ rom mosógépbe.
Ha valaki lakott bérházban vagy lakótelepen,kérek véleményt mennyi a százalékos az esélye, egy üres ,de még 1%ban használható hátizsák elzárás nélküli megmaradásának??? Nem hetekben hanem órákban mérhetõ!

Vilibácsi egy 20 ezres engedményt ad a pecára, olyan embernek aki nem horgászik..huh...Andrásnak pedig, Géza elsõ szvára rovancsolt,felsem tünik mibõl jött az udvarosnak az a 100 as amibõl a bot lett..?
A betörõ-rabló,nem örül,hugy lyuk van nekije a fenekén, elszámolás vitába keveredik Viliékkel. Komolyan tegnap felmerült bennem,hogy ezt a "matinét" nem nézem tovább...Ahoz,hogy mint bohozatot nézzem nem eléggé humoros,ezt viszont már idegesítõ nézni.Néha fel szeretem volnna állni és fejbeverni Vilibácsiékat egy husánggal.

Rendezõ ébredj mert tönreteszed az egész mûvedet!!!!!!!!!!Nézhetetlen ostobasággás silányítod milliók kedvenc mûsorát!!!!!!!!!!!!!!!!
tricia 2011 ápr. 07. - 23:14:38 Előzmény zimankó
(16759/29286)
És írj csak bátran, mert szívesen olvastam a kritikáidat.
Te, így olvasva a Barátok közt-et, egész humoros sorozat, nem?
:-)
tricia 2011 ápr. 07. - 22:52:37
(16758/29286)
Csak Vili bácsi lehet ennyire balek, hogy elszólja magát a zöld hátizsákról. Ha én találnék lóvét, egy szót sem szólnék senkinek sem, nemhogy bekameráznám a pincét. Tényleg, annak a zsarolónak honnan volt kulcsa? Vagy most már mindenki ki-bejár abba a pincébe? Ott lakott a házban vagy mi? Mert már kezdet kezdetén rendõrt kellett volna hívni, ha illetéktelen õ a pincében, aztán keresse a rendõrségen a hátizsákját! Ez valami mondva csinált probléma, nem tudom, mit akarnak kihozni belõle, de nagyon vontatott.
picigyongy 2011 ápr. 07. - 21:42:18 Előzmény zimankó
(16757/29286)
Tökéletesen igazad van : sajnos szomorúbb, hogy a mosoly- nevetés eltûnt az emberek arcáról: sok - sok probléma és éppen ezért nem vagyok annyira lelkes BK-rajongó, mint ahogyan illene....Nem a fancsalli képükre vagyok kiváncsi , férjem szokta mondani, hogy mi lenne, ha nem barátok közt lenne....És egyre igénytelenebb , a mai Laci horrorisztikus jelenete után nem tudom, hogy fogok-e tudni aludni. Ha ennyire nyûglõdnek a forgatókönyv írók, akkor olvassanak fórumokat, meríthetnének belõle ötletet.
picigyongy 2011 ápr. 07. - 21:34:05 Előzmény Póker sta(R)
(16756/29286)
Mwgpróbálom értlmezni, de komoly kihívás....GYERE KI ! Csápokkal nem tudok közmondást - szólás mondást, csápja van valamilyen dögnek meg a trolinak. Esetedben alkalmazható a hátrébb az agarakkal....
5/10
Stevie19 2011 ápr. 07. - 21:28:57 5/10
(16755/29286)
Jajj, ez a Zsolt - Andi - Oszkár - kávéház szál amilyen jól indult, annyira kezd unalmassá és elcsépeltté válni, nyújtják, mint a rétestésztát. Mondjuk kétségtelen, hogy amíg ez lebeg a sorozat valóságtól elrugaszkodott berkein belül, addig van mit mutatni. Ha másra nem is, erre még mindig jó lesz.
zimankó 2011 ápr. 07. - 20:33:22
(16754/29286)
Örülök,hogy ha tényleg vittem szint a napodba.
Tényleg nem szapúlni akarom a barikat,de kéne valamit csinálni azokkal a dolgokkal amiket feldobtam,mert oda nem szívesen jutnék,hogy munkatársaim ,barátaim elõtt szégyellnem kelljen,hogy nézem.Kezdetben jó szinvonalú szappanopera, átkozottúl elnagyolt dologgá silányúl.

Nekem Toninál kezdett kicsit kifacsarodni a dolog. Onnan (lehet forgatókönyvírót cseréltek) datálom a fruktuációt felgyorsúlni. Onnan datálom az unszimpatikus szereplõk elõtérbehozását. pl.Tóni még egy(1) "szinfolt"volt abban,hogy mosolyogni még akkor sem látta senki ha csiklandozták, és olyan édesen tudott duzzogni pofákat vágni,"pokróckodni",hogy csak na.
Tényleg sokszor gondoltam,hogy örökbefogadott,utcáról mentett gyerekként valaki így viselkedik "szüleivel" az elég gáz.Állandóan pukkant mindenkire.
Onnan valakinek megtetszhetett a mosoly nélküli karakter és elárasztották vele a sorozatot!
Bandika:Ki látta mosolyogni?
Linda: ki látta mosolyogni?
Timike: ki látta mosolyogni?
Szabi :Ki látta mosolyogni?stb.
Ilyen házból igen gyorsan költöznék!
NewZoo 2011 ápr. 07. - 20:12:41
(16753/29286)
Hehe gondoltam, hogy egyszer csak meglesz! :D döbbenet...
Dr.Mouse 2011 ápr. 07. - 19:50:39
(16752/29286)
Kedves Zimankó! :o)
Nagyon feldobtad a napomat, köszi szépen!
Dr.Mouse 2011 ápr. 07. - 19:45:49
(16751/29286)
;-DD Tényleg hihetetlen! Meg is van az evolúció hiányzó láncszeme; Homo Labilis! :o)
Még elvárná, hogy a betû-hordalékát mások értelmezzék..
smithko 2011 ápr. 07. - 19:42:45
(16750/29286)
Isten hozott minälunk! :-)
Ältaläban azert a BK-rol is beszelünk, de ma vhogy elkanyarodtunk a nöi egyenjogusäg fele. :-)
Póker sta(R) 2011 ápr. 07. - 19:21:01
(16749/29286)
Nem hANEM AKKor ha debilnek nevezném mert olyat néz ami nekem nem tetszik! szóval vissza csápokkal. És értelmezd a dolgokat.
NewZoo 2011 ápr. 07. - 19:05:40
(16748/29286)
:D Ez megint szép, igényes mondat volt:
"mert régen a férfi férfi volt a nõ meg nõ. a férfi elmenni lelõni állat, hazaavinni asszony megsütni."
XD Hihetetlen...:-DDD
Ember... az olyan sötét, egyszerû férfi, mint amilyen a Novák-karakter, az ne akarjon "a ház feje" lenni - bár csak a buták ragaszkodna ehhez az elavult kifejezéshez, az intelligens nem így mûködik. Ha meg egy ilyen marha tudatosan egy nála tanultabb, intelligensebb nõt választ, min csodálkozik? Ki szeretné, hogy a ház feje egy ostoba birka legyen?! (Nagyon leragadtál egy témánál, és most csontig rágod, pedig inkább telepíts fel egy helyesírás javító bõvítményt.)
picigyongy 2011 ápr. 07. - 18:47:35
(16747/29286)
Õ mindent tud -õ ismeri az arab kultúrát....Ezt a sok hülyeséget ...Sokáig azt gondoltam , hogy Pókerezõtársunk direkt idegel , mert nem tudom elképzelni, hogy ilyen stílussal életben legyen valaki...itt elmegy, de az életben nem hinném, hogy az életben ne verték volna ki belõle..Vagy ki van közösítve mindenhol - iskola, napközi....