picigyongy 2011 ápr. 30. - 15:07:22
(16946/29286)
MAjd jön társunk , ha befejezi a pókerezést és helyre tesz Téged is , hogy miért foglalkozol ilyenekkel, nem fontos , nem ez a lényeg...
picigyongy 2011 ápr. 30. - 15:03:39
(16945/29286)
Amikor Kinga terhes volt, akkor is szinte lehetett tudni, hogy nem lesz : általában akkor szokták beleírni, ha a szereplõ várandós. Lehet, hogy csalódunk - csak ne egy hónap alatt szülessen meg. Még ha tesztet csinált volna , de 1 - 2 napos késés...Zsófi hülye szõke plázamacska - pedig többet ki lehetne hozni a karakterébõl...Multkor olvastam , hogy a Gizikét alakító színésznõ gyereket szeretne pár éven belül : akkor annak Vili lesz az apja ?!
1/10
loma06 2011 ápr. 30. - 15:02:40 1/10
(16944/29286)
Ebben a sorozatban egyik gyerek sem jár iskolába?
picigyongy 2011 ápr. 30. - 14:58:42
(16943/29286)
Tény : de meg akarta ettõl kimélni, nagymamim emlegette a bölcs mondást : amirõl nem tudunk, az nem fáj..
picigyongy 2011 ápr. 30. - 14:55:32
(16942/29286)
Lett valahonnan 9 milla - lehe felvette uzsorásoktól és ezzel zsarolja Gézát ? Nem adja el a kéglit 22 milliért , mert még ez is kevés ahhoz, hogy visszafizesse, meg Anditól megvásárolja a láthátatást . - a gyerek lelép ingyen , dobol majd a Rózsában...-
5/10
Lojzee 2011 ápr. 30. - 14:54:41 5/10
(16941/29286)
Szerintem azért volt szemét húzás Mikitõl, mert tudta jól, hogy a fia szerelmes Gerdába. Ez azért elég lélekbegázolás a fiának!
5/10
Lojzee 2011 ápr. 30. - 14:51:48 5/10
(16940/29286)
Nagyokos Zsófinak 2 napja nem jött meg, de már a fél háznak elújságolja, hogy gyereke lesz. Szánalmas. Nyilvánvaló, hogy semmi nem lesz belõle.
picigyongy 2011 ápr. 30. - 14:50:02
(16939/29286)
Szerintem Gerda a hibás : ha kerek-perec lekoptatja Balázst, akkor nincs ez a szitu...Persze ez olyan kiméletes- nem kezdek a tanítványommal...és utána ?! Balázs kamasz - szóval nem lehet senkit elitélni, legfeljebb Mikit , mertmit is akart ? Tartósabb kapcsolatot - vagy alkalmankénti hettyenpittyet ? Akkor csinálta volna tapintatosabban - ugyanakkor kapott pénzt a srác, tehát nem volt szép dolog hazamenni....Õ a hibás !
Sasbácsi35 2011 ápr. 30. - 14:44:23
(16938/29286)
Szerintem Miki csak élt a lehetõséggel,hogy megcsináljon egy jó nõt,attól még nem szemétláda.
2/10
nikato 2011 ápr. 30. - 14:19:30 2/10
(16937/29286)
Én se értem, h minek kell Bartának mindig egy segítõ társ a házból. Géza elfog cseszni mindent. Ha meg Zsófi megtudja, h mi volt, adhatják oda a szegényeknek a pénzt, vagy ahogy szokott lenni.. Petiék megint nem járnak suliba. Miki meg egy szemétláda.
Póker sta(R) 2011 ápr. 30. - 09:51:48
(16936/29286)
Te mit csináltál volna az õ helyébe????
Póker sta(R) 2011 ápr. 30. - 09:47:59
(16935/29286)
Mert nem gengsztzer fõnök ahogy te írtad, pusztán van "ismeretsége", a pénzt lehet, hogy le tudták neki nyúlni de 1 rablás az más tészta....
zimankó 2011 ápr. 30. - 06:53:10
(16934/29286)
Látod ez eszembe sem jutott:-))Tényleg a kis készséghes hozott 10 millát és még azon is meglepõdött,hogy kap belõle egy köteget.
Aztán még azt is eljefelejtette Barta,nézzétek vissza,hogy adott egy köteget a visszahozónak,mert Gézának folyamatosa a teljes stexet említi.
Tényleg miért nem szól most is a kishavernak,hogy ugorjon már el az ékszerekért.

Ja ekszerrablás-pláne antik- mit Hercule Poirot idejében, miért nem egy életszerü postát vagy bankot.
Ki a nyív vesz meg egyedi antik ékszereket,lefeljebb beolvasztva,akkor meg miért nem egy sima ékszbolt,két alufizetett minimálbéres,reszkeõalkamazottal?
vagy Gézát mindenképpen ki kell, a sorozatból írni miszerint lelõvik vagylecsukják.

Balázska pedig -a történelem ismétli önmagát-átmegy duzzgó Tóniba?fuj de unalmas---más nem jutott eszükbe.
Tóni lopott csalt hazudott,de Miklós volt az etalon gonosz,akitõl kocsit pénzt,eltartást kapott-mint Balázs- és foyton utálokzott.
popeszku 2011 ápr. 29. - 23:05:17
(16933/29286)
Ha már a Barta akkora nagy gengszterfõnök,hogy az emberei simán lenyúlják egy másik banda pénzét,még házhoz is szállítják borravalóért,akkor mi a fenének kell neki a szerencsétlen Géza?Elég volna csettinteni egyet,s az antik kincsek máris az irodájában landolnának,nemde?
picigyongy 2011 ápr. 29. - 21:32:26
(16932/29286)
Szerintem kifelejtetted, hogy Nóra fél,hogy a sexõrült Attila kikezd Timikével és ezért elzavarja....Az irodában együtt fognak éldegélni az összes elõkerült gyerékevel , meg akivel sexuális kapcsolata volt.
Ha társasház, akkor csak egy kutya lehet,,,,,
zimankó 2011 ápr. 29. - 19:33:14
(16931/29286)
Ja a nyakatlan árva storyt már most mondom,kiváncsivagyok elnagyolt forgatókönyírónk agyából kerül e ki jobb:

Nyakatlan árva dobol,Zsofi kiakad a hangtól,Barta leordítja a fejét,hogy nem türelmes a gyerekhez.Tán még külön is mennek.Zsofi lányanyaként megszüli Zsolt gyerekét,amit Klaudiával nevelnek.Zsolt azt sem láthatja.Esetleg elmegy otthonról a veszekedés után egy ujjabb csoporttársához akivel 12 éve egy szemesztert eltöltött az iskolán....ott alszik,kb ekkor esik teherbe ujjabb vérdráma ,kié a gyerek...
Minden részben egy csoportársa bukkan fel... miért nem találnak már ki ,hogy csak egy egyszerú járókelõt hoz haza?????????Ettõl a csoporttárs storytól begõzölök......

Miklós fia vagy világgá meg-fukciója lehjárt a sorozatban-vagy ellensége lessz eltartó apjának.
Folystasam?

Géza minimum meghal a közös buliban,esetleg Barta teszi el lábalól...
zimankó 2011 ápr. 29. - 19:25:04
(16930/29286)
Az a gáz,hogy nem csak a pénz visszaszerzése volt elnagyolva,de még azt sem tudtuk meg,hogy hogyan, ki által került oda!Kizárólag Vili verziója van,hogy az interneten olvasott egy rablást, a közértben.Hát ez"igen" életszerü...
Ha találnék egy köteg pénzt aligha tudnám meg a netrõl,hogy kié,még ha sok mindent lehet onnan megtudni,akkor sem.
De itt a pénzügyek mindig ilyen zürösek..
Géza mikor még András lányával járt ,pénzthamísított,Bartával és Nóra apjával.A bevételt,ha jól emlékszem árvaháznak(megint az árvaház 2000 ben húúúú...)adták,utánna egyszemélyes ágyon nyomorogtak ketten.
Aztán Géza gyémántot csempészett, azt(hasznot) Kingával adták le egy árvháznak,kb 2006 ban ,ávaház...megint..húh).Utánna azon rinyáltak,hogy mibõl lessz lakás.Mint egy osztálytársadalom. Gézát szegénynek találta ki a forgatókönyv írója,az is marad.
De azok legalább el lettek magyarázva,honnan volt a pénz,hová lett.De most már ezzel sem tisztelenek meg. Hova a túros p. be rohanuk???Nem lehetne egy kicsit lassítani ,hétköznapivá teni ezt a sorozatot. Itt már minden epizód egy "vérdráma",persze végletekig elnagyolva.
A másik a ruhák.Juli fia másfél héten áthordott egy uv zöld tininidzsateknõc pulcsit.
Még Szabi kocsiját is ebben kötötték el. Buli elõtt az ember lánya-fia fürdik, tiszta ruhát vesz...vagy ez csak az én lánykoromban volt.Ma büdösen hódít az ifjú? szagával??
Sasbácsi35 2011 ápr. 29. - 18:54:54
(16929/29286)
Most már én is elgondolkodtam ezeken a bõdli dolgokon,miért jó ez a forgatókönyv íróknak?Miért nem lehet belevinni egy kis életszerûséget a sorozatba?Nem tudom van-e olyan háztartás a városban ahol kisestélyiben mosogatnak.Nem hiszem.A B.K.-ban csak olyanok vannak.Nagyfejû gyerek meg kicsinálja a dobjával a lakókat mi?Hát ez ku...va jó.Ilyen nincs is a valóságban,hogy egy apa dobot vesz a fiának!Ez csak mese habbal.
picigyongy 2011 ápr. 29. - 13:11:42
(16928/29286)
A filmeknek meg van az az elõnye, hogy eseménydúsabbak. Nem akarok jönni a Jóbarátokkal ,de szinte nincs olyan része , amit ne néznék meg újra és ne tudjak rajta önfeledten szórakozni.Lehet, hogy korral is jár, hogy már nem tud úgy lekötni - a BK- erõltetett , logikátlan sok minden és nem életszerû. Pedig pont ennek kellene lennie : ruha , cipõ -András állandó öltönye, Nóra úgy mosogat, mintha színházba menne - azt sugallja, hogy eljátszanak egy szerepet, a tökéletességre nem törekednek , a rendezés másodlagos. Na bunkókám , nektek ez is jó....Mintha minden percben történnie kellene valaminek - ha nem , akkor szegény Timit elküldik kezet , vagy fogat mosni....-LAci úgy szenved , mintha ki akarnák írni a sorozatból - ugyanakkor a 9 millió ft elõkerítéséek magyarázata : CSAK VALAHOGY.Elgondolkodtathat - mint ahogy a hogy kerülhetett oda - de nem úgy tûnik, hogy ezt meg akarnák magyarázni. Nem baj, jön az óriáscsecsemõ dobolni - meg lesz BArta bûntársa....
picigyongy 2011 ápr. 29. - 13:00:55
(16927/29286)
Ez tény ..........