kabala 2011 máj. 03. - 11:29:55
(17009/29289)
Mi az, hogy a taknyos kölyök (Balázs) megsértõdik, ha az apja összejön valakivel, akit ugyan õ is kinézett magának, de akinek eszében sincs vele járni?
És mi az, h a taknyos kölyök így beszél az apjával (Miki), ilyen kioktató, bicskanyitogató stílusban. Hogy jön õ ahhoz, h lebaxxa az apját bármiért is, hogy még neki kelljen kuncsorognia a paraszt gyerekénél?
És mi az, h az apa testvére (András) még lovat is ad a taknyos kölyök alá azzal, hogy a kölyök pártjára is áll és még be is fogadja, csak mert vita van apa és fia között? Hogy lehet így gyereket nevelni?
Egyébként pedig annyira unalmas már ez, amit Mikivel csinálnak! Már nem tudnak mit kitalálni, csak ilyen baromságokat. Ilyen hol van az életben?
(Arról már nem is beszélve, h újabb szereplõnek bukkant fel utóda a múltból. Csúcs!)
kabala 2011 máj. 03. - 11:18:58 Előzmény zimankó
(17008/29289)
Miért? Ha szereti azt a piros pulcsiját.....
zimankó 2011 máj. 03. - 09:56:37
(17007/29289)
Columbónál,még elment a soha nem mosott ballon,meg a barna öltöny,mert az a karakter része volt.De ítt észotó viklágfik hordanak egy ruhát hetekig. Zsófi az egyetlen aki túlöltözött.Lehet õ veri a balhét,hogy ne csináljanak belõle egy luzer "rongy"babát hanem öltöztessék színésznõhöz méltóan?
zimankó 2011 máj. 03. - 09:50:46
(17006/29289)
Az az a piros pulcsi.A kellékest,dramaturgot úgy rugnám fenékbe...
Vagy tényleg , percek alatt összecsapnak egy heti adást?
Átöltözni sem kell,lotifutiban gyûrik le az epizódokat???
Ennyire igéntelen rendezõ,kellékes dramaturg,megkockáztatom egyetlen Tv mûsorban sincs!!!
Ott a jelentvégeket még fényképpel is rögzítették,hogy minden,még a cigi is olyan hosszú legyen a következõ jelenetben ahol vágásnál abbahagyták!
Itt meg egy hetet legyürtek egy polóban. Persze ha nem akarnak ruhatárost,ne legyenek ilyen irritáló szinû ruhák!Legyenek egyszerü nem figyelemfelhívó szinek.Én sem a hibákat keresem állandóan,de van ami kiveri az ember szemét és idegesít.Péteren volt már hetekig rikítósárga, uw zöld,stb most balázsnûál kezdik a bikavadító színû polót. De már a tegnapi adásban erõsen gyûrött is volt.Gondolom azért egy heti jelenet felvételén még ha csak két napos is, õ nem szól,hogy rendezõbajtárs már szagom van?????
picigyongy 2011 máj. 03. - 09:27:42
(17005/29289)
Találó - hibátlan. - szerintem -A férjem párszor bele - bele nézett és kiakadt, hogy mi lenne , ha nem BArátok közt ?! lenne....Tulajdonképpen engem zavar egy kicsit a címe , mert mindig a Jóbarátokat juttatja eszembe....A BK a " mi " sorozatunk, de egyre színvonaltalanabb, olyan nyûglõdõs, hogy szóljon valamirõl...A történetek nem életszerûek és mintha minden percben történnie kellene valaminek....és nem szabad egy karaktert sem meghagyni normálisnak ...Claudia -Attila jelenlegi kapcsolata túl megy a józan észen ....lassan nincs szerethetõ szereplõ.-BArta kiakaszt az OSzifüggõségével...- Miklós az , aki : én itt hagytam volna Stellát - ha nem is állandóra - megérdemelt volna egy kis pihit .
picigyongy 2011 máj. 03. - 09:16:25
(17004/29289)
Felfogás kérdése : én tegnap úgy néztem , hogy ez az a piros pulcsi ?! A hátán ott volt a három biz - baz...
zimankó 2011 máj. 03. - 08:50:16
(17003/29289)
De ha Balázson ma is a piros öklös póló lesz igérem kikapcsolom a Tv és olvasok..mindennek van határa!!!!!!!!!
zimankó 2011 máj. 03. - 08:46:42
(17002/29289)
Már tényleg odajutok,hogy Miklós leges leg egyenesebb karakter!Úgy szerez pénz ahogy tud,átgázol mindenkin,de legalább nem alakoskodik,vállalja önmagát,és mindig vállalja amit tett.Felveszi a szidást megvetést,és ritkán szembesíti vádlóit,hogy õk pont ajkkora senkik.Nór beszél neki -aki évekre megszökött?Aki a tetvérét vitte haza!Nõként soha nem tennék ilyet,mert ez rólam állítna ki bizonyítványt-és a voltférjem elõtt élek annak tesójával,közös gyerekünket nevelve?Na ne....
Attila sunyi hazug,
Nóra sunyi ostoba,de kardot nyelt,mire?
Juli sunyi ostoba,hazug
Klaudia sunyi hazug gátlástalan,
András Luzer
Laci luzer hazug ostoba
Zsolt hazug gátlástalan gengszter
Szabi ostoba hazug élõsdi
Balázs pszhiopata hálátlan dög
Vilibácsi hazudós lúzerKinga beteges hazudozó,ostoba liba
Géza hazdós luzerbünözõ-Sikertelen bünözö
Zsófi igyenelõ hazudós"némber"

Nem sorolom tovább szóval,Miklós se kéne ha ketten lennénk a földön összesen,a a ház többi lakója mind mind magába szállhatna, hogy Miki az egyetlen aki az aminek látszik,és aminek látszatja magát.Szerintem az õ karaktere az egyetlen hiteles.A megváltozni akaró,gyenge ember,aki meleg otthonra családra vágyik, de a megnemértettség,és a nála sokkal terheltebb környezete, saját hibáikat is rávetítve,mindig megakadályozzák a jó útra térésben-persze legnagyobb gátja magának, maga Miki.
picigyongy 2011 máj. 03. - 08:44:27
(17001/29289)
Gerda most bocsánatot kért , de miért is ?! Felment kéglire , nem csak úgy adódott az alkalom.- egy nõs pasinak is számolnia kell azzal, hogy hazajön a felesége.... - tehát tudta, hogy mit csinál - akkor most miért kell szégyenkeznie ? Miért kell neki lelkiismeretfurdalásának lenni ? Mellékesen tudta , hogy a kissrác bele van zúgva- hülyítette .
picigyongy 2011 máj. 03. - 08:40:03
(17000/29289)
HA okoskodva nézem , akkor Miklós engedékenységének következménye Balázs változása ? Itt az ideje , hogy visszazökkentsék a karakterér a régibe - vagy társuljon BArtával...Kocsi elkötéséhez a kulcsot el kellett lopni - tehát több , mint egy csínytevés. De ha apuci megengedi , sõt, bátorítja, akkor ne csodálkozzon , ha a gyermek átharapja a torkát.....
picigyongy 2011 máj. 03. - 08:36:58
(16999/29289)
Ennél csak az lett volna jobb, ha megcsinálja a parkban......
1/10
loma06 2011 máj. 03. - 05:35:51 1/10
(16998/29289)
Zsófi az utcán sétálva nézegeti a terhességi tesztet, amit vett... Ne már. :D
6/10
Kexo 2011 máj. 03. - 01:47:23 6/10
(16997/29289)
Hát Balázs-gyerek viselkedése tényleg kiakasztó. Miután Petivel a rexasztalnál átvertek két srácot, a megleckéztetés elõl Miki apu védte meg õket. Amikor a „talpig becsületes” Balázska és haverja elkötötték Szabi kocsiját, aztán sunnyogtak, meg játszották Szabinak az ártatlan jó barátot, Miki apu elintézte, hogy ne kerüljön sor feljelentésre. Ezután még Balázs arcoskodás céljából házibulit szervezett, ahol amellett, hogy apu drága piáit is megitták, egy kedves pár felavatta Miki ágyát is, ami már elég durván privát szféra. Most meg a kis boci által felnyalt hajú, örökké piros pólót viselõ Balázs annyira kiakadt azon, hogy Gerda kavar az apjával, hogy sértõdötten elköltözik, miután újabb kárt csinált a lakásfestéssel. Miki végig elnézõ volt, ez kis taknyos meg mindig oda megy, ahol éppen jobban jár, most épp vissza Andrásékhoz. Kijárna már Balázsnak egy atyai Makarenkó-féle, mert nagyon el van szállva magától, fõleg ahhoz képest, hogy korábban szigorú nevelõszülõknél élt.
zimankó 2011 máj. 02. - 22:29:05
(16996/29289)
Linda középiskolás volt mikor belépett a sorozatba.Most vagy egyetemista,vagy dolgozó nõ!Punktum.Balázsnak én magam veszek egy másik pólót.Ma még"festeni"is abban volt.Felháborító!!

Balázs karaktere egy pszihopatáéval ér fel.Ellopnak egy kocsit,ó a kis szende,de büntudatuk nincs, hazudnak bujkálnak,számonkéri apján,hogy miért nem õ fekhetett le Gerdával?
Jó hogy nem követelte ki,hogy ennyi neki is jár!
Magába száálás?Hitetelen rossz példát vetit az ifjuságnk!!!
Fiaim nem voltak szentek,de csak akkor nem büntiztem õket,akkor bocsátottam meg a gzfickóságaikat,gyerek és fiatal férfi korukban,mikor felfedeztem rajtuk a büntudtatot,ünbánatot.
Hiszen nem vagyunk tökéletesek,de ha belátjuk,hogy rosszat tettünk,már siker.
Itt senki karaketerében nincs bünbánat,csak Miklóséban.Hiába szidja mindenki. Õ megbánja tetteit,igaz nem tanúl,ujra elköveti.De senki még ebben a sorozatban-Lacit kiéve-még nem kért bocsánatot és nem bánt meg senkit.
Juli osztja az ész Miklósnak??Egy napra vette le tekintetét róla andrás,máris teherbeejtette a volt férje.Azért ezután sok asszonytfeketére pofozott volna a férje.Ha meg nem akkor igen nagy kussban volnék,éstartózkodnék az erkölcsi prédiktõl. Ebben sem következetes ez a sorozat!
tengerimalac 2011 máj. 02. - 21:23:43
(16995/29289)
Balázs azt elfelejtette, hogy ellopott egy autót, összetörte és az apja fizeti? Én leverném rajta, szabad akkor dolgozni + fizesse ki azt a kárt is, amit most a "festéssel" okozott...
picigyongy 2011 máj. 02. - 18:29:16 Előzmény smithko
(16994/29289)
Odáig okés , hogyha egy szereplõ kilép, akkor meggondolják, hogy pótolják-vagy kiírják. Elõbb - utóbb az lesz természetes - de teljesen megváltoztatták Linda karakterét . Most ilyen - így kell nézni. Ha meg nem ilyenek vagyunk, akkor mi vagyunk a furcsák.
picigyongy 2011 máj. 02. - 18:24:28 Előzmény Póker sta(R)
(16993/29289)
Ebbõl egy szólhat nekem : a Jóbarátok nem szappanopera....ettõl fogva mindegy, hogy minek hívjuk a BK-t, mi a szapanopera - a lényeg , hívhatod bárminek , a szar , az szar
5/10
Lojzee 2011 máj. 02. - 18:21:39 5/10
(16992/29289)
Korlátozni kéne a HSZ-ek hosszát.........
picigyongy 2011 máj. 02. - 18:21:28
(16991/29289)
Szerinted hogy lehet a történetrõl beszélni, ha ne mondj róla véleményt?
5/10
Lojzee 2011 máj. 02. - 18:20:08 5/10
(16990/29289)
Ezek szerint te nem néz(t)ed a Dallast. Egy lapon sem lehet említeni a BK-val. A Dallas teljesen reális volt, egyformán öregedett mindenki, nem cserélgették a állandóan a szereplõket.