sztimierd 2011 júl. 07. - 10:20:21 Előzmény Samanta0
(17786/29286)
Andrásék esküvõjén biztos történni fog valami. Nem láttam még botránymentes bk-s esküvõt...
Amugy azt nem értem, hogy Balázs ha néhány hete ennyire kiakadt az apján, mert elvette tõle azt a nõt, akihez tulajdonképpen semmi köze nem volt, akkor a Petire most miért nem rágott be? Ez is egy értelmes huzás volt...
2/10
nikato 2011 júl. 07. - 10:11:58 2/10
(17785/29286)
Gézának mintha most n.sárgább lett vna a képe. Még mindig abszurd ez a pincében bujdoklás.
Samanta0 2011 júl. 06. - 20:35:12
(17784/29286)
Juli kezdettöl fogva idiota karakter , nem szeretem.Fõleg mert Miklós ellenes , Miki pedig a kedvenc szereplõm :) Peti mondta hogy csak azért szakitott Lindával mert megcsalta, de attól még nem szereti Borit, csak nem akarta megbántani . Egyébként jövöhét pénteken lesz az évadzáró epizód, szerintetek mi fog történni , lehet akkor lesz András esküvöje? meg biztos Gézával lesz valami szerintem , meg valami baleset...
10/10
idõjós1010 2011 júl. 06. - 20:09:28 10/10
(17783/29286)
Abban is van valami amit Juli mondott, de csak elsõ blikkre, mert jobban átgondolva, szerintem nem is volt az olyan rég mikor királynõként kellett otthon bánni az András utasítására Julival, és több egyéb programot is kitalált már András kettejük számára, ami csak a kényelemrõl, és a szórakozásról szólt. Sokat dolgozik Juli otthon minden bizonnyal, ez tény, de azért elnyomva, vagy épp rabszolgaposzton tartva épp soha nem volt. Dolgozott õ szerintem ugyanennyit a hálátlan Alex (exférje) mellett is, mégis beérte akkoriban sokkal szerényebb esküvõvel is. és jó volna ha azt sem feledné el hogy András a legfõbb pénzkeresõ a családban, akivel mindig is meg lehetett beszélni a dolgokat, akármirõl is volt szó, de most valahogy abszolút kihagyja Andrást a döntéseibõl. Leszámítva persze hogy tán õ is dobhat egy tippet a megfelelõ menyasszonyi ruhára, de kétlem hogy bármi értelme lenne annak is. No és az azért meg aztán már tényleg túlzás volt a Julitól hogy gyakorlatilag megszabta Andrásnak hogy ki lehet a tanuja.
Julinak nagyon kinyíltak a csipái, az az igazság, hogy õ nem volt mindig ilyen. Klaudia állja a költségek zömét szerintem, de nem mindent, és ami a nem minden kategóriába tartozik, azaz juli szerint csak apróságok a nagy esküvõ költségeihez képest, az is majdnem egy autó árával ér fel. Úgy gondolom ez így nem csak egy pici kényeztetés, egy jól megérdemelt jutalom a dolgos háziasszony részére, hanem csöppet több is annál. és mint tudjuk Klaudia mindig messze-messze igyekszik túlszárnyalni minden téren az átlagot. Szóval Juli nem kicsit részesül majd különb bánásmódban az esküvõt, és a költségeit illetõen mint az átlag. Talán háziasszonynak is átlagon felüli ?
Póker sta(R) 2011 júl. 06. - 18:32:46
(17782/29286)
Egy részét állja csak Clau.
tricia 2011 júl. 06. - 17:53:53
(17781/29286)
Nem hiszem, hogy az kéne. De hát ennyi kölköt nevelni, egy fikarcnyi idejük sincs kettesben, persze, hogy belekattan Juli ebbe.
Egyébként nekem András meg tök szimpatikus volt, amikor a virágot hozta és bocsánatot kért. Nekem õszinte volt. Az esküvõ nem egy üzleti ebéd, nyélbe ütjük és kész, ha egyszer a nõ jól akarja érezni magát mint menyasszony, miért kell tõle sajnálni. Mondjuk én eddig azt hittem, hogy Claudia állja a költségeket, nem? Mégiscsak András? Claudia pénztárcáját én sem kímélném.
Rhaegar 2011 júl. 06. - 17:47:51
(17780/29286)
Nem szabad nõt megütni.
Jól be kéne olvasni neki, hogy milyen rossz anya. Meg milyen hülye. :)
Talán elgondolkozna magán..
zimankó 2011 júl. 06. - 08:17:28
(17779/29286)
:-)
tricia 2011 júl. 05. - 22:11:43
(17778/29286)
Amikor Bori megmondta, hogy õ csókolózott Petivel, akkor én visszakézbõl pofon vágtam volna és kihajítottam volna a lakásból. Hát ennyi. De Lindácska biztos majd szenved majd egy kicsit.
csancsy 2011 júl. 05. - 21:39:34
(17777/29286)
OMG, ekkora ribi karaktert, mint a Bori:D Még büszkén is vallotta, hogy vele csókolózott Peti... Ciki. De ne igyon elõre a medve bõrére, mert Peti úgy elutasította:) Az nagyon tetszett:) Csak így Peti jött ki rosszul, pedig most Borit elutasította, kell neki gondolkoznia.
norvég cica 2011 júl. 05. - 21:01:53
(17776/29286)
Úúúúúúristeeeeeen... Fárasztó viccek.
zimankó 2011 júl. 05. - 19:21:51
(17775/29286)
Egy medvének van izlése, biztosan lekotorná Gizit a tányérrõl.A hiéna talán..de az is csak a fehér csizmát nyomná be,azt is csak nasinak, egy jó zebradög ebéd után.Lenyomatni az a sok rostos húst.A baj az ,hogy Gizi sajnos"létezõ" karakter. Egy nõ ha nem ad magára, az 50X borzalmasabb mint ha egy érfi.Leglábbis szerintem. Egy nõ mindig teszeni akar,ha az kivész belõle,igénytelen lessz,megszünik nõ lenni.Persze az igényesség alatt nem a miss pichácra gondoltam.Az a másik véglet.Én ha férfi lennék ,Vilibácsi helyben inkább egy jó guminõ:-)))))mint Gizi!:-)))))


Zsofi,eddig,nagy gázzal,de elment mint karakterszinész.Az ittas nõ szerep ,hát szerintem is még alakítgatni kéne.Borszatóan ,még ebbõl a sorozaból is kilógóan ripacs volt.
Miki ,az viszont beérik mint a jó bor.Ha nem volna közismert Berényi, bármely Magyar film öregedõ,férfimachóját eljátszhatná,sõt akár még intellektuális szerepeket is. Õ az aki tényéleg színészi teljesítményt nyújt. Kár ,hogy csak ennyi "músoridõ" jut neki.Juli-Claudia páros...húh,volt ilyen szomszédom..... örjítõek tudtak lenni.Tegnap jutott eszembe, Juli táncoktási jelenete után...A szomszédnõ meg az anyja addig gyilkolták a võlegényt amig az az eskövõ elõtti éjszakán olajralépett.Akkora világbotrány volt,A Lónyai u(akkor Szamueli utca) egyik bérházának udvarán sátor ,cigányzene,minden lakó állófogadás, völegény helyett pedig a Boyszolgálat egyik alkamazottja érkezett rózsával és levéllel...hát ha akkor már van videókamera..phihh...az "finom lett volna"! Volt ott gázcsap ,dorlotin ,gyomormosás ,"meg minden mi szem szájnak ingere":-). András is nagyon kifelé kacsingat.Lehet megpucol!
marslakólajos 2011 júl. 05. - 18:13:17
(17774/29286)
Hogy írod, az állatok konyháján mennyire odafigyelnek a hygiéniára, egyre jobban aggódom a medvék miatt. Ez a Gizi nem tesz rám valami jó benyomást a tisztaságát illetõen. Nehogy szalmonella fertõzést kapjanak a húsától szegény állatok!
zimankó 2011 júl. 05. - 18:03:43
(17773/29286)
Van egy nagyon rendes barátnõm.Az ott gondozó(fõv.ZOO).Férjemmel, sokszor tényleg séta címén,hiszem az is park sétányokkal-szoktunk sétélni ott- a sok szép kedves állat csak grátisz:-))).Lehet nem szabadna írnom de szokott ilyen tiszteletjegy félét szerezni,és akkor nem kell megfizetni a borsos belépõt. Õ mutogatott meg ilyen konyhákat. Bizony én a nyugger csak kapkodtam a fejem.Bizonyos gyíkok ,egzotikus marad stb micsoda ,komoly ellátmányban rézésülnek.Csorgott a nyálam.A kivi -banán csak ágyazása a sok déligyumolcsnek. Hitelen költéges lehet az álatkert etetése. A "husosok" akkora marha és egyéb cupákokat kapnak,hogy egy havi adagra elég lenne nekünk. Az állat pedig könnyebben betegszik ezek a "konyhák" igen komoly higiéniával vannak megáldva. Bizony sok étkezde tanúlni járhatna oda.

Szal innen a "tudás" de oda ,mivel kiehetelen kulcsú zárak vannak a nagyragadózoknál, lehetelen hogy dolgozó nyitva hagyja az ajtót:Ott gondolnak rá,hogy az ember trehány hibázik. Müszakilag tuti a dlog.
csancsy 2011 júl. 05. - 17:29:46
(17772/29286)
Miért Bori karaktere jobb? Milyen ember az, aki legjobb barátnõje pasiját lenyúlja... Még Vandánál is rosszabb barátnõ. Inkább Linda, legalább õ jószívû, nem sz*rkavaró karakter, mégha kicsit nyávogós is. Remélem Linda rendesen kirúgja és visszamegy oda, ahonnan jött.
2/10
nikato 2011 júl. 05. - 17:22:38 2/10
(17771/29286)
Én meg remélem, h nem fognak újra összejönni! Linda egy hü**e nyávogós picha! Aki eszméletlen sz@rul öltözködik, beszél, és kislányos......:P
csancsy 2011 júl. 05. - 17:15:34 Előzmény tricia
(17770/29286)
Most visszanéztem:) Hát, nem tudom mi ütött Petibe. Nem ellenkezett, sõt szinte párként mentek Borival az állatkertbe, amolyan randevúféleség...

Amúgy sztem Péter sem tudja mit akar. elbizonytalanította Linda kiröhögése az állatorvosi dologra, ezt a helyzetet kihasználva Borika elég szépen rányomult, bár Petit sem kellett nagyon noszogatni. Nem bírom az ilyen bizonytalan, töketlen (ahogy Zsolt jellemezte korábban) srácokat:D:D:D:D:D
De Linda ma fogja sztem megtudni Boriról az igazat, így valszeg lesz újabb catfight (mint Vanda-Linda esetében). Peti meg tutti hogy azonnal megbánja, jövõ héten már úgy sejtem visszakönyörgi magát. Remélem újra összejönnek, bár Petike azért kicsit bûnhödjön a hibájáért.

Amúgy ez is nevetséges, hogy Peti kiakadt, hogy Linda nem sokra tartja õt. Ha így lenne, akkor nem járna vele... Persze, nem volt szép Lindától (pont érzékeny pillanatban kapta el), de engem is kiröhögtek volna, ha pár éve azt mondtam volna 2-es matekkal, hogy én matek vagy közgáz szakra akarok jelentkezni egyetemre...
csancsy 2011 júl. 05. - 17:06:43 Előzmény Póker sta(R)
(17769/29286)
Oké, igaz, bocs:)
De azért adott fel neki egy kis leckét, ha nem vette volna észre Vili, ki tudja meddig hazudozott volna Péter...
2/10
nikato 2011 júl. 05. - 16:24:00 2/10
(17768/29286)
Zsófi, de hülyén adja a részeget.:D Tiszta erõltetett volt.
Póker sta(R) 2011 júl. 05. - 07:26:05
(17767/29286)
Ilyen helyzetbe, néha nagyon is kell, hogy az embert segbe rúgja valaki és életre noszogassa.