zimankó 2011 júl. 07. - 21:50:53
(17805/29285)
Géza "szükséghelyzete" többünket alább foglalkoztat, a redezõt, forgatõkönyvírót nem. Ja takarót fekhelyet sem kapott.Ruhája csak egy pló. Aki írja volt már pincében polóban, proált már polóban betonon takaró nélkül, esetleg úlve takaró nélkülaludni?û
Gáza már úgy meg volna fázva, hogy papirzsepi is kéne,egy bála
zimankó 2011 júl. 07. - 21:48:26
(17804/29285)
Lacinak ki lehet ez a titokzatos barát?
Ilyen lakótársat,bemegy a szobádba rendezkedni.Szétrugnám a fenekét!
pas 2011 júl. 07. - 21:29:42
(17803/29285)
Ez a Géza vajon hol végzi a szükségét? Hmm...
szevacica 2011 júl. 07. - 21:02:04
(17802/29285)
Nem tudom most visszaolvasni az utóbbi két hét beírásait, lehet, hogy valaki már feltette a kérdést, de a Bartát tényleg ennyire nem érdekli, hol a Géza? Mi van vele? Megúszta? vagy bebukott és rá is ez vár? Még csak eszébe sem jut, hogy volt egy cimbije, akivel igen csúnya dolgot készültek elkövetni. Mit gondoltok?
zoolan 2011 júl. 07. - 20:59:04 Előzmény 10anta
(17801/29285)
Nem köll ezt ragozni, szar oszt kész. :-)
Póker sta(R) 2011 júl. 07. - 15:27:54
(17800/29285)
Kirabolt 1 pénz szállítót, viszont a pénzkazettában ott volt a festék patron ami robbant. És ezért bujkál amég lekopik a festék.
1/10
Timcsih 2011 júl. 07. - 15:16:52 1/10
(17799/29285)
gézának miért piros a feje?meg miért is bújkál?(lemaradtam)
HansHaag 2011 júl. 07. - 14:49:14 Előzmény zimankó
(17798/29285)
xD ;-DDDDDD
Mermaid. 2011 júl. 07. - 14:39:24
(17797/29285)
Régen nagyon szerettem, de aztán annyira leült az egész sorozat. Most mióta már 4 éve nem nézem nem tudom vajon mennyi maradt a régi szereplõkbõl. A Miklós még van benne? Hallottam régen a pszichológusnõ kilépett, kár érte mert a Lacival jó párost alakitottak.
10/10
idõjós1010 2011 júl. 07. - 14:25:37 10/10
(17796/29285)
Miklós egy Andrással járó dolog, amit meg kellene tanulni elfogadni. Az elfogadás, és a megtûrés, illetve eltûrés között pedig szerintem vannak különbségek, és Juli leginkább csak megtûri Mikit(nem mintha tehetne egyebet). Megérintette a pénz szele, és ki ne álmodna persze egy álomesküvõrõl, de azért ha már álomesküvõ, akkor az ne csak a menyasszonyról szóljon már. Se a tanu kiválasztásába, se a vendéglistába, se egyéb másba nem engedett beleszólást Andrásnak. Nagyon elszaladt Julival a ló, és kedves barátnéi pedig nem gondolnám hogy képesek volnának pártatlanul ítélni a dolog felett. Mind utálják Mikit, és persze mindegyikük álma kislánykoruk óta egy hetedhét országra szóló esküvõ. Szóval ha Julival elindul a ló, senki sem fog megálljt parancsolni neki. persze hogyha egy álomesküvõ attól válik álomesküvõvé, hogy csak a menyasszony elégül ki tõle még a nászéjszaka elõtt, hát, akkor azt hiszem Juli is jó felé halad.
10anta 2011 júl. 07. - 14:09:44
(17795/29285)
Nem tudom nektek hogy van ennyi idõtök, hogy itt elemezgessétek és oldalakat írjatok, hogy ez a sorozat mennyire szar meg hogy mennyire életszerûtlen. tudjuk hogy sz*r.... miért kell ezt hosszú oldalakon keresztül ragozni és részletezni? De ha egyszer ez kell a magyar népnek... Én ezt most a legnagyobb jó indulattal kérdem: nincs jobb dolgotok? :D
(Egyébként elárulhatnátok mi a titkotok, hogy ennyi szabad idõtök van)
timi'89 2011 júl. 07. - 13:36:16
(17794/29285)
Õ arra értette,hogy Laci több napja nem volt a sorozatban sztem :)
tricia 2011 júl. 07. - 12:47:43
(17793/29285)
Laci nem is volt Berényi.
Biztos, mert ezzel akarják a "gazdagságot" szimbolizálni! :-D
Samanta0 2011 júl. 07. - 12:45:00
(17792/29285)
Én azt nem tudom , hogy a Berényiek miért vannak éjjel-nappal öltönyben ? XD mondjuk már Miklós leszokott róla. Laci már több napja nem volt :S
tricia 2011 júl. 07. - 11:32:40
(17791/29285)
Nem tudom, ez is egy verzió. Ha én lennék Juli, akkor biztosan szeretném Andrást és tökre örülnék neki, hogy nem kell adósságba vernem magam, hogy a gyerekeimnek tudjak enni adni és ki tudjam fizetni a rezsit. Arra nem pontosan emlékszem, hogy Máté hogy jött össze (na, azért ennyire nem vagyok BK-rajongó :-D ), akkor már konkrétan járt Andrással vagy pedig csak hezitált, hogy járni kéne vele, amikor megfogant a kissrác? Nyilván vonzódott Alexhoz, szerintem õ nem volt zûrös, csak megpróbált zûrös pasi mellett fenntartani egy családot. De Alex ugyanolyan zûrös maradt, mint eddig. (Mondjuk én simán perelném gyerektartásért.) Azért maradhatott sokáig Alex mellett, mert szerelmes volt és hitte, hogy a hülye zenész megváltozik, de persze az nem tette. Most remélem, hogy nagyon szereti Andrást és eszébe sem jut még egyszer kikötni egy zûrös pasi mellett. Véleményem szerint meg azért utálhatja Miklóst, mert Alexra emlékezteti, és még egyszer nem tûrne el olyanokat (még rokontól sem), mint amit elviselt Alex mellett.

Azért tudok nagyon kiállni Juli mellett, mert nekem is volt egy zûrös férjem (olyasmi, mint Miklós, csak nem fehérgalléros bûnözõ volt, hanem melós bûnözõ) és örülök, hogy nagyon sokára megszabadultam tõle, sikerült "kiszeretni" belõle végre és a közös gyerekünket (aki már a különválásunk után született meg) nem is akarom, hogy befolyásolja. Persze nem is tart rá igényt. Szóval én maximálisan szimpatizálok Julival, hogy végre egy rendes férj mellett találjon boldogságot, mindegy, kinek a gyerekét nevelik, csak legyenek normálisok és boldogok. Nyilván konfliktus az mindig kell (Miklós és Balázs zûrjei, Peti szakítása, Vanda kavarása, ilyesmi), anélkül nem lenne meg az élet sava-borsa.
tricia 2011 júl. 07. - 11:21:38
(17790/29285)
A Julis résszel nem értek egyet - legyen András is hálás, hogy Juli is szereti. Õ egy annyira szürke pasi, nem akar senki sem vele járni, csak egy ilyen nõ, mint Juli.

A Gézás részben igazad van, én sem értem, hogy lehet napokig a pincében élni, hogy az ne legyen gusztustalan. Kinga beleesett újra a volt férjébe, így koszosan meg is kívánta, piros fejjel. Hát egészségére neki. Akkor meg miért hülyíti Szabit? Én már akkor rég hazazavartam volna Szabit (Orsi lakásába), hogy már nem szeretlek, csá! De inkább lejárkál élvezettel a pincébe, hazudozik a pasijának és közben még talán le is fekszik vele? Akkor vajon Gézára gondol?

A Zsoltos részt nem követtem a BK-ban annyira, de látom, tényleg fura, hogy most nem érdekli, tud-e pénzt szerezni vagy sem.

Mondjuk a pinyóba nem kötelezõ lejárkálni a lakóknak. Ha két hétig nem megy le senki, az sem fura. De Vili bá' az volt lent az elején, csak sikerült megúszni Gézának.

A tinidráma meg annyira nem izgat (Peti-Linda-Bori-Balázs vonal), mert nem tartom olyan nagyon életszerûnek. Egy tisztességes ordítozás nincs benne.
zimankó 2011 júl. 07. - 11:20:06
(17789/29285)
Sokmindenben igazad van Juli létezõ karakter, de amit írsz,hogy a zürös emberektõl való viszolygása...hát
Alex zûrösebb még Miklósnál is, hiszen link és gyerekeivel sem törödik,sõt még a csalnak való"zsákmányt" sem szerzi meg.A kettõ küzül inklább egyik sem , de ha muszály akkor Miklós!. Ha zürös ,és elmodása szerint régen is az volt, de szerette vonzódott,hozzá, és vonzodik"ma is" mivel ujjabb gyermekáldást kért-kapott töle, Juli is lelke mélyén zürös alkat csak nem vállalja fel. De teszik neki a zür.Claudia, akivel jól összestimmel, pont olyan zürös, "fehérkosztúmös""bunözö-kártékony lény"! Miklóst inkább azért utálja ,mert szembesíti,hogy az eddigi ideál a link zürös alak-Alex helyett a mükocsnyazselé ,kéménmységü gumimachó András a párja. Ez egy pszicholgiai eset.
tricia 2011 júl. 07. - 11:09:52 Előzmény idõjós1010
(17788/29285)
Van abban valami, amit mondasz, bizonyára nem követtem annyira a cselekményszálakat, hogy Claudia milyen horderejû ötletekkel áll elõ.
Nekem Juli egyáltalán nem antipatikus figura, egy normális háziasszonyból (aki persze egy hülye zenész mellett próbált két gyereket nevelni) hirtelen egy "tehetõsebb" háziasszony lett, hiszen András jól keres és persze, hogy megcsapja a pénz szele. Benne van azért a rendszeretet, mos-fõz-takarít, ellátja a gyerekeket, családcentrikus, szereti Andrást, a gyerekeket, még Miklós hülye kölkét is - szerintem Juli is egy létezõ figura, akit egy kicsit nyilván elbódítja annak a lehetõsége, hogy hetedhét országra szóló lakodalmat csapjon, mert ott van Claudia és András, akik ezt kifizetik. Én tökre megértem. Az ember sosem tudja, mikor szalad el vele a ló, ezért vannak ott a többiek, hogy megmondják. Az meg, hogy utálja Miklóst, nekem totál szimpatikus, mert normális értékrendjei vannak, abba nem fér bele Miklós lopása, csalása, hazugsága, végre egyszer megszabadult a zûrös Alextól, talált egy normális életet élõ pasit (Andrást), aki szereti õt és õ is szereti a férfit, mi a fenének fogadjon el egy bûnözõ típusú embert, mint Miklós? Neki nem a testvére, jó, majd sógora lesz. Azt is megértem, hogy nem akarja Miklóst tanúnak, ugyanis az esküvõjén nem szeretne semmilyen zûrt sem, ha már egyszer "bazi nagy lagzit" akar.
(Csak igazából a hajával kezdhetne valamit, egy jó fodrászt ki tud András fizetni... :-D )
zimankó 2011 júl. 07. - 11:05:06
(17787/29285)
Az biztos Julinak igen nagyon hálásnak kéne lenni,hogy András szereti,megbecsüli,elveszi!Õ tartja el porontyaival.Alex mivel még szó nem volt róla ,gyerektertást sem fizet!Az elsõ alkalommal félrelépett Alexel,és ennek"gyümölcsét" is András neveli.Ahogy a Tanúban Bástya elvtárs mondta:" Tudja Pelikán ha én valamit becsülök magamban az a szerénység!" Na juli pont olyan szerény mint Bástya elvtárs.Andrásnak képtelen otthont biztosítani, képtelen gyerekeinek is.

Géza gasztóenterologiai szokása tényleg "rámnyonják" a sorozat bélyegét!

Két hete egy jelképes üveg vizet nem kapott!
A pincében eddig olyan "társadalmi" élet volt,hogy Vilibácsi szociologiai mélymerítéses tanúlmányt tudott volna írni,- Pinceélet- címén a házról és lakónak szokásairól,a hulladék hasznosításról:-)!
Mióta Géza"odaköltözött "kisalexen" kívül ember be nem tette a lábát.
Bujkálás közben nem létfenntartás, konspirációs céllal,konzerv kenyér víz hetente egyszer ellátmányt kér,hanem kifõzdés kaját,hõtárolós dobozban,nevetséges.
Se kisdolog se nagydolog..se fogmosás,ha Kingával ezután még csokolodzik is hányok.Ha volna a vödör tartalma miatt-egy hete ottvan, a telefionbeszélgetés alapján,és még három napot marad-olyan szag lenne,hogy azt hinnék csõtörésvan..

Zsolt két napra vett fel uzsora kölcsönt.Sikerült megtalálni a föld gyetlen uzsorását,aki két hétig a határídõ lejárta után ,még informális szinten sem érdeklõdik a stexe után....Na most máááá elég legyen.
Géza bujkálása annyira életszerü,hogy akár egy parki fává is változhatott volna, Kinga legfeljebb locsoló kannával öntözné hetente kétszer....méééé ,mesében scifiben minden lehetséges,de akkkoooo legyen scifi az anyja köcsögit nekije!
sztimierd 2011 júl. 07. - 10:20:21 Előzmény Samanta0
(17786/29285)
Andrásék esküvõjén biztos történni fog valami. Nem láttam még botránymentes bk-s esküvõt...
Amugy azt nem értem, hogy Balázs ha néhány hete ennyire kiakadt az apján, mert elvette tõle azt a nõt, akihez tulajdonképpen semmi köze nem volt, akkor a Petire most miért nem rágott be? Ez is egy értelmes huzás volt...