marslakólajos 2011 júl. 04. - 11:04:34
(17745/29285)
Visszajön Magdi néni Anyus a maga 62db éles fogával, vérfarkas képében újjászületve és megindul rémdráma. patakokban fog folyni a vér (azaz a ketchup). Reggelire felfalja Vili bácsit és a proli trampli élettársát, ebédre Géza következik Kingával. Ott majd lesz egy kis konfliktus, mert Kinga tûsarkúja a torkán akad.
Aagika 2011 júl. 04. - 11:00:03 Előzmény Stevie19
(17744/29285)
Na, akkor lesz valami izgalmas befejezés :)
Remélem lesz olyan szintû, mint a Botond röptetés anno :DD
Tényleg, tavaly hogy végzõdött? Tavaly volt az, hogy Zsolt megtudta, hogy Zsófi megcsalta Gézával és Gézát le akarta puffantani?

Amúgy fura, tavaly úgy emlékszem, aug-ban volt szünet, 3-4 hétig max.
Aagika 2011 júl. 04. - 10:56:56
(17743/29285)
Ugyan már, ez BK, ebben ilyesmi fel sem merül! :)) Itt nem járnak wc-re emberek, hanem helyette magassarkúban takarítanak, és öltönyben meg sminkben alszanak :)
2/10
nikato 2011 júl. 04. - 10:46:15 2/10
(17742/29285)
Meg az írók mindenkinek ugyanolyan "szövegstílust", adnak a szájába. Állandóan ezek a szavak, h.: szendó, tuti, arcok stb... Még Ádám bnõje is így beszélt, p. eléggé "finom" nõnek tûnt. Peti frizuja is gomba!!!:P :D
zimankó 2011 júl. 04. - 07:15:43
(17741/29285)
Ja és Géza hova jár WC ügyeket intézni a pincében?Mert enni eszik,mondjuk inni nem iszik,-jó teve lenne-ami meg bemegy az ki is jön! Wcpapirt ,vödröt meg ugye nem kért még.Csúnya lessz az elsõ ügyekezelés ennyi viszatartás után!Oda beöntés kell! A hólyagja pedig akkára tágúl mint egy hõlégballon.Hiszen a rablás óta nem kisdolgozott nem nagydolgozott.Azóta meg már napok teltek el!
zimankó 2011 júl. 04. - 07:11:19
(17740/29285)
Mikor Oszit Újra megláttam felbukkani a sorozatban innom kellett valami erõset!!!!!

Úgy elbújt a gyerek mint a pinty.Rohangál mindenki mint pók a falon,de a folyosón az ajtó elõtt átestek volna rajta, a kinéznek!Andi mikor elrobogott, szét sem néz a legkézenfekvõbb megldást adó folyosó ,lépcsõház területén!Hiszen ha a lakásban nincs,és az ablakon sem ugrott ki, akkor az ajtón ment ki a gangra, onnan fel ,vagy le a lépcsõn!
Bár ekkora gombafrizurás búrával akár teleportálásra is képes a karaktere.Az összes scifibe az ilyen extrém jelmezbe,ilyen karakterrel felruházott szereplõ,minimum földön kívûli, és akkor ez Kinder spiel számár! Oszt akkkkooo kereshetik, úgy átsuhan dimenziókon mint a pinty!Még jó hogy Luca késõ este bolyong a folyosón és megtalálja.Majd a teljesen kivilágított lakásukba hazatérnek!Tényleg Luca honnan tér haza 6-7 évesen egyedül késõ este?Munkából jött ,egyedül?Mennyi lehet Lucáék villanyszámlája?Az életszerüség ilyen pici elemét sem használják: forgatókönyv:::Bentröl fényképezed,szereplö belép,sötét van,felkapcsolja a villanyt....ezekethiányolom,néha nem tudatos, nem tudod mitõl érzed úgy,hogy egy élethû,mûanyag hamburgerbe haraptál...hát ezektõl!
zimankó 2011 júl. 04. - 06:57:27
(17739/29285)
Tényleg röhely! Ugyanis nem a ketrecbe ment be,hanem aki már járt az állatkertben,minden ketrecrendszerhez tartozik egy technikai helység-konyha-,ahol az állatok ételét,készítik,itatóedényét mossák,stb.Oda ment be,de oda nem jár be a medve!Pláne,a medve,nem utánozza az oroszlánt.Vagy a rendezõ nem tudta,"hogy csinál" a medve,és inkább a közismert oroszlánüvöltést hallatta.Gizi ha valamire szüksége van ,nem nézi az ajtók feliratát,hanem benyit mindenhova,ahol fényt lát-nyitott ajtót talál?Végül is ha minden ajtón benyit ,matematikailag elöbb vgy utóbb benyit oda is ahova bejutni szeretett volna.Ha meg ebbe a helységbe veszélyes bemenni,napközben aligha hagyják nyitva.Hiszen ha azon kintról akadály nélkül bejuthatsz,akkor bentõl is akadály nélkül kijuthatsz!Logikus nem?Ha Gizi bejut,akkor a medve is kijut! Pláne egy olyan intellektuális adottságú medve,aki idegen yelvet beszél,oroszlánúl legalábbis nyanyaelvi szinten!!!De lehet tud zebráúl is de a sok reklám miatt ennek bemutatására nem vlt músoridõ! Falnak futok ettõl a szinttõl!Ezt a forgatókönyvet józan emberek írják?
Gyerekeknek szánt szünidei matinékon vannak,ilyen szinvonalú gyerekfilmek.
Ott lehet bnyitni a sárkány barlagjába,minden faxni nélkül.
zimankó 2011 júl. 04. - 06:45:51
(17738/29285)
Megdöbbentesz!Miért vagy vele mégis? Én ezt nem bírnám ki!Közben változott meg,vagy már az elején sem õ volt a tuti?
Mióta húzod vele?

András a múltkori részben át ment Columbóba!!!!Láttátok a ballonkabátját?Ezek honnan veszik ,a kellékes honann turizza a ruhákat?Ilyet taláni!Ezt már nem is szabad felvenni!Húsz éve még hajléktalanon sem láttam!Ez már könnyûipari müemlék!:-)))Arra gondolni sem merek,pedig talán még az is lehet,hogy a szük költségvetés miatt:
Amator és szinkronszinészek,saját ruhájukban,saját karakterüket adják!
Tehát sem szerepjáték nincs, sem beállítás,sem kellék!
tricia 2011 júl. 03. - 21:58:44
(17737/29285)
LoL :-D
Ez jó volt, tetszett!
2/10
nikato 2011 júl. 03. - 19:46:47 2/10
(17736/29285)
Linda nagyon hülyén van felöltöztetve!!! Nem elég a fekete harisnya (ami nem túl fiatalos), az a zöld ballonkabát, te jó ég.. Meg a nagy táska. És tényleg nagyon gyerekes!!
tengerimalac 2011 júl. 03. - 18:55:09
(17735/29285)
most elég gagyin fejezték be pénteken, semmi érdekes nem történt a végén, csak Gizike betévedt a medvékhez vagy lehet, hogy felfalják? :D
tengerimalac 2011 júl. 03. - 18:52:42
(17734/29285)
Lucát megzabálom olyan aranyos, örökbe fogadnám :o))))
10/10
idõjós1010 2011 júl. 03. - 17:19:55 10/10
(17733/29285)
Timike tényleg gáz. Linda meg már idegesítõ. :-D
5/10
Lojzee 2011 júl. 03. - 15:00:21 5/10
(17732/29285)
Igazad van! A Lucát alakító kiscsaj magasan veri a többi "fiatalt". Timi az idétlen balettozásával (állandóan pörög-forog), a sipító hangjával, hangsúlyozni nem tud -rosszul vagyok tõle. Bandit lecserélték erre pár éve, akkor jó volt, mára az õ játéka is 0. Lindát minõsíteni sem tudom, annyira primitív, idétlen, alig bír lépkedni, de mindig magassarkúban van, szellemi szintje, megnyilvánulásai gyerekesek. Balázs-Peti páros cselekedetei pedig még Beavis & Butthead (akik viszont qrva jók) kalandjait is alulmúlják.
10/10
idõjós1010 2011 júl. 03. - 12:42:53 10/10
(17731/29285)
Ez engem nem érdekel.
Póker sta(R) 2011 júl. 03. - 12:26:08
(17730/29285)
ÁLLJÁL MÁR LE. képzeld én is jobban szeretem a JR-t SOKKAL, mert klasszisokkal jobb a történet, nem kiszámítható, és jobbak a színészek is. ( a BK vezetõ színészei is jók..) de ettõl még napi elnézegetés címén 22 perc idõeltöltésre a BK-t is szeretem. és gyanítom a többiek is. így vannak ezzel.
10/10
idõjós1010 2011 júl. 03. - 09:34:21 10/10
(17729/29285)
Szereted a férjed, de rászólsz ha valami nem tetszik rajta, vagy épp benne. Ez természetes, de vajon mért vagy vele ? Feltehetõen azért mert ha 100%-ban talán nem is (szerintem nem is lehetséges) de 90%-ban biztosan õ az ideálod. A Barátok köztöt rendszeresen nézõk, és bírálók viszont nem a 90%-os elégedettségük miatt nézik a sorozatot, és nem is építõjelleggel kritizálnak, hisz egyrészt az általuk felsoroltak alapján egyértelmû hogy gyakorlatilag az egész sorozat velejét tartják rossznak. Sztoriját, színészeit. Ez nem 90%-os elégedettség, és nyilván nem lesz építõjellegû a kritikájuk, hisz ha 100-an írják ide le ugyanazt, akkor sem lesz változás a sorozatban.
10/10
idõjós1010 2011 júl. 03. - 09:12:19 10/10
(17728/29285)
No így már mindjárt más. Persze nem értek veled mindenben egyet, de legalább most már tudom miért nem tetszik a barátok közt, és tényleg lényegében csak arról is írtál. Én nem érzem az erõltetettséget az arcukon, és nem érzem problémának ha esetleg valóban saját magukat adnák. A JR-ból én nem sokat láttam, de amit láttam, abból nekem az jött le hogy totál látszik a szereplõkön hogy csak játszanak egy szerepet, de nem tudom elhinni hogy valóban azt is gondolják amit szerepük szerint mondanak. Nem mondom hogy arcizmuk se rándul, de nem úgy ahogyan kéne. Szóval nem látjuk ezt egyforma SZEMMEL.
tricia 2011 júl. 03. - 08:47:49
(17727/29285)
Osztom a véleményed, nem a fórumozókat akarom én sem bírálni, de nem szeretem, ha kikezdenek.
Én a BK-t akkor szoktam nézni, ha belefér az idõmbe (most éppen olyan idõszak van), de volt hosszú idõ, hogy nem tudtam belenézni, mert este dolgoztam és akkor inkább csak a JR-be néztem bele a neten. Azért szeretek magyar sorozatokat nézni, mert néha jó felfedezni egy-egy tehetséget, akirõl úgy gondolom, hogy színházban is megnézném.

Tetszik, ahogy meglátod a szereplõk tehetségét és tehetségtelenségét, jól megfogalmaztad. Én sem tudtam, hogy mi idegesít leginkább ebben az Ádámban. Beállítják, mint szépfiút (megmondom, nekem nem az) és ha megszólal, hát én sírva menekülnék a társaságából, az biztos.
Aki nagyon idegesít még, az az Oszi, aki szerintem nagyon erõltetett (színészpalánta ide vagy oda).
Nekem Bori is szimpatikus volt, de most valahogy nem játszik az arcával és ez nem tetszik. A hangja viszont nagyon.
tricia 2011 júl. 03. - 08:39:20
(17726/29285)
Figyelj, nem vagyok JR-rajongó, hanem JR-párti vagyok a BK-val szemben, ez azért különbség.
A BK-t azért tartom igénytelen sorozatnak, mert a történetvezetés idétlen, nem életszerû (pl. Szabi mindent "megkajál" Kinga hazugságaiból, meg festékpatronos kazettáért megtámadni a pénzszállító autót; Balázs erõltetett kínlódása: szeressem, ne szeressem Miklóst), a szereplõk között sok a statiszta, akik felolvassák a szövegüket, ezzel agyonütik a jeleneteket és változatlanul fenntartom, hogy nincs rendezõi instrukció, ez látszik pl. Kinga, Claudia és Laci erõltetett mimikájából, hanglejtésébõl.
Az Orsit alakító Lóránt Krisztina lehet, hogy másmilyen, mint a pszichiáternõ, de pontosan így beszél az életben, így gesztikulál, tehát ott sem volt különös instrukció, de õ legalább, véleményem szerint, nem rossz színész. Pl. a Lacit alakító TTCS szerintem egy ripacs.
Nyilván vannak hibák a JR-ben, nem is kevés, de azt valóban ott kell dicsérni és szidni a másik fórumon. Én csak azért dicsértem egy karaktert itt, mert itt elszíntelenedtek a szereplõk, mindenki mindig ugyanolyan kiszámítható és ez már kezd unalmassá válni.