jani.ferenc3 2012 jan. 10. - 12:37:43
(18946/29286)
Kár volt újból elkezdeni, olyan lapos, mint az Alföld. Hétfõtõl elhatároztam, hogy nem nézem,pedig nagy fan voltam.
picigyongy 2012 jan. 09. - 22:02:26
(18945/29286)
velenceikárász közelebb van....
picigyongy 2012 jan. 09. - 21:59:33
(18944/29286)
hihi Lehet, hogy burkolt turisztikai reklám , mert eg fogom nézni hol van....Mellékesen Attila mit nyûglõdik , játsza a papát: engedélyt kellene hérnie a felnõtt , egyedül nevelkedõ lányától ?
sasbácsi 2012 jan. 09. - 21:12:52
(18943/29286)
Nyáron Balatondévéren fogok nyaralni.XDDDDD
picigyongy 2012 jan. 09. - 19:37:35
(18942/29286)
Eróltetett : mintha minden percben kellene egy tragédiának történnie...Mielõtt kiírták Emmát - egy hónapon keresztül nyûgéúdött Alexxel - Tényleg , az hol van ? Mielõtt lelépett Orsi : szintén egy hónapig csak róla szólt a sorozat , olyan búcsú....Pókerezõ társunk kiosztana a szappanopera mûfajjal : én csak azt tudom, hogy nézem a Jóbarátokat - vagy a Rém rendes családot : pár szereplõ és mégse lehet unatkozni egy percre sem...Nem lehet összehasonlítani . Nórától, Kingától elmegy a maradék életkedvem : egy mosolyt nem látni az arcukon..Zsófi: egy elviselhetõ karakter volt , de átment pláza cicába ez a galéria...Nem lett volna nagy durranás közölni a vevõvel, meg a nagyon okos kritikussal, hogy mennyire sznobok ? Kedvencem Luca , számomra õ az egyetlen természetes szereplõ .
zimankó 2012 jan. 09. - 13:50:39 Előzmény picigyongy
(18941/29286)
Igen ezt már pár tucatszor elmondtam,hogy ha nem nagyolnák el a történeteket,filmszerübb élvezhetõb lenne!
Mindent rendesen kibontanának,eljátszanának,még talán olcsóbb is lenne.Egy szinész napidíja az napidíj ha estig játszik akkor is.Egy hét alatt végig lehetne,kb fele ennyi történetet fele ennyi pénzbõl élvezetesen elõadni.Így meg minden héten két oltári"dráma történik",az is gyorshírben elõadva,tényleg mint hírek a rádióban,aztán annyi.Senki nem ért semmit, mindent 3 perc alatt ledumálva.Mint egy képregény.Azt is utáltam ilág életemben!Ezért semmi nincs végigjátszva.Géza rablása is a leg ostobább story voklt amit valaha láttam.Következmények nélkül.
Kinga is már csak pazarláként van jele!Fel- fel bukan világfájdalmas arcal..A szereplõk ugyan akkor ott vanak funkció nélkül.Balázs funkció nélkül, stb-stb.
picigyongy 2012 jan. 08. - 17:05:06
(18940/29286)
Jó lenne , mert akkor helyére kerülne Attila múltja . Unalmas lenne , ha Barta Zsolt ismerõse lenne. A történet miatt kellenek új szereplõk : de nem hinném, hogy ilyen sûrûséggel...Kiírnak valakit - önszántából, vagy sem : de utána furcsa, Pl ott volt a mûszíves kis srávc : Kristóf : családi tragédia volt, hogy odaköltözött , az emlékek, ah -de azóta semmi.VAnda - most külföldre megy klinikára. Nem voltam még ilyen terápián , de el tudom képzelni, hogy nem csak abból áll, hogy bedugnak valakit egy magánterembe : nem hinném, hogy olyan jól beszélne németül, hogy megértse , felfogja az értelmét... Balázs - hát nem sok vizet zavar...szerintem neki már egyetemre kéne járnia, de ezt nem lehet követni. Pl tavaly karácsonykor jött össze Kinga és Szabolcs : ott még nyár van , tehát nem telt el csak fél év, ami latt Oszi biztosan öregedett 2 évet. Ezek olyan dolgok, amire oda lehetne i -ill. oda is kellene figyelni .
zimankó 2012 jan. 08. - 16:33:27
(18939/29286)
Igaz 43 éve végeztem jogi egyetemet, és nem dolgoztam büntetõ jogban,de az 5 éves elévülés, pont az ilyen okirathamisításos ügyekre is vonatkozik.Tulajdonképpen a jelentõs értékre elkövetett csalásnál még határeset de ott is nyolc év,mivel az elkövetéskori büntetési tétel felsõ határa az elévülés,és hiába adnak ma többet az elkövetéskori tételek az érvényesek,ha csak az ujabbak nem kedvezõbbek..szal nem értem az egészet...a vesztegetésnél három év...szóval megint légbõl kapott az egész.Az engedély nélküli építketzés ami soha nem évül el,de itt nem arról van szó,hanem vesztegetésrõl és magánokirathamisításról,és estleg csalás -adócsalás merülhet fel..szóval itt az elkövetéstõl illetve a ház adásvételétõl jóerõre emelkedéstõl 5 év után vége..Tudom ez játékfilm..nem dokumentrum-oknyozó film,itt minden fikció.....de ....miért kell mindennek nevetségesnek lenni??????Ez pont olyan reális és életszerû mint Géza pénzszállítórablása.Belefér a sorba. Szabóikrek barátsága majd akkor csap át ellenségeskedésbe,ha szereplõ-téma hiány miatt megtestesülnek..Na akkor mérgezett szaloncukrot.....
Adduig tiéd a virtuális Krémes!!!!:-))))
Lehet ez a zsarolási úgy pont Úgy ér véget mint Géza rablása,Miki annó vizbezuhanása,lelövése stb..Soha többet szó nem esik róla.Esetleg még egy két hétig elzünyõznek rajta.Milyen üdítõ volt Balázst egy hétig nem látni.Felbukkanásakor csapott meg,hogy mennyire felesleges a sorozatban.De lehet ezért bukkan fel Szabó Gyõzõ aki kenményebb legény lessz,de szerintem õ inkább végre Attila SÖTÉT MÚLTJÁBÓL ÉRKEZIK!
picigyongy 2012 jan. 08. - 13:53:53
(18938/29286)
Volt barátok közt - virtuális krémes, de jól hangzik ! Barátk : a Szabó ikrek és BAndika...enyém a süti.
Tényleg úgy lenne igazságos- és eseményben gazdag - ha lebukna Attila , a nagy szent. Nem kell kibékülnie Nórának és Mikinek : de se Juli , se Attila szent és kicsit érthetetlen volt a fellángolás . mert amikor Juli Nóráéknál aludt, akkor egyhén szólva röhejes volt, ahogyan Attila papucsától orgazmusa lesz. Attila karaktere a legúnszimpatikusabb nekem, olyan brrrrrrrr.
A történetek lehetnéek annyiból is életszerûek , hogy adnának segítséget - akár jogi kérdésekben is. Nekem fura Nóra okossága : több mint 10 éve történt , ráadásul azóta más tulajdnos van. Szóval nem hiszem , hogy félni kellene egy három éven keresztül tartó pereskedéstõl....
Vili bácsi látta a zsarólót, fejbevágta a partvissal...de szerintem mutatta Gézának. Amilyen primitív tõle kitelik, hogy a házban vágja fejbe a pasit hátulról - mellékesen össze is keverhette valaki valakivel , rosszkor voltm rossz helyen...Tényleg , mi lett a pasival : hívtak mentõt vagy csak én nem láttam?
zimankó 2012 jan. 08. - 12:58:45
(18937/29286)
Tényleg itt ki- kinek a barátja???Pláne igaz barát,mert a legkisebb konfliktushelyzet, váláshoz,szakításhoz,elköltözéshez ,összeveszéshez vezetett eddig!

Virtuális krémesért párokat kérek:-)) Ki barátja itt kinek???:-))


Nóra......mint ügyvéd..ártatlanság vélelme....ügyvédnek nem csak tanúlni-mint papnak sem elég tanúlni -bírónak sem...
Belsó indíttatás is szükséges,aki objektív személyiség elõitéletektõl mentes,stb stb.. Az egyetem után nem véletlenül hossza bojtárkodás vár a jelöltre, mert hiába tudja fejben ,évek szükséges mire viselkedése életvitele alapján alkamas lessz -lehet ügyvédnek! Nóra eddigi viselkedése is a totális alkamatlanságát bizonítja. Az írók ha csak 0,001 ezrelék hitelességet vinnének ebbe a sorozatba ,akkor most nem Nóra olvasta volna Miki féjére..Géza pedig ,ha máégis õ verte el(szerintem nem,ha igen az egy ujabb Baris történet)mivel nem is ismerte a zsarolót. Két elhanghzott mondat alapján pedig egy kifizetelen kõmüvest is leverhetet volna.A sunyi Attila a legvalószínübb láncszem.De könyörgöm buktassák már meg az írók ezt a szent embert!!!!!
picigyongy 2012 jan. 07. - 17:37:43
(18936/29286)
Szerintem ez is túl van spirázva : elvileg a lûnya - és annak barátjai közül mindenki ismeri a multját , és nem hinném , hogyb szégyellnie kellene magát...
A régi bodros- Linda más volt : nem csak a szereplõ változott meg, hanem a karaktere is , amibe nem fér bele - szerintem - az, hogy így támadjon az anyjára - tulajdonképpen ok nélkül.Néha úgy érzem , hogy minden szereplõt únszimpatikussá tesznek - hogy miért , azt nem tudom . de akkor változtassák meg a címét, mert milyen lenne, ha nem barátok lennének ?!
Póker sta(R) 2012 jan. 07. - 11:23:59
(18935/29286)
Megkereste az árát becsületes munkával! És nem utolsó sorban jóval olcsóbb a tanfolyam mint a rendes, pont ezért akart õ is menni. De bárki kényelmetlenül érezné magát a helyébe, sokan még a teljes árú tanfolyamot is ott hagynák....
picigyongy 2012 jan. 06. - 22:05:43
(18934/29286)
Mellékesen ilyen körülmények között kinek lenne kedve tanulni ? A gyerekem , aki kilozodít, egyútt sem mutatkozgatok vele..és meg sem szólalhatok......szóval tökös csaj lenne , ha elmenne és stikában letenné a jogsít valami normális helyen ,,,
2/10
nikato 2012 jan. 06. - 21:34:51 2/10
(18933/29286)
Gabi karaktere nagyon hanyagul néz ki, és nem tudom, h ki van-e tömve a Peller Anna, de kövér. A Gizi miért nem megy el egy másik tanfolyamra? Tuti van még a városban máshol is.
picigyongy 2012 jan. 06. - 21:26:07
(18932/29286)
Valahogy így . Gabiról MAgdi anyus jut eszembe az otthonkával, a kendõvel : ugyanakkor Gabi fiatal dolgozó nõ ..stb....mégis slampos - nem lezser..,.-mint egy mosónõ . TAlán a saját kinézetével kellene foglalkoznia : vagy a kis költségvetésbe ez fér bele ?
sasbácsi 2012 jan. 06. - 20:53:55 Előzmény Samanta0
(18931/29286)
Dióhéjban:A kölykök egyszerre mennek autóssuliba, Gizi mondja Õ is megy,Linda kiakad,feltételeket szab, ho õt ne égesse meg ilyenek.Az oktató felismerte giziben a táncosnõt rá is mozdult ezerrel(van ízlése:-()Lacit elhagyta a nõje mert az szivesen megpattintaná kingát, ha nem lenne együtt vele,mármint gabival.Géza állítólag leverte lacit mert az csúnyákat írt kinguciról.Azért állítólag mert nem mutatták csak laci mokeszát.A zsarolót valaki meg dádázta alépcsõházban, persze mindenki mikit gyanusítja,közhely.Ha egy kicsit zavarosra sikerült akkor azért van mert ilyen volt a film is.:-)))
Rhaegar 2012 jan. 06. - 20:36:19
(18930/29286)
Milyen jól megy az alkoholista Rozinak vagy hogy hívják.. befizeti a kp-t a jogsira, aztán hirtelen úgy dönt, hogy áhh mégse.. nagyon moslék ez a sorozat.
picigyongy 2012 jan. 06. - 18:29:39
(18929/29286)
Linda karaktere is egyre únszimpatikusabb számomra. Kiraktam volna a cuccát, menj apádhoz és egreciroztasd õt...
picigyongy 2012 jan. 06. - 18:23:54 Előzmény Tiszakavics
(18928/29286)
Lacinak Géza , de hogy ki verte fejbe a zsaralót, azt nem lehet tudni...lehet, hogy hónapokon keresztül ez lesz a téma és nem lesz a végén megoldás...valaki és kész....Attila sumák és kihasználhatja az alkalmat Miki eltávolítására, Gézáék is...de elég ciki, hogy ki olyan bugyuta , hogy helyben intézze el....ásták volna el a pincében a döglött hintaló mellé
Samanta0 2012 jan. 06. - 14:46:16
(18927/29286)
Valaki leirná nekem dióhéjban mi volt a tegnapi részben , nem tudtam megnézni , és megnézni az egészet nincs kedvem . Miért ütötték meg lacit és kicsoda ?