zimankó 2012 jan. 19. - 21:53:13
(19004/29284)
Az álomvilágodon tényleg csak mosolygok...Taxi nem lehet párszázas mint a mekiben ugyanis 6 évnél nem lehet idõsebb ,még a teglytáv is kötött,makulátlan állapotú,taximüszaki. stb ...szóval pár százas taxi nics..Otthonra vehetsz ami elgurul-már mint a gyógyszer-de taxizni nem.Te szoktál beszélgetni éjjel a barik szereplõivel?Vagy nyaraltatok már közösen Balázsal Gézával,vagy esetzeg "Ricsárdal"?
zimankó 2012 jan. 19. - 21:49:23
(19003/29284)
Aggódom Pókeres,szeded a gyógyszert rendesen?A másik ne írj indulatból,mert tele leszel elütésel.A harmadik nem állítólagos,hanem tényleges jogász izgul minden este,hogy milyen hülyeség jön ki a mai részbõl.Ja és agyam bekapcsolva szeretem tartani!Nem árt az ha mükszik!
fo.ma 2012 jan. 19. - 19:45:45
(19002/29284)
És van, akinek ki sem kell hogy kapcsoljon az agya, mert ugye már gyárilag üres. :)
Póker sta(R) 2012 jan. 19. - 19:06:26
(19001/29284)
Ricsárd kibékült az anyjával és hzament.
Póker sta(R) 2012 jan. 19. - 19:05:14 Előzmény idõjós1010
(19000/29284)
És használt autót vett ami még elgurul vele pár 100 ezerért és nem milliósat.
Póker sta(R) 2012 jan. 19. - 19:02:23
(18999/29284)
tanulmány
offtopic
Póker sta(R) 2012 jan. 19. - 19:01:16 Előzmény zimankó
(18998/29284)
Ezt tanzlmányok bizonyítják, hogy ezek a sorozatok nem az olyan agyonokosítottn jogászokak, ügyvédeknek stb agyon okosított értelmiségnek modottaknak készül, han em pontosan az olyan általD bugyutának vélt max középsulival rendelkezõ embereknek készült mint pl én.... és láss csodát én pl élvezem a filmet, mert nem olyan idióta baromságokon agyalok mint te. Mellesleg 1 állitolagos jogásztol elvárható hogy eltudjon vonatkoztatni 1 sorozat fiktív világátol. (természetesen van kivétel fórumokon láttam már magát jogásznak , és ügyvédnek valló embereket akik élvezik a sorozatot. És hogy mi az indok?? 1szerû haazamennek és kikapcsol az agyuk, nem az élet nehézségeit mutogatjá....)
1/10
pillangókisasszony 2012 jan. 19. - 15:58:19 1/10
(18997/29284)
Jah,ahham tényleg!Már így dereng!Köszi szépen a gyors választ!
Csubi1984 2012 jan. 19. - 15:52:55
(18996/29284)
Szia Egyik az Ricsi a patkányos gyerek, vissza ment az anyjához vagy az anyja vitte el pontosan én sem tudom! Másik meg Linda "komolyabb"pasija Kertész Botond :) õ meg tanulni ment el..
1/10
pillangókisasszony 2012 jan. 19. - 14:35:52 1/10
(18995/29284)
Tudna nekem valaki segíteni aki nagy fan ?

Anno volt egy fiatalokból álló társaság mint most Lindáék.Benne volt Tóni,Noémi,András lánya,meg az a kis patkányos gyerek.Magdi néniékkel lakott?Vele mi történt?Egyszer csak kikerült a képbõl,úgy emlékszem.
A másik kérdésem meg hogy egy másik srác is ott lakott Magdi néniéknél,azthiszem Lindával vagy Zsófival kavart,Zsolt meg akarta verni.Vele mi lett? :)

Kösziiii
10/10
idõjós1010 2012 jan. 19. - 14:09:19 10/10
(18994/29284)
Én erre is csak annyit tudok írni, hogy konkrétan emlékszem a jelenetre mikor Géza bejelentette a Rózsában, hogy megvan az új kocsi. Semmi mást nem tudnék konkretizálni. Akkor mikor ezt hallottam akkor megalapozottnak is tûnt a kijelentés, mert tudtam mibõl telt rá, és Zsolttal közölte elõször, szóval szerintem tõle kapott rá lóvét. A részleteket viszont már mûvészet volna elõvarázsolni.
Az meg hogy kölcsön adható-e egy taxi vagy sem, az sokkal inkább gyakorlati kérdés mintsem joga szerintem. bankot rabilni sem szabad, mégsem lehetetlen. Még a börtönt is el lehet kerülni ha valaki okos.
zimankó 2012 jan. 19. - 13:05:11
(18993/29284)
Ez mind igaz,csak az nincs meg azóta,hogy mikor Zsolt visszakövetelte Lacitól Géza pénzét,amibõl akár legálisan akár illegálisan kocsit vett volna,na az a jelenet még nem volt.Hagytak itt már ki fonotosabb részletet is.Elõtte kölcsön kocsival taxizott.Ez jogi értelemben értelmezhetetlen,mint vállakozó bejelentett termelõ eszköze nem adható kölcsön és nem vehetõ kölcsön.Bérbe adható.Kb olyan mint kölcsön kérni egy gyárat és esténként egy kicsit müködtetek egy lemezhengermûvet.Semmi különbség!
Ez is nonszensz.Ez a sorozat az annyira hülyéknek készül,hogy ezekkel a lehetetlen ,valótlan,alaptalan részletekkel nem is kell törödni.Csak én izgatom mgam,meg néhányan.Igaz boldogok a lekik szegények-és itt nem a Bibliai tételt gondolom.Én is sokat vágyakozom rá,hogy miért nem vagyok buta mint a tök.Olyan boldog lennék,a külvilágról,pedig csak a rózsaszin ködöt fogadnám be.
zimankó 2012 jan. 19. - 12:56:09
(18992/29284)
:-) Hát akár a nagy"Brehm" ben akár unokám hajtogatós állathatározójában,akár saját kütfõmben nézem az egyik kacsa, a másik macska:-)Te melyikre gondoltál csirke gyanánt?:-)
10/10
idõjós1010 2012 jan. 19. - 12:06:07 10/10 Előzmény picigyongy
(18991/29284)
A Biztosítónak nem jelentette be. De úgy adta el a történetet mintha onnan kapta volna meg az új kocsiravló pénzt.
Egyébként ja. Hasonlóan bugyuta õ mint Kingácska.
zimankó 2012 jan. 18. - 21:15:03
(18990/29284)
:-D
A csírke értelmes állat!!!Nekem is van igaz csak, törpe diszbaromfi, de ha az ember velük él, megismeri õket, be fogja látni,hogy nevükben a "barom" nem a hétköznapi barmot jelenti hanem az öskifejezést,a barom= érték, gazdagság!


El vannak ennélkül az ostoba némber nélkül is,sõt talán még jobban is érzik magukat!
Egy biztos egy tyúk vagy kakas, a bk legértelmesebb ,legtalpraesett, legtisztességesebb szereplöje lenne!!!!!:-D
Lehet egy ostoba vén liba vagyok,de szeretem a tyúkjaimat,és kakasomat.Akinek van lehetõsége csak javasolni tudom egy törpe japán kakast és hozzá két törpetyúk tartását.Szinfoltjai a kertnek,jó játék a gyerekenek a napi friss tojás begyüjtése,és az abból készült,fris finom rántotta elkészítése!Unokáim imádják, biztos,hogy havi két plussz"láthatási" napot köszönhetek,hogy jönnek "csirkével játszani"!A kukorikolásért, amit meg már tán filmen sem hallani, fiúunokáim oda vannak!

Elnézést az offtopikért!:-)))
picigyongy 2012 jan. 18. - 20:19:10 Előzmény idõjós1010
(18989/29284)
Erre emlékszem : de mit nem jelentett be ? Mellékesen ha lenne pénzem újra, akkoe sem hagynám veszni....de semmi nem értelmes, ami Gézával kapcsolatos....Pénz rejtegetése az ágy alatt ,aztán Lacinál..Ez a reklám helye : pénzét tartsa .............bankban.
picigyongy 2012 jan. 18. - 20:15:38 Előzmény zimankó
(18988/29284)
De kire hagyta a csirkéket ?!
zimankó 2012 jan. 18. - 18:55:13
(18987/29284)
Szal az a helyzet,hogy Géza taxis, akkor a bk ban taXIZIK...ÉS PUNTUM!!Hogy hogyan,mibõl ,mivel mellékes,hiszen virtuális térben mozgunk itt minden elnagyolva,minden realitás nélküli.Mondom E.T. vagy Alien simán beférne a sorozatban.Magdianyus,koccanás nélkül feltámadhatna,minden következmény nélkül.Aliz öt percet sír, 10 percet paráználkodik, 10 percet udvaroltat,pont mint a valóságban.Az is tök normális,hogy Géza 35 évesen(40?) fiúgyerek létére apjától kér házassági tanácsot,aki olyan jól ért a dologhoz,hogy egy kiérdemesült rúdtáncost üzemeltet anyja helyett..tényleg tök reális....Géza pedig nem gyanakszik,hogy a pasi fürdik,Aliz a pasi ruhájában,a többirõl nem is beszélek.
Balázs egész nap Hannával lóg,de még egy szóval nem említi,hogy nem fog otthon lakni.Egy albérletet két perc alatt intéz az az ember,pont mint a valóságban.....

Elõszõr is ha nem otthon lakik azért van mert az iskola más városban van-gondolom-.-
Ha más városban van,azt elõször hosszas hírdetéskeresés elõzi meg, aztán minden résztvevõ,gondolom lát ni szeretné miben lakik majd,oda utazik.Alkuszik ,telefonál,megbeszél,na akik egész nap sûlve fõve eggyütt vannak,mindent megbeszélnek,és néha együtt alszanak,tejesen "természtes",hogy mindezt titokban müvelik,pláne,hogy nem titkos,és nem is akarják abban tartani.Ha néha csavarnék egy yointot, lehet én is megérteném,és mindenen nevetnék,....de addig,minden résznél megüt a guta, és minden este úgy állok fel,hogy ez volt az utolsó amit megnéztem!!!!
offtopic
zyro 2012 jan. 18. - 15:51:07
(18986/29284)
Tudja valaki hogy hívják a Majoros Emiliát játszó hölyget?
zimankó 2012 jan. 17. - 21:41:41
(18985/29284)
Ez a mai rész is tök baris volt.Teljesen hehetõ,egy nõ több száz kilóméter felutazik,hogy 10 év után egy ékszert fehozzon,egy számára vadidegen embernek...
Aztán másnap-ugyan abban a fehér ruhában-újra kocsiba vágja magát és újra felutazik,mert Klaudia magához rendeli!?
Ki a Klau a Köztársasági elnök?Szol valakinek,hogy beszélni akar vele,az kocsiba vágja magát,költséget idõt nem kimélve rohan és jelentkezik nála?

Aztán vedégnek nem csészében hanem bögrében teát felszolgálni???
Az ember otthon regelire iszik egy börge teát..de vendégségben....?????