fo.ma 2012 jún. 27. - 18:32:57
(20311/29291)
Te mirõl beszélsz? NEM MIKI MIATT MENT CSÕDBE A KFT!!!! Ha nem adja el a részét, akkor is csõdbe megy! De te csak mondod, mondod............
Pókerszív 2012 jún. 27. - 18:30:03
(20310/29291)
Nóra meg a saját gyerekét neveli ergpó a saját gyerekével is kitolt.
Pókerszív 2012 jún. 27. - 18:28:49
(20309/29291)
Dehogynem! Andrásék ebbõl éltek!!!! velük totálisan, Lacinak is számított az a pénz amit osztalékként kapott! Szóval kár "védened mikit" mert szerintem a való életbe még le is csapták volna.... Ja és Nóra is ebbõl éll mivel nem praktizál, szóval elég rendesen mindenkit elintézett. (amire rá is ébredt ezért adta a pénzt így lacinak, hogy visszakerüljön a kft-be) arról nem is beszélve hogy a családi cég csõdbemenetele egyáltalán nem hatja meg...
fo.ma 2012 jún. 27. - 18:20:58
(20308/29291)
Ja és ráadásul most mindenki rá haragszik, pedig nem is miatta lett csõd! Miért nem azokra haragszanak, akik okozták azt?
fo.ma 2012 jún. 27. - 18:20:05
(20307/29291)
És mi van ha szól? Akkor nincs csõd? Egyedül Klaudiával tolt ki, a többiekkel nem.
Pókerszív 2012 jún. 27. - 18:15:14
(20306/29291)
hozzáttenném még, hogy azt hiszem ez el is hangzott Klaudiátol hogy Hanna tényleg "csak" pár milliót örökölt ami sokkra nem de arra elég ha abból kell élni (nem dõzsöl
ni tehát autó, stb veni!) azt évekig talán élete végéig biztonsággal teheti.
Pókerszív 2012 jún. 27. - 18:13:16
(20305/29291)
De Miki az örök rosszfiú, aki melleslwg most is tudta, hogy csõd lesz és nem szólt inkább eladta a részét.
fo.ma 2012 jún. 27. - 18:08:02 Előzmény kikérdi
(20304/29291)
Az nem fars, hanem fals.
fo.ma 2012 jún. 27. - 18:03:15
(20303/29291)
Miért lett volna jogos Lacitól a gyomros? Klaudiával szemben szemétség volt, de a többiek nem tudom miért haragszanak Mikire. Nem õmiatta ment tönkre a KFT, hanem Nóra és András figyelmetlensége miatt. Úgyhogy a többiek Miki felé irányuló haragját nem értem. Nem mindegy nekik, hogy Mikivel, vagy Miki nélkül mennek csõdbe?
És azt sem értem, hogy amikor Nóra aljas manipulálása miatt András nem kapott Dubaiban munkát, senki nem vágta hasba Nórát. Laci is hónapokig szemétkedett mindenkivel, az sem volt baj, még sajnálták is.
Pókerszív 2012 jún. 27. - 16:02:37
(20302/29291)
Én azt nem értem mért a KFT-tõl vette meg mikor emlékeim szerint Szilágyi Palitol függött hogy átalakíthatja e boltnak az irodát.
Pókerszív 2012 jún. 27. - 15:58:18
(20301/29291)
Ez köztudott hogy õk ketten tûzbe mennének 1másért, Laci begõzölt megcsapta de gyerekkoruk óta barátok, miki meg tudta hogy jogos volt a gyomros..
Pókerszív 2012 jún. 27. - 15:57:00
(20300/29291)
Boccs hanna nem multimilliomos! kb max 10 misije lehetaz nem multi... közel sem, ergó mért venne lakást és verné el azt a pár millát ami tuti kerekbe elmenne a lakás árába de sztem elég se lenne rá, miért ne mehetne fel a kingához albérletbe ami nem 1 vagyon azt a pár mulkót meg tartalékolhatja ha 1 szer tényleg szükség lesz rá, ha más nem a havi fedezete évekig megvan belõle.
tricse 2012 jún. 27. - 14:07:02
(20299/29291)
Na ilyen nincs! Egy ügyvéd-ügyvezetõ igazgató nem lehet ennyire ostoba,hogy a Novák-szaki fele árából megvesz egy akkora helyiséget a Laci!Nincs az a bróker a világon,ráadásul ezt Attilának egybõl vágnia kellett volna!A másik meg amin felhúztam magam! A forgatókönyvírók nem veszik a fáradságot,hogy legalább elolvassák a többi sztori tervezetét ha már nem nézik a sorozatot? Mi a fészkes fenének kell a Mikitõl tarhálni lóvét albérletre a Balázséknak amikor Hanna multimilliomos--bár azt se nagyon értem,hisz Attila anno elcseszte a Valter pénzének jó részét! De Miklós szerezte vissza Hanna pénzét,pontosan tudja,hogy van ott lóvé,hisz még lakást is akart tõle venni a kiscsaj! Agyfeszt kapok tõlük! És akkor elmennek Kingához albérletbe abba a pcsányi kis lakásba,mert összeköltöznének! Na ne! Most már én is azt mondom ,hogy legyen inkább vége!
7/10
Petrapetrus 2012 jún. 27. - 08:02:03 7/10 Előzmény Aurorika
(20298/29291)
Év végéig még lesz András... Csak forgatni nem fog már nyár után.
Amúgy meg úgyis vissza fogják hozni késõbb, mint ahogyan mindenki mást is. Hacsak nem teszik el láb alól, de azt kétlem...
lilei 2012 jún. 27. - 07:53:04
(20297/29291)
Azért az nem semmi, hogy Novák Laci behúz Mikinek egyet...aztán az õ pénzén megveszi a boltot...jó kis forgatókönyv:-(
1/10
pillangókisasszony 2012 jún. 26. - 21:25:27 1/10 Előzmény dorombka
(20296/29291)
Szerintem Anna sokkal szebb :)
Tamáss11 2012 jún. 26. - 21:00:16 Előzmény Aurorika
(20295/29291)
Az, hogy a nyári szünet után nem tûnik el a képernyõrõl, csak nem forgat tovább, tehát még félévig lehet látni... egyébként pedig miért is kéne nekünk tüntetni érte? Én is kedveltem, de ha így döntöttek, hogy nincs rá szükség, akkor ez van.
Aurorika 2012 jún. 26. - 19:13:16
(20294/29291)
Sziasztok! Hallottatok róla, hogy a nyári szünet után már nem lesz a sorozatban R. Kárpáti Péter, azaz Berényi András? Õt is vissza kellene követelni, mivel a legnagyobb kontrasztot õ adja Miklósnak. Mi errõl a véleményetek?
Jase Mina 2012 jún. 26. - 17:02:56
(20293/29291)
Laciéktól nagyon aranyos ez a kisbolt..:$ Olyan szép..
Klaudiának viszont eléggé rossz hete van, Balázs és Hanna összeköltözik és még milliókat is veszített.
Szerintem a Miki áll a háttérben, mert Miki tudta, hogy csõdbe fog menni a cég, azért intézte így.
Gonosz egy ember, már csak saját maga érdekli, Timi se, Nóra se, a családja se. Hol érdekli , hogy Juliék majd alig tudnak megélni? Juli is ássa el magát, mert elõbb-utóbb kiderül a viszonya Attilával és szerintem akkor fog távozni András is. Attila és Nóra szakítanak és minden más lesz. Szerintem egyébként felesleges a szereplõcsere, vagy tartsák meg a szereplõket, vagy írják ki õket a sorozatból és hozzanak újakat! Timinek amúgy sincs sok szerepe, elmehetne egy külföldi iskolába, Luca is teljesen felesleges, Bandi épphogy megjelenik néha, Balázs akkortól már nem fog látszódni, hogy elmegy a Térrõl Hannával, és még Linda anyját Gizit kéne kiírni!!! Nem illik Vili bácsihoz egyáltalán.. Géza nyugodtan távozhat, nincs sok szerepe, folyton csak eszik, de mondjuk Laciék is elmehetnének nagyon hosszú idõre, Ádám se kéne a sorozatba mert egy igazi rosszul vagyok tõle csávó, szóval én így kb mindenkit kiirtanék, egyedül Alízt hagynám meg, mert aranyos, illik hozzá, hogy olyan kis naiv, Miklóst, Klaudiát, Nórát, Zsoltot, Zsófit és Kingát.. Petit se sajnálom, hogy elmegy. Az egész gyerekbrigád nem ér semmit, mert alig szerepelnek. Ha szerepelnek is, mindig Linda vagy Hanna sipákolását halljuk. Amúgy is gyerekeknek való sorozat ez, nem olyan már, mint régen, mikor voltak jó kis akciók, izgatottan vártam az évadzárót, megvettem a magazint.. akkor ott volt a csomó jó szereplõ, Tilda, Magdi anyus, akkor az a nõci, aki ideig-óráig helyettesítette, Emma, Noémi, Zsuzsa.. velük volt az igazi.. Vanda..
a JR abból a szempontból jobb, hogy életszerûbb a történet, bár ott is Kardos és Betty hisztériájától már agyfaszt kapok a szó szoros értelmében..:DDDD
tricia 2012 jún. 26. - 08:52:28
(20292/29291)
Nem tudom, hogy az miért nem jutott még eszébe a sorozatíróknak, hogy legyen egy normális család, ahol apuka, anyuka elõször szerelmes egymásba, aztán összeházasodnak, anyuka terhes lesz és születik egy gyerekük, akit nevelnek és közben nem válnak el, aztán esetleg egy kistesó. És mondjuk kölcsönöket fizetnek, szûken, de beosztják a pénzt és hétköznapi gondjaik vannak. Akárhogy is nézem ezt a BK-t, nem tudok azonosulni senkivel sem, nem épp a magyar hétköznapi életrõl szól ez. Ja, és jó lenne már végre normális, hétköznapi külsejû fiatalokat látni ebben, nem pedig fotómodell külsejû, belõtt hajú fiúkat, lányokat.