Marika néni 2012 szept. 26. - 10:59:16
(20844/29284)
Szerintem Attilával forgatás elõtt megetetnek egy kiló savanyúuborkát, hogy ilyen ábrázata legyen. Undorító ahogy ostorozza Nórát, Miki miatt, ahelyett, hogy kereken megmondaná, azért nincs kedve kefélni, mert a szintén savanyú ábrázatú Julival prütyköl.
1/10
Bigpapa 2012 szept. 26. - 08:32:00 1/10
(20843/29284)
Azért van különbség a stargate studio és a BK közti greenbox felvételek között. Az amcsiban, ahogy néztem a videót, egy két nagyon kiugró jelenetet kivéve meg nem mondtam volna, hogy kamu.
1/10
Bigpapa 2012 szept. 26. - 08:20:47 1/10
(20842/29284)
Nem,nem. Szigorúan csak három hetet néztem, nem vagyok mazochista.Viszont ez egy olyan baromság, hogy ha nem is látod,kitalálod mi volt, vagy mi lesz.Kik írják ezt? Csimpánzok?
1/10
pillangókisasszony 2012 szept. 25. - 21:11:04 1/10
(20841/29284)
Lindát küldjék már el tanulni Jemenbe!!!Elég volt belõle!
2/10
nikato 2012 szept. 25. - 20:45:22 2/10
(20840/29284)
Ez nagyon illúzióromboló!!! De a BK-nél jobban látszik, h nem igazi a háttér. Azért Amerikában még mindig jobbak. :D
pneklara 2012 szept. 25. - 18:53:21 Előzmény célia2
(20839/29284)
Ez a Linda valóban olyan, mint a két lábon járó lelkiismeret. Mindenkit kioszt, mindenkin számon kér, ráadásul eminens tanuló. Ritka unszimpatikus figura.Ahogy az kutatott az apja irodájában! Rossz volt nézni, milyen pancser a szívem.
ALDO 2012 szept. 25. - 17:48:58
(20838/29284)
"Ha még megy a sorozat 2024-ben,amikor bevezetik itt az eurót,akkor minden gyerek 100 eurót kap cipõre :))"

Addigra mire itt bevezetnék, már rég összeomlik az egész EU.


"A három hét alatt csak nekem tûnt fel,hogy greenboxban veszik fel a külsõ jeleneteket? Azért ez szánalmas, hogy nem tudnak kimenni a Kós Károly térre filmezni."

Külföldi, ismertebb sorozatoknál teljesen bevett szokás a greenbox technológia, sõt már-már természetes. Sokkal olcsóbb régebbi külsõ felvételeket bevetni, mint az egész stábot kiküldeni egy forgalmasabb helyre, ahol egy csomó engedélyt kéne kérni, lezárni a területet, ami mind pénzbe kerül. Persze jogos a felvetés, hiszen ez nem egy amerikai szuperprodukció, úgyhogy nyugodtan ki lehetne menni felvenni azt a pár jelenetet.

http://www.youtube.com/watch?v=clnozSXyF4k&feature=player_embedded#!
mcho22 2012 szept. 25. - 16:26:25
(20837/29284)
Bigpapa szerintem te kicsit többet láttál már mint három hét:) Amúgy nem gáz nézni, mert ingyen van. Fizetni nem fizetnék érte.
2/10
nikato 2012 szept. 25. - 15:08:31 2/10
(20836/29284)
Nagyon sok mindenkinek feltûnt már a filmezett háttér!! Valóban szánalmas!!! A temetõi jelenet az valódi, nagyon szép egyébként az a temetõ.
1/10
Bigpapa 2012 szept. 25. - 14:48:48 1/10
(20835/29284)
Ha még megy a sorozat 2024-ben,amikor bevezetik itt az eurót,akkor minden gyerek 100 eurót kap cipõre :)) Azért adnak 5-10 ezret,mert ilyet fénymásolt a kellékes.
A három hét alatt csak nekem tûnt fel,hogy greenboxban veszik fel a külsõ jeleneteket? Azért ez szánalmas, hogy nem tudnak kimenni a Kós Károly térre filmezni.Ugyanakkor nekem a temetõi jelenete valósnak tûnt.
2/10
nikato 2012 szept. 25. - 13:02:24 2/10 Előzmény célia2
(20834/29284)
Hát igen!!! Zsolt helyében nem könyörögnék ennek a fruskának, aki egyszer anyunál-egyszer apunál lakik, épp kit szeret, hanem akkora pofont lekevernék neki, hogy a fal adná a másikat! + Nem adnék neki 10 000-et cipõre. Vegyen 2500 Ft-os cipõt szépen... Jah, még ez is érdekes, h megy a gyerek pénzt kérni, aztán egybõl 5 ezrest, meg 10 ezrest kapnak. Jó, tudom, õk gazdagok. Mégis bérházban tengetik napjaikat, ahelyett, h kertesbe mennének.
célia2 2012 szept. 25. - 11:47:24
(20833/29284)
Üdvözlet mindenkinek!
Nem állhatom meg én sem, hogy ne mondjam el a véleményemet a "legnépszerûbb"' magyar sorozatról!
Ami a szereplõk öltöztetését illeti: Röhögnöm kell, hogy otthon mindenki magassarkú cipõben játssza a háziasszonyt! .A Juli nevû asszonyságnak 2 fogása van: a dekoltázsa és a szájhúzogatása. Vajon honnan vakarták elõ ezt a kontár fehérnépet?
A Berényi Zsuzsát alakító színésznõ végre elfogadhatná a korát! Mini szoknyában-megviselt arccal bohóckodott a Vacsoracsatában is. Legyen az, aki- a korához illõen!Mert tehetséges egyébként!
Aztán a modoruk!
Ahogy számon kéri az eufémisztikusnak nevezhetõ lány az apján, anyján az eseményeket! Igazatok van, ugrál erre-arra. Bár ez a forgatókönyv szerint van. Közben kinek a pénzén bõvíti a legõjabb divat szerinti ruhatárát?

Szóval az egésznek nem sok köze van a "mindennapi" élethez. De nézzük, hátha okul az"alkotói" gárda a mi hozzászólásunkból is...
1/10
Bigpapa 2012 szept. 25. - 09:18:55 1/10
(20832/29284)
Sose nézem a BK-t,de elvesztettem egy fogadást, így 3 hetet néznem kellett. Tegnap járt le.

Ti komolyan nézitek és szeretitek ezt a fost? Összegzésem,ahogy én láttam a 3 hetet.

Van egy ronda,gnóm lány(Linda),aki ide oda költözik a szülõk között,kedve szerint.Nagyképû,bunkó,paraszt kiscsaj,aki azt hiszi,körülötte forog a föld.A volt pasija meg egy lánynak kinézõ valami. Linkel,hazudik, keménykedik,mint Chuck Norris,közben vasággyal együtt 30kiló. Van egy bekómált kölyök (Bandi),aki úgy játszik,mint akit bedrogoztak. Egy csapos, aki akkora jellem,hogy beszól mindenkinek, véletlenül pénzért dug, ettõl önérzetes lesz,de amikor azt hiszi,gyereket csinált,sunyít.Egy alkesz nõ,aki keveri a szart,hallgatózik,mindenbe beleavatkozik és persze akkora önérzete van,mint egy ház.Egy családanya,aki dug a fõnökével,aztán lelkizik a fõnöke feleségével-aki azt hiszi a bizalmasa-,de pofákat vág,ha nõ megcsókolja a saját párját.
Egy másik anya,aki leginkább úgy viselkedik,mint egy 5$-os kurva,úgy is néz ki,és az IQ-ját tekintve eléri a 70 pontot,de van egy lánya,akit úgy nevel ,mint a mauglit,azt csinál a kislány amit akar.Közben azt hiszi, az IQ betyár,hogy õ szarta a spanyol viaszt.Van egy tutyi mutyi férj,akit eddig minden nõje megcsalt és mástól van gyereke.Most kiderült, hogy a szeméttelepen találták, ezen kiakad,de nem tudom miért,amikor diplomás építész lett belõle,felneveli mindenki bal kéz felõli gyerekét,szóval egy hiper modern árvaház.Egy boltos,aki félkegyelmû.Tök felesleges a karaktere,mert még viccnek is rossz.Visszajár egy volt feleség, akinek jó nagy arca van,ahhoz képest, hogy egy senki.Ronda is,de nagyon odáig van magával.Beszól,ármánykodik,de minek is? Van egy testvér,aki félig az csak.Mindig savanyú a pofája,mint aki citromot nyalt.Nem egy gerinces manus,mert ugye az irodában döngeti a titkárnõjét,de azt pont leszarja,hogy ezzel,ha kiderül 7 embernek vágja haza az önértékelését.
Van egy Addams Family-re hasonlító kislány,aki leginkább a baltás gyilkost juttatja eszembe,majd lecserélik,egy másik borzalomra.Én már a homlokába állítottam volna a furulyát. Amúgy nem értem,miért nem mondják meg egy gyereknek,ha szar valamiben? Minek adni a lovat alá. Nem tudsz furulyázni kislányom.Olyan bot füled van,hogy gyökeret versz és kivirágzol,ha a kádba teszlek.ennyi :)))
Van egy drogelosztó apuka, aki sosem tanul a hibájából.Nem baj,így szimpi a karaktere.Ki ne írják.
Ennek van egy felesége, aki kefél egy bundáért,majd önérzetes lesz,aztán bosszúálló és megint önérzetes.Aztán azt hiszi,hogy majd most õ jól meg a Mikit.Lehet,mert amilyen szar ez a sorozat,még sikerül is neki betenni a Mikinek (de én azt már nem fogom látni).
Van egy öreglány, aki ki tudja,mibõl él?Van egy múzeum lakása,ahova befogadott most két idiótát. Az egyik tiszta jellem. Úgy beszél az apjával,hogy ha én így dumáltam volna,tapétának néztek volna a falon,mert olyan pofont kapok. Jelzem,ha velem így beszélne a leendõ fiam,lekapnám a fejét,az tuti. :)
Ki van még? Jaa,van egy szexi felszolgáló lány,akinek tök semmi a karaktere.Azért kell csak,hogy csorgatni lehessen a nyálunkat valakin.De akkor legalább öltöztessék szexin.Van egy ex dzsigoló :)))),aki már nem az,de fotós sem,de dolgozni meg nem akar.Miért is kéne,ha egy dugással megvan a 6 havi lakbér? Ilyen meló kéne nekem is :)) Van egy Géza, akit alig látni,ahogy a Vilibát sem nagyon mutogatják.
Miki. Az egyetlen karakter,aki valamit ér ebben a híg fosban.Komolyan.Ha JR nem lenne a Dallasban, a kutya nem nézte volna tizeniksz éven keresztül.Remélem,most nem az lesz a folytatás,hogy a Mikit is lenullázzák.
Jaaaj, a Nóra. Még anno,amikor indult a sorozat, a volt párom ezt nézte.Akkor a lakásban téblábolva elkaptam egy egy jelenetet.Akkor még egész csinos volt a nõ.Most,szóval,ekkora fenékre nem kéne 2 számmal kisebb szoknyákat adni,mert kicsit égõ.Vagy venni kéne új ruhatárat.
A mai világban,ha a cég tulajdonosai ilyen barmok,hogy szétesik a cég,de jön valaki,aki változatlanul hagyná a céget,csak õ a tulaj,erre mindenki nemet mond....,a BK-ban nincs Fidesz kormány úgy látszik :)))) Ott még azt hiszik,hogy simán kapnak melót. Tényleg a valóságból merít. Ezek szerint mindenkinek van zabi gyereke, van 4-5-6 eltitkolt testvére,sosem látott apja,anyja,börtönben volt,de mégsem,külföldön van,de mégsem.....

Elveszített fogadás miatt néztelek BK,de eddig tartott :))) Én választhattam.Jóban rosszban,vagy BK.Belenéztem a Jóban rosszbanba,attól sikítófrászt kaptam 3 perc után, így maradt a 3 hét BK.Ahhoz képest ez egy oscar -díjas alkotás.
10/10
idõjós1010 2012 szept. 25. - 01:59:13 10/10 Előzmény picigyongy
(20831/29284)
ja amúgy szerintem meg pont hogy nem alkoholista, mert munkahelyén PL nem iszik. Utána viszont megesik hogy segg részeg.
10/10
idõjós1010 2012 szept. 25. - 01:57:55 10/10 Előzmény picigyongy
(20830/29284)
A Gizi szál lakhatása szempontjából kicsit követhetetlen volt, mert arra én is emlékszem hogy összecuccolt részegen és elköltözni igyekezett a Vilitõl, viszont Zsolt nem fogadta be mikor hozzá akart menni átmeneti szállásra. Aztán a következõ képkocka róla már a munkahelyén volt mikor Vili be is ment hozzá sepregetni vagy mi. De tök nyugi volt minden. Szerintem maradt otthon.
10/10
idõjós1010 2012 szept. 25. - 01:54:03 10/10 Előzmény picigyongy
(20829/29284)
No de pont a bejelentés miatt lép majd le András.
10/10
idõjós1010 2012 szept. 25. - 01:51:00 10/10 Előzmény picigyongy
(20828/29284)
Hát igen. Igazából ez a sorozat úgy volt reklámozva valamikor hogy a valóságból merít ötleteket, s valószerû szituációkat mutat be. Ez a sorozat viszont már irtó régen nem túl hiteles ilyen szempontból.
10/10
idõjós1010 2012 szept. 25. - 01:45:29 10/10 Előzmény mcho22
(20827/29284)
Hát szerintem meg jön abból zseton bõven, mert elég nagy az ismeretségi köre az elitbõl, akiknek ha véletlen nem kell rendezni semmit, akkor meg azok ismerõseinek biztosan, szóval megteheti hogy szép nagy haszonnal dolgozzon.
nagyon nem megy bele ez a sorozat a részletekbe, nem is sejtet sokat mostanság belõle, de érdemes betudni a gazdagságát annak hogy jól megy neki az üzlet oszt kész. A KFT nek is ha jobb évei voltak, akkor gondolom komoly jutalék jött le neki is mindig. Amúgy Laciék boltját is valahogy így kell elképzelni. Gyakran nincs odabent senki mikor mutatják, de elviekben ez egy forgalmas boltocska akarna lenni, szóval képzeljük el úgy. Gondolom nem akarnak túl sok statisztával dolgoztatni.
_goldie_ 2012 szept. 24. - 23:21:38
(20826/29284)
és persze van husi itt-ott -nem egy cérna alkat
ez jól látszik a kanizsamédia videóján
de melyik férfi akarna cérnát? :D
az menjen szabónak xD
2/10
nikato 2012 szept. 24. - 23:02:20 2/10
(20825/29284)
Hihetetlen, hogy mennyit számít egy hajszín. :D (Meg ugye a ruhák.) Teljesen más. Így nagyon szép.