vénasszonyok -nyara 2012 okt. 24. - 11:00:42
(21042/29282)
Én,ha meglátom õket az utcán, beverem Attila orrát és Julit is megpofozom. Állati szemetek Nórával. És ezt még be is mutatják a tévében. Ha találkozom Nórával mindent el fogok mondani neki. Csak azt nem értem, hogy miért nem tud még róla? Lehet, hogy nincs tévéje?
mészimarcsi 2012 okt. 24. - 10:43:08
(21041/29282)
Én úgy megútáltam Julit meg Attilát, hogy még látni is alig bírom õket.
Az meg aztán borzalmasan dühít, hogy nem buknak már le ezek a majmok. Érdekesebb lenne ez a lapos sorozat már kissé. Annyira unalmas már, szerintem ha ennyire nem tud már érdekeset írni a szerzõ, mi a fenéért nem fejezi be?
lilalibaláb 2012 okt. 24. - 05:54:37
(21040/29282)
Az, hogy valaki férjes asszonyként szerelmes lesz valaki másba, elõfordul.
Az már ritkábban, hogy az esküvõje elõtt, ennek ellenére mégis férjhez megy máshoz.
Az meg valahogy már egészen speciális, ha a szerelme tárgya a férje testvére (ezért az Ókorban halál járt, Keresztelõ Szt János is azért halt meg, mert Heródes szemére vetette, hogy a testvére felségével él bûnös viszonyban), aki egyben a legjobb barátnõje pasija is. Ez már így extra genyaság.

Igenis, azért vagyunk emberek, és nem állatok, hogy uralkodjunk az érzelmeinken, ne azok után menjünk, mint a tüzelõ qtyák. Normális, egészséges értékítéletû embernél nincs az az isten, hogy valaki viszonyt kezdjen a társa testvérével, aki egyben a legjobb barátnõje társa is.

De ahogy lentebb írtam, Julinál ennél jóval súlyosabb jellemhibák is vannak.
lilalibaláb 2012 okt. 24. - 05:48:35
(21039/29282)
Ahhoz le kellene írnia, hogy hasonló helyzetben van, mint Juli.
Nem látod?
fo.ma 2012 okt. 23. - 21:00:05
(21038/29282)
Nem fogom még egyszer leírni azt, amit már vagy 4x megtettem. Egyéni problémád, ha nem érted. Én egy helyzetrõl írtam, ami az életben is elõfordulhat. Lehet hogy éppen veled is meg fog történni. És arra, h hárman is egy véleményen vagytok, nem mondhatok mást, csókoljátok meg egymást!
10/10
idõjós1010 2012 okt. 23. - 19:29:58 10/10
(21037/29282)
Ahhoz képest hogy teszel az egész sorozatra magasról, elég határozott elképzeléseid voltak errõl a karakterrõl, ami kapásból 3 ember számára nem volt befogadható, ami nyilván azért lehet, mert más véleményen vannak mint te, ami pedig lehet hogy azért van, mert õk rendszeres nézõi a sorozatnak, s pontosan tisztában vannak az egész karakter elõéletének minden egyes percével. Amúgy nincs azzal gáz hogy neked van egy külön véleményed, de nem tudom mért csodálkozol azon hogy senki nem szimpatizál vele, miközben pont úgy írtad meg elsõ kommentedet az egészrõl hogy tudtad, ezidáig tiéd az egyetlen pozitív hsz. Most viszont nem le.sz.arni kéne az egészet, hanem megvédeni az álláspontod, vagy épp feladni azt ami tarthatatlannak látszik.
fo.ma 2012 okt. 23. - 19:12:34
(21036/29282)
Én magáról a helyzetrõl írtam le a véleményemet, azután h megkérdeztem miért utáljátok annyira Julit és azután hogy kb hárman rögtön rám támadtak miatta. Mintha nem pont lexarnám az egész BK-t, annak ellenére, h félszemmel nézni szoktam az esti teendõim alatt.
Úgy látszik ide csupa jellembajnok ír, persze rajtam kívül!
10/10
idõjós1010 2012 okt. 23. - 18:57:40 10/10
(21035/29282)
Fura hogy egy ennyire egyértelmûen negatív karakterrõl is születhet két totál ellenkezõ vélemény. No persze nem azt mondom hogy Juli maga a gonosz, egy megtestesült anti karakter, vagy ilyesmi, de nem is olyan személyiség akit érdemes lenne pártolni.
10/10
idõjós1010 2012 okt. 23. - 18:48:36 10/10 Előzmény fo.ma
(21034/29282)
Mintha te nem ugyanerrõl a kitalált karakterrõl írtál volna ódákat pár hozzászólással lentebb.
fo.ma 2012 okt. 22. - 20:37:49
(21033/29282)
Tulajdonképpen nekem ez nem központi probléma, én így látom a helyzetet. Ti meg nyugodtan gyûlölködjetek egy kitalált szereplõ gaztettein és örüljetek magatoknak, milyen jó tökéletesnek lenni! Végre legalább van mivel foglalkoznotok.
3/10
nish0209 2012 okt. 22. - 15:14:33 3/10
(21032/29282)
Hát Ez Óriási :D :D
de ez most hogy jön ide? :D

Pénz & Sárm
1/10
niszabi 2012 okt. 22. - 14:59:15 1/10
(21031/29282)
Tûzgolyó! Amikor én láttam még csak 8 éves voltam. Szerintem az akciófilmek kedvelõinek a legjobb szórakozás, ráadásul amikor mozikban volt a hatvanas években, jobbat nem is láthattak addig. Eleve imádom a cápákat és itt volt belõlük bõven. A film végén a vízalatti harc zseniális. Aztán a száguldó hajón a közelharc! Istenem, ez a legjobb James Bond film!
10/10
idõjós1010 2012 okt. 22. - 13:26:53 10/10 Előzmény fo.ma
(21030/29282)
Juli a mindent elsöprõ szerelem jegyében kimerítette az egész kapcsolatot napi egy kufircban az irodában, és egy padláson. Amúgy meg Julival az a legnagyobb probléma hogy óriási prédikátor, de sem anyának, sem feleségnek nem volt jó. Mindkét téren mélyen megbukott többször is, és ettõl az Attilával való kapcsolatától függetlenül is.
lilalibaláb 2012 okt. 22. - 10:40:46
(21029/29282)
Eszembe jutott a Juli múltkori álma, hogy Andrást baleset érte. Lehet, hogy az fog teljesülni. Különben minek lett volna az a részlet? Így lenne értelme.
lilalibaláb 2012 okt. 22. - 10:12:17 Előzmény fo.ma
(21028/29282)
"Egyébként annyira jellemzõ, hogy az egészért a nõt hibáztatják az emberek, a férfit, aki pedig az egészet kitervelte, egy szóval sem említi meg senki! "

Dehogynem. Épp most hordtam le a sárga földig. :-)
lilalibaláb 2012 okt. 22. - 10:10:40
(21027/29282)
A jellemtelenségük a közös.
Attila mekkora köcsög már, amikor a Julin felhúzza magát (szexuálisan), aztán ha nem jön össze, rohan Nórához levezetni a kangörcsöt. Hányszor eljátszotta már ezt? Ha meg Nórának pont nem volt alkalmas az idõpont, és késõbb szólt, hogy most, akkor meg szemét módon lepattintotta.
Az sem piskóta, hogy nem merte belemondani soha a Nóra szemébe, hogy van valakije, hanem összevissza tekergõzött, hazudozott, legjobb védekezés a támadás módszerrel Nórát kezdte el okolni mindenért. Még féltékenykedett is rá, hányszor. Pont õ.
Aztán meg jóízûen bámulta, ahogy szegény Nóra szenvedett, vádolta magát. Hagyta, hogy igyekezzen mindent megtenni a kapcsolatuk javítása érdekében, miközben tudta, hogy úgyis hiába, mert õ a hunyó, nem a Nóra. :-(
picigyongy 2012 okt. 21. - 20:29:58 Előzmény fo.ma
(21026/29282)
Juliék játsszák a szenvedõ hõs szerelmest, de annyi tisztesség nincs bennük - egymás és saját magukkal szemben , hogy nyíltan vállalják a kapcsolatukat. Tulajdonképpen mi is a közös bennük ? Soha ne mondd, hogy soha - ill.úgy itélj, ahogy élsz..vannak ilyen régi bölcsességek. De nem hinném, hogy arra lenne mentség , hogy valaki szó nélkül itthagyja kamasz gyermekét - bízva a nagymamában , Andrásban ? Szóval ez így nagyon gáz volt - emberileg nulla. Szerintem .
fo.ma 2012 okt. 21. - 15:44:53
(21025/29282)
Az emberek élik az életüket, közben hibákat követnek el. Ki kisebbeket, ki nagyobbakat. Juli a férjébe igazán sosem volt szerelmes. Persze erre mondhatod h akkor minek ment hozzá, de egy nõnek, pláne gyerekekkel (kivéve ha éppen nem ájultan szerelmes) a biztonság a legfontosabb. És András ezt nyújtotta neki. De azért én nagyon is el tudom képzelni, hogy valaki egy langyos biztonságot eldobjon egy mindent elsöprõ szerelemért, pedig nem vagyok egy csótány. A fia már nagykorú, ott van a full kitömött nagyanyja, nem hagyta volna az út szélén! Jó az csúnya volt, h egy szó nélkül hagyott ott csapot papot, de ha lelketlen szar lett volna, akit cseppet nem érdekel más saját magán kívül, simán odaállt volna a delikvensek (András és Nóra) elé és hidd el mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül a pofájukba vágja, hogy GYEREKEK EZ VAN! Én úgy láttam, sokáig õrlõdött, aztán mégsem a józan ész döntött, hanem a szerelem. Végül mégis úgy alakult, h nem utaztak el, megbánta az egészet és azonnal szakított Attilával. Egyébként annyira jellemzõ, hogy az egészért a nõt hibáztatják az emberek, a férfit, aki pedig az egészet kitervelte, egy szóval sem említi meg senki!
Fölösleges személyeskedni, maradjunk inkább annyiban, h nem lehet mindenki egy véleményen.
fo.ma 2012 okt. 21. - 11:54:30
(21024/29282)
Jesszusom, ember, akkor azt mondd meg nekem, h a Mikit, aki 200-szor undorítóbb dolgokat mûvel folyamatosan, közben megrövidít, megbánt másokat miért istenítitek. Nem vagytok kicsit álszentek? Dehogynem! Tény hogy Juli korához képest hebrencs módon viselkedik, háromgyerekes anyaként már lehetne több esze mint egy 16 éves csitrinek, de olyan elképzelhetetlen, h beleszeret valakibe, aztán mégis pofára esik? EZ AZ ÉLET! Reméljük tanult belõle, de ezért így elhordani, számomra teljesen irreális. Végül is rajta kívül egyelõre még senki nem sérült ezügyben.
fo.ma 2012 okt. 21. - 11:28:29
(21023/29282)
Ember. Esendõ. De számomra még mindig szimpatikusabb, mint a 'szálfagerincû' kolléganõje Nórika. Azt meg hogy az õt felnevelõ szüleihez megy-e v sem, nem tudhatjuk, mert nem mutatják. Az vesse rá az elsõ követ, aki bûntelen közületek.