2/10
nikato 2013 jan. 05. - 10:56:00 2/10 Előzmény mapk
(22042/29282)
Mátéka úgy beszél, mint aki verset olvas!! Timike is béna, és ki volt sminkelve? Ráillik a gazdag, nagyképû, elkényeztet szerep! Máté most már mindig mondja a hülyeségeit, majd hirtelen megnõ, vagy felnõ a sorozatban, mint Bandika, aztán, ha már nem lesz rá szükség, akkor meghalasztják autóbalesetben.
Amúgy úgyis kiírhatták volna Andrást, hogy autóbalesetet szenvedett volna, mondjuk amikor épp Mátéka is a kocsiban ült volna, és lehet, hogy ez gonosz, de Máté nem kéne a sorozatba. Vagy rabolják el, ha már annyira szappanoperásra akarják csinálni a történetet.
2/10
Keeley 2013 jan. 05. - 10:53:48 2/10
(22041/29282)
nem tudom, mi a baj az új Mátéval, annyira cuki :D aranyosan beszél szerintem.
Az új Linda tök úgy néz ki, mint a Luca csak picit idõsebben :) õt el kellett volna tenni arra az idõre, amikor õ meg timike nagyok lesznek :D borzalom, ahogy beszél az új lány és próbálja úgy rázni a fejét, ahogy a régi :))
szerintem miki meg fogja úszni ezt az egészet, pedig ideje lenne, hogy valami aljassága kiderüljön.
a petivel meg az a baj, hogy miért van rajta mindig sál? jó, az a divat, de olyan ronda, hogy otthon a gép elõtt sál van rajta :D
barbi_112 2013 jan. 04. - 22:27:40
(22040/29282)
Tényleg ekkora antiszínészt mint Timike még nem láttam. Na jó ez kicsit túlzás, mert erre a sorozatra ez a jellemzõ, de Timike tényleg iszonyat. Tiszta Addams family-s Wednesday. http://minxinx.files.wordpress.com/2010/10/wed.jpg
Máté még csak-csak. Kisfiú még, korához képest annyira nem borzasztó, inkább ezek a klisék hogy majd a maci megvigasztalja anyucit, ez az ami hányinger.
Nem tudom feltûnt-e másnak is, de Kinga már kezd gömbölyödni kicsit. Mintha le lett volna szorítva a hasa, csak szembõl mutatták, egyszer meg mikor oldalt állt a kamerának, Alíz Kinga elé libbent, hogy ne látszódjon a hasa.
Ja és hát nem mehetek el szó nélkül a csodálatos panoráma mellett sem ami KicsiSzabi és Olívia mögött volt. Miért eröltetik?Ennél még az is különb lenne ha a stúdió kertjében sétálnának egy sima pázsiton.
10/10
mapk 2013 jan. 04. - 21:21:17 10/10
(22039/29282)
Máté,már a szomszédok-os Matyin is túltesz.Vissza a némát!!!
Timibõl valõszínûleg meg bérgyilkos lesz.:D
noecska 2013 jan. 04. - 21:07:23
(22038/29282)
Olyan hosszan gyászol mindenki, sóhajtozik és néz. Mindjárt én is depis leszek.
8/10
bessie 2013 jan. 04. - 20:44:17 8/10
(22037/29282)
Köszönöm, hogy tetszett:-) Véleményem szerint a nézettség nagyban, sõt teljesen a nézõktõl függ. Amikor egy fõszereplõt ki akarnak írni, vagy szerepkörét jelentõsen megváltoztatnák a sorozatban, a minimum az lenne, ha egy fórumon, stb, kikérnék a nézõk véleményét. Magyarul megszavaztatnák. De ötleteket kérni és elfogadni sem szégyen. Ha a nézõk küldhetnének ötleteket egy címre, még jót is tehetne a sorozatnak.
Szép napot:-)
2/10
nikato 2013 jan. 04. - 19:46:11 2/10
(22036/29282)
Nem rossz ötlet, nekem ebbõl ez a rész tetszik a legjobban: "Juli, félig begolyózna" és a temetõben látni vélné. XDDD
picigyongy 2013 jan. 04. - 18:42:59
(22035/29282)
HA csak az volt a cél, hogy kiderüljön : akkor lehetett volna számtalan egyszerû dolog - elszólja magát valaki....mert ha valamit már hárman tudnak , az már nem titok...Szót sem érdemel , ne legyenek megelégedve hogy így dobták fel a nézettséget.
picigyongy 2013 jan. 04. - 18:39:36
(22034/29282)
Normális emberi magatartás, hogy ilyenkor a mentõvel kisérje az ember a sérültet , nem is azért, hogy pátyolgassa, hanem tudja, hogy mi történik vele, hova viszik pl. kórházból érttesíti az embereket. Nem azért, mert egy részt el lehet beszélgetni, hanem azért, hogy lássák - elbúcsúzzanak tõle ? Ilyenkor mindenki reménykedik ....A mentõ akkor viszi el, ha szállítható állapotban van és mutat valami életjelt...ez lehet másfél órás kûzdelem - hol volt Claudia ? Ilyen hülyén rendezni, csak azért, hogy azon rágódjanak , hogy meghalt-vagy sem...HA meg nem vitte el, mert meghalt - akkor több órát is kell váûrni....Sértés nélkül ki lehet mondani, hogy aki ezt nézi, az ezt érdemli.Én is néztem , de mostanában csak visszanézve, tekerve , mert sajnálnám rá az esti idõmet.
picigyongy 2013 jan. 04. - 18:28:39
(22033/29282)
NAgyon szomorú, hogy dramaturgiai megoldásként kell egy szereplõt IGY kiírni, hogy felgyorsuljanak az események....Pozitív karakter - meghatárotó stb. tehát nem indokolta semmi , legfeljebb az , hogy sorsot húztak, hogy ki haljon meg...Mindegy, csak beszéljenek róla. Közigazgatási eljárás: gyanús körülmények között lezuhan egy férfi : Berényi Attila. Akkor elõször is ki kell deríteni, hogy kirõl is van szó...mellékesen miért nem ment oda Claudia ?! ez már nagyon gáz, úgy ahogy van.
györgyi pál 2013 jan. 04. - 18:21:26
(22032/29282)
sziasztok!
Nagyon szeretem nézni a mûsort. Az hogy most egy szereplõ kikerült a sorozatból legalább az események felgyorsultak.
Erre a változásra szükség volt. Gondolj bele a Juli és az Attila még meddig hazudhatott volna? vajon mmikor derül ki az igazság? tudjátok a sánta kutya történetét, ahhoz ez kellett. Azért Andrást sajnálom, mert egy pozitív és meghatározó egyéniség volt a sorozatban. Miklóst remélem nem akarják kiírni mert az a sorozat halálát jelentené számomra.
10/10
mapk 2013 jan. 04. - 17:29:01 10/10
(22031/29282)
"mapk vegyenek fel a te munkahelyedre is amatõrt helyetted, majd megtapasztalod milyen az"
Tényleg nem támadsz.:)(azért a saját soraidat ne ugord át.)Egyébként igaz amit írsz(de én csak színészi kvalitását kritizáltam)..biztos szar lehet neki most.Erre utalt a ráköv. kommentem,(az,hogy nem volt szép tõlük).
Lényegében egyetértünk/érzünk.
Pókerszív 2013 jan. 04. - 17:27:26
(22030/29282)
Annó fodor Zsóka kiírásánál is mindenki azt mondta vége a sorozatnak.. még mindig megy....
Pókerszív 2013 jan. 04. - 17:25:02
(22029/29282)
Ez annyíra nem is hülyeség.
8/10
bessie 2013 jan. 04. - 17:12:18 8/10
(22028/29282)
A kapd be nem az én stílusom, ilyent nem írnék se ismerõsnek, se ismeretlennek. Én arra reagáltam, hogy jelentkezzen amatõr színészként, mert épp azt keres a csatorna. Nem vagyok R.Kárpáti Péter "fan", de átérzem a jelenlegi helyzetét.Elvesztette a munkáját, amit még szeretett is. Csak ennyit írok. Ritkán szólok hozzá témákhoz fórumokon, ha mégis, szívesen válaszolok a kérdésekre. Ha támadsz, nem támadok vissza, átugrom soraidat. Szép napot.
8/10
bessie 2013 jan. 04. - 17:05:20 8/10
(22027/29282)
Köszi:-) Részben csak vicceltem, de valóban segítenék ötletekkel az íróknak, ha igényelnék. Sajnálom, ha R.Kárpáti Pétert végleg kiírták. Hiányát a sorozat meg fogja sínyleni. Kívánok neked, s a többi hozzászólónak szép napot.
A sorozat producerét és íróját meg arra kérem, varázsolják vissza András karakterét.Vagy egy ikertesóét.
Üdv:bessie
Bendzsur 2013 jan. 04. - 16:32:38
(22026/29282)
Igen. Most, hogy írod valóban csak rá akart ijeszteni Ákosra a Claudia egykori csávója,- Fenyvesi Sándor -, ha jól emlékezem a sorozatbeli nevére,tényleg nem akarta Ákost megölni;

De egyébként ha már itt tartok, nekem feltünt még valami; Szerintem az is fura ahogy a szereplõk "reagálnak" a szeretteik elvesztésének hírére; Mondjuk annak idején talán a Cludia még magábazuhant Ákos elvesztésétõl, de a többiek reakciója/magatartása arra a csapásra, hogy csemetéjük vagy akárkiük tragikus hírtelenséggel meghalt, hát abszurdum; Példának okáért egy szûlõ ha ne adj'Isten elveszti hirtelen a drága kicsi gyermekét,hát az alighanem összeomlik, de annyira, hogy vagy nagyon hosszú idõre bedilizik - jobb esetben!!!- vagy agyvérzést kap.
Vagy legalábbis átértékeli az egész addigi létét és Istenfélõvé válik...; Ez csak kapásból 3 példa!!!
Nem úgy mint egyesek ebben a sorozatban,akik miután kijöttek a hullaházból a beazonosításról, utána ideig-óráig szomorkodnak, kb.annyira, mintha csak egy esõs vasárnap lenne, majd pár nap után fülig érõ szájjal ugyanúgy folytatgatják a sörözgetést, csevegést, pajzánkodást, Rózsában való vihorászást stb..., mintha mi sem történt volna.
Bendzsur 2013 jan. 04. - 16:08:08
(22025/29282)
Igen. Valóban. Igazad van a részletekben; Csak már az is olyan régen volt..
10/10
mapk 2013 jan. 04. - 15:51:11 10/10
(22024/29282)
???
A munkáltató szempontjából, sok változás nem lenne.:)..ami a sorozat színvonalára is igaz lenne egyébként...
De nem az történt,(nam azt írtam)hogy más játsza B.András szerepét.Szóval mire/miért írtad azt,amit írtál?
Kis képzavar?,vagy egy becsomagolt,-Kapd be,mert R Kárpáti fan vagyok!-? Vagy egy "Szia,beszélgessünk!"..egyedi megfogalmazásban? :D
barbi_112 2013 jan. 04. - 15:22:36
(22023/29282)
Szerintem meg az lesz, hogy nem halt meg (többen is írtátok már hogy nem egyértelmû, hiszen a nagysasszony elmesélésére lehet csak hagyatkozni) tehát csak valami sérülésre lett. Esetleg kóma, mozgásszervi sérülés, amnézia stb. És mivel nem volt nála semmi papír, így bevitték a kórházba, ahol eltölt X idõt. A Mátyás király téren telnek a napok, évek, már Juliska is élvezi a vígözvegy életét, mikor is becsenget András. (Ez majd egy rész végén lesz: döbbent arc, tanácstalan nézés, ájulás, miegymás. Esetleg nyári szünet elõttre idõzítik, hogy legyen hozzá kitalálós: - Vajon Juli tényleg Andrást látta-e vagy csak álmodott? és hasonlók...Tuti így lesz :D