10/10
ledi 2013 jan. 12. - 14:45:19 10/10
(22174/29274)
"Szerzõdést a meggyilkolására?"

A fiókban nem szerzõdés volt hanem egy fegyver egy doboz tölténnyel. Nézd meg jobban!
zimankó 2013 jan. 12. - 14:32:01
(22173/29274)
Elnézést a sok elütésért,de reggel néztem vissza a Most-on,és úgy felment bennem a pumpa ,hogy csak na! Én isjó ideje a Most -on nézem,hogy bele tudjak tekerni,mert elviselhetelenek Luca ,Aliz ,Szabi és rendõrbarátnõje, Ádám és Kinga jelenetei.Attila fürdönadrágos pálmafás nászútfelkészítõ jelenete után döntöttem így!Tekerem ,tekerem,hogy a lényget nézzem.Ilyen elviselhetelenül rossz idõszaka-történetfolyása -a sorozatnak még nem volt.Ennyire soha nem ült meg,és ennyi dilettáns szereplõ més soha nem volt. Ha ez marad,mondhatsz bármit Pókeres ennek vége! Én a kezdettektõl rajongója voltam de már mondom csak tekerve tudom nézni vagy egy hete,de a csütörtöki-pénteki rész volt amit utóljára megnéztem! Nem tudom mikor lessz kedvem újra nézni,de hogy nem hétfõtõl az tuti!!!!.Ez a gondnok beenged valakit másnak a lakásába és ha az ismeretlen végez a kutatással csapja be az ajtót,vigyen amit jónak lát,persze bátran kutasson a bér,lõ fiókjaiban....áááááááááááááááááááááááááááááááá EZ FÁJ.............Ez végleg kivágta bennem a biztosítékopt. ENNYIRE HÜLYÉNEK NE NÉZZENEK BENNÜNKET!!!!!!!!!!!És Attila mit keresett??????Mimki megbízólevelét,hogy gyilkolják le??EZT kALMÁR ÚR KÉPERNYÕKÉPESNEK GONDOLJA FÕMÛSORÍDÕBEN????????????????Most megint jön ,hogy a Mikit ócsárólják, Attila küzD Nóráért ,LAci Újra depis lessz,kLAUDIA NYIRJA mIKIT, zSOLTÉK KIBÉKÜLNEK, lINDÁÉK IS,lACI UJRA TÖNKREMEGY.................... nekem ebõl elég...............
mészimarcsi 2013 jan. 12. - 14:24:36
(22172/29274)
Zimankó! Teljes egésszében egyetértek veled! Túlnyújtották az Attila-Juli sztorit, nem érdekli most már a bánatot se, hogy ki fog-e derülni, nagy @r az egész! Már lassan az egész szereplõgárdát megútálom, jó hogy húzni kell az idõt, de hogy ennyire, tényleg egyedül az András figurája volt szerethetõ valamennyire, azt is elvonták innen, marad ez a sok agyatlan, únszimpatikus szereplõ, semmi, de semmi jó sztori nincs benne, ami miatt nézni lenne érdemes legalább egy kicsit. A megcsalásos ötlet jó lett volna, ha nem húzzák-nyúzzák ennyire szét, Miklós túlbonyolította, nagy sz@rul lett megoldva, soha nem derül ki az igazság, mi a francnak idegesítsem magam, végeztem a BK-val.
5/10
Semprini 2013 jan. 12. - 13:00:08 5/10
(22171/29274)
Nem gondoltam hogy valaha le fogom ezt írni, de az új Timike katasztrofális, még a réginél is borzalmasabb pedig az is elviselhetetlen volt, de semmit nem javult a szereplõcserével, sõt.
A Péter- és Linda-cserékkel se vagyok elégedett, de utóbbinak még adok egy esélyt, de Péter már nem hiszem, hogy ennél jobb lesz valaha, sajnos rém ellenszenves lett, de a szereplõk maguktól szálltak ki, nem lehetett mit tenni. András kiírása szerintem is nagy melléfogás volt. Ha kiírják vagy lecserélik az egyetlen szereplõt, akit valamennyire még bírok (Hannát), abbahagyom én is a sorozat nézését.
sztimierd 2013 jan. 12. - 12:50:26
(22170/29274)
Szerintem Juli nem az igazságot fogja bevallani a rendõröknek (azt hogy megcsalta Andrást), hanem valami mást talál ki helyette.. ebben teljesen biztos vagyok...azt sem értem hogy Hannának most minek kellett elmondania a Balázsnak a Julis dolgot?!?
A Nóra féle szülõktõl is ki tudok akadni, de Timike se semmi...
Amugy ez már tényleg kezd gázos lenni... már vagy 2 hete komolyan nem történik semmi, csak Andrist gyászolják... van egy olyan érzésem, hogy én is 1-2 honapig hanyagolni fogom a bk-t... és nem lesz az elsõ ilyen periodus.. :D
2/10
nikato 2013 jan. 12. - 12:20:09 2/10
(22169/29274)
:DDD Nagy igazság amiket leírtál! Igazad van! (Zárójelben megjegyzem, hogy az Gyerekrablás a Palánk utcában, de nem is ez a lényeg :D)
zimankó 2013 jan. 12. - 10:05:50
(22168/29274)
Hát nálam is elékezett a csömõr ujra.............Múlt évben 2X három-három hónapig nem nézetem...most újra elegem lett belõle!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem érdekel lebukik e Juli és az a nyálgép Attila!Túljutottak az ingerküszöbömön.Letojom ,hogy mi lessz! Ezt a Storyt túlnyujtoták!A sorozat nem tartható fenn Ádám dugógép ,mindennapi dugjeleneteivel?Kinga csámpás,körömcipõs billegéseivel,Zsófi félredugásait ujra elnõzö,kökemény ,de már infantilis Zsoltal,Aliz idegesítõ nyávogásával,Nóra már idiótizmus határát súróló Mikigyülölete és Nyálattila imádatával,Laci havonta elõtõrõ ,ugyan azon stilusú mélydepressziójával.....nem sorolom tovább!

Es az agyhalott Attila egy elveszett utánfutót sem találna meg egy 100 méteres sugarú kõrben,nem egy bérgyilkos plane a sorozat speciális saját idõrendeje szerint órák alatt!!!!!Miki kinyitja egy bankkártyával, a gondnok beenged egy vadidegent egy lakásba és otthagyja??????????????????VAN ILYEN ????Szerzõdést a meggyilkolására?És mit tett volna ha ott talál három ukrán bérgyilkos?Birokra kel velük a 35 ös ingében?Vagy õket is lenyálazza???Na múltkor nem engem öltek meg hanem a bátyám! Én vagyok az igazi Attila! Most elszámolunk! Sírva röhögök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kik írják -rendezik ezt a sorozatot ???Elmebetegek????A gyilkosság a palánkutcában 10 éves gyerekeknek készült!Az életszerübb! Nekem elegem lett a Barikból.Amig nem cserélnek forgatókönyv írókat én befejeztem!!!!
2/10
nikato 2013 jan. 12. - 09:07:07 2/10 Előzmény pneklara
(22167/29274)
Lehet, hogy Tatárt idézi, de az 'SZ' betûi viszont Bódy Szilvit. Juli most remélem mindent bevall és Peti nem fogja megakadályozni, mert ez már nevetséges, hogy ennyi ideje húzzák, hogy lebukjon!!!
Pókerszív 2013 jan. 11. - 21:49:55
(22166/29274)
Viszont már vagy 2 hete látni, hogy néha kabátba vannak a szabad levegõn.
tengerimalac 2013 jan. 11. - 20:21:04 Előzmény Pókerszív
(22165/29274)
nem most kezdte el hordani
pneklara 2013 jan. 11. - 17:16:37
(22164/29274)
Ez az új Linda volt már látható korábban valahol? Vagy csak hasonlít valakire? Vagy Tatár Csillát idézi? Nekem olyan ismerõs az arca.
2/10
nikato 2013 jan. 11. - 17:04:45 2/10
(22163/29274)
Vagy a nagyseggûek.xD
tricse 2013 jan. 11. - 16:11:35
(22162/29274)
Igaza van a legtöbb fórumozónak! Én az elejétõl nézem,de ennyi idegesítõ szereplõt még nem sorakoztattak fel benne egyszerre! Nálam a legelsõ a sorban Timike,ha sokat szerepeltetik én is átkapcsolok!:) Az új Lindának adjunk még pár hetet mielõtt kidobjuk!:)A régi Peti nekem a kedvencem volt,ezért nem tudok megbarátkozni az újjal! Ha új karakterrel jön a srác akkor tetszett volna! Bözsi mamát is bírom,de remélem lesz egy olyan jelenet amikor Alízkának lekever egy hatalmas "nagyanyait"!:)A Juli meg szerintem most a leghitelesebb,hogy közeledik a vihar!:)A Nóra viszont egyre szánalmasabb!
És had gonoszkodjak egy kicsit! Észrevettétek,hogy amikor az új Peti bekerült a sorozatba állandóan ölelgette,nyalta-falta a régi Lindát? Szegény csajon szinte látszott,hogy neki ez a váltás milyen kényelmetlen! Most meg szinte hozzá se ér az új Lindához!:)Csak nem a sötét hajú csajok a zsánerei?:)
Pókerszív 2013 jan. 11. - 14:35:04 Előzmény tengerimalac
(22161/29274)
Nilyen nyáron? Egyre többen melegebb cuccokba vannak.
kigjuju 2013 jan. 11. - 13:50:22
(22160/29274)
Laci kinek a fürdõszobáját fogja szétverni?
kigjuju 2013 jan. 11. - 13:44:45
(22159/29274)
Azt a féreg Julit meg Attilát buktassa már meg valaki végre!
Még neki áll hõbörögni a ringyója!
Tuvalu 2013 jan. 10. - 22:18:51
(22158/29274)
Csak szerintem gáz, hogy Owusu Angyalka Malvina még nem szerepelt a Barátok köztben?!
Forelly 2013 jan. 10. - 22:12:33
(22157/29274)
Én kifejezetten örülök,hogy eltûnt az elõzõ,Jacko-imitátornak is beillõ Linda. Azonnal elkapcsoltam,ha színre került,annyira idegesített az egész lénye:az erõltetett mosolygása,megállás nélküli,ideges gesztikulálása,picsogása. Mostani sem egy színészzseni,de legalább nem a régi.
A magát forgatókönyvírónak nevezõ kontár meg letett róla,hogy a ház ribancának valaha is kiderüljön az afférje a savanyú,fapofa donhuannal? Nagyon hosszúra nyújtott ez az ügy,és kezd igazán unalmas lenni. Az igazság pillanata helyett meg olyan sztorikat "kell" követni,mint,hogy a kriptaszökevény Olívia macskáját megnyírták.
A sorozat rendezõgárdáját kéne már lelökni egy toronyházról.
ALDO 2013 jan. 10. - 21:50:38
(22156/29274)
Milyen fasza, hogy még a ribancnak áll feljebb, ha a szemébe mondják az igazságot. Másokkal veszekszik, elszámoltat, pofozkodik, aztán szemét módon bedobja a "most halt meg a férjem" kártyát.
Mikor fog már neki valaki lebaszni egy akkora pofont, hogy kiugrik a szeme? Az új Linda érdekes: nem elég, hogy nem is szép, beszélni sem tud, de még a színészi tehetsége is vetekszik egy kidobott karácsonyfáéval. A szereplõválogatásért felelõs ember(eke)t kéne sürgõsen kirugdosni, mert ettõl a csajtól még egy lefejezett hintaló is hitelesebb lenne.
lilei 2013 jan. 10. - 21:15:26 Előzmény Marika néni
(22155/29274)
Neked legalább van szõr a hátadon...nem úgy, mint Leónak...vagy hogy hívják a cicust :-)