zimankó 2015 jan. 23. - 11:04:49
(25785/29085)
Én tudom már!!!Mérgezik a vizet A Mátyás k. téren,vagy a Laci kolbászától "Butulizmuzst"kaptak..Ettõl elbutult mindenki.Tényleg mintha minden szereplõ,Mikitõl Vili bácsin,Gizin,Nórán keresztül olyan mintha varázsgombát evett volna....Én már a tegnapi résztõl megkíméltem magam :-)Olvasva a szinvonalas verekedési felvételrõl,szinte boldogsághormon tõltött el.Miután megnéztem az eddigi részeket kb 15-20 percig dühöngtem,hogy hogyan lehet valamit ilyen orbitális xarul megírni,eljátszani..."Butulizmus" Csak az léphetett fel a Mátyás k. téren tuti,nincs más magyarázat....
ALDO 2015 jan. 23. - 08:13:24
(25784/29085)
A verekedõs jelenetet tényleg elég gagyin sikerült megkoreografálni. Már vártam, hogy Krisz felkiált, mint Bruce Lee és megjelennek a képregényes hangutánzó szavak a képernyõm: bumm, bang stbt. Zsótifiú a kemény gengszter pedig vissza sem üt? Krisz pedig nem is gyanakszik semmire? Mi oka lett volna megverni, amikor már hónapok óta semmi közük egymáshoz? Miért nyilvános helyen tenné, ahol még tanúk is vannak?
Szerencsétlen Andrással többet foglalkoznak, mint amikor még élt. Most megint ezt veszik elõ? Megint Miklós lesz a szemét, mert meghalt? Amúgy sem értem, hogy most ebbõl mit akarnak kihozni, mert a két verõember is halott, így hiteles tanú vagy más érdemeleges bizonyíték nincs az ügyben.
NewZoo 2015 jan. 22. - 12:47:03
(25783/29085)
Jajj.. kb. 20 gramm füvet ki akart dobatni az a sajt Ádika, (aki azért irreálisan leadta, hogy egy rekord-szintû agyatlan libával jár.. soha nem tudnék egy ilyen sötét nõvel együtt maradni... )mindig, amikor ilyet mutatnak, az annyira reális, mint az egész szellemi förmedvény.. de aranyosak voltak az öregek beállva, csak ez valóban önismétlés...
Petit nem lehetne valahogy kinyíratni? Kiújulhana a betegség, valahol Ausztráliában, hogy többé ne kelljen elszenvedni. Annyira felesleges, szájon váni való infantilis nyálgép, idegesítõ, szegény Mátéval együtt, aki mineeeek?! Julival együtt, brrr! Bottal sem! Elhanyagolt ostoba tik! :D
NewZoo 2015 jan. 22. - 12:28:22
(25782/29085)
Jajj.. kb. 20 gramm füvet ki akart dobatni az a sajt Ádika, (aki azért irreálisan leadta, hogy egy rekord-szintû agyatlan libával jár.. soha nem tudnék egy ilyen sötét nõvel együtt maradni... )mindig, amikor ilyet mutatnak, az annyira reális, mint az egész szellemi förmedvény.. de aranyosak voltak az öregek beállva, csak ez valóban önismétlés...
Petit nem lehetne valahogy kinyíratni? Kiújulhana a betegség, valahol Ausztráliában, hogy többé ne kelljen elszenvedni. Annyira felesleges, szájon váni való infantilis nyálgép, idegesítõ, szegény Mátéval együtt, aki mineeeek?! Julival együtt, brrr! Bottal sem! Elhanyagolt ostoba tik! :D
NewZoo 2015 jan. 22. - 12:27:10
(25781/29085)
Jajj.. kb. 20 gramm füvet ki akart dobatni az a sajt Ádika, (aki azért irreálisan leadta, hogy egy rekord-szintû agyatlan libával jár.. soha nem tudnék egy ilyen sötét nõvel együtt maradni... )mindig, amikor ilyet mutatnak, az annyira reális, mint az egész szellemi förmedvény.. de aranyosak voltak az öregek beállva, csak ez valóban önismétlés...
Petit nem lehetne valahogy kinyíratni? Kiújulhana a betegség, valahol Ausztráliában, hogy többé ne kelljen elszenvedni. Annyira felesleges, szájon váni való infantilis nyálgép, idegesítõ, szegény Mátéval együtt, aki mineeeek?! Julival együtt, brrr! Bottal sem! Elhanyagolt ostoba tik! :D
szevacica 2015 jan. 21. - 17:30:15
(25779/29085)
Vilibá és Bozsika füvezése lerágott csont... Valamikor réges-régen Magdi anyus (ha jól emlékszem) sütött már hamuba(drogba)sült pogácsát... Na meg, ki az a h...., aki egy egész zacskó (kb. min. 10-15 fõzésre-tekerésre elegendõ) "teafüvet" egyszerre megfõz, megisz, és CSAK nevetõgörcsöt kap?
zimankó 2015 jan. 21. - 16:48:39 Előzmény Ferrer
(25778/29085)
:-) Ez nagyon ott van! :-)
zimankó 2015 jan. 21. - 16:46:49
(25777/29085)
Tényleg,annak,hogy Laci és Gizi szellemileg visszamaradott állapotban vannak,vagy legalábbis úgy viselkednek,annak volt valami oka?Vagy csak a forgatókönyv igénye? Ezt komolyan kérdezem mert mondom kb 80-100 rész kihagytam,december közepétõl néztem újra...szerintem tegnapig....
zimankó 2015 jan. 21. - 15:23:03
(25776/29085)
Hát ez van...én is azon dühöngök,hogy még a karaktereket sem tisztelik!Attila -Juli padlásrománcát fél évig kínozták vele a nézõket!Klau-Ági harcát fél délután elintézték!Sajnálták Klaudia munkabérét????És Nóra a dörzsölt ügyvéd...mint aki be van szívva,vagy be van ütve...nem gyanakszik,mikor a család ellenségével együtt felbukkant mostoha fiúval cicerézik...aki persze az õ édesfia is lehetne!Minimum 20 év a kor különbség..Az egyedül gyerekét nevelõ anya szerepében ,egy mániákus pasifaló karakterét osztották rá,aki nagyszerelemként bújik ágyba mindenkivel aki kezitcsókolomot köszön neki...Mindegy,én fél évig megint nem nézem.Az utóbbi idõben kb 7 hónapot hagytam ki.Majd csak sikerül kicsinálni a sorozatot.Bár még mindig nézettségi csúcs!Igaz a villamkoson is hülyékkel utazom van utánpótlás dögivel. Peti joghurtosboltja pedig ....ennél jobb ötlet nem merült fel...még jó ,hogy nem papírsárkányt árlnal...azt meg Basszancsnak hívnák. Vinnék mint télen a szalmakalapot! Az tuti....
vendus 2015 jan. 20. - 20:54:27 Előzmény Ferrer
(25775/29085)
Háppppersze. 10 négyzetméter alapterület na jó, legyen 20, belefér. Családtagok dolgoznak - együtt, együtt a család. Azt már nem írja elõ a szentéletû farizeus, hogy otthon kell tv-t nézni! Hurrá, megyünk shoppingolni.
Ferrer 2015 jan. 20. - 17:01:46
(25774/29085)
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy Novák Laci boltja nyitva lesz-e vasárnap a vasárnapi boltbezárásokat követõen?
NewZoo 2015 jan. 20. - 12:10:01
(25773/29085)
A melléütések miatt elnézést kérek - a telefon... :D
NewZoo 2015 jan. 20. - 12:06:29
(25772/29085)
Pff... úgy jártam, mint Zimankó! :)
Megint belenéztem, a múlthéten szinte végig, mert a családi üdülésnél a szállodában "muszáj" volt... :-o
Julit mikor cserélik le olyanra, akitõl nem ver ki a víz? Lelakott buta pletykás tyúk, örüljön, h a disztingvált férj külsõ alatt izgalmat talál ez a hót-unalom némber... Ágit lelökni a gangról!!! Miki(????) ... miért nincs má sitten?! Az ilyenek már rég ott rohadnak.. Clau, meg pont odaadja öröksége és munkája gyümölcsét.. jajjmá, retardáltak írják retardáltaknak? Aliz... ki vele! Ostoba üres karakter egy felejthetõ, uncsi szürkeverébtõl.. biztos valakinek a macája a "müvéisznõ"... Nóta.. egyszerûsödik, butul, a lánya, meg a villamos alá való! Amúgy hogy meri a Juli a saját otthonából kirúgni a férjét? Mindenki mástól gyûjtött idióta kölkeivelml, örúljön, h elvette ez az ízlésficamos... Gizi-Laci duett... IQ-negatív rettenetek, ki velük, a Gizi ocsmáby golönceivel! Csóri színésznõ... oly buták az alkotók, soha senki nem fejlõdik, legfeljebb romlik...így lehet sz@rból várat építeni! Gratula!
4/10
corleone90 2015 jan. 19. - 14:42:03 4/10 Előzmény zimankó
(25771/29085)
én sem értem hogy csinálhattak a készítõk titkos ügynököt egy ilyen retardált nyúlbélából mint az attila.xd
zimankó 2015 jan. 16. - 21:22:25
(25770/29085)
Annyira idegesít már ez a sorozat,hogy rettenet.Ma alig vártam,hogy vége legyen és felálljak a fotelból.Ez a függõség,de ma megfogadtam ,hogy egy fél évig megint nem nézem.Ez az Attila mint 007 es kicboxer..Itt valakinek,a forgatókönyv írók között megbomlott az elméje!
zimankó 2015 jan. 16. - 21:20:04
(25769/29085)
Ma ez a Nóra Stori....minden legalja....Szeretem a Mikit...ja nem szeretem...Ja szeretem a másik hazug pasast....Hánynom kell.Timit pedig egy átlag család már kitagadta volna.Ennyire undorító viselkedésû gyerek karakterét ,csak egy beteg elme tud kitalálni.
fo.ma 2015 jan. 15. - 21:10:06
(25768/29085)
Pedig az utóbbi idõkben ez volt a legjobb részlet a soriból!

Könyörgöm, Timikét rúgja már fel valaki a Holdra!
tepsifüles 2015 jan. 15. - 20:46:20
(25767/29085)
"Barátok közt
színes magyar drámasorozat"

Ez már tényleg dráma :D :D

Már a macska is sírva menekül a szobából amikor kezdõdik :D
1/10
Értetlenke 2015 jan. 15. - 10:57:00 1/10
(25766/29085)
Ha már az ócska részeknél tartunk a tegnapi alízkás (szándékosan kis betûvel) jelenet is egy nagy kutya gumi volt... Most komolyan ebbõl akarnak konfliktust teremteni? Ezt ne má... :(