charles58 2016 jún. 18. - 08:30:14
(26288/28408)
Nem értem, hogy Attilának miért kell a kanapén aludnia? /a megcsalás miatti különalvás rendben, de.../Ottó eddig ott lakott náluk. Hol aludt? A szülõi hálóban? Nem. Mátéval egy szobában? Nem valószínû. Peti szobájában biztosan nem, mert oda Lilit szerette volna vinni a Peti. Tehát van még egy szoba, ami most üres. Miért nem költözhet oda Attila. Talán azért, mert ez a megoldás csak a hatásvadászat kedvéért született?
2/10
nikato 2016 jún. 17. - 22:15:32 2/10
(26287/28408)
Áginak meg nem igaz, hogy a házba kell költöznie!! Sok a della, "úrinõ"..... miért nem megy valami jobb helyre? Vagy a Rózsadombra... ja, akkor nem lenne a házban. Kinti forgatásra meg nincs pénz. /Szomszédokban mennyi külsõ helyszín volt... hmm... de nem azonosítgatom inkább. De még mindig veri a BK-t./
2/10
nikato 2016 jún. 17. - 22:12:40 2/10
(26286/28408)
Így van! Hihetetlen milyen semmilyen az egész sztori. Saját gyerekéhez joga van, ha elment, ha nem. Rejtõzködik, mint egy bûnözõ! Most majd hetekig bujkál, majd könyörög a gyerekért. Szerencsétlen színész is jól megszívta, hogy meleget kell játszania (jól alakítja), így a való életben is nehéz neki párt találni, mert azonosítják a szerepével!
fáncsi28 2016 jún. 17. - 16:35:13
(26285/28408)
És nem csak Andrást csapták be, hanem Nórát is, aki akkor Attilával élt. Szóval nem értem ezt a nagy "hattyú halálát" Juli részérõl. Annak a kommentelõ társnak lehet igaza, hogy a forgatókönyv írók ezt szépen elfelejtették, és most mártírt csinálnak a nagy magyar anyából, aki csak arra nem gondol, hogy Attila tisztességgel neveli az összes gyerekét, akik közül egyik se közös.
Ami a pszichomacát illeti, nem értem ezt a nagy lakásmizériát. A logikus lépés az lenne, hogy a 10millából rendbe hozatja a lakását, aztán ha már mégse akar ott élni, akkor azt eladja, vagy elcseréli. Igaz, akkor nem lehetne beköltöztetni a házba, úgyhogy mégis a nyakunkon marad, úgy látom.
Ágnes normális? Tele van pénzzel, ha akarna, kivehetne egy pöpec lakást, ha már a villa nem elég jó neki, de õ inkább megy a Bartha-féle tömegszállásra.
Egyébként meg megkérdezném, hogy vajon ezek mibõl élnek? Mert azon kívül, hogy ármánykodnak, meg a Rózsában döglenek, meg vedelik a bort, sört, whisky-t, túl sokat nem csinálnak. Érdekes, hogy cigarettázni nem szabad semmilyen filmben, de inni rogyásig, azt lehet. Szegény Miklós, már tea mérgezése lehet, mert gondolom, azzal helyettesítik a whisky-t. :-)
2/10
nikato 2016 jún. 16. - 23:04:07 2/10
(26284/28408)
Én sem!!!
De Zsófira visszatérve, az a leselkedõs jelenet kritikán aluli volt!!
Angliába azért fapadosra nem olyan drága a jegy, bár Giziék most le vannak égve.. :S
abisztriczky 2016 jún. 16. - 17:11:32
(26283/28408)
Juli csak visszakapta amit Õ mûvelt Andrissal annak idején! Nem tudom ki hogy van vele, de én nem tudom sajnálni.
2/10
nikato 2016 jún. 16. - 16:54:56 2/10
(26282/28408)
Rókus tényleg gusztustalan, Laci meg hetekig (?) elvolt és ilyen hamar hazaért? Az tényleg a szomszéd erdõ volt.XDD
boncsin78 2016 jún. 16. - 06:35:56
(26281/28408)
Jaj ne!!! Ez a krokodilfejû már megint itt van és rémisztget. Elneveztem Kroki-Rókinak, úgy mosolyog mint egy aligátor. Minden esetre ha lenne magyar Hannibal sorozat azonnal felvenném fõszereplõnek....Nem tudom ki találta ki hogy egy zarándoklat egyenlõ az erdõben való amatõr pancserkodással.....minden esetre tûzhányó az agya. Laci végre hazatalált az 5 méterre lévõ erdõbõl, kár hogy nem gyújtotta fel az erdõt és akkor jöhetett volna a meleg tûzoltó. A rész címe: Sötét lovag, a felmelegedés.... Juliból szerintem sorozatgyilkos lesz már titokban készül Ati feldarabolására, látni a szemében...Kíváncsi vagyok a fejleményekre
vendus 2016 jún. 15. - 21:56:01
(26280/28408)
Hát kérem, a forgatókönyv írók miatt tudathasadásos állapotba kerültem. Valószínû csak álmodtam, hogy a Juli meg az Attila a padláson Nórát és Andrást csalták nem egyszer, sokszor. Sõt, a kettejük botrányos kapcsolata miatt borultak sorsok. Akkor mire van úgy oda ez az erkölcscsõsz liba? Mit drámázik? Megkapta, amit érdemelt. Meg is érdemli. Namármost ki a fenét érdekel, hogy ez a félreértelmezett bezzeganya hogy érezte magát az agyatlanul önként vállalt börtönben? Talán rosszul emlékszem, hogy õ kellemetlenkedett a férjének beszélõn, elzavarta és utasította, hogy ne látogassa. Ilyen elõzmények után mit várt??????
Hogy a férje nem találja meg a szeretetigénye kiélését, hanem minden éjjel tacsakossá sírja a párnáját?
Nem veszem komolyan a cselekményt. Az egész témavezetés egy keszekusza, pongyola agyszülemény. A szerzõk nem ismerik az elõzményeket? Nem beszélnek egymással? Ilyen logikátlan se füle se farka agyatlanság a sokat lesajnált brazil szappanoperákban nem fordul elõ.
Persze ha az a cél, hogy egy skizofrén elmebeteg véglényt kreáljanak az asszonyból, érthetõ. Ha nem az a cél, akkor a szerzõknek kéne szakember segítségét igénybe venniük.
2/10
nikato 2016 jún. 15. - 15:49:57 2/10
(26279/28408)
Pedig Andrást jobban bírtam, mint a nyálas szájú Attilát!! Sok embernek el van még fáradva a karaktere..... csak nem veszik észre.
2/10
nikato 2016 jún. 14. - 22:10:34 2/10
(26278/28408)
Nagyon ötlettelen visszatérés!!! Amúgy is ki kíváncsi rá? Az egyik legnépszerûbb szereplõ állítólag. Miamiban nem sokat barnult.
2/10
nikato 2016 jún. 14. - 16:02:29 2/10
(26277/28408)
Ilyen alacsony a költésvetés, hogy már a villában sem forgatnak? :D Az a gyönyörû "panoráma"!XD Zsófi elmentele butaság volt, ha ki akart szállni máshogy is megírhatták volna. Juli egy undormány. Maradt volna a dutyiban pár évre. Nyúzott, kavarógép. Eddig, hogy nyalt Petinek, kisfiam így úgy, most meg utálattal beszél vele. Lacinak meg mi ez a zarándok út? Biztos a Vikingeket nézte az író. Ott is zarándokútra küldte a király a fiát, meg a kis Alfred-ot. :D Áginak meg simán lenne pénze egy több csillagos hotelra is. :D
fáncsi28 2016 jún. 14. - 07:57:42
(26276/28408)
Juliska csak ne nagyon szörnyülködjön azon, hogy Attila mit tett Nórával. Emlékszünk még rá, hogy milyen serényen szaladgáltak a padlásra kufircolni, amikor Attila még javában Nóra párja volt. Hát most visszanyalt a fagyi.
A mûsor készítõinek meg "gratulálok", Juli zöld blúzban ment a kórházba, és egy ugyanolyan szabású, de kék blúzban tért haza... Mondjuk ilyet már máskor is csináltak, hogy az egyik szereplõ bement a Rózsába, majd pár perc múlva teljesen más ruhában jött ki onnan. Ez már az igénytelenség csúcsa, hogy ilyen nagy hibát elkövetnek.
NewZoo 2016 jún. 09. - 12:59:51
(26275/28408)
Az a bajom a pszichobanyával, hogy hatvannak néz ki, a vakolat alatt mindjárt leesik az arca, roppant csúnya és a hangja is kellemetlen... a hangsúlyozása amatõr, pedig ugye színész a néni, de hát ifjabb korában sem a tehetségébõl élt..
Rossz ránézni. Nyilván jekentkezett megannyi csinos, szép, tehetséges, aki az általa megformálni erõlködõ negyvenes figurához hitelesebb lehetne, de sajnos nem ez a hõgy az.
A lánya szerintem is "maradhat" akár, csak ezt a választást nem értem.
Illetve, remélhetõleg rosszul sminkelt és amatõrül világított, de szép arcú Ági csúf kislányát sem fogjuk tobbet látni, de nála is elszörnyedtünk páran...
Sokak szerint Lili is ronda,de szerintem õ, csak nem modell jellegû, és jobban játszott, mint ez a müvéisznõ...
Látó és hallóidegek bántalmazója, aki öreg Zsolt-katakterhez is. Kb. Weintraubhoz illene.
Ez a gondom vele.
A többivel együtt, amit má korábban leírtam, a sztori gáz, legalább a smink, ruhák, világítás és a szereplõk lennének jobban megválogatva. Ádika annyira buzzancsos, hogy kiderülhetne, hogy látens homo.... Julit utalják be egy plasztikat korrekcióra, meg a hajával is tegyenek valamit,mer annyira nyúzott, hogy borzalom.
De a kiszolgáló stáb képességeit is kifejtettem... borzalom.
(Lányom és osztálytársai is voltak castingon, nincsenek benne, pedig színjátszanak, szépek, csak hát valami nyilván hiányzott az esélyhez...)
NewZoo 2016 jún. 08. - 15:21:33
(26274/28408)
Látom, a rettenet ordenáré hangú és varánuszképû pszichobanyától nem szabadulnak meg.. Novák?!?! Az a vén majom mit csinál a természetben? Meg az is, minek?
Peti, Aliz, Novák, Rondapszichonyanya az ostoba anyjával, tök feleslegesek.
boncsin78 2016 jún. 07. - 17:10:29
(26273/28408)
Nem a Rókusnak maradnia kell, hiszen hûen tükrözi a mai ízlés trendeket (Hanna - milyen jó pasi, micsoda férfi).
Egyébként a következõ befejezést vártam.
Rókuci becsábítja a piás üveggel kezében tántorgó Berényi Ágit és Õt is oda kötözi, majd a két nõt egy mû fallosszal ijesztgeti órákig (mint a Csupasz Pisztoly 1-ben) végül aztán a csoda cseppektõl megvadult Vili bácsi lerendezi Rókást a mû szerszámmal, majd lerendezi Hannát és Ágit (valami vicces vagy szatirikus módon, nem erõszakosan). A következõ vágókép, hogy elengedi Hannát és Ágit és felveszi a ruháját....
fáncsi28 2016 jún. 07. - 08:25:33
(26272/28408)
Sírva kérdezem, ezt a Rókus nevû rettenetet nem lehetne kiírni nagyon gyorsan? Tudom, hogy csúnya dolog ilyet mondani, de rég láttam ennyire irritáló fejû embert. Egyébként tök tehetségtelen is, de hát az ebben a sorozatban alapkövetelmény.
Nehéz elhinni, hogy egy pszichológusnak és egy orvosnak (még ha nyugdíjas is), nincs annyi pénze, hogy amíg nem tudnak otthon lakni, ne tudjanak bérelni egy lakást, hanem odacsõdüljenek egy "barátnõ" nyakára. Azért írtam idézõjelben, mert ha akkora barinõk, hogy Nóra egybõl odahívta õket, akkor hogy-hogy nem láttuk ezt a népséget az elmúlt sok ezer rész egyikében sem. Bár itt úgy látom, pillanatok alatt születnek barátságok, lásd Hanna-Natasa, Hanna-Aliz stb.
Számomra lassan az egyetlen szerethetõ és vállalható karakter a sorozatban Cuki kutya. Na õ aranyos, pedig rondának kiáltották ki. Szerintem nagyon édes.
offtopic
Marika néni 2016 jún. 06. - 15:28:08
(26271/28408)
Háát a Hannácska kezére tekert rózsaszín sál elég komikus volt, de ami azán következett méginkább. Túl voltak a numerán nem tudom mit remélt még , remélem jó lecke lesz neki.
NewZoo 2016 jún. 04. - 14:00:05
(26270/28408)
Hát, a telefon önálló szóalkotása kicsit kubistává tette a kommentemet - de mindegy. :D
Talán kocogni kéne lemennem amikor kezdõdik, oszt' nem kapnék ingert, hogy véleményezzek egyet!
NewZoo 2016 jún. 04. - 13:54:40
(26269/28408)
Végre megszabadulhatna a világ Petitõl... de jó lenne!
Rókus feje horrorisztikus..
Meg a továbbra is nyúzott, Julinak is! Aliz nyakig felhúzott farmerjától kiráz a hideg.. ocsmány.. annyira tehetségtelen a sminkes és a kosztümös! A szori zsege mivoltát a háttér profivá tétele kissé elterelné.. az szót sem érdemel.. remélem az idegesítõ pszichobanyát a varánuszgyíkarcút, meg az anyját nem állandósítják! Egyre olyanabb ez az amúgysem Emmy-díj várományos alkotás,.de lehetne emelni a nívót. (Már ha lenne ott valami hozzáértõ...)