a.dani0227@gmail.com 2023 máj. 02. - 13:17:37
(26984/29284)

Nekem RasztaCsubakka úgymond táppénze se teljesen tiszta. Lesérült játék közben és anynival elintézik, hogy maradjon otthon pihenjen és majd ha már meggyógyult jöjjnö vissza? Nem rendeli vissza néha a klub orvosa? Meg csak úgy leléphet Ruzicski csapatához úgy, hogy élő szerződése van?


a.dani0227@gmail.com 2023 máj. 02. - 13:15:09
(26983/29284)
Közben Pali már vonul be katonának, mondjuk ha ennyire nem akar menni, miért nem jelentkezik át polgári szolgálatra? 2003-ban ez már sima ügy volt, nem kellett indok se hozzá jogod volt hozzá ha kérted elfogadták, kb. ekkortájt csukták be azt a kiskaput is, hogy ha úgy döntesz psz-t választod akkor az végleges, korábban időt húztak sokan úgy, hogy bevonulás napján beadták ott helyben a kérelmet, hogy inkább legyen psz, ha megjött a határozat, hogy elfogadták akkor visszavonta, hogy mégis inkább katonáskodna, de közben már létszám feletti lett, következő behívó előtt ismét beadta.

Még olyan cégek is voltak, ahol simán ha megfizetted lepapírozták, hogy igen ottvolt, leszolgálta az idejét stb. Persze munkát nem lehetett vállalni psz alatt. De kibulizni sem volt nagy cucc, hogy valami jó helyre tegyenek, ahol egyrészt nem kellett embert próbáló melót se végezni, lásd. pl. hullamosó vagy mosodába egy kórházban másrészt meg se kellett szakadni a munkában. Ha nem is álommelót kellett végezni, de egyrészt járt érte fizetés másrészt meg nem kellett elvisleni a szivatást egész nap csak munkaidőben, utána hazamehetett az ember.
a.dani0227@gmail.com 2023 máj. 02. - 08:35:08
(26982/29284)

Biztos ba van avatva az asszony teljes mértékben. Végülis eredetielg a terv az volt, hogy pénzzel gombolják le, de Csirkefaternek volt agya Saxissal ellentétben.

A temetésen még fel fog tűnni ahonnan Chickenfater elzavarja, később meg ő jön rá mitől hal meg a Saxis. Hamarosan az a szál is jön.


mariejoel 2023 máj. 02. - 08:22:19 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26981/29284)
Vajon a felesége tudta, h ilyesmire is szükség lesz? En azért nem turnem ezt a férjemnek, h pusztán a bosszú kedvéért lefekszik egy nővel. Miért nem lehetett egy Svájci mutettel lerendezni a dolgot es pont... Lenne normalis latasa és nem csalja meg a feleségét...
mariejoel 2023 máj. 02. - 08:19:38 Előzmény Ráday úr
(26980/29284)
Huh na igen Magdi anyus amit lemuvelt Andival, en szájon vagtam volna... Olyan pofátlanul pofazik vele mindenbe is... Egyébkent az iroi gardaval beszelgettem volna el nagyon anno, elkepesztoen szelsosegesre írnak meg minden karaktert es elethelyzetet...
4/10
Ráday úr 2023 máj. 01. - 22:45:47 4/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26979/29284)

Már éppen ideje, ritka ellenszenves szereplő a Hodász srác. Néha a fiatal Hoffer Józsi ugrik be róla kinézetre. Lóránt naivitása vele kapcsolatban félelmetes. Dani nagyon feszkós lett, ami érthető, de azért kíváncsi leszek a miértre.
Imitől szóhoz sem jutok, simán megbocsátott Tildának. Eszem megáll. Csaba gondolom most fog megbukni a droggal, teljesen úgy néz ki, mint egy homlesz. Magdi anyus szívlapátos előadása Panda ellen sem volt piskóta.


4/10
Ráday úr 2023 máj. 01. - 22:39:30 4/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26978/29284)
Csak arra tudok gondolni, hogy ilyen ábrázattal nem lett volna komolyan vehető egyik Dani "harci jelenet" sem.
a.dani0227@gmail.com 2023 máj. 01. - 22:15:34 Előzmény Ráday úr
(26977/29284)
Pedig hányszor ki lett már fejtve, hogy az egész család Bálnával az élen de büszke a Karatekölyök Danára, mert kungfu versenyeket nyer meg bajnokságot, és már invitálják a 2. félévre a megkapott levél tanulsága szerint, amin mellesleg látható volt a pontos cím is, mióta TáltosÁki nem csapja be a céges furgon ajtaját már lassan elfelejtené a néző.

Viszont eddig ugye először jól megfenyítette Nyúlszáj Bazsa a díler, először még nagy mellénnyel vetített Tilda előtt, hogy de kár, hogy csak önvédelemre használható a Kungfu, mert különben most aztán nagyon, de nagyon. Egy résszel később már az udvaron a kukák mellett gyepálta a költözni készülő díler és bár akkor már önvédelemről volt szó kungfu mester tudományát nem láthattuk.
A Tilda erőszakolós házibuliban is inába szállt a kungfu mester bátorsága mikor két szúnyogcsődör alkatú befenyítette. Most sem láttunk tőle semmi kungfu bemutatót.
a.dani0227@gmail.com 2023 máj. 01. - 21:22:23 Előzmény mariejoel
(26976/29284)
Hamarosan


meg fogja dönteni Mónikát, majd szépen Lóránt képébe vágja, hogy mostmár teljes bosszú "gerincre vágtam a csajodat" asszem pont így mondja, és mostmár megyek haza. Saxis meg levesestál méretű szemekkel nézve: Hová haza? Hát az asszonyhoz, nem is vesztünk össze. Később Lóránt halála után tűnik még fel valami miatt, párszor de utána sosem látjuk.


Jocó1010 2023 máj. 01. - 18:06:23 Előzmény mariejoel
(26975/29284)
Engem is idegesit. Egy alattomos féreg.
mariejoel 2023 máj. 01. - 14:10:05
(26974/29284)
Ez a Hodász Péteres szál mikor lesz már lezárva? Hacsak meglátom a képernyőn betörtém a kijelzőt :D Klaudiat azert sajnaltam, a ceges pénzek tényleg nem így működnek...
a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 30. - 17:45:37
(26973/29284)

Zsubálnát is takarékra kéne már tenni. Jajj menj már be Danihoz mi van ha bántották hát kérdezd már meg, hát ennyit nem tudsz megtenni. Meg ,hogy egy szót se szólt csak befeküdt az ágyba és bezárkózott, hát mi lehet vele. Bakker mégis mit gondolt el volt rabolva, most ért csak haza megmondta, hogy egyedül akar lenni tán békén kéne hagyni, miért kell feszt baszogatni, nincs elég friss pletyó?

Az azért tetszett mikor András kijelentette, hogy Claudiával egy levegőt nem hajlandó tovább szívni és felmond, hogy de hát hol keresel te annyit, hogy majd Kata és Dani egyetemét fizessed? Mondta valaha Danaszan, hogy egyetemre menne? Aztán trómfolt Bálna, hogy és Bandika egyetemére is kéne spórolni, ekkor jól visszavágott "hozzá semmi közöm" erre Bálna sértődötten kiúszott az ajtón még épp kifért rajta. :) Hát igen tipikus, ő kefélt félre és még ő sértődik meg ha felhozzák.

Palicsek katonáskodása érdekes, mert mintha azt mondta volna behívót kapott, nem pedig sorozásra hívják. De mikor volt sorozáson? Ameddig iskolába járt nem lehetett mert akkor nem hívják az embert. Ha meg még egyetem előtt volt akkor nem vonultatják be ha befejezi azonnal min. behívják a hadkiegre előtte, hogy változott-e valami. Ha pedig már behívót kapott azon már nem tud a fater se segíteni, sorozás előtt kell megúszós papírokat szerezni. Bevonulás elbliccelését meg megoldhatná maga is, csak fekvőbetegnek kell lennie a vonulás napján a háziorvossal meg lehet beszélni, hogy adjon igazolást. Értem én, hogy kellett némi promó a hadseregnek is, de elég bénán oldották meg. Mondjuk 1 évvel azelőtt ,hogy eltörölték a kötelező sorkatonaságot már mi szükség volt erre nem értem.


4/10
Ráday úr 2023 ápr. 30. - 10:12:12 4/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26972/29284)
És erre a csodálatos kétnapos balatoni "nyaralásán" jött rá. Tök logikus. :)
4/10
Ráday úr 2023 ápr. 30. - 10:11:26 4/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26971/29284)
Megérdemelné, de gondolom, majd kibékül Tilduskával. Éva vergődése is gáz már Tamással. Dani ismét nem tudta kamatoztatni a kung fu tudását. Zsuzsa is palira lett véve az autóval.
Múmin89 2023 ápr. 29. - 18:07:14
(26970/29284)
Csak nekem fura, h Zsófira lett mindenki mérges, amikor Katával kiabált a buliban, h hagyja már békén a Gyurikát? Szerintem Zsófinak volt igaza.

A másik meg, h miért Klaudiára voltak mérgesek, h elutotte Bercit? Hiszen buta Danika dobta ki az úttestre a botot...
a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 29. - 17:27:40
(26969/29284)
Gyugyó nagy marha, hogy NyafKata miatt dobta Franit.
a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 28. - 21:31:08 Előzmény Ráday úr
(26968/29284)

Imrét min. seggbe kéne rúgni egy acélbetétessel ,hogy észhez térjen már végre, amit Lacival művel. Végül is csak kocsit vett neki, amit első nap ellopatott, munkát ad neki, kifizette az apja által csíkosra vett hátának a kezelését és eltartotta éveken át és még el is fogja.


a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 28. - 12:39:16 Előzmény Ráday úr
(26967/29284)
Vicuska mondta, még régebben. :)

Sziszitől még hihető is, mert alapból idegbajos, mikor Andrásból lett papucsból hirtelen idegbeteg ordibátor az nem volt hiteels, nagyon nem.

Géza felmondása meg röhejes. most azért otthagyni egy jól fizető melót, mert Panda azt mondta? Miért pont akkor? Sok oka nem volt már rá, na meg ha tényleg azért mond fel, merthogys majd bele fogják rángatni valamibe, ráért volna akkor is, ha ez megtörténik. Azt mondja, hogy nem csinálom, és akokr ki lesz rúgva.

4/10
Ráday úr 2023 ápr. 28. - 12:25:13 4/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26966/29284)
Nem is tudom, mit vártam kalamáriától. :) Ugye kiderül, hogy kamuzott? Mert ezek szerint "fütykös" (Imi) elmegy, de mégis vissza eszi a penész. Laci helyében úgy megráztam volna Tilduskát, mint Krisztus a vargát. Géza és Sziszi remek Hoffer Józsi utód ordibálás terén.
Egyébként ez a "pécsi démon" úgy hangzik, mint egy sör neve. :)
a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 28. - 10:32:32 Előzmény Ráday úr
(26965/29284)

Dehogy lesz. Az is csoda, hogy azt mindneki azonnla lehitte, hogy Albert megeőrszkaolta, de hogy nyafogott utána mikor Nóra közölte, hogy az ügyvédje majd a laza erkölcsire fog hivatkozni, végül is csak minden hímneműt ak ia környéken volt arra startolt rá és mindnekit csak hülyített. Érthetetlen Albertnek miért nme tette szét önként a lábát mikor előtte az volt a fő gondja, hogy töcskölje már meg valaki, mert már viszket Imi töketlen volt hozzá, akkor rögtön átstartolt Danira, aki szintén alig várta már ,hogy végre a fürge ujjak után pincemunkát is végezhessen és, hogy legyen olyan barátnő, akinek nem jpg-re végződik a neve. :)
Simán benne lett vola, hogy se Imi se Dani se más nem hisz neki, igazolva a farkast kiáltó juhász meséjét.

Már mikor Csabát vádolta a falra lehetett mászni Imrének a szövegétől. Vicuska próbálta a szemét felnyitni, hogy hát eddig kb. akkor nem hazudott mióta ittvan a "pécsi démon" mikor nem mozgott a szája, hát hazudott a nagyanyjának, az anyjának, Daninak, nekem, neked is. "de most igazat mond"
Na meg amit most nyomott, hogy hát igaz, hogy a fater egy vadállat, de csak ha "felborul nála a borjú" vagy valami hasonló. Igaz, hogy akkor félholtra ver, de sosem kettyintené meg azt, aki sosem volt a barátnőm csak én akartam, hogy legyen. Laci helyében én lazán közöltem volna, hogy oké menjél a "neandervölgyihez" ha akarsz de akkor ide többet vissza ne gyere maradj ott ha i nem vagyunk elég jók. Sajnos vissza fog jönni és még nézhetjük a vergődését évekig.