a.dani0227@gmail.com 2023 okt. 16. - 14:45:29
(27510/29290)
Doktorsi vergődése se semmi, jaj jrossz tanácsot adtam. Eleve ehehz se sokat értettek a forgik, egy pszichiáter sosem mondhat konkrét dolgot, ill. nem dönthet a páciense helyett, nem mondhatja pl. azt sem ,hogy hagyja ott a férjét valaki csak tanácsot adhat, hogy van iylen megoldás is és vannak szervezetek ,akik iylenkor befogadják átmenetileg meg, hogyan kel la gyereknek elmondani, hogy apa ittmarad mi megyünk stb. Ahogy pl. olyat se, hogy menjen el messzire és ne vegye fel a telefont a fiának se.

Amerikában vannak iylen műsorok, ahol függőket mutatnak be, drogos, alkesz stb. egy-egy napját adja az interjúkat, hogyna szokott rá, hogyan él most, hogyan lo pa cslaádtól ,hogy legyen pénze piára stb. és a vége az, hogy azt hiszi ismét interjút ad aztán jelet adnak és hirtelen tele lesz a szoba csládtaogkkal, rokonokkal barátokkal stb. és ott kamerák előtt mondják el ,hogy eddig és nem tovább itt egy papír, hogy holnap vonulhatsz be elvonóra ide és ide minden le van szervezve, reggel ott várnak, vagy elmész és végigcsinálod a rehabot vagy innentől megszüntél létezni számunkra és mehetsz ahová akarsz, de itt a vége.
10/10
toria93 2023 okt. 15. - 13:05:10 10/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(27509/29290)
Ebben is van igazság
پیکاسو 2023 okt. 14. - 10:53:13
(27508/29290)
Vérciki ez az Emma az állatkertben szál xD tegnap úgy ült be zsubálnáékhoz , mintha már ott lakna :D Berzsé magához tér és Nócika egyből rohan hozzá.. Miki helyében úgy vágnám ki, mint macskát kakkantani xD ehelyett szegény Tónit pofozzuk meg, mert kimondja h Nócika egy cafka :D
a.dani0227@gmail.com 2023 okt. 13. - 22:45:08 Előzmény toria93
(27507/29290)

Májkülre már csak azért sincs miért haragudnia, mert ő végig kiállt mellette és mellette állt. Mikor Nóra hallani se akart róla, akkor is érvelt az örökbefogadás mellett sőt az egész ház ellene volt ő végig kiállt mellette még azután is, hogy meglopta mikor már bejáratos volt hozzájuk. Sőt mikor a mobiltelefonos biznisz kiderült Nóra vissza akarta passzolni mondván mi megadtunk neki mindent és mégis bebűnözött csődöt mondtunk vissza a kóterbe, hibás árú, akkor is Miki állt ki mellette


grizlee13 2023 okt. 13. - 17:57:52 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(27506/29290)
Különben én nem tudtam összerakni logikailag azt, hogy összegyűlnek Claudia villájában majd Claudia lebeszéli a maestrot hogy ne mondjon róla jókat, stb. Akkor minek gyűltek ott össze, minek kellett ez a felhajtás?
a.dani0227@gmail.com 2023 okt. 13. - 13:57:03
(27505/29290)

Budaházy a zongorista maestro, másodállásban Deziré a Szomszédokban


a.dani0227@gmail.com 2023 okt. 13. - 08:23:29 Előzmény Gunton
(27504/29290)

Érdekes, hogy ebben a sorozatban, még soha senkinek nem mondták, pláne manyusnak nem ,hogy mi közöd hozzá? Foglalkozz a saját dolgoddal pletykagyűjtés helyett? Nem, ha valaki beront mint egy tank és követeli, hogy márpedig most azonnal mondjátok meg mit titkoltok mindenki azonnal leborul előtte és mindent elfecseg ahelyett ,hogy csak egyszer elzavarnák, hogy mi közöd hozzá?

Miki pincérkedjen a Rózsában nem tudom mire volt jó, eleve hogy tallhatta ezt ki? Sejthette, hogy nme bírja sokáig de legalább jól bemosott egyet neki. mondhatni Pisti helyett is adta.
Mellesleg Miki simán adhatná a jófiút, hogy ő nem tudott Clau zsarolásáról csak utólag, és akkor is lelebeszélte róla, aztán bizonyítsák be, hogy nem így volt, Tóni biztos elhinné és nála akar úgyis jópontokat szerezni, tagadta volna le jobban járna.
Rendőröknek is mondhatta volna, mikor krédezték hogy mondott olyat ,hogy megöli Bergert igen vagy nem, hogy nem, ilyet nem mondtam, azt, hogy móresre tanítom azt igen ,de az nem szinonimája a megölésnek. Nem hallotta Clauin kívül senki egy állítás egy tagadással szemben, azt meg ,hogy Barta mit mond simán elintézhető anynival ,hogy köztudott, hogy nincsenek jóban jó alkalom hogy alá tegyen.


Gunton 2023 okt. 12. - 23:34:15
(27503/29290)
Már látom, Zsófi mekkora hisztit fog csapni Claudia ármánykodása miatt, ami hátráltatja Csongor kezdődő karrierjét. Bízom "Deziré" lelkiismeretében. Géza is fullba nyomja a kretént, nem úgy ismerjük, mint akit vissza kell fogni, ha nőkről van szó. Lásd: Éva.:) Noémi szépen kiszedte az infót a szülőkből Emma ügyben. Miki nem bírta sokáig, de Zsolt rászolgált. Jót tesz Manyussal ez a karaoke, kevesebbet nyafog. Móni és Zimi nagyon fárasztó.
10/10
toria93 2023 okt. 12. - 21:58:00 10/10
(27502/29290)
Az offtopic-ot véletlen nyomtam be 😄
10/10
offtopic
toria93 2023 okt. 12. - 21:50:48 10/10
(27501/29290)
Az mondjuk tényleg vicces lenne, ha a Móni meg az Imi összejönne 🤣
Ilyen a világon nincs, hogy a legnagyobb ellenségednél dolgozz, tudván, hogy mi vár rád, nem tudom ki találhatta ki , ráadásul egy olyan kaliberű emberrel, mint a Miki...
Tetszett, hogy a Noémi felnyitotta Tóni szemét.

Tilda annyira butuska, hogy az már fáj. Nem lesz már vele értelmes szerep, majd csak az Erikes részeknél?


10/10
toria93 2023 okt. 12. - 21:43:00 10/10
(27500/29290)
Tónika igazán abbahagyhatná már ezt a hisztit... Hol Nóra, hol Miki a szemét, holott mindkettő királyfiként bánik vele
grizlee13 2023 okt. 12. - 19:31:58 Előzmény Kuttyánszki
(27499/29290)
Én hetero férfi vagyok, de ez a Csongor szerintem a "legjobb csávó" a BK-ban. Meg a csajok szeretik ezeket az egzotikus palikat. :D Hajtja őket a kiváncsiság hogy milyen lehet egy félvér palival, stb. Simán hihető ez a sztori.
3/10
Kuttyánszki 2023 okt. 12. - 16:22:07 3/10
(27498/29290)
Egek ura, mitől a lenne az a ru*nya Csongor a mindenki álma-vágya, világ legszuperabb pasija,..anyám borogass!
Az "csak" hab a tortán, hogy borzalmasan béna, rossz szereplő, vállvetve küzdenek az első helyért sz** -kategóriában az Imrével... A pici Bandika a maga 7 évével Oscar díjas hozzájuk képest.
پیکاسو 2023 okt. 12. - 09:43:25 Előzmény Gunton
(27497/29290)
Csonglit el kéne zavarni a bkből xD k. hülye a gyerek Emmát is fel kellene pofozni tuskóbb mint egy intézetis :D :D
a.dani0227@gmail.com 2023 okt. 12. - 09:24:02 Előzmény grizlee13
(27496/29290)

De Miki nem Pisti, aki hónpaokig tűri Barta szemétkedéseit és bunkó beszólásait. Mikitől megkapja azt ami jár neki.


a.dani0227@gmail.com 2023 okt. 12. - 09:23:08 Előzmény grizlee13
(27495/29290)

Plánr, hogy taxizással jól keresett pár hétig éjszaka taxizásból vissza tudta tenni az 1 misit Tóni számlájára


Gunton 2023 okt. 12. - 09:18:23
(27494/29290)
Tilda lassan idegesítőbb, mint Imi és Zsuzsa együtt véve... mondjuk Zsófi is.
Gunton 2023 okt. 12. - 09:16:55 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(27493/29290)
Én remélem, hogy a pincés jeleneteknek vége, mert nagyon gáz. Ott szenved a Zimi meg Mónika... Laci jól beégett, mert nem tudta mi a különbség a logisztika és a logika között. Tegnap is mindenki álljon le a hívások miatt, meg minden, aztán kb. ő gyogyózott be. Bandikának is kijárna pár saller, most a telefonnal szórakozik, korábban meg szarkát játszott. Érdekes elfoglaltságai vannak az ifjoncnak. Zsuzsa mama hol van ilyenkor? Miki most élete szívatása előtt áll, megér ennyit a Nórika? Zsolt ki fogja nyírni munka közben. Gréta "baba" is megérdemelne már egy kiadós péklapátot. Csongor rosszabb, mint Gyugyó volt, annyira mű a gyerek, hogy az már fáj. Claudia ismét kevert, de csak magának Emma-ügyben. Nem növi ki ő sem. Igaza van Noéminek: "most akkor meddig fog tartani ez a dedó?" :)
grizlee13 2023 okt. 12. - 08:32:40
(27492/29290)
Hogy "becsicskult" tényleg a Miki. Még ő is megmondta. Miért nem megy el taxizni? Kiváltja az igazolványt, aztán kész, azt már csinálta. Az miért nem rendes munka? Csak a pincérkedés a Rózsában a rendes munka? Mert Nórika azt tartja annak csak? Nevetséges.
a.dani0227@gmail.com 2023 okt. 11. - 13:52:41 Előzmény Gunton
(27491/29290)

Mikinek nincs elég töke, hogy közölje, hogy oké, ahogy gondolod ez esetben Tóni marad itt, te pedig csomagolj és menj ahová akarsz.

Tóni rafkós volt visszasunnyogott a szobájába, miközben mindenki vadul kereste, de tényleg ott kinek jutott volna eszébe keresni?

Laci meg ahelyett ,hogy segített volna Gzának, noémit ölelgette utána is adott neki egy kapunyi előnyt túl egyszerű lett volna ha ketten legyűrik.
Imre meg egyszer megpróbált felállni két fém hordóra, hogy majd kitörti az ablakot ( előbb is eszébe juthatott volna mikor a riasztóval próbált üzenni, hogy talán először ki kéne törni az ablakot és mikor kikapcsolja a riasztót akkor kiabálni, ill. azonnal újra bekapcsolni. Egyszer megpróbált fleállni kér hordóra nem jött össze miért nem próbálta meg újra? Azt a rossz faajtót is ha kitartóan rúgdalta volna akkor elképzelhető, hogy meg tudta volna gyengíteni és törni rajta egy lyukat utána csak tágítani kellett volna addig ameddig ki nem fér rajta.

Egyébként Miki mivel Claun kívül senk ise halotta, hogy mit mond simán mondhatta volna, hogy én egy szóval se mondtam, hogy meg akarom ölni Pierre-t Claudia kombinál össze-vissza amúgy is rosszban vagyunk éppen hát ki is akart rúgni mivel nem pártoltam hogy a gyerekkel zsaroljuk Andrást. Barta meg csak azért találta ki, mert utál és így akar keresztbe tenni, azért találta ezt ki ,hogy a már kirúgott Pisti hallotta és el is mondta neki. Bizonyíték nem lett volna semmire, biztos nem vitték volna be. A hatóság elleni erőszak pedig eleve nevetséges volt Nóra ha olyan jó ügyvéd lenne már ott mondta volna, hogy miylen erőszak csak a kezét rázta le a válláról ez akárhogy is nézzük messze áll tőle, és hát ő is látta, hogy nem volt semmiféle erőszak így hiába van két rendőr de van ellentétes állítás is, nem állt volna meg az a vád se.