Rappi 2008 ápr. 16. - 18:19:57
(1342/29262)
A Bandika már szerintem foglalt. Nóra-Miki kislányát "Timó"-t biztos neki írták be a sorozatba az írók. :-)
Más: Régebben drukkoltam, hogy Miki újra összejöjjön Nórával, de az utóbbi idõben olyan gyogyós lett a csaj, hogy inkább menteném Mikit tõle! Akiknek viszont teljes erõbõl drukolok az a Kinga-Géza páros. Már csak azért is, hogy lássam "Botondka" arcán a döbbenetet!!!! :-)))
Eliza 2008 ápr. 16. - 18:11:33
(1341/29262)
Lassan a Bandival fogják össze boronálni a forg.könyv. írók:D
Eliza 2008 ápr. 16. - 18:10:32
(1340/29262)
Egyetértek az elõttem szólókkal... Nem igazán hiteles ez a Kinga-Boltond kapcsolat...(sõt,inkább nevetséges:)... a sorozatban (tanult,de fiatal) Imrével is elõbb tudnám elképzelni...
marteeka 2008 ápr. 16. - 15:37:01
(1339/29262)
javít, a második eset az friss, még lehet lesz cáfolat :)
marteeka 2008 ápr. 16. - 15:35:59
(1338/29262)
Soha nem nézték a sorozatot, tehát egész biztosan nem abból merítettek, fõleg, hogy ez már évekkel ezelõtt történt, amikor még sem Kristóf, sem Emma nem volt :)

Mi is próbáltuk meggyõzni õket, hogy ez ostobaság, de nem hatott, és nem is lett rossz vége, õk állítólag érezték, hogy ez az igazi és így kell lennie, és hát azóta sincs cáfolat, hogy ne így lenne :)
balatonb 2008 ápr. 16. - 15:28:24
(1337/29262)
Ákos? Az csak + ként értelmezhetõ hogy megszabadultak a ló fejétõl. Annyira, de annyira nem tudott artikulálni szerencsétlen gyerek hogy amikor kinyitotta a száját mindig olyan érzésem volt hogy rág valamit azért nem tud értelmesen beszélni.
balatonb 2008 ápr. 16. - 15:24:18
(1336/29262)
Na... (x3) :))
balatonb 2008 ápr. 16. - 15:23:40
(1335/29262)
Na persze nem hiszem hogy a barátnõiddel a BK miatt történt mindez, de a mai fiatal generációra nézve elég veszélyes hatásai lehetnek a sorozatnak.
Vajon a kis Timike mikor fog bûnbe esni?
balatonb 2008 ápr. 16. - 15:19:46
(1334/29262)
Na igen, így járnak azok akik elhisznek mindent ami a TV-ben megy, ill. ezt veszik példának. Azért enyhén szólva durva hogy az ember összeköltözzön egy olyan valakivel akinek a létezésérõl egy hete nem is tudott, nem hogy még külföldre költözzön se szó, se beszéd.
marteeka 2008 ápr. 16. - 15:13:16
(1333/29262)
Igazságokat írtok, de a való életben két barátnõm is van aki...

az egyik két találkozás után költözött nemhogy a barátjával össze, hanem egy egész más mentalitású országba néhányezer km-re,

a másik pedig egy tíznapos találkozás után adja fel most az egész itthoni életét és költözik el Nyugat-Európába a pasihoz.


Mondjuk, õk sem teljesen normálisak :) - de a lényeg, hogy a való élet is produkál ilyet, nemcsak Emmácska a sorozatban!
Rappi 2008 ápr. 16. - 14:52:02
(1332/29262)
Köszönöm a kiegészítést. Ha emlékeim nem csalnak, akkor õ is belekeveredett egy szektába. Persze ez is teljesen norrmális. És még akkor majd elfelejtettük a "lófejû" Berényi Ákoskát is aki a világon mindenkit uátlt, még saját magát is. Bár ilyen fejjel nem csoda. Õt szerencsére végleg kiírták a sorozatból, csakúgy, mint a Tónikát. Õt is igen szerettem. :-)
balatonb 2008 ápr. 16. - 12:38:14
(1331/29262)
Szende Esztirõl meg ne feledkezzünk. :))
Rappi 2008 ápr. 16. - 11:51:19
(1330/29262)
Valóban a "régi" Emma volt a normálisabb, de a mostanit a sorozatbeli többi tinihez viszonyítva nyilvánítottam normálisnak! :-) Az biztos, hogy én a saját gyermekemet - bár még "csak" 9 és fél éves - nem ilyen tininek fogom nevelni, mint a sorozatbeliek: pl.: pszichológus mama okos kicsi Noémi lánya:-), patkányos Ricsi, meleg Misi, Novák Laciba beleszerelmesedõ Tilduska, drognepper Botondka, gyenge idegzetõ Berényi Kata, komoly értelmi képességû "egyáltalán nem" antiszociális Vandácska stb.stb. Szóval ez tényleg nem az átlagos magyar valóság. Ennyi idióta sehol nincs egy helyen!:-)De ugye ez csak film. Hála istennek! De azért a storyírok egy kicsit visszavehetnének a hülyegyerekek szerepeltetésébõl és kicsit lehetne több a sorozat kezdeti fõ karaktereibõl. Most pl azért örülök Mónika visszaírásának, mert talán vele lesz több fordulat, s nem fent írt gyerekekkel.
balatonb 2008 ápr. 16. - 10:59:49
(1329/29262)
Mi az hogy Emma normális tini??? Addig volt az amíg rá nem került a fél ház vakolata, ez pedig akkor történt amikor megpróbálták összehozni Erikkel. Külömben a Kristóf gyerek iránti szerelme is csak úgy kirobbant, azt sem tudta hogy ki õ de máris el akart volna költözni vele. Ilyen márpedig nincs! Az oké hogy megtetszik neki valaki, meg a 2. találka után már együtt is járnak (bár nekem már ez is erõs volt), de hogy el is költözzön vele amikor még azt sem tudja ki is õ valójában az már tényleg sok! Szóval valaki beszélhetne már Kalmár Attilával, ill. azzal aki ezt a sok baromságot kitalálja.
Kingával kapcsolatban egyetértek, nem illik hozzá egy tejfölös szájú gyerek, neki egy Batha vagy Berényi Miklós féle kaliber dukálna.
Zsófikának meg pont Imre, Erik v. Pali lenne az ideális partner. Persze igaz hogy már mindhárommal volt, ja hogy ez a Barátok közt c. sorozat akkor nem is szóltam. Azért akkor szólhatnátok amikor Vandát összehozzák Vili bával, vagy Claudiát a Botondkával. :D
Rappi 2008 ápr. 16. - 09:22:33
(1328/29262)
Sziasztok! Eddig csak olvasgattam az írásaitokat,mivel nézem a sorozatot a kezdetektõl, de az elõzõ hozzászólás miatt meg kellett szólalnom, mert mintha a saját gondolataim lettek volna. Ebben a sorozatban tényleg nincs egyetlen normális fiatal sem? Hihetetlen. Bár én Emmát azért egész normálisnak tartom.
Viszont ami szerintem és kiemelem, hogy SZERINTEM nevetséges, az a Kinga-Botond kapcsolat. A film elméletileg az élet szülte ötletekbõl épül, de a valóságban egy Kinga kaliberü nõ szóba sem állna egy ilyen "nullkomajozef" kisgyerekkel, mint a Magdi anyus Botondkája. Egy ilyen kaliberü nõ mellett inkább elképzelném Zsoltot vagy méginkább Mikit!
6/10
yoyo444 2008 ápr. 16. - 08:06:53 6/10 Előzmény ninane
(1327/29262)
Egyetértek, Orsi nagy hülyeséget csinál, hogy mindent ráhagy a Noémire. Pont azon gondolkodtam, hogy ebben a sorozatban egy normális fiatal sincs. A Noémi és a Vanda is full kettyósak, az Emmának is voltak érdekes dolgai, a Tóniról nem is beszélve... meg régen volt a Ricsi, akinek egy patkány volt a legjobb barátja stb. Talán még az Imi az egyetlen értelmes közöttük.
eszil 2008 ápr. 15. - 21:58:44
(1326/29262)
Nekem sem szimpi a Nóra új palija, valahogy túl tökéletesen együtt van minden... biztos lesz benne valami kuskus. Látszik hogy Nóra még mindig Mikit szereti, és valójában Miki többet is ér ezeknél a lúzereknél. Nem értem miért nem vallja be a nõ, meddig vár???
Imi jelleme szerintem is pozitív, egyedül a Zsófinak tett beszólása volt hervasztó. De amúgy jó srác.
8/10
ninane 2008 ápr. 15. - 18:50:44 8/10
(1325/29262)
Nagyon irritáló ahogy Orsi a tenyerén hordozza a kicsi lányát. A Julival egyetemben, aki szintén ellenszenves lánykáját ajnározza. Azt hiszem Noémi viselkedése már nem igazán magyarázható Tónikája halálával, esetleg a mértéktelen önsajnálata, ami talán nem véletlen, hiszen anyuci is ezt teszi vele folyamatosan. Ezért is sokkal jobb lett volna ha kiírják Noémit, nem pedig lecserélik, szerintem nem sokunknak hiányozna, nekem pl. a Tóni távozása (halála) is megkönnyebbülés volt, annyira rühelltem a kis ganéjt.
balatonb 2008 ápr. 15. - 18:45:44
(1324/29262)
Tildácska kénytelen felöltözni.
balatonb 2008 ápr. 15. - 18:45:10
(1323/29262)
Mivel Palikának nem nyerõ az ötlet...