7/10
napraforgó jan. 24. 15:30:57 7/10
(56/96)
Jó lenne, ha a Port.hu a szereposztásnál ismertetné, hogy ki-kicsoda. Mert ez a néhány felsorolt szlovák és magyar név nem mond semmit. És sajnos a Wikipédia sem közöl semmit a sorozatról, illetrve a szereposztásról.
Mivel nem először sugározzák a sorozatot, időközben már utána járhattak volna.
1/10
amaro mela jan. 23. 20:48:41 1/10
(55/96)
Ez valami rettenet. Rosszabb, mint egy török szappanopera, pedig azokat nehéz alul múlni.😱
Szörnyű, kényszeredett és logikátlan párbeszédek. Egy rész pont elég volt ebből.
7/10
napraforgó jan. 15. 09:48:35 7/10
(54/96)
2016-ban adta a Story4, majd a Story5 az első évadot. És bár dícsérték, nem folytatták a sorozatot. Amúgy is lehetetlen időpontban, éjszaka sugározták. Vajon most meddig adják le?

Vajon miért van ilyen mostoha sorsa az igényesebb, jobb sorozatoknak, miközben a sok szemetet főműsoridőban adják?
10/10
Qksika 2018 nov. 21. - 20:20:25 10/10
(53/96)
Elmúlt minden problémám :D:D:D Az éjjel 1 órai vetítési időpont miatt csak néhány részt láttam, köztük az utolsót is, de elölről biztosan nem vagyok rá kíváncsi. Vetíthetik amikor akarják. Hajrá Story4! :P
10/10
Qksika 2018 okt. 02. - 23:26:36 10/10
(52/96)
A velem együtt háborgóknak szólok, hogy itt Port.hu-n hiába reklamálunk a Story4 műsorszerkesztése miatt, mert ez itt csak egy tv-műsor összeállítás. A Story4 csatorna elérhetősége:
Szolgáltató:
Digital Media and Communications Zrt.
Cím: 1139 Budapest, Váci út 85.
E-mail: info@story4.hu
Honlap: http://www.net4.hu/
Fogok írni nekik, írjatok ti is!
10/10
Veronika65 2018 szept. 12. - 22:15:08 10/10
(51/96)
Kedves TV. műsorszerkesztők!
Többször írtam már kommentet ezzel a sorozattal kapcsolatosan.
Most visszanéztem a 2016.évben írt véleményeket és mindig ugyanaz a kérdés merül fel.
Miért nem folytatódik a sorozat, hiszen az 1 évadot sem vetítették le végig! .Mikor jön a 2. évad?
Az ismétlések lehetetlen időpontban vannak. Éjszaka, vagy munkaidőben. Azt az indokot hozzák fel, hogy kevés a nézettség? Nem jönnek rá, hogy a fentiek miatt? Kérem kicsit gondolkozzanak el, talán jó lenne a nézők véleményét is figyelembe venni!
10/10
Qksika 2018 szept. 06. - 10:28:59 10/10
(50/96)
Megértem az előttem háborgókat. Én korábban nem láttam a sorozatot, most szívesen nézném, de hétköznaponként éjjel 1:00, vagy 1:30-kor?! Képtelenség! Ki lehet az az agyhalott aki ilyen időpontra tesz egy sorozatot normális ismétlési időpont nélkül?!
10/10
Veronika65 2018 júl. 19. - 22:09:50 10/10
(49/96)
Nagyon felháborítónak tartom, hogy ilyen időpontban ismétlik meg a sorozatot. Továbbá sokunkat érdekelné a folytatás is. Több sorozatot már sokszor ismételnek pl. Titkok hídja című filmet. Gondolom, hogy más is egyetért velem.
10/10
Mesike001 2018 máj. 03. - 06:03:37 10/10
(48/96)
Gratulálok annak a "nagyszerű" szerkesztőnek,aki megváltoztatta a műsor időpontját és arra is kėpes volt,hogy megszüntesse az ismétlést! Felháborító amit művelnek
10/10
Veronika65 2017 nov. 07. - 07:55:01 10/10
(47/96)
Nagyon örülök, hogy megismétlik a sorozatot, de tudnák örülni annak is, ha folytatnák a következõ évaddal a sorozatot!
Nagyon érdekelne a folytatás, úgy hiszem, hogy a többi nézõnek is, fõleg, ha nem munkaidõben vetítenék!
Önök arra hivatkoztak korábban, hogy azért nem vetítik, mert kevesen nézik. Valószínûnek tartom, hogy ezt a fentiek indokolják!
Máriácska 2. 2017 ápr. 30. - 11:53:55
(46/96)
Látom én már az elején jól gondoltam, hogy nem fogják leadni az összes részét ennek a sorozatnak sem. Ezért nem kezdtem el nézni. Mióta a Story TV csak az elsõ évad egynegyedét vásárolta meg a Titkok hídja c. - nézõk által sokra tartott - sorozatnak, ezen már nincs mit csodálkozni! Nagy-nagy tiszteletlenség a nézõkkel szemben az is, és ez is!
10/10
Veronika65 2017 ápr. 22. - 08:45:34 10/10
(45/96)
Nagyon örülök, hogy újra mûsorra tûzték ezt a nagyon jó sorozatot. Sajnos sokan nem tudják nézni a délelõtti órákban, mivel dolgoznak. Szeretném megkérdezni, nem lehetne megismételni hétvégén / szombat- vasárnap/ délután a hét közben vetített részeket?
Az összes filmsorozatot többször is láthatjuk. Gondolom sokunknak ez a véleménye.
10/10
Dianita8 2017 márc. 09. - 18:15:18 10/10
(44/96)
Láttam, készül ismételni a sorozatot a Story5 adó, véletlen nem fogja valaki valamilyen formában rögzíteni/felvenni/valahová feltölteni? Én sajnos nem tudom nézni majd-nincs ilyen tvadónk és nem is lesz most még egy darabig, és úgy örülnék azonban, ha valahogyan kvetni tudnám, az elsõ vetítésbe sajnos csak késõn kapcsolódtam be.
Gyuri49 2016 dec. 02. - 17:22:48
(43/96)
ahogy már az elõbbi kommentemnél is írtam, ez egy nagyon jó sorozat volt. Én már évek óta nem tudtam úgy leülni a TV elé, hogy két perc múlva ne álljak fel és foglalkozzak egész mással. A nejem nézte ezt a filmet (sorozatot) és így tényleg véletlenül ültem le a TV elé és bizony nem tudtam felállni. Nekem nagyon
tetszett. Néha egy picit gyengébb volt, de összességében a valamikori Szomszédok címû magyar sorozat tudott csak így lekötni, ennyire csak az állt hozzám közel.
Tehát csak megismétlem: ne hagyjuk, hogy egy szûk kisebbség miatt ne folytassák a filmsorozat vetítését.
Gyuri49 2016 dec. 02. - 17:15:31
(42/96)
Szerintem ne hagyjuk, hogy levegyék a mûsorról ezt a nagyon is jó sorozatot. Én már írtam a magam és a családom nevében,
kérlek ti is írjatok és kérjétek a Story TV szerkesztõit, vezetõit, hogy ne egy szûk réteg véleményére hagyatkozzanak, hanem
igenis a többségét vegyék figyelembe. Hiszem azt, hogy sokan vagyunk akiknek nagyon is tetszett a Bor, mámor, szerelem címû
szlovák sorozat és talán valami egész más van a háttérben, ami miatt egyeseknek nem tetszett (talán túlzott nacionalizmus? Vagy csak a nyálas, csöpögõs latin filmeket szeretik?).
Tehát ne hagyjuk, hogy egy igazán rólunk szóló sorozatot levegyenek a mûsorról.

Reménykedem, hogy józan ész fog gyõzni és tovább évezhetjük szomszédaink filmsorozatát!
(milyen a véletlen, ugyanis számomra és persze a családom számára is az utolsó jó és nézhetõ sorozat a Szomszédok címû volt, amit sajnos a politika tett tönkre, az miatt hagyták abba, pedig addig nézhetõ volt a ma már csak "közszolgálatinak" csúfolt királyi televízió)
10/10
Dianita8 2016 dec. 02. - 15:51:19 10/10
(41/96)
http://burlivevino.markiza.sk/epizody

itt vissza lehet nézni, illetve ugyanezen oldal archív fülecskéjére kattintva évadonként, tehát a legelsõ résztõl nézhetõ.
10/10
Dianita8 2016 dec. 02. - 15:48:05 10/10
(40/96)
Az én szívembe is belopta magát ez a történet.
Sajnálom, hogy vége, és most kivételesen meg sem ismétlik (rengeteg filmet, amint végetér, azonnal újból elkezdik az elejétõl, pl mostansag a Ne hagyj el ...) nem tudtok olyan oldalt ajánlani, ahol online magyarul megnézhetõ, esetleg letölthetõ lenne?
Szlovákul a youtube-on is elég sok rész fent van, illetve a markiza tv weboldalán is
Szerintem a vetítési idõsáv nem kedvezett a népszerûségnek, oké, én 3 gyerkõc anyukájaként tudtam követni, de egy dolgozó ember aligha....
Esetleg tudja valaki, kik szinkronizálták Martint és Ninát? Néhány részt megnéztem eredeti nyelven, szerintem úgy is nagyon kellemes a színészek hangja, de jól eltalálták hozzá a magyar hangokat is.
10/10
szajuri84 2016 dec. 02. - 15:03:55 10/10
(39/96)
Szia
A bor mámor szerelmet hol tudom szlovákul továbbnézni? Imádtam. Nagyon szuper sorozat. Minden része izgalmas.
imrei.marta 2016 dec. 02. - 14:43:02
(38/96)
Valóban folytathatnák, végre egy laza, banális történet, sokakat kikapcsolt egy kicsit.A jó kis magyar sorozatok -amit nem a HBO-n játszanak- ehhez képest is borzasztóak, az ott szereplõ dilettánsokkal együtt (pl, barátok közt)
Marti5 2016 dec. 02. - 11:15:09
(37/96)
Az interneten láttam, hogy ez a szlovák sorozat kb.600 részes.Fenn is van az interneten csak sajnos szlovákul.Megkérdeztem a Story TV-t, hogy miért nem folytatják,erre kaptam azt a választ, hogy a nézõknek nem tetszik.(Nem tudom ezt mibõlgondolják?!)Mindenkinek biztosan nem,de azért szerintem sokam nézték volna tovább egy ezerszer ismételt sorozat helyett. A Naphegy klinikát is szerettem, nem tudtam, hogy annak is van folytatása.Úgy látszik a Story TV teljesen ötletszerûen variál a sorozatokkal,a nézõk nem számítanak.