Téma: Breaking Bad

Kitekatt 2013 nov. 05. - 03:09:37
(101/241)
Nánd£, azt hiszem a kép hátuljára a Gus Fringnek dolgozó emberek titkos bankszámlaszámai voltak felírva.
Nánd£ 2013 okt. 31. - 11:38:44
(100/241)
Egy kérdésem lenne azokhoz, akik már végignézték a sorozatot:


!!!!SPOILER!!!!
Emlékeztek arra a jelentre, ahol Walt, Jesse és Mike mágnessel megakarják semmisíteni az adatokat a laptopon? Akkor történik az, hogy összetörik egy fényképkeret, és a kép mögött találnak a rendõrök valami feliratot. Végül kiderült, hogy az mit takar, mert lehet nem vettem észre, mikor arról beszéltek vagy nem tudom, de ez foglalkoztat már mióta Aki tudja, és leírja, megköszönöm!

!!!!SPOILER VÉGE!!!!!
10/10
Szissssz 2013 okt. 27. - 14:44:16 10/10
(99/241)
Még az a szerencse, hogy a Dexter c. sorozatnál többen is megemlítették, hogy a Breaking Bad milyen jó sorozat. Gondoltam teszek vele egy próbát... Elõször gyanakodva szemléltem az eseményeket, kezdõ epizódokat az elsõ évadnál. Nem is értettem, hogy mi által kaphatott ez a film ennyi Imdb pontot. Majd aztán elkezdtem belelendülni a részek nézésébe s egyszerûen nem tudtam abbahagyni. Annyira jó, hogy nincsenek rá szavak! Biztosan újra meg újra meg fogom tekinteni! Felejthetetlen élmény!!!
10/10
Szissssz 2013 okt. 27. - 11:47:57 10/10
(98/241)
Csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni errõl a remek, sõt kiváló sorozatról, mely immár az egyik (ha nem a fõ) kedvenc sorozatom! Hogy miért is?
Mert nagyon precízen felépített, logikus, borzasztóan izgalmas, minden érzelemre ható kerek, egész történet. Annyira hitelesek és hátborzongatóan ördögien jók a színészi játékok, hogy az már félelmetes! Lúdbõrözött a hátam, mindenem, annyira jó az egész sztori! Csak ámultam és bámultam, hogy hová lehet még fokozni ezt az amúgy is magas színvonalat, ahogy elkezdték. És sikerült! Minden rész, minden évad egyre csak jobb és jobb lett, mindig ikerültmegugrankészítõknek azt a képzeletbeli lécet! Így számomra a drámai sorozatok közül a Breaking Bad vitathatatlanul a legjobb, frappánsabb, szórakoztatóbb, ámulatba ejtõbb, katartikusabb, pontosabb, kerekebb, leg...leg...Fokozhatatlanul, sziporkázóan brilliáns!
Ha lehetne én 100 pontot adnék 10 helyett!
Nagyon ajánlom a megtekintését!
10/10
Szasza112 2013 okt. 26. - 19:42:40 10/10
(97/241)
Az a Bed, Bad akart lenni természetesen :)))
10/10
Szasza112 2013 okt. 26. - 19:23:34 10/10
(96/241)
A sorozatok legje 11/10 pont :) Már végignéztem az egészet (1 hónap alatt mind az 5 évadot). Sajnos ez és Dexter is véget ért, igaz Dextert annyira nem sajnálom (az nálam az utolsó 2 évad miatt csak 8/10), mint a Breaking Bed-et.
Egy karakter volt nekem unalmas Walter Jr... egyébként nem lehet abba hagyni. Hétvégenként 5-6 rész lazán :)
Szóval aki nem tudja melyik sorozatot nézze, kezdje el ezt, nem fogja megbánni, de csakis eredeti nyelven, felirat van az összes részhez!!!
nicetry 2013 okt. 22. - 23:13:58
(95/241)
Ez a sorozat egyszerûen zseniális. Jelenleg a 4. évad végefele járok, de eddig az összes epizód zseniális volt. Még az a legyes is. Az elsõ két évad igaz, kicsit vontatott, de annak ellenére lekötött, megvolt az a sajátos fülledt hangulatuk. A 3. évadtól kezdve viszont egyre jobb és jobb részek következnek.

!!!!SPOILER!!!!

Jelenleg a 4x11-et néztem meg, hát nincs szavam. Eleve az eddigi legjobb epizód a sorozatban, de az a vége... ki merem jelenteni, hogy az eddigi legjobb jelenet amit valahal láttam (sorozatokon belül). Az egész egyszerre volt tragikomikus és idegfeszítõ, Walter nevetése + a telefonhívás na meg a zene..A ZENE..egyszerûen annyira tökéletesen bizarr képet festett le, hogy borzongott belé a hátam.
Az epizódon belül pedig talán a kedvenc jelenetem, mikor Ted elbotlik a szõnyegben eltaknyol és még a narancsok is ráhullanak az asztalról, én akkor sírtam a nevetéstõl :D

!!!!SPOILER VÉGE!!!!

Mindenkinek ajánlom ezt a mestermûvet! Én is kicsit félve kezdtem neki, mivel sokan írták hogy eléggé lassú, de számomra ez egyáltalán nem volt baj az elsõ részeknél, mivel ennek ellenére is a feszültség megvolt bennük.
Csillagos ötös+
jooasszony 2013 okt. 11. - 16:12:56
(94/241)
A legis-legis-legisjobb sorozat és nálam megelõzi a GOT-t.. mégcsak a 3 seasont fejeztem be, de alig várom, hogy este 2-3 epizódot egyben "befaljak". A sorozat humora sajátos, logikája penge-éles és bõvelkedik a drámai fordulatokban. A természettudományos részek pedig hibátlanok, nincs tévesztés, eddig minden "vegyészkedés" korrekt volt.

Szeretem Walt és Jesse alakját és bármilyen rettenetes és elítélendõ dolgot nyomnak, mindig drukkolok, hogy felülkerekednek. Méginkább szurkolok a "barátságuknak", bár az eltávolodás nyilvánvaló és elkerülhetetlen. Hank / Mary páros is nagyon eltalált. Vannak akiket kimondottan gyûlöletesnek tartok - és érdekes módon ezek nem is annyira a "gyilkolászós bûnözõk", sokkal inkább pl. Jesse szülei, Skyler, Gertchen és férje stb..
sznúp 2013 okt. 06. - 04:55:44 Előzmény jameri
(93/241)
Neked is köszönet, h nem használod a SPOILER szót ..
jameri 2013 okt. 04. - 11:03:26
(92/241)
***SPOILER PÓTOLVA***


Hát vége, nem is tudom mit érzek.Nagyon jó volt és tényleg tökéletesen zárták le, kicsit meg is sirattam a végén, amikor egy pillanatig megint a régi Walter White volt, ahogy elbúcsúzott a kislányától. Köszönet az alkotóknak és a nagyszerû színészeknek
mushi 2013 okt. 02. - 15:23:49
(91/241)
egyébként walt jellemfejlõdése egyszerûen zseniális. hol indul az egész történet? egy már-már félõs, "szürke" középiskolai tanárnál, aki a barátaival ünnepli a születésnapját, még beszédet se akar mondani, annyira nem szereti a figyelmet. és mivé válik? egy drogbirodalom vezetõjévé, aki nem fél senkitõl és semmitõl, szembeszáll mindenkivel, szövetkezik, csavarja a szálakat rendesen, és a meghunyászkodás is szép lassan távozik belõle az évadok során. zseniális.
mushi 2013 okt. 02. - 15:20:43
(90/241)
még csak ma néztem meg a legutolsó részt, mert nem tudtam magam rávenni. nem szeretem, ha véget ér egy sorozat, ez pedig különösen a szívembe lopta magát. tudom, hogy ebbõl nem lehetett többet kihozni 5 évadnál, mert az már csak kínlódás és rétestészta lett volna, csak azért 5 évad az mégiscsak 5 évad és nem 8 meg 10, ahogy más sorozatokkal csinálják. a legutolsó részt spoilerek nélkül úgy lehetne leírni, hogy én speciel nem erre számítottam. tudom, hogy így kerek az egész, igazi lezárás, de azért mégis.. :( az egész olyan volt, hogy igen, tényleg, végleg vége. maximális tisztelet és le a kalappal a készítõk elõtt.
10/10
Damill 2013 szept. 30. - 09:33:49 10/10
(89/241)
Hát vége! Zseniális volt.
justsophiegirl 2013 szept. 30. - 00:16:55
(88/241)
Az utóbbi évek egyik legjobb, ha nem a Legjobb sorozata. Bryan Cranston zseniálisat alakít, kiválóan játssza az elvetemült, elszánt már-már ördögi kémikust, aki fokozatosan felépíti a saját drog birodalmát. A Jesse-t alakító Aaron Paullal szemben az elején kicsit szkeptikus voltam, de hamar belopta magát a szívembe. Sõt, mondhatni a 4. évadra most már inkább kísérem figyelemmel az õ sorsát, mint az egyre jobban ellenszenvessé váló Walterét. Már csak pár rész maradt hátra a 4. évadból aztán kezdõdhet a várva várt 5., egyben utolsó évad. Fura, hogy Amerikában 3 óra múlva fogják levetíteni az utolsó részt, fogalmam sincs, hogyan fogják lezárni a történetet.
LaciG 2013 szept. 22. - 22:45:03
(87/241)
Fanmade poster
mushi 2013 szept. 19. - 15:25:04
(86/241)
a 3x07 olyan rész, levegõt nem kaptam a végén az izgalomtól.
de ennyire nem nézi ezt senki?
mushi 2013 szept. 14. - 18:09:41
(85/241)
régóta el akartam kezdeni, de valahogy mindig közbejött valami, aztán tegnap "úgysincs semmi dolgom, és kéne egy jó kis új sorozat" alapon belekezdtem. este néztem az 1x1et, azt gondoltam, hogy a csudába adtak erre imdb-n is 9.4-et?? a felénél megnéztem, még mennyi van hátra. aztán jött a vége, és akkor már azt gondoltam, aazta, nem is rossz! éjjel egybõl megnéztem a második részt is. ma pedig a harmadikat. kezd beszippantani.. :D
de három rész után azt kell mondanom, walt felesége, meg annak a nõvére mekkora idegesítõ p*csák...
10/10
czupponi 2013 szept. 06. - 18:22:44 10/10
(84/241)
Abszolút a legjobb sorozat jelenleg és elõtte sem láttam ennél jobbat! Walter zseniális, az átalakulása mesteri!
10/10
bergengoc1 2013 aug. 21. - 13:38:58
(83/241)
Nagyon jó sorozat. Bár nem szoktam sorozatokat nézni, mert idegesít, hogy nyújtják õket, mint a rétestésztát és csak azért voltam hajlandó belekezdeni, mert úgy tudtam ez a sorozat már befejezõdött..
Netflixen megnéztem ami fennvolt 1-5 évad 10. epizódig 1 hét se kellett rá :)) Volt, hogy hajnal 4-ig néztem, "na még a következõt" alapon... :)
Akkor szomorodtam el, mikor rájöttem, hogy ez még nem egy befejezett sorozat, mert így most frusztrált leszek :))
bergengoc1 2013 aug. 21. - 13:31:01 Előzmény Filmx
(82/241)
Lydia és Todd nem új szereplõk tán?