8/10
suxel 2013 jan. 05. - 13:57:05 8/10
(124/1024)
spoileres iras

Paloma legalabb nem sir ennyit, hogh gael szinte levegonek nezi.
Elisa jovo heten beleveti magat a munkaba, de a sirankozas nem marad el attol. Elhiszem, hogy ez 96-ben elment, de mar 16 evvel kesobb vagyunk.
Elgondolkozva ennyi kepes volg meginditani augustoban az erzeseket, hogy a lanyanak ilyen aldozatot kellett hoznia annak ellenere, hogy gonosz zsarolas volt, es ettol mar nem latja tobbet ribancnak a lanyat?
Eltalaltad alfi lesz a szeretett anyos akarcsak az el manantialban dani romo
8/10
suxel 2013 jan. 05. - 13:42:34 8/10
(123/1024)
carminara most nehezebb napok jonnek a sorozatban, ugyanis elveszni latszik, amit mindig is szeretett volna, es kezd majd kifordulni ommagabol, szinte barmire kepes, hogy mebtartsa augustot, de nem igazan jonnek ossze a probalkozasai. Elisahoz kerul egyre kozelebb, de en ennek nem orultem megha az apja is, de szerintem megbocsathatatlan a viselkedese a ferfinak.
Az a nap nem fog eljonni, hogy atbeszelje, hanem LASSAN kerulnek kozelebb, s majd amikor mar minden megoldodna elkezdodik a sorozat 2. szakasza.
Alfi meginkabb gonoszkodik elvakultsagaban, s mar nemcsak Elisat fogja komolyabban szivatni tervei erdekeben.

Heti leirast majd hetfon hozok, addig sok dolgom van.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 05. - 07:01:33
(122/1024)
Carmina folyamatosan hazudik.Elisa szenvedése már unalmas,szerintem az a baj,hogy a telenovella írók szeretik nyújtani ezeket a szenvedéseket,pedig a kevesebb,több lenne.Elisa szakított Damiannal,zsarolás hatására,de már túl léphetne ezen,bele vethetné magát a munkába stb. ez az önsajnálat nekem sok.
Augusto karaktere kritikán aluli,egy pipogya,szemellenzõs,gyáva nyúl,de Elisával keménykedik,de Darmina az orránál fogva vezeti.
Alfonsina ennyi ármánykodás után,hogy lesz majd Elisa szeretõ anyósa? Mert az lesz ugye?
iriszke1 2013 jan. 04. - 23:04:55 Előzmény suxel
(121/1024)
Sziasztok! Nagyon tetszett Carmina szenvedése, remélem sok ilyen lesz még... Nem vagyok kárörvendõ, de ez a nõ napi szinten érdemelne ennyi vagy még több szenvedést, azért amiért õ a szegény unokahúgának okozott eddig. Augusztóról inkább nem is beszélnék, az az ember a saját hülyesége áldozata.
suxel... mikor lesz már végre, hogy meg is beszéli Elisa valakivel azt a napot amikor az anyja meghalt. Mert õ emlékszik arra, hogy Carminát bezárta az anyukája. Ha ennek az okát firtatná végre azzal a buta apjával. Ez a hülye szenvedés már nekem is sok amit Damián csinál, Elizaról ne is beszéljünk. Alfonsinát pedig már Damian helyébe lelõttem volna azzal a puskával amit Augusztó kezébõl kivettem ne hadonásszon már annyit többet.
8/10
suxel 2013 jan. 04. - 21:31:17 8/10
(120/1024)
carminanak ma a feje szepen eltorzult a tukornel, szornyen nezett ki.
En ilyen szerenadot meg nem lattam eddig, nagyon erdekes volt, na meg szomorú.
Öszinten szólva augustot szivesebben latnam megint a racs mogott. Egyaltalan nem valtott ki semmit belolem, mikor koszonetet mondott a lanyanak.
iriszke1 2013 jan. 02. - 17:21:34
(119/1024)
Sziasztok!
suxel...igen jó lesz természetesen. Na megint csak sír-rí Elisa, volt a film végén valamelyik este egy beszélgetés a Szalamandra nõi negatív fõszereplõjével a szöszkével: Ana Layevska- val és errõl vallott õ, hogy sokkal jobban szereti a negatív szerepet mert nem kell állandóan sírnia. Mert amíg a rossz mindig gonoszságon töri a fejét addig a jó csak szenved picsog. Ez a lényege. a magyar hangokról még annyit, Carmina magyar hangja szerintem pedig jó, mert ezzel a hanggal nagyon jól tud gúnyolódni, azt pedig sokat szokott. Most ennyi. Üdv
8/10
suxel 2013 jan. 01. - 21:43:15 8/10
(118/1024)
ha megfelelnek a heti spoileradagok, akkor igy tombositve erkeznek az adott hetnel a resz vegi masnapi elozetesekbol
iriszke1 2013 jan. 01. - 19:39:20
(117/1024)
Köszi, akkor eseménydús lesz ismét.

B.U.É.K.
8/10
suxel 2013 jan. 01. - 15:41:45 8/10 Előzmény iriszke1
(116/1024)
a spanyol es az en helyzetem:en csak amator szinten ismerem a nyelvet, ami a sorozatokbol ram ragadt. A nyelvezetuk nem nehez gyakoriak a hasonlo tortenesek, meg en szerintem van egy viszonylag jo nyelverzekem. Hallas utan eleg gyakran le tudom irni a szavakat es segit a google fordito, ha vmi nem megy van egy½tolmacsom½ is, aki besegit bennuk. Vagy van egy oldal, ahol az usaban vetitett telenovellakrol vicces nyelvu osszefoglalo van, es sokat segit, mert angolul jol tudok.
Szinkron: sok kedvencem van sorolhatnam reggelig. Ha mar megint idekeveredtem kiterek carmina hangjara. Kiss viraggal vagyok ugy, hogy ha pozitiv akkor csak nati oreiro, egyebkent negativ, de carminahoz szerintdm nem illik, hozza makay andi a candyben.
A reszekkel azert voltam bekavarodva, mert karacsonykor nem vetitettek, most meg igen.
8/10
suxel 2013 jan. 01. - 15:10:38 8/10
(115/1024)
az elozetes elmaradt 2. resze:

-alfi erelyesen kozli damiannal, hogy meg mindig o az urno az uzemben, es az o szava mindig az utolso.
-dam a szemtanujava valik eli es gael csokjanak
-carmina is rajtakapja augit, amint keniaval csokolozik
-augi megkoszoni a lanyanak, amit erte tett, es hagyja hogy lanya megolelje
-alfi kozli florral, hogy ajanlatot tett guidonak munkaugyben, flor meg orul, mint kecske a kesnek
-guido felkeresi carminat a paoloval folytatott viszonya miatt.

A csutortoki resz az a heti legjobb lesz. (gael-elisa-dam jelenet)
sorozatkedvelõ 2013 jan. 01. - 12:22:08
(114/1024)
Köszi az elõzetest!
8/10
suxel 2013 jan. 01. - 12:10:40 8/10
(113/1024)
mexikoban rendre adnak ki heti elozeteseket a premier sorozatokhoz, s a kovetkezo reszekhez is vannak, minden epizod vagy a legtobb vegen, amit mi magyarok levagunk a reklamok miatt.

Mi lesz meg a heten /levagott elozetesekbol osszeallitva/

SPOILERARADAT, VIGYAZAT!

-gael atadja dam levelet elinek, aki megorul neki
-flor felvilagositja enriquet a kantinban, hogy csak azert ter vissza a faluba, hogy visszaszerezze damet es eredeti szandekaihoz huen a felesege legyen
Lolita szalad elihez, hogy dam keresi telon, elinek vegyesek az erzelmei, dam meg alig varja, hogy beszelhessen vele
Alfi szerint guido elgondolkozhatna rajta nem akar e nala dolgozni
Gael elmegy ingridhez, s kozli nem moccan addig sehova mig el nem mondja ki az apja
Aug meglatja, hogy keniat atoleli gael, megjegyzi milyen szep par, majd zavartan tovabb all. Gael meglatja rajta ezt, sot inkabb feltekenysegre gyanakszik
Aug felkeresi alfit, valtoztassak meg a szerzodest a foldekrol
Eli carmina jelenleteben elmondja auginak, hogy rajtakapta csokolozas kozepette paoloval
Augusto lesmarolja hirtelen keniat az utcan


Kesobb folyt kov....meg hianyzik egy par reszlet, de most elfaradt a kezem.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 01. - 10:25:34
(112/1024)
Boldog Új Évet minden fórumozónak!
v_zsuzsi 2013 jan. 01. - 00:33:23
(111/1024)
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! Én is igyekszem utólérni magam ezzel a sorozattal (is). :))
iriszke1 2012 dec. 31. - 23:41:26
(110/1024)
Sziasztok!
Elõször is MINDENKINEK Boldog Új Évet Kívánok!
Milibindi….Szó szerint én is így vagyok azzal a Gabinóval. Ma ismét hangoztatta Alfonsína a gyerek igazi apjának a kilétét, így már tényleg biztos a Tonja fia, Gabinóé. Kár, hogy nem tudod velünk nézni. Pedig pont most akartam írni suxel-nek, hogy a spoilereit nyugodtan ossza meg velünk is, ne csak sorozatkedvelõvel, mert úgy hatunkon kívül nem igen nézi más, legalább is nem ír ide. Én is szeretem tudni mi lesz, nem zavar egyáltalán ha megírják mi lesz. Sõt így sokkal jobban izgulok mikor jön már az a rész ahol….

Suxel…köszi az infót, örülök egyébként ha már nincs együtt az a bizonyos pár, a szép szép nõ attól a pasitól kicsit szebbet érdemel. Na nem mintha sokat számítana a mi véleményünk.
A szinkronokról csak annyit, én nem tudok az anyanyelvünkön kívül csak kicsit értés szinten az orosz nyelvet ami rám ragadt a 8 év tanulás alatt. Sokszor irigyellek titeket akik több nyelven tudtok, és eredetben pl.-ul spanyol nyelven megtudtok nézni ezeket a sorikat.
Na és a lényeg, sokszor tényleg jobb a magyar hang, és a Damian magyar hangja nagyon erõteljes és kifejezõ. S nem vitás a magyar szinkron hangok között van jó néhány nagyon kellemes hang, pl. nekem nagyon tetszik a Vicián Ottóé, Selmeci Roland, Seszták Szabolcs, na meg most aki nem jut eszembe hírtelen, de van még néhány jó. S nagyon jól meg is találják a megfelelõeket. Értik a dolgukat a szinkronosaink .
Igen ma az 59. rész volt, és lesz minden nap a héten Csak az rtl és tv2 nem ad sorikat az összes többi ami vetít mind adta ma és a hét többi napján fogja adni a részeket. Na ennyi mára. Üdv mindenkinek találkozunk 2013-ban. B.U.É.K..
8/10
suxel 2012 dec. 31. - 16:16:50 8/10
(109/1024)
Ma az 59. Rész lesz vagy hanyadik? En mar nem tudom kovetni mert valamelyik csatorna ad sorozatot, valamelyik nem, mint karacsonykor.

Igy ev vege alkalmaval megjegyeznem a kovetkezot: ugye en gyakran kritizalom a szinkront, de meg joval korabban a 44es reszben amikor Dam leosztja Flort magyarul sokkal hatasosabb volt, mint eredetiben. Valamint annak is orulok, hogy a hatterzajokat nem halkitjak el, mint mas helyeken.

Innen pedig kivanok boldog új évet mindenkinek.
sorozatkedvelõ 2012 dec. 29. - 09:28:03
(108/1024)
Köszi!
8/10
suxel 2012 dec. 28. - 15:09:54 8/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(107/1024)
irok neked privatot
8/10
suxel 2012 dec. 28. - 14:47:46 8/10 Előzmény iriszke1
(106/1024)
mint mondtam korabban mar nem egy par zerboni es brito, paran megfordultak mar a ferfi agyaban azota, valtogatja a noket mint az alsonemuit. Uj gatya, uj no : D :D : D

Carmina es a lebukas: attol fugg, hogy ki mikor tudja meg, hehe. A pap ugye tudja, de ott a gyonasi titok, igy o kussol. Ramona sejti, de nem biztos meg a dolgaban. Kellene valami bizonyitek carmina ellen. A doki csak annyit tud, hogy carmina nem augustotol volt terhes, arra nincs bizonyiteka, hogy rosendotol volt terhes a no, na meg o is bukna, mert neki is volt viszonya vele. Az addig oke, hogy tudatta begonaval, hogy megcsalta, de arrol melyen hallgat, hogy kivel. Augusto meg amugy is idegbeteg, megismetlodik a mult: a mostani feleseget a mostani legjobb barat szerette el, bar carmina volt a csabito.
Gabino egyelore hallgat, amig carmina meg tudja vasarolni.

Az megint egy mas kerdes ki tudja meg es mikor. Maskor tudja meg kenia es ingrid, augusto, es alfonsina is. Ki elobb ki utobb. Van, aki csak a vegen. Nyugi, carmina meg az utolso epizodban is jelen lesz.
10/10
Milibindi 2012 dec. 28. - 00:06:20 10/10
(105/1024)
hát nekem sem jön be a pasi ! Ahogy mondani szokták akkor se kéne, ha fizetnének érte :D
biztos lebukik Carmina elõbb utóbb, de valószínû az utóbb , mert intrika nélkül nincs sori.
Sajnos én csak netrõl tudom nézni , ott még mindig csak 49 rész van feltöltve :S
Akkor jó volt a sejtésem a kis csávó Gabinoé, szép ez a Tona is! Férjének még csak nem is szült csak nevelteti vele a másét! É s még õ szidja folyton Lolitát!