Téma: Bûvölet

szevia 2009 aug. 30. - 10:21:15
(782/922)
+i /bocs, lemaradt/
szevia 2009 aug. 30. - 10:20:41 Előzmény Akosh
(781/922)
>Anna tekintetében
ejnye bejnye! tán kitennéd hogy Spoler!
szevia 2009 aug. 30. - 10:19:20
(780/922)
>A forgatókönyvírók részérõl nem szép, hogy Alberto ilyen könnyen elfelejtette Annat.
:))
Hát a forgatókönyvírók, meg Albertó már csak ilynek:)
Akosh 2009 aug. 28. - 14:13:52
(779/922)
Szerencsére nincs 11. évad, ezt a sorozatot már elõbb is befejezhették volna akár. Anna tekintetében még lesz meglepetés, kitartás, már csak pár epizód van a 10. szezonból.
szevia 2009 aug. 26. - 18:54:26
(778/922)
Melyik évadban? mert többször is megcsókolta!:-)
10/10
MobbyD 2009 aug. 26. - 17:00:39 10/10
(777/922)
Lemaradtam kicsit, vki leírná mi történt azután ahogy Luca megcsókolta Leilat?
Kössz
dora13 2009 aug. 26. - 12:26:40
(776/922)
Sziasztok ugy látom hogy ti már a 10.évadról beszélgetek itt és csak annyit szeretnék megkérdezni hogy Luca és Leila összjönnek mert én naon szeretem õket és remélem együt lesznek.
eremit 2009 aug. 25. - 16:58:14 Előzmény szevia
(775/922)
Kalap szar az egész
szevia 2009 aug. 24. - 21:03:18 Előzmény tv-nézõ
(774/922)
>Ha valakinek ilyen nagyságrendû titka van, az általában pontosan úgy viselkedik a való életben is, mint õ.

Ezt meg honnan a csudából veszed???
Ha szeretek valakit, nem tudok ilyesmit elhallgatni elõtte.. amúgy meg mentõ körülmények vannak, ahogy az egyik adásban kicsit szó esett errõl /elõször mások szólították Rosellának õt, stb./ arról nem is szólva, hogy mi olyan nagy bûn ebben az egészben? kinek ártott vele? mitõl kell olyan nagyon félnie a kiderülésben.. sokan megértenék õt..
szevia 2009 aug. 24. - 20:59:12 Előzmény tv-nézõ
(773/922)
>de a többi szállal nincs semmi baj,
akkor ez az évad neked készült:(
Akosh 2009 aug. 16. - 20:00:09 Előzmény tv-nézõ
(772/922)
ez az egész sorozat rém bugyuta lett, várom hogy vége legyen

sajnáltam, amiért Lorena távozott, a negatív figura ellenére õ volt az aki színt vitt a sorozatba
tv-nézõ 2009 aug. 15. - 10:13:49 Előzmény Akosh
(771/922)
Danielát meg Jacopót igazán eltehette volna láb alól Lorena, mielõtt elment. :) A legszomorúbb, hogy SPOILER ilyen emberek kezébe kerül majd a Life a sorozat zárórészeiben. Gomeztól még nem is sajnálnám, mert az bár negatív, de legalább intelligens karakter, aki gondolkozik is, nem csak a vakgyûlölet meg az intrika motiválja. Danielát meg tényleg nem értem, Curtiékkal is langyos a viszonya, nem lehet eldönteni, most gyûlöli, vagy szereti õket, s a Life-fal Tillyt is lazán hátbatámadja, aki mindig rendes volt hozzá, és régen még szinte barátnõk voltak. SPOILER.

Alberto szerelmes Rossellába, érthetõ, hogy minden észérv ellenére vakon bízik benne.
tv-nézõ 2009 aug. 15. - 10:02:31 Előzmény hercule
(770/922)
"de azt nem értem, hogy elõször Rosella állandóan készült, hogy elmondja az igazat, aztán VÉLETLENÜL mindig megzavarta õt valaki/valami, most meg ahányszor Alberto rákérdez az igazságra és ott lenne a lehetõség, valami teljesen hülye magyarázatot szül a nõ a fejébõl..."

Egy kitalált sorozatban talán pörgõsebbre kellene írni ezt a történetet, de ha az életszerûséget nézed, Rossella általad vázolt viselkedése egyáltalán nem meglepõ. Ha valakinek ilyen nagyságrendû titka van, az általában pontosan úgy viselkedik a való életben is, mint õ.
tv-nézõ 2009 aug. 15. - 09:55:46 Előzmény szevia
(769/922)
Nem értem, miért kell annyira szídni a sorozatot. Daviék undorító gyûlölködése már tényleg lerágott csont, és gyomorforgató, de a többi szállal nincs semmi baj, csak lassú folyású a történet. Vannak bugyutaságok benne, pl. Doriana ruhabemutatójától a falra másztam, de összességében szerintem nem is olyan rossz mint szerintetek. A Luciano féle családi adások meg aranyosak, én kifejezetten szeretem õket. Engem ezek néha kicsit az Életképekre vagy a Szomszédokra emlékeztetnek, ahol nem a fordulatos cselekményen van a hangsúly, hanem életszerû családok jelennek meg.
Nem azt mondom, hogy a Bûvölet egy mûvészi színvonalú történet, de kikapcsolódásnak elmegy.
Akosh 2009 aug. 13. - 19:34:36 Előzmény szevia
(768/922)
Meg tudlak érteni, hogy nem nézed végig, mert már egyre nagyobb hülyeségek vannak benne. Pl. engem Daniella nyûglõdése is idegesít, vagy az, hogy Rosella a múltját titkolja de elvárja Albertotól és a gyerekektõl menjenek vele másik városba élni. Massimo is visszajött de szinte nem csinál semmit.
szevia 2009 aug. 13. - 18:29:58 Előzmény Akosh
(767/922)
Ez õrület!: azt hittem, ha Giulió majd visszaemlékszik, és rájön, hogy "Rosella" nem a felesége, végre kijutunk ebbõl az alagútból, ehelyett most noha ez megtörtént, mégis tovább csavargatják a dolgot! Úgy látszik az utolsó fejezetre tartogatják ezt?, hiszen különben miért is nézné még bárki? Én Lucáék idilljét meg a Lucanó féle családi adásokat, már régóta áttekercselem /egyenes adásban már nem is nézném a fejezeteket, ahol ezt nem lehet megtenni)
Akosh 2009 aug. 11. - 16:00:55 Előzmény hercule
(766/922)
A 10. sorozat 160 részbõl áll, azaz még 40 van hátra. Ez eddig még nem fogattak 11. vadot a Bûvöletbõl, a mostani részek alapján szerintem jobb is, amiért abbahagyták.
hercule 2009 aug. 11. - 07:50:43
(765/922)
Pasi vagyok és nem azt mondom, hogy a fogával nyisson fel sörösüvegeket, de csak affektál meg kényeskedõsen beszél, a hideg futkos a hátamon tõle - de valóban, ízlések és...
Jó, persze, hogy a forgatókönyvírok sz...kodnak annyit, de azt nem értem, hogy elõször Rosella állandóan készült, hogy elmondja az igazat, aztán VÉLETLENÜL mindig megzavarta õt valaki/valami, most meg ahányszor Alberto rákérdez az igazságra és ott lenne a lehetõség, valami teljesen hülye magyarázatot szül a nõ a fejébõl...
Amúgy hány rész van még ebbõl az évadból? És van már 11. évad is? Ha igen, remélem, ott már új szereplõket hoznak, mert a Curti és Davi família villongásai a lerágott csontnál is unalmasabbak...
szevia 2009 aug. 10. - 20:27:37 Előzmény hercule
(764/922)
>Giulio szimpatikus? Hát nekem tisztára nõies,

Hát nem tudom, te fiú vagy e vagy lány, de /ha fiú és/ több évig feküdtél volna kómában, nem biztos, hogy az eszmélésed elsõ heteiben máris hoznád a macsó formád:-)
Ez egy kedves, érzékeny pasas, nem olyan vadbarom, mint Albertó. Nohát izlések és pofonok..


>Rossellát meg egyenesen gyûlölöm, ennyi szenvedést még nem láttam: Elenát ugyanígy utáltam, az kínlódott

Errõl nem Rosella tehet, hanem a forgatókönyvíró/k/; ez is az egyik mûbalhé a sok közül, a való életben Rosella már rég megmondta volna, mi az ábra; no de akkor hogy jön ki a 150000 fejezet?
Elenával nem venném egy kalap alá, mert az Elena egy pocsék színésznõ, míg Rosella még ebben az agyalágyultságban is egy élõ arc..
hercule 2009 aug. 07. - 15:08:28
(763/922)
Giulio szimpatikus? Hát nekem tisztára nõies, még a magyar hangja is egy affektáló valami, hideg ráz az embertõl.
Amúgy ezt a Luca-Massimo kakaskodást sem értem: én Massimot kedveltem (sajánlom, hogy most ebben a színvonalba kell visszajönnie), de ez a vitázás már túlzás, persze nem ez az egyetlen ebben a sorozatban.
Rossellát meg egyenesen gyûlölöm, ennyi szenvedést még nem láttam: Elenát ugyanígy utáltam, az kínlódott állandóan, de amit ez a csaj mûvel, nem is értem, Alberto minek ragaszkodik hozzá? Legszívesebben elüttetném egy részeg sofõrrel, legyen egy kis (hasznos) izgalom! :)