csancsy 2008 nov. 01. - 12:09:01
(2567/4427)
Mondjuk, én se örülnék, ha Pákó bejönne, mert annyira azért nem bírom, röhögök rajta, mert akkora balek sztem, de biztos nem lennénk a legjobb barátok. Az igaz, hogy Oszkár nem fogot vele kezet, vagy mi nem láttuk, ezt nem tudjuk, mindenesetre ott volt mindig a közelében, de én is észrevettem, hogy annyira azért nem érdekelte. Viszont Kristófban kellemetlenül csalódtam, valahogy nyálgépnek hittem, és kiderül, hogy õ akar lenni a legjobb, Enikõvel összeveszik, és az a pofa, amit vágott a Pákó megérkezésénél, csúcs. Ezen viselkedése alapján, még abban is kételkedem, hogy homokos (persze, ezt képletesen mondtam, tudom, hogy tutti az).
Pocokocok 2008 nov. 01. - 12:08:31
(2566/4427)
Csanita!
Én nem azt mondtam, hogy sajnálom Enikõt, sõt...Direkt a végén kihangsúlyoztam, hogy Nem Enikõ védelmére irtam, és bármelyik celeb vett volna részt ezen a próbán, ugyanezt irnám. A feladat maga nem volt kibirhatatlan, Éva, Benkõ, És a többiek ugyanigy állták volna. Én kimondottan arra a tényre utaltam, hogy nem a bátroságon alapult. Enikõ kiállta, hisz csak 1-2 csillagot nem vállalt be, de ha tudom, hogy ott fekszek, és rámöntöttek már 4 vödröt...és még csillagot sem szereztem, hiszen lehetetlen megszerezni, akkor miért álljam tovább?? Megkellett volna várnia a maradék 2 vödröt, hogy a nézõk szemében egy hõs legyen?...A semmiért?...Teljesithetetlen feladat elé állitották, és a próba független volt a bátorségtól, teljes mértékig a szerencsén alapult...Ha az a nyamvadt csillag rajta is marad a nagycsillagon, a mozgó állatkák leverték volna, Igy ugrott a fejadag. A próba akár jó is lehetett volna, ha mondjuk azt mondják, hogy ok leverték a csillagot az állatok, de ha Enikõ a kezével visszateszi a kiscsillagokat a nagyra, akkor megkapják a fejadagokat. De itt élõ, mozgó álaltoktól függöt a kimenetele. Ezárt nem Oszkárt, nem Andreát, és nem Enikõt kell hibáztatni. Hanem a bátorségpróba kitalálóit.
offtopic
Pocokocok 2008 nov. 01. - 12:08:00
(2565/4427)
Csanita!
Én nem azt mondtam, hogy sajnálom Enikõt, sõt...Direkt a végén kihangsúlyoztam, hogy Nem Enikõ védelmére irtam, és bármelyik celeb vett volna részt ezen a próbán, ugyanezt irnám. A feladat maga nem volt kibirhatatlan, Éva, Benkõ, És a többiek ugyanigy állták volna. Én kimondottan arra a tényre utaltam, hogy nem a bátroságon alapult. Enikõ kiállta, hisz csak 1-2 csillagot nem vállalt be, de ha tudom, hogy ott fekszek, és rámöntöttek már 4 vödröt...és még csillagot sem szereztem, hiszen lehetetlen megszerezni, akkor miért álljam tovább?? Megkellett volna várnia a maradék 2 vödröt, hogy a nézõk szemében egy hõs legyen?...A semmiért?...Teljesithetetlen feladat elé állitották, és a próba független volt a bátorségtól, teljes mértékig a szerencsén alapult...Ha az a nyamvadt csillag rajta is marad a nagycsillagon, a mozgó állatkák leverték volna, Igy ugrott a fejadag. A próba akár jó is lehetett volna, ha mondjuk azt mondják, hogy ok leverték a csillagot az állatok, de ha Enikõ a kezével visszateszi a kiscsillagokat a nagyra, akkor megkapják a fejadagokat. De itt élõ, mozgó álaltoktól függöt a kimenetele. Ezárt nem Oszkárt, nem Andreát, és nem Enikõt kell hibáztatni. Hanem a bátorségpróba kitalálóit.
M.Shadows 2008 nov. 01. - 11:47:55
(2564/4427)
tótgabit haza!!!!!!!!!!!!!!!!! ma meg próbára:) r**adna ki az egész ugy a hogy van le gabival!XD
1/10
xena21 2008 nov. 01. - 11:07:59 1/10 Előzmény Dantes
(2563/4427)
Jogos!!
ricsi84 2008 nov. 01. - 08:59:48
(2562/4427)
NOS HÁT NEM SOKAT ÖRÜLTEK FEKETE PÁKÓNAK,SÕT SENKI,KINTER OSZKÁR AKIT UTÁLOK,SZINTE MÉG KEZET SEM AKART FOGNI VELE,DIREKT FIGYELTEM TEGNAP! SZÉGYEN! AZ ELSÕ SZÉRI SOKKAL SOKKAL JOBB VOLT .NA MINDEGY
1/10
offtopic
ceia 2008 nov. 01. - 08:21:34 1/10 Előzmény Cougar
(2561/4427)
"Ez a három ember azért idegesítõ számodra, fõleg Kinter Oszkár és Szõke, mert erõs egyéniségek. Tehát te gyenge jellem vagy."

Tényleg? A Kinter egy nagyarcú birka, a szõke egy tapló majom. -Szerintem.
Ha õket erõs jellemnek tartod, akkor inkább te lehetsz a gyenge jellem, mert magadhoz képest erõsnek látod õket. De veled ellentétben én csak feltételezem , mivel ilyesmit képtelenség kijelenteni valakirõl, akit nem ismersz. Csupán néhány mondat alapján? Remélem, nem vagy pszichológus..
Deszpina 2008 nov. 01. - 07:06:25
(2560/4427)
Lehet, hogy nem csinálnád meg, de remélem, hogy akkor nem is vállalkoznál rá jó pénzért. Ezek megtették. Vállaltak, csak (kevés kivétellel) nem teljesítenek.
Enikõn nincs mit csodálkozni. Csak önmagát adja.
csancsy 2008 nov. 01. - 01:34:46
(2559/4427)
Nem értem, ezt az Enikõ-sajnálat dolgot, mert Évának is hasonló volt a feladata, bogarakat meg mindent ráborítottak, a végsõ próbán pedig a kígyóknál kellett kivenni a csillagot. Benkõ megette a bogarat, és patkányok, kígyók között mászkált. Ezek kábé olyan kariberû dolgok voltak, mint Enikõé, ha nem rosszabb. És õk megcsinálták. Mondjuk biztos nem volt könnyû a feladat, senkinek sem könnyû. Én nem tudom, ha ilyen helyzetben lennék, megcsinálnám-e, sztem attól is függ, hogy milyen lelki állapotban vagyok, ezért becsülöm, hogy Éva és Benkõ is megcsinálta.
10/10
idõjós1010 2008 okt. 31. - 23:57:08 10/10
(2558/4427)
Bákó feladata, és "szerencsekereke" a játékszabályokkal együtt azért nem kicsit le volt egyszerûsítve a Gyõziéhez képest. Gyõzi pl: még annó külön pörgetett az állatért, és külön a testrészért.

Oszkáron és Gijonon nem értem mi az a felfuvalkodott hólyag jelzõ. Gijonon még értem, bár nem osztom a véleményt.
Oszkárt én sem csípem úgy alapból, de ebben a mûsorban még tán nem produkált semmi különösebben negatívumot.
10/10
idõjós1010 2008 okt. 31. - 23:48:49 10/10
(2557/4427)
A mûsor akkor volna az igazi, ha nem ilyen laza, és mint ahogyan ma is láthattuk, logikátlan bátorságpróbák volnának néha.
10/10
idõjós1010 2008 okt. 31. - 23:42:39 10/10
(2556/4427)
Teljesen igazad is van.
Ez a bátorságpróba halál igazságtalan volt, továbbá még igazságtalanabb volt az amiért ezért Enikõt tették felelõssé. Legalább azok a celebek kiállhattak volna mellette akik látták is milyen lehetetlen volt a feladat.

Én azokat a bátorságpróbákat sem nézem amúgy jó szemmel, mikor egy a segítõnek megválasztott celeb is ugyan olyan oroszlánrészt kénytelen vállalni mint maga a bátorságpróbára ítéltetett celeb.
A segítõ ezen feladat teljesítése után se védettséget se elismerést nem kap, hiába végzett ugyan annyit mint maga a "kiszavazott, ill beszavazott".

Továbbá vannak olyan bátorságpróbák is melyek teljesítése valami eszméletlenül laza, tekintve hogy van amelyiknél még csak állatok sem voltak a közelben. Az ilyen bátorságpróbákból még az elõzõ csapatnak jutott.

Biztos vagyok benne hogy ugyan ez a mûsor külföldi feldolgozásban picit durvább, nem ekkora jókedv és lazaság szinte majd az egész.
5/10
Kattrin 2008 okt. 31. - 23:34:24 5/10
(2555/4427)
A mai mûsor elsõ felét láttam...
Azon röhögtem nagyokat, ahogyan Balázs röhögött... :)
Pákó feladata ugyanaz volt, mint Gyõzikéé, kitalálhattak volna mást is.
Enikõ feladata sem volt túl szerencsés.
Tóth Gabi... pff... pánikroham... jó, lehet hogy tényleg volt neki, ilyenkor persze meg kell nyugatatni, de... nekem ez akkor is visszatetszõ... fõleg úgy, hogy a következõ képsorokon már ordibál... Meg merném kockáztatni azt a feltevést, hogy a szülei elkényeztették... :S
Oszkár egy felfuvalkodott hólyag.
Gjonról ne is beszéljünk...
Ez a masszírozás vmi feladat volt, hogy mindenki csinálta, vagy csak egyszerre jött rájuk?? Enikõ Rippelt nem masszírozta, hanem tapizta, de ezt Bali is megjegyezte...
Gjonnak meg nem kéne annyira beképzeltnek lennie -errõl jut eszembe -, mert a fejkörzésrõl se tud semmit például... eleve nem szabad hátrahajlítani a fejet ilyenkor, Gabiét meg úgy hátrafeszítette, hogy csak na...
lekvároskenyér 2008 okt. 31. - 23:02:15
(2554/4427)
Szia!Sziasztok!
Én igazából egyet is értek veled,meg nem is. :) Egyetértek abban,hogy Enikõ tényleg egész jól állta a sarat(szó szerint) meg a többi finomságot is. Habár szerintem egy picit túl hamar feladta,de ha fél az ilyen állatoktól akkor végülis érthetõ. :) Abban viszont nem értek veled egyet, hogy az Oszkár gyerekesen viselkedett volna. Nem akarom védeni, de a Keleti Andi igazán szólhatott volna neki,hogy: Héj,Oszkár a fedelét hajsd már fel annak a ládának!-Ami megis történt,de csak a második ládánál.Amikor a rágcsálókat öntötte be,még meg is kérdezte hogy így jó-e.
Szerintem ügyesek voltak mind hárman.A feladat értékelhetõ része nem az volt,hogy a másikra csúszómászókat,rovarokat,rágcsálókat önt valaki,hanem hogy egy bekötött szemû embert irányít egy másik személy a távolból.Ez teljesen a bizalmon alapul.Úgy gondolom,több csapatépítõ játékot lehetne belerakni,és akkor talán lehet,hogy többen szeretnék a mûsort.
Pocokocok 2008 okt. 31. - 22:20:18
(2553/4427)
Sziasztok. Eddig nem irtam a témához, de a mai adást látva úgyéreztem lekell irnom amit gondolok. A bátorságpróbáról fejteném ki véleményem. Enikõ szeerintem teljes mértékben kiállta a bátorságpróbát, hiszen szinte mozdulatlanul, szótlanul tûrte, ahogy külömbözõ állatok zúdulnak a testére. Az, hogy csillagot nem szereztek NEM Enikõ hibája! És merem megkockáztatni, hogy nem is Oszkáré, vagy Andreáé. Gondoljatok bele reálisan....csukott szemmel ráönteni mozgó állatokkal teli vödröt egy hálóra helyezett csilagra, annak reményében, hogy a vödörbõl kipottyanó kiscsillag rajtamarad a nagyon, szinte lehetetetlen feladat. Hiszen az állatok majdnem azonnal leveik a csillagot, tehát minden vödörnél ugrott 1 fejadag....Ennek van értelme? A bátorságpróba arról szól, hogy az adott celeb, akit odaküldtek a nézõk, mennyire tudja leküzdeni félelmeit, fóbiáit. Enikõ pedig leküzdötte, és ha ezt vesszük, akkor járt volna neki a csillag, minden vödör után, és nem üres ézzal megy vissza a többi celebhez. Oszkár viselkedése pedig gyerekes sértettségének kifejezése....Még annyit, hogy itt nem Enikõért szerettem volna kiállni, bármelyik celeb ment volta erre a próbára, ugyanezt irnám.
phoebe46 2008 okt. 31. - 22:04:03
(2552/4427)
Eddig kik estek ki?
2/10
Chily 2008 okt. 31. - 21:24:43 2/10
(2551/4427)
heh, én másnak örülnék...:D mér nincs olyan h találkozz a kedvenc sztároddal???:'(
M.Shadows 2008 okt. 31. - 21:02:21
(2550/4427)
Emberek ennek a Pákónak mi értelme?:D 10 en kezték anyian is kéne befejezni...... nemértem:S





TÓTH GABIT MEG BáTORSÁGPRÓBÁRA!
Dantes 2008 okt. 31. - 20:43:35
(2549/4427)
Miért te örülnél ha megjelenne Pákó nálad?XD
1/10
xena21 2008 okt. 31. - 20:40:38 1/10
(2548/4427)
Te is észrevetted?CSak azt nem tudom hogy miért?