Téma: Cennet

mihenike 2019 jan. 09. - 16:54:44 Előzmény malvinkicska
(98/478)
szia :D évekkel ezelött, talán 2008-ban láttam az Ezelt, az rtl klubbon, ami nagyon tetszett, szó szerint lebilincselt, az inkább volt „véres“, mint „nyálas“.
utána a dél-amerikai sorozatoknak megjelentek egy kicsit izgalmasabb verziói és azokat néztem. (Santa Diabla-Az ördög álarca, Zárt ajtók mögött, Elisa nyomában illetve El rostro de la Veganza-Utolsó vérig.)
És kb2 éve nézek ùjra török sorozatot. de igaz, hogy van nekik egy sablon, amihez visszatérnek. Ezeket láttam: Végtelen szerelem, Bosszù vagy szerelem, Szerelemben háborùban.
A Cennettel párhuzamosan nézem a Sorsok ùtvesztöjét, ami egy külön „kategória“, eszméletlen sok hülyeség van benne, de mégis nézem :D megmagyarázhatatlan :D
malvinkicska 2019 jan. 09. - 16:23:08 Előzmény mihenike
(97/478)
Szia megkérdezhetem nézel más török sorozatot is, mert ha igen akkor te is látod, náluk mi a vissza térő téma, vállalkozás egyik becsapja a másikat , rengeteg adaptált árva házas gyerek, meg ez a halhatatlan nagy sírás- rívás, kórház rendőrség börtön, és úgy tálalják , nagyon sokan nézzük, pedig néha vannak akkora baromságok, az már valami csoda. a TV műsorok szinte csak politika, és mérhetetlen reklám, meg Való Világ, ki kíváncsi arra a sok hűjére , akkor inkább ilyeneket nézek, vannak nagyon jó sztorik is, ami kimondottan szórakoztató.
mihenike 2019 jan. 09. - 15:56:56 Előzmény malvinkicska
(96/478)
szia :D sok hülyeség van benne, de mostmár kitartok és végig nézem :D Gengiz hogy bánik már a hùgával?! mintha egy tinilány lenne! Cennet a „legjobb“ megoldást választotta, inkább szakít Selimmel, mintsem elmondja neki az igazságot :D
azért kíváncsi vagyok nagyon a folytatásra, mert van itt még titok böven :D
malvinkicska 2019 jan. 08. - 19:40:39
(95/478)
A mai részben nagyon sok szemétség történt ennek a Melissanak egy szem női büszkesége nincs úgy jár Selim után , mint a pincsi kutya, akármit mond neki lepereg róla. Cennet feladja a boldogságát, Selimet nagyon sajnálom,mert nagyon szereti és harcol is érte most is össze verekedett, azzal az álnok Orhannal, remélem fordulni fog, mert azt látom ezeknek a török forgató könyv íróknak elgurult a gyógyszerük, mert a Ne Endgedd el a kezembe is hasonló a téma, ezeknek a szürke állományukból ennyire telik sajnos.
malvinkicska 2019 jan. 08. - 17:55:24
(94/478)
A TV- be leadott török sorozatokat nagyban rontja nem jól vágják össze aztán a lehetetlen szinkron, és a szabdalás, mert ha logikusan gondolkodunk akkor tudjuk azok nem semmiért , olyan hosszúak, és annak van eleje, közepe vége, de sajnos ez itt felborul a darabolással. Az is igaz a törökök is mostanában nem olyan sokat mondó sztorikat dolgoznak fel, mert ennyi apátlan, anyátlan lelences gyerek, a világon nincs , mint ezekben a sorozatokban, azt is megfigyeltem, szerelmi 3 szög esetén sokkal rondábbak a nők a kiszemelt férfiért , mint bármelyik más országból való sorozatban. Egyszóval van megoldás nálam mikor elszakad a cérna abba hagyom írhat bárki bármit róla én elengedem, mert nem sanyargatom magam. A sorozat nézéssel szórakozni szeretnék , nem mérgelődni.
10/10
ccaty 2019 jan. 08. - 17:14:29 10/10
(93/478)
Egyre unalmasabb. Elképzelni sem tudom, hogy a törökök egy-egy résznél két órában mit tudnak ezen rágódni, amit a magyarok, vagy 3-szor 10-15 perces reklámokkal tarkítva, nagyjából 30-35 perces műsoridőben adnak le. Ha most lenne vége a sorozatnak, akkor sem veszítenénk semmit sem
malvinkicska 2019 jan. 07. - 18:00:56
(92/478)
A hét is jól kezdődött egyik azt mondja Cennetnek mondja el a mit tud Selimet illetően a másik nem, így amikor nagyon szép helyen grilleztek, beszélgettek, Cenet kezdte volna de Selim nem akart beszélni, így az lett a vége , szakítottak.Otthon is dúlt a csata, két család közt mivel Mahir Özlembe szerelmes . Cengiz ki akarta dobni a lakásból de nem engedte Nilgün. Mahir apja amit követ ezzel a felnőtt férfival kész nevetséges nem érti meg a felesége semmibe veszi Arzu csak a vagyont félti azért nem válik.Biztos sok időbe teleik amíg a dolgok a helyére kerülnek, most már végig nézem, pedig sokszor a sok butaság nagyon irritál benne.
malvinkicska 2019 jan. 07. - 09:12:35 Előzmény mihenike
(91/478)
Szia az a baj a tv-be adott török sorozatokkal, azt tudjuk ezek több, mint 2 órásak, és így vagdalva, nem sokat ér sajnos, gondolkodtam rajta annyi adó van miért nem áll rá egy , hogy egészben adja le, akkor is 36 rész lenne, nem értem ezt a lehetetlen műsor politikát. A sorozatra térek valóban így van meg írva nekik sajnos, pedig fiatal színész lévén jól alakítanak. A téma sem könnyű egy anyának nem kell a saját gyermeke, mert csak a gazdagságban gondolkodik, aztán nem ismerjük az apát, mi által fogant erőszak. A mamát is okolom Cennet miatt, meg Sunat, miért nem mondták el az igazat. Az egyik házaspár, már szinte őrülésig van Selimért mindenre képesek, csak maguk mellet tudják, amíg Arzu mindent megtesz csak ki ne tudódjon , az övé Cennet. A két véglet között megy a vita, aztán Orhan szemet vetett C-re, nem tudni valóban szerelmes, vagy csak a bosszú hajtja, de ha egy részből minden kiderülne , nem volna értelme a sorozatnak, itt azért csepegnek ki információk. Az anyós valóban át lát Arzun de a z após, meg van érte őrülve szinte a saját fiát nem szereti úgy .Nem tudom mennyire ismered a színészeket de Arzunak súlyos autó balesete volt sokáig ápolta a férje.A színésznő Esra Ronabar, a férje Baris Falay, azt hiszem 2 fiú gyermekük van.
mihenike 2019 jan. 06. - 21:48:30 Előzmény malvinkicska
(90/478)
szia :D
az ünnepek után csak most hoztam be a lemaradásomat. nos, amilyen jól kezdödött ez a sorozat, annyira vontatott lett...

Jégcsap Arzu és a királykisasszony Melissa kibírhatatlanok. Cennet mostmár tudja az igazat Aliról, kíváncsi vagyok, hogy mit kezd az információval!Selim az egyetlen épeszü ebben a sorozatban :D Cengiz és Nilgül teljesen bekattantak.

Orhánon és Özlemen nem tudok kiigazodni.

Anyóst nagyon bírom, de nem tudom lesz-e ereje megharcolni Arzuval.

Illetve az összes török sorozatra igaz, hogy sokkal élvezhetöbb lenne eredeti hosszùságában nézni, mert ezekkel a megvágásokkal élvezhetetlen. sokszor a megvágott 45 percben nem történik szinte semmi.
malvinkicska 2019 jan. 04. - 19:03:20 Előzmény Mézi
(89/478)
A verekedés a tegnapi részben volt, valóban nem akarom magam ismételni , de a mostani török sorozatok tele vannak ilyen sok hazugsággal, meg kifognak valakit és akkor azon lovagolnak, itt Cennet az. Írod te is tudod át dolgozás, az eredeti egy telenovella volt, de szerintem ezek a nagy erkölcs csősz törökök, elbaltázták, az egészet.Egyik anya meg van szinte őrülve Selim miatt a másik meg tagadja a végtelenségig az övé Cennet. A hiba valóban Sunába a nagymamába is keresendő, mert hazudnak csak jobbra balra.Nem tagadom sok török sorozatot nézek , néztem, de kezdek kiábrándulni ennyi rossz láttán. Azt döntöttem most már csak azt nézem meg amelyiket fordítják amelyik arra érdemes.Sokszor nem szórakoztat inkább bosszant
Mézi 2019 jan. 04. - 18:36:36 Előzmény malvinkicska
(88/478)
Jaj a Cengiz... Nálam elásta magát, a nagy apa, aki össze-vissza hazudozik a fiának. A verekedés elejéről lemaradtam, de azon jót mosolyogtam, hogy osztja az észt másoknak, ahelyett, hogy magába nézne. Mintha ő sokkal erkölcsösebb volna. :D
Mézi 2019 jan. 04. - 18:31:44
(87/478)
Sziasztok!

Ez a sorozat sajnos beragadt. Alig megy előre a cselekmény, nem merik meglépni, hogy vagy Cennet, vagy Selim rájöjjön arra, mit tikolnak ellenük. Nyilván nem is lehet ellőni túl korán egy ilyen petárdát, de már nincs semmi feszültség benne, mikor a lelepleződés közelébe kerülnek. A recept: lassított felvétel, drámai zene, az utolsó pillanatban pedig megszólal egy telefon, vagy éppen aki beszélni akarna, hirtelen meggondolja magát. :D

Cennetben azt hittem több méltóság van, kezd unalmassá válni a hisztije. Mahir apja egy igazi terrorista, talán őt bírom a legkevésbé. Arzu ellen teljesen drukkolok az anyósának, csak nekem úgy tűnik, nem eléggé eszes ahhoz, hogy szövetkezzen ellene, de majd meglátjuk.

Továbbá nem kedvelem még Sunát sem. Az normális dolog, hogy mikor Cennet elment Selimékhez, még akkor sem közli vele, hogy hát a vendéglátód próbált meg megölni? Csak toporzékolt egyre, hogy a lány jöjjön el onnan, merthogy csak, értelmes magyarázat meg nem volt.

Kíváncsi lennék, hogy az eredeti verziója is ennyire nyögvenyelős-e. Itt mindenesetre úgy fest, hogy majd csak a legvégén lepleződnek le, pedig szerintem abban lenne potenciál, ha már most rájönne Cennet, ki az anyja. És mondjuk összekapná magát, és harcolna ellene, lehetne valami jó kis drámát felvezetni.

Eleinte pedig reménykedtem benne, hogy jó sorozat lesz, de ez is csalódás nekem, akárcsak a legújabb koreai dorama. Azért még adok neki esélyt, hátha túllépnek ezen a holtponton.

Hajrá Sema :D
malvinkicska 2019 jan. 02. - 17:59:15
(86/478)
A mai részben sok mindenre fény derült, Cengiz megtudta kivel csalja Mahir Arzut az nem más, mint a tesója Özlen, ez a nő kiismerhetetlen valóban szerelmes vagy csak a pénz hajtja. Aztán eza szemét arzu nem elég egy kétes papírt alá íratott , de még arra is kérte Cennetet szakítson a kígyó Melissa miatt, most már nagyon utálom arzit ahol tud mindenütt bele rúg szegény lányba remélem csak meg fog érte lakolni egyszer, de ahogy ismerem a török sztorikat kifognak egy szereplő és azon van az egész mocskosságuk leverve itt Cennet. Selim az éppen nem szereti M-t, csak most az ál gyógyszerezés miatt gondolom beszél vele. Aztán a végén a kis csaj rájött ezt a nőt látta Nilgünt az árvaházba. Nekem elég szív szaggató a sztori, de erőt veszek magamon és nézem.
malvinkicska 2019 jan. 01. - 18:19:41
(85/478)
A FB-on már olvasható a heti 3 rész előzetese, elkezdődik Cennet és Selim kálváriája, mert ugye nem akarja senki, hogy ők boldogok legyenek.
malvinkicska 2018 dec. 31. - 06:25:57
(84/478)
Virradjon reád szép nap, köszöntsön rád jó év, kedves hajlékodba költözzön a jólét. A lelkedbe boldogság a szívedbe béke ezt kívánom neked az új évre. B:U:ÉK
mihenike 2018 dec. 27. - 08:55:43
(83/478)
Mostmár értem hogy Melissa hogyan lett ilyen gyorsan jól :D a kis vipera be sem vette a gyógyszereket : D
malvinkicska 2018 dec. 24. - 07:01:04
(82/478)
Karácsony ünnepén az a kívánságom, Legyen boldog mindenki ezen a világon.
Itt is ott is mindenütt legyen olyan béke, mint amilyen bent lakik az emberek szívében.
BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN FÓRUMOZÓNAK.
s1u2x3e4l 2018 dec. 23. - 09:21:29
(81/478)
En pont azert szeretem ezt a sorozatot, mivel telenovellas tipus. Nagy telenovellarajongo vagyok, viszont ez a hagyomanyos mexikoi stilustol tobbet ad nekem, ugyhogy nalam nagy kedvenc lett.

Nagy kedvencem a sorozatban Sema asszony, aki elvezettel furja a menyet, Arzut. Mivel telenovellas tipusu, es nem az a hagyomanyosan torok sorozat, mint mar korabban irtak, a vegere biztos varhato anya es lanya egymasra talalasa. Feltetelezte mar itt vki, hogy Arzu biztos azert viselkedik ilyen gonoszul, mert eröszakbol foganhatott, (netán mert igy akarná védeni valamitöl). Mindenesetre ha igy lesz, szep dolog lesz a megbocsatas, az már más kérdés, hogy bármivel is fogja indokolni, szerintem a nagy többség nem tudná neki megbocsatani a viselkedeset. Nagyon kivancsi leszek, ha eljon az igazsag oraja, mivel fogja indokoni.

Nilgün pedig igaz elmebeteg, Cengiz ugyan erösebb, mint Mahir, de ö sem egy acelos jellem, hogy kezeltetes helyett gyakorlatilag szemet huny a felesege tettei felett. Meg egyelore zavaros Selim/Ali tortenete is. Nilgün okozta a kis Selim halalat azzal, hogy boditoszerek hatasa alatt vezetett. Ö okozta Ali szuleinek a halalat szinten autobaleset soran. Majd kivittek az arva Alit az intezetbol, de neki viszont mar hosszabb ideje ott kellett lenni, ha Cennettel ilyen szoros kapcsolatot apoltak. Jah es meg volt egy arvahazas tuz, amibol Ali kimentette Cennetet, es csak ugy ment Ali Nilgünnel es Cengizzel ki az intezetbol, ha meggyogyitjak Cennetet, majd Ali emlekei furcsa modon eltuntek es Selimkent nott fel, a kicsi, halott Selim helyebe lepett. Innen meg hianyoznak nekem puzzle darabok, kivancsi vagyok, hogy fog festeni a teljes kep. Egyelore nem all ossze a fejemben. A sorozat alkotok joé tudtak, hogy csurjek csavarjak a szalakat benne.

Özlem erzeseit Mahir iranyaba nem tartom valodinak, szerintem egy sunyi es szamito noszemély. Mahirnak bizony csalodnia kell majd a regi szerelmeben.

Jo, en meg levagyok harom epizoddal a tvs vetiteshez kepest. De tegnap is ejjel 1-ig neztem, amig Cennet elrablasa meg nem oldodott. Azt azert brutal volt latni, hogy Nilgün, ha lett volna golyo a fegyvereben, haromszor is kepes lett volna hatba loni a menekulo lanyt az erdoben.
malvinkicska 2018 dec. 23. - 07:38:06 Előzmény mihenike
(80/478)
Igazad van most már nagyon szappanoperásra sikeredett kell ilyen is , nézem mert a színészi játék, főleg a fiatalok, Selim arca mindent jól tükröz, meg Cennet is. A több csak a pszichés zavarost alakítja, de az is igaz jól.
mihenike 2018 dec. 22. - 22:21:26 Előzmény malvinkicska
(79/478)
Amikor Arzu elment a Hotelbe és megalázó helyzetbe hozta magát, nem tudtam eldönteni, hogy szereti-e a férjét vagy csak az örökség miatt csinâlja?!?

Özlem szándékait sem értem, neki is csak Mahír vagyona kell?!?

Melissa öngyilkossági kísérlete nagyon „gyengére“ sikerült.... gyorsan „meggyógyult“... Arzu miért is érzi magát hibásnak??? a kishercegnö nem kapja meg Selimet és máris öngyilkos lesz!

Nilgün nagyon beteg!!!! Cennet megtalálta a titkos szobás, az szuper volt :D

Cengiz sem 100-as, hogy a szönyeg alá söpri a felesége büneit!

Itt az egyetlen ép elméjü az Selim.

De a színészek nagyon jól játszanak! Viszont a kezdeti tüz kialudt, kissé „telenovella“ hangulata lett...

Mindenesetre végig nézem már :D