Téma: Cennet

malvinkicska 2019 febr. 07. - 17:56:22 Előzmény mihenike
(198/478)
Szia ez amai 50-es rész egy nagy nulla, ennyi hűjét ritkán látni egy sorozatban , itt már senkinek nincs esze az biztos, ma Orhan szövetkezett Melissaval, hogy vissza hódítsa Selimet, amiket követett Arzu és Melissa , az már szót sem érdemel. Kaya a maga figurás módján viselkedik.
malvinkicska 2019 febr. 07. - 08:16:48
(197/478)
Elnézést a port megtréfált az első véleményem Mézinek szól, gondolom nem olyan nagy gond.
malvinkicska 2019 febr. 07. - 06:54:21 Előzmény mihenike
(196/478)
A tiltott szerelem főbb szereplői Beren Saat ő volt Bihter, Kivanc Tatlitg, Behlül, Nebahat Cehre, Bihter anyja , Selcek Yöntem Adnan , és Hazal Kaya Nihal.Őszinte leszek én már olyan régen láttam, sok részletre nem emlékszem, az tudom akkor még nem volt ekkora török sorozat felhozatal, mint most, tetszett. az én meglátásom az a régebbi történetek jobbak voltak, mert a mostaniakban sok az erőszak, és szinte egy ember szenved végig, persze mindenki másat lát egy sorozatban mivel nem vagyunk klónozva, nem vagyunk egyformák .
malvinkicska 2019 febr. 07. - 06:46:47 Előzmény mihenike
(195/478)
Elnézést nem volt a fórumon tolakodás, és akivel tartom naponta a kapcsolatot Mihenike, megkérdeztem nem zavarja, ha pár szót írok amit FB-on a nagy rajongóktól olvastam, és azt írta nem de ezután nem írok mivel ez másnak gondot okoz.A sorozatról nekem az a véleményem annyi török sorozatot láttam ez egy kissé vontatott, és sok benne a színészi túl kapás. pl Arzu szemétkedése az az ájuldozásai, és ez nem csak nekm sok másoknak is akkor csak jól látom, aki nézi észre vehette, biztos a többit is. Azt megfigyeltem a török nők sokkal rondábbak, mint egy pl Mexikói sorozatban, a céljaik eléréséért a reménytelen szerelem végett, és itt a példa Melissa, olyan mint a nátha ragad.
Mézi 2019 febr. 07. - 02:45:55 Előzmény mihenike
(194/478)
Én egyáltalán nem tudtam követni, hogy Melissánál mi ez a kirohanás meg elköltözés, túl lett dramatizálva. Mikor volt a hagyaték körüli balhé, és védte Mahírt, ott még meg is lehetett érteni, nyilván szereti az apját, rosszul esett neki, stb. De hogy most ezt miért fújta fel ennyire, hogy őt nem avatta be Arzu a házaséletük gondjaiba, az nekem érthetetlen. Nagyon várom, hogy valaki kiossza, mondjuk Cennet el is kezdhetné :D

A TSZ-ről gondolkoztam, mit írjak. Szerintem érdemes belekezdeni, bár bevallom, nem minden rész tetszett, volt amikor untam. Nem annyira eredeti az alaptörténet, egy eltitkolt kapcsolatról szóló romantikus dráma. A főszereplők nevét nem tudom, de a férfi a Kuzey Guney-ből a kék szemű testvér, a nő a Fatmagül címszereplője volt, meg a Szulejmánból is láttam ismerős arcokat. Ha úgy döntesz belenézel, és lesz kedved, akkor majd írj róla pár szót, hogy milyenek az első benyomások, kíváncsi vagyok :)
mihenike 2019 febr. 06. - 22:33:57 Előzmény Mézi
(193/478)
A Tiltott szerelemben kik játszottak? jó volt?! érdemes online nézni?
mihenike 2019 febr. 06. - 22:32:48 Előzmény Mézi
(192/478)
Ezt már én is akartam írni hogy Melissa mindent megkapott a szüleitöl, ö az egyetlen királykisasszonyka és most történt Mahírral, ami történt, de emiatt is sokáig Arzura haragudott... miért is?! ez egy borzalmas karakter!
Olyan csùnyán beszél a szüleivel, hogy az már gyomorforgató!!!!
Nilgül is kiismerte, hogy egy kígyó!
Egész nap nem csinál semmit, csak Szelim után koslat!!!! remélem hamarosan lebukik és nem dobnak még be a forgatókönyvíròk egy ál-terhességet, mert, akkor tényleg lefordulok a székröl :D
Orhannal, aki a nagybátyja, is minösíthetetlen stílusban beszél!!!!
Mézi 2019 febr. 06. - 22:19:52 Előzmény malvinkicska
(191/478)
A verekedést jól elintézte Melissa, mert nem tudta tartani a száját. Nekem amúgy kicsit durva hangsúlyban beszél a szüleivel, ez furcsa. Nilgün nemrég még nem bánta volna, ha összejön a fiával, úgy tűnik, már nem támogatja :D Írtad múltkor, hogy már unod, szerintem mostanában jobbak a részek, neked nem? Sema nagyon jó, mikor Arzut osztja, és azt is érzi, hogy nagyon nem stimmel valami a menyével. Szerintem azon sem fog különösebben ledöbbenni, ha rájön mindenre vele kapcsolatban, mert így sem sokra tartja, mint embert. Arzu ezzel a börtönös akcióval ásta el magát végleg, erre nincs magyarázat. Naivan én még azt hittem az elején, hogy C-t csak védeni akarja, azért szakította meg vele a kapcsolatot, hogy az apa a lánynak ne tudjon ártani, és valahogy úgy csavarják a sztorit, hogy ezt hozzák ki belőle. Úgy tűnik most, hogy erről szó sincs. Nilgün egyébként jóval egyenesebb jellem minden hibbantsága ellenére, ő képes bevallani amiket elkövetett, C-nek is felfedte az igazat, nem tudja úgy megjátszani magát, mint Arzu.
Mézi 2019 febr. 06. - 21:57:36 Előzmény malvinkicska
(190/478)
OFF

A Tiltott szerelmet láttam, pont eszembe is jutott, hogy remélem nem azt a történetvezetést követik, amit abban. Ott ugyanis csak a végén derült ki minden, nem hagytak időt a reakciókra, már nem tudom mennyi részen keresztül ment ugyanaz ami itt is, hogy állandóan lebukás közelébe kerültek, de persze mindig csak megmaradtak a sejtések, aztán minden folytatódott ott, ahol abbamaradt, nem ment előre a cselekmény. Itt mondjuk már Selim szülei lebuktak, az is valami.

ON

Mai részben már nagyon megérdemelte azt az atyai pofont Melissa. :D Borzalmas milyen pióca, nem lehet levakarni. Egyébként Selim hibája is, hogy kialakult ez a helyzet. Orhant nem tudom miért utálja annyira, gondolom majd kiderül, nekem nincs vele bajom. Igaz, hogy ma pld aljas volt kicsit, de a többiek semmivel nem erkölcsösebbek nála. Arzu végre már nincs nyeregben, most tetszik a sorozat, Kaya színre lépése is jót tett neki. Nagyon idegesít az még, ahogy Arzu hercegnőzik a lányának. Azt is figyeltem, hogy mennyire meglepődött, hogy Kaya felvette a kapcsolatot C-el. Pedig lehetett rá számítani. Mégsem olyan okos ez a nő szerintem.
Mézi 2019 febr. 06. - 21:43:04 Előzmény malvinkicska
(189/478)
Jaj, légy szíves máskor odaírnád a spoiler jelzést előre, ha olyan tartalmat írsz le, ami még nem ment le tévében? Köszi, és bocs, nem kötekedésnek szántam, csak én a tévében haladok, és szeretek meglepődni, meg várni, hogy mi lesz. :)
mihenike 2019 febr. 06. - 18:27:08 Előzmény malvinkicska
(188/478)
nem zavar a Spoiler :D nyugodtan írhatod, amit tudsz! én is csak úgy nézem, hogy házimunka közben megy a háttérben, mert nem köt le 45 percig... kb van benne 10 perc történés :D de mindig „pótolom“ az elmaradásomat :D
Kayát eddig furcsa módon bírom... pedig egy maffiózó és negatív szereplö... de jók a beszólásai!!!!
Viszont a két mama... Mukkades és Suna, nagyon idegesítenek... ahogy már beszéltük, ök rég véget vethettek volna Cennet szenvedésének....!!!!
malvinkicska 2019 febr. 06. - 18:10:32 Előzmény mihenike
(187/478)
Szia a mai rész nagyon jó volt, azzal kezdődött Kaya elment Mukkadeshez keresni Cennetet közben megjelent Selim és az a beszólás mormogta te hiányoztál Rómeo, haláli a pacák. Beste felment a a C szobájába és levelet talált ami a mamának szól, hogy elmegy nem bírja tovább, Beste kitudta állomáson van és elment az apja utána, közben Arzut is oda rendelte Kaya, de az csak lesben volt fegyverrel jár annyira fél. A vonaton beszélgettek , mint apa és lánya és végre C kimondta Apa ettől ez az ember elolvadt szinte, addig leszállt a vonatról C és az apja , közben az állomáson amíg győzködte C-t az apja lőni akart Arzu , de mikor meglátta ott van C eltette a fegyvert. Aztán apa lánya kocsiba szálltak elmentek haza Mkkadesékhez, nagy volt az öröm. Addig amíg volt apa lánya győzködés addig Selimhet elment Orhan és felelősségre vonta Melissat miért lakik S-el, jól elverték egymást az a buta liba azt kiabálta lefeküdtek , de S-re most nagyon megharagudtam mivel nem tisztázta a helyzetet , megjött S apja anyja Özlem, és most S anyja igazat mondott leitatott ez a kígyó kiabálta és elérte a célját, miért hagyod magad, aztán megjött Mahir és elvitte a kis vipera M-t.annyira jól játszott eza Selimet alakító Berk Atan, most meg olyan mint aki nem százas, csak sokszor nézz ki a fejéből egyáltalán nem tudja védeni az igazát. Azzal lett vége egy fatövénél Kaya megtalálta Arzut, és a szájára tette a kezét ne ordítson és vége. Nagyon várom a véleményed , mert én most már azt látom ez a Kaya visz egy kis szint az addig dög unalmas Arzu sztoriba, mivel annyit van színen.
malvinkicska 2019 febr. 06. - 15:44:11 Előzmény mihenike
(186/478)
Szia tudod aki nem kap olyan szeretett , mint amilyet ő vár, akkor igen ilyenek a török férfiak, több sorozatban, mint Kaya sajnos. A FB-on is megy az írás és képzeld van aki végig nézte már, annyit írtak, hogy vagy két hét múlva lebukik Melissa azzal kapcsolatban , hogy nem voltak együtt Selimmel, és biztatnak ne hagyjam abba tele van nem várt fordulatokkal, tudod sokszor besokallok.Remélem nem haragszol ennyit Spolereztem de ha zavar nyugodtan közöld.
mihenike 2019 febr. 06. - 15:30:33 Előzmény malvinkicska
(185/478)
Ez a Kaya tényleg szerelmes Arzuba?! csak egy vadállat...?!?
mihenike 2019 febr. 06. - 15:28:37 Előzmény malvinkicska
(184/478)
Szia!

ja igen, mindkét férfi játszik az Ezelben! csak az igazi nevüket nem tudtam :D szóval a másik a férje :D „Cengiz és Ali“ voltak az Ezelben! nagyon megjegyeztem, mert az volt az elsö török sorozat, amit láttam :D

Tehát a „Pszichopata“ a „Bátor és gyönyörü“-ben olyan dolgokat csinált, hogy csak tátottam a számat :D de akkor azt már nem is nézted! Még az öreget is megtörte, aki a fögonosz volt a sorozatban, az öreg „Korludag“, aki ellopta a fiù családjának a vagyonát!!!!!

Cennet: lemaradtam megint, de a helyzet változatlan! Arzu Soyer és Melissa Soyer gonoszkodnak össze-vissza. Talán Kaya szívét meglágyította a lánya létezése.
Mahíron és Özlemen nem tudok kiigazodni! Arzu most válni akar vagy sem?!?
Selim beszólt Melissának és az megint akkora hisztit csinált, mint egy óvodás :D
Itt feszeng Mahír, hogy Arzu az Ö felesége és senki se vegye a szàjàra!!!! jajaj!!!!
malvinkicska 2019 febr. 05. - 18:01:11 Előzmény mihenike
(183/478)
Szia megint én vagyok, nagyon semmi az idő esik felénk az eső, így megnéztem azt kell , hogy mondjam , ez a Kaya olyan csendes fojtogatást alkalmaz ahogy ő nevezi Cavidan, teljesen ideg beteg már, nem beszélve Sema asszony is osztja rendesen, már olyan félelemben van Arzu nagysága magára zárja az ajtót otthon is ami meglepő az anyósnak. Melissa az nagyon rondán viselkedett, Selim szüleivel és Cennettel is, de látszik , nem szereti S őt, mert mindig gondol C-re. azzal lett vége készül el menni C mivel nem tudja a sok borzalmat ami vele történt feldolgozni, és megvárta amíg hazajött Selim vissza adta a gyűrűt, és mondta adja másnak, és C elviharzott mire észbe kapott Selim akkor már sehol nem volt a lány.az tetszett a mai részben , hogy nagyon megfélemlítette Kaya Arzut.
malvinkicska 2019 febr. 05. - 07:19:09
(182/478)
OFF Szia nem a z Ezelben játszott Yigit Özsener, igaz Baris Falay is játszott az Ezelben.
Amint előbb már írtam azért hagytam abba, mikor ez a Yigit vette át az irányítást a Bátor és szépbe..
mihenike 2019 febr. 04. - 21:32:12 Előzmény malvinkicska
(181/478)
szia! tényleg kimért, de azt hiszem nekem pont ezért tetszett a Bátor és gyönyörüben, mert nem egy tipikus baba-arcù, nyàvogós, csöpögös karakter volt. a cserfes szolgálólàny, aki egyben a barátnöje is volt, na az nagyon idegesített! :D
A pszichopata, aki megjelent a sorozat felében és megfordította az eseményeket, Ö lenne az Arzut alakító színésznö igazi férje?!?
malvinkicska 2019 febr. 04. - 18:56:31 Előzmény mihenike
(180/478)
Szia elkezdődött a hét, nagyon tudat hasadásos a történet egyik percen szinte ölik egymást a másik percben csókolóznak, ezt ép eszű ember nem csinálja ez a hülyék egyesülete, a mai részben Kayanak oltak érdekes mondatai, segítség nem hiszi a lányom én vagyok az apja, stb.Elgondolkodtató érdemes ezt egyáltalán folytatni ,mert annyira semmi, ez Arzunak van írva, meg a hisztis lányának.Ma délután sem néztem most nem rég az SB-n végig futottam.
malvinkicska 2019 febr. 03. - 18:13:35 Előzmény mihenike
(179/478)
Szia semmi gond nekem Tuba sehol nem jön be egyszerűen nem szeretem, annyira vannak érte de sokszor jobb színésznők vannak , mint ő, mert azért figyelek az alakításokra nagyon, ez a nő szép de egy hideg kimért valaki, nem hiteles a játéka, és olvastam régebben róla egy elemzést , és a szakember isis azt látta, persze ő bőven kifejtette a véleményét. A sorozattól kezdenek besokallni, mert elég rossz kritikát kap a FB-on ami igaz is.