Téma: Cennet

malvinkicska 2019 febr. 26. - 07:48:44 Előzmény mihenike
(278/478)
Szia írtam már neked én tv-be nem nézek Török sorozatot ez a nagy eresztés Cennet kivétel, azt látom az összes lomot megveszik, mert normális szórakoztató valami értelmeset nem.
A Karaday igaz 115 Bölüm, de annak van értelme és a főszereplők , és minden színész benne ragyogó.
Megszámolom már régen és mostanában hány sztorit láttam, mert egyenlőre sokat fordítanak de nem kezdem el amíg ezeket nem fejezem be. azt azért el mondom, ezekben is sok a hasonlóság, Tűz , Rendőrség , Kórház, Gyerek rablás, sanyargatás, azt észlelem ők sem nagyon sok új témát dolgoznak fel, mert sorra buknak meg 6 részt ha megér a sztorijuk, nemsoká ott lesznek, mint a Televisa, nem tud megújulni. Ami most indul lehet a Telemundo készítette, az mindig másabb volt, de néztem nem találtam meg , ki készítette, minden esetre bele nézek, hátha javultak.
mihenike 2019 febr. 25. - 20:30:27 Előzmény malvinkicska
(277/478)
ha jól tudom az mexikói vagy legalábbis dél-amerikai és azoktól már megcsömörlöttem :) jó lenne ha normális, izgalmas, színvonalas török sorozatot adnának!!!!

OFF
Én még párhuzamosan nézem a Duna tv-s „Sorsok ùtvesztöjét“, mert azt kezdték vetíteni miután vége lett a „Végtelen szerelemnek“ és el kezdtem nézni, és mostmár „csakazértis“ végig nézem :) de az megint egy másik kategória... rengeteg marhaság van benne, sokszor magam sem értem, hogy miért nézem... :) és iszonyat hosszú, a megvágások miatt 401 magyar rész :) szóval még 1 évig biztos fog menni :)
OFF

Cennet olyan mint egy szappanopera... sok elmebeteg karakterrel, ahogy írtad lehet, hogy ez tükrözi a török társadalmakat ...
2/10
nane 2019 febr. 25. - 20:02:48 2/10
(276/478)
Katasztrófa ez a sorozat, nincs egyetlen szimpatikus szereplője sem, csupa idióta, sajnos Cennet is egy nyávogó, béna pi..a.
Nézem, mert alig van nézhető valami, vagy nézhetem a milliószor ismételt filmeket, sorozatokat.

10/10
ccaty 2019 febr. 25. - 20:01:31 10/10 Előzmény malvinkicska
(275/478)
Nekem a mexikói sorozatok már túl erőltetettek … Egy kaptafára készülnek... sőt nem egyszer ugyanazon témát dolgozzák fel sokadszorra... Akkor inkább jöjjenek a törökök, még akkor is, ha egy jól induló történet időközben ellaposodik...
malvinkicska 2019 febr. 25. - 19:23:18 Előzmény mihenike
(274/478)
A tv2-ön indulni fog új sorozat címe Szerelemem Ramon, most bogarásztam és olvastam de csak annyi hamarosan, idő pont nincs írva.
malvinkicska 2019 febr. 25. - 18:23:16 Előzmény mihenike
(273/478)
Elnézést de úgy felkavart ez a mese habbal, igen Cengiz küldi megint le tett egyet az ágyára, csak nem látta Cennet ,mert ez az őrült nő elvitte. Azon is gondolkodtam már de utána fogok nézni igaz Törökország nagy , de hány százaléka lehet Pszichés zavarokkal küzdő, mert minden sorozatban őrültebbné őrültebb szerepel, és érdekes, mind másat szeret, nézem a Kadin Nőt abban is van egy ilyen talán még őrültebb az meg a sógorába szerelmes, elgondolkodtató, vajon miért lovagolják állandóan ezt a témát, aztán annyi fattyú gyerek ahogy ők is mondják, meg elhagyott, most már kezdem únni. A gond az a tv-be meg szinte semmi nincs sajnos, hiába indulnak új csatornák csak ismételnek sajnos Dallas, meg egyebek.
mihenike 2019 febr. 25. - 18:17:18 Előzmény malvinkicska
(272/478)
köszi :) kíváncsi vagyok :)
malvinkicska 2019 febr. 25. - 17:56:07 Előzmény mihenike
(271/478)
Szia a mai rész kész katasztrófa, meg volt az eljegyzés, de Melissa elrabolta Cennetet de nagyon gagyi az egész elvitte egy faházba, és fel akarja gyújtani, megtalálta Selim de leütötte M és az anyja meg az apja úton vannak Kaya meg Arzu, de az csak M -ért hisztizik de K nem hagyja magát. Ezzel lett vége biztos holnap fog égni a ház. aki ezt rendezte annak is gond van a fejével az biztos nagyon gyenge munka.
malvinkicska 2019 febr. 25. - 17:51:09 Előzmény ccaty
(270/478)
Abban teljesen igazad van a többi Török sorozathoz, ez egy nyújtott rétes tészta Pszichés zavaros emberekkel tele, valami borzalom.
10/10
ccaty 2019 febr. 25. - 17:45:49 10/10
(269/478)
Megy az időhúzás. Dögunalom... szánalmasak...
mihenike 2019 febr. 25. - 17:11:39 Előzmény malvinkicska
(268/478)
Sema néni jó nagy sallert nyomott le Orhannak :) Melissa meg Orhan mindketten elmebetegek! hogy lehet ennyire rohanni valaki utàn?!

Ez a vacsora asztal Kayánál megint nagyon jól nézett ki :)

Melissát transzportálják Londonba! maradjon is ott! de gondolom nem fog felszállni a gépre. miért nem kísérik ki?!

Milyen szép szobát kapott Cennet.

Jó szórakozást a mai részhez :)
mihenike 2019 febr. 25. - 17:01:17 Előzmény malvinkicska
(267/478)
... folytköv

Cengiz ellenzi Cennet és Selim eljegyzését és fordult a kocka, mert most Nilgün tàmogatja!

ez a Cengiz egyre hülyébb, ahogy halad elöre a történet!

Kaya bácsi már megint föz :)
jaj ez a Cennet olyan mint egy földre szállt angyalka!
mihenike 2019 febr. 25. - 16:51:57 Előzmény malvinkicska
(266/478)
folytköv

Kaya dumàja nagyon jó!!!!!
Ö majd teve farmot akar és Cengiz vigye a hùst a grill partyra :) haha
Felfedte a lapjait, hogy nála vannak a képek Riza halâlâról!

:)
mihenike 2019 febr. 25. - 16:47:54
(265/478)
folytköv...

Most Arzu maga mondta Melissának, hogy ne hibáztassa mindenért Cennetet... és saját maga zárta rá a bolond kisasszonyra az ajtót!

Kaya felpofozta és kioktatta Szelimet közben pedig Orhán tátott szájjal követi az eseményeket :) hoppá holnap megint lánykérés :)

A kirakóst Cengiz küldözgeti Cennetnek?! más nem lehet... vagy valaki a múltból?!

... folyt.köv.
mihenike 2019 febr. 25. - 16:41:28 Előzmény malvinkicska
(264/478)
szia!

pénteki rész! most figyelek nagyon! Melissa tekintete is homályos volt, amikor Cennettéknél cirkuszolt! Arzu nagyon elfogult a kis hercegnöjével

Kaya dumàja hatalmas! „ki vagy te papa!?“ Ahogy beszólt a föbérlönek és fizetett :) vicces figura! Igaza van, hogy Selimet hibáztaja :)

Ez az Özlem hol csinált terhességi tesztet?! nem máshol, mint a cégnél :) haha! egyszer azt mondta, hogy évekkel ezelött màr vàrandós volt Mahírtól. ez igaz?!

...folytköv
malvinkicska 2019 febr. 25. - 07:00:16 Előzmény Magenta99
(263/478)
Szia olvastad a heti előzetest a hűje Melissa megint csinálja fesztivált nem tud bele nyugodni nem kell Selimnek, de szerintem ezek csak azért vannak benn hosszabb legyen.
malvinkicska 2019 febr. 24. - 08:52:48 Előzmény Magenta99
(262/478)
Szia még egyszer lesz olyan kérdés a Fb-on ami a török szokásokkal kapcsolatos teszek fel kérdést ami az étkezést illeti. Azt már olvastam sok ételnek ez a reklám helye.
offtopic
Magenta99 2019 febr. 24. - 07:06:00 Előzmény malvinkicska
(261/478)
Szia! Most olvastam amit írtál az ételekről.
Én kérdeztem először, mik lehetnek azok a százfajta, színes ételek, amiktől mindig, mindenhol roskadoznak a török étkezőasztalok. Egy-két dolgot felismerek, de a többit nem. :)
Azért annyi a különbség a mi étkezéseink és az övék között, hogy ők állandóan ilyen dúsan terített asztal körül ülnek - legalábbis a filmekben, mi viszont max. ünnepnapokon teszünk többféle ételt az asztalra.
Emlékszem, a Sorsok útvesztőjében is tele volt Nuranék asztala, pedig ők nagyon szegények voltak.
mihenike 2019 febr. 23. - 19:41:42 Előzmény malvinkicska
(260/478)
Szia! szóval a pénteki részt még nem láttam, de a kérdésedre a válaszom, hogy itt mindenki pszichés beteg... itt tényleg mindenki olyan, mintha kettös személyisége lenne... Arzu, Melissa, Cengiz, Nilgün és persze Kaya :) de Kaya nagyon jó karakter! Cennet és Selim normálisak, a maguk módján!!!!
kíváncsi vagyok meddig fajul Melissa ámokfutása!
malvinkicska 2019 febr. 22. - 18:17:51 Előzmény mihenike
(259/478)
Szia valóban meg van nyírva Selim, ez a haj jobban áll neki. a mai részben Kaya jól oda sózott Cengiznek, föld vásárlás ügyben találkoztak, és mondja hány millió azt meg elő vette azokat a felvételeket ahol az öreget ássák el, meg ami ott történt ,és mondta hány milliót ér neki, az hívta Arzut, de az el van foglalva Melissat Londonba akarják küldeni amig elcsitul ez az ügy de az nagyon hűje, mert csak Selimet hajtja , jobb lenne befektetnék egy elme osztályra, mert nagyon dili. Özlem terhes de nem hallgatta meg Mahir gondolom a jövő héten áll a bál biztosan.Kaya is olyan , mint aki nem százas de jól csinál dolgokat. Azt elfelejtettem, meg akarja kérni a kezét Cennetnek Selim, gondolom ezt meg M fogja akadályozni amilyen dilis.