offtopic
Mermaid. 2011 aug. 18. - 12:38:45
(42/222)
Nagyon régen néztem ilyen új filmeket már magyar moziban szinkronosan, dehogy Daniel Craig-nek a Stohl legyen a hangja azt valahogy nem tudom elképzelni.....Nem is illik hozzá.
offtopic
Mermaid. 2011 aug. 18. - 12:36:01 Előzmény Ford Mustang
(41/222)
Hát felõlem randizhat egy ork-al is, engem az se nagyon zavar, fõleg hogy szegény olyan csúnya.....
Ford Mustang 2011 aug. 16. - 21:25:35
(40/222)
Ha megnézed a filmcímet, már rájöhetsz, hogy nem valóságra épít, tehát nem valósághû már a gondolatmenete sem.
Meklód fia 2011 aug. 16. - 19:35:36
(39/222)
jó tudni, hogy már a 19. században plasztik cicák voltak. nagyon valósághû film lehet...
10/10
Sonic8 2011 aug. 16. - 17:54:50 10/10
(38/222)
Aham.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 16. - 15:22:29
(37/222)
Harrison Ford: Haljon meg Indiana Jones!
Feltétlenül szeretne szerepelni egy ötödik Indiana Jones-filmben is Harrison Ford, de arra vágyik, hogy a végén haljon meg a legendás régészprofesszor. - Van még bennem egy ötödik film, ezért amint Spielberg és Lucas rám telefonál, már rohanok is az ostoromért - tréfálkozott Ford, aki most éppen új filmjét, a Cowboyok és ûrlényeket népszerûsíti Amerikában. - Viszont Indynek meg kell halnia, hogy utána csak a legendája éljen tovább. nem vagyok vérszomjas, de a dolognak ez a dramaturgiája, hiszen nem tudjuk õt elképzelni megöregedve a kandalló elõtt. Annak idején hasonló okból gyõzködtem George Lucast, hogy öljük meg Han Solót A jedi visszatér végén, de nem volt rá hajlandó.
Ford egyébként hezitált, hogy elfogadja-e a Cowboyok és ûrlények fõszerepét, mert nem értette a koncepciót. - Zavart a cím: hogy jön a western a sc-fi-hez? Aztán elmagyarázták, hogy a dolog nagyon is jó lehet, ha komolyan vesszük. Közben rájöttem, a western része mindenképpen érdekel. Világéletemben szerettem volna vadnyugati filmben szerepelni, de alig készül ilyen, mert nincs divatja. Most viszont összejött, és kiderült, tényleg mûködik akár ufókkal is.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 10. - 17:25:34
(36/222)
Olivia Wilde utálja a hasonmásait
Amióta otthagyta a férjét, vagy féltucat hollywoodi szívtipróval összehozták már Olivia Wilde-ot, például Ryan Reynolds-szal, Jake Gyllenhaallal, Bradly Cooperrel és Justin Timberlake-kel. A legújabb szerencsés nyertes Chris Pine: egy internetes hírportál azt írta, a színésznõ egy bizonyos étteremben együtt ebédelt a Star Trek sztárjával, és szemlátomást alakult köztük valami. Olivia gyorsan válaszolt is a Twitteren: „Fura azt hallani, hogy egy olyan étteremben randiztam, ahol soha az életben nem jártam. A hasonmásom biztos jól szórakozott. Azt már csak remélni tudom, hogy legközelebb nem fog bankot rabolni.”
greeen 2011 aug. 08. - 23:41:53
(35/222)
Kritikán aluli a film...Mégis azért kicsit kritizálom:)(de a kedvét senkinek sem szeretném elvenni:)) Végtelen írói és rendezõi és nézõi naivitás kell egy ilyen filmhez.

Spiler:) mert ugye lóról ráugrani egy ûr vadászrepülõgépre nem semmi.:)És mért is zavarná a földönkívülieket akik fényéveket utaztak csúcs szuper technikával,hogy pár rézbõrû meg cowboy bemászik az ûrhajójukba hakeszolgatni:)minek is nekik védõruha (mármint az ûrlényeknek) vagy valami földi jármû (hehe) náluk a meztelen csupasz hüllõ szerû gyalogos közlekedés után a következõ minimalista jármû egybõl egy csúcs szuper vadászgép...gyermekmese szintrõl kell megközelíteni ebbõl a szempontból.
BigLacaFaca 2011 aug. 08. - 19:11:43
(34/222)
Hogy a Harrison Ford mi a francot keres egy ilyen gyenge filmben, azt el nem tudom képzelni. Pedig érdekes az ötlet és izgalmasan is idult a történet, csak kár hogy 25-30 perc után már ellaposodott. Ez van.
Scarecrow 2011 aug. 06. - 20:42:37
(33/222)
Volt szerencsém a filmhez. Nagyon vártam, úgy gondoltam az idei év egyik nagy durranása lesz, de meg kell hogy valljam, óriásit csalódtam. Nagyon jó lenne az ötlet, azonban a forgatókönyv súlytalan, a karakterek üresek, nem tudunk értük izgulni, a párbeszédek semmitmondóak, szájhbarágósak, a látvány épphogy elmegy, azonban nincs egyetlen igazán ütõs akciójelenet sem, ahogy az ufok sem túl eredetileg, mintha hasonló gépeket láttam volna a Vándorló palota címû animében, tele van a történet klisékkel, erõltetett dolgokkal (SPOILER az idegeneknek is arany kell, a fõszereplõ nõ pedig maga is egy másik fajta, jó földönkívüli SPOILER vége), maguk a földönkívüliek pedig elég elvetemülten és félelmetesen néznek ki, de harcstítlusukkal, kinézetükkel inkább néznek ki vérszomjas állatoknak, mint szuperintelligens, kozmikus, technikailag nálunk sokkalta fejlettebb lényeknek. A trailerje ütõs volt. De ennyi. Bár az idegenbõl se mutattak volna többet, csak a trailerben felbukkanó kezet. Felejtõs film.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 05. - 12:42:02 Előzmény duckshoot
(32/222)
Most mit mondjak még?
duckshoot 2011 aug. 05. - 09:33:35
(31/222)
Hogy vágod.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 04. - 22:56:37
(30/222)
Mit?
duckshoot 2011 aug. 04. - 22:37:21
(29/222)
Akkor mutasd is...
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 04. - 21:57:14 Előzmény duckshoot
(28/222)
Idáig is vágtam. ;)
duckshoot 2011 aug. 04. - 21:26:28
(27/222)
Nem szinkronizálják újra! Az elõzeteseket hipsz-hopsz összedobják az a pár mondat nem vesz sok idõt igénybe - amikor mostanában csak a pénzre hajtanak és nem a tisztességes szinkronra egy hét alatt ,,elkészítik" egy film szinkronját, de én így is kitartok mellette mert szeretem - talán pár óra az egész. Ez van hogy hirtelen összeszedett színészekbõl áll csakhogy meg legyen az érthetõ elõzetes. És majd ezután kezdik a tényleges szinkront. De igen többször is megesik, hogy az elõzetesben hallható hangok maradnak a véglegesek.
Most így a Tron-on kívül emlékszek még a Salt-ra ott végül Kitty lett a hangja Jolie-nak. Így már vágod ;)
Én komolyabban belemásztam ebbe a szinkronizálósdiba. Ezért van az hogy pl megrökönyödök mikor azt mondott, hogy Olivia Wilde-nak jó lenne Vadász Bea...
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 04. - 14:02:55
(26/222)
Csak nem szinkronizálják újra... bár nem tudhatjuk elõre.
duckshoot 2011 aug. 04. - 13:24:41
(25/222)
Pont mint a Tron-nál. Aztán csak megváltozott Sam hangja...
Elõzetesre soha nem építünk!
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 04. - 12:57:35
(24/222)
Már biztos, elõzetesben hallhatod is.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 04. - 12:56:26
(23/222)
Kár lenne az öreg Jonesért. :)