vanka000 2007 nov. 18. - 20:40:43
(83/7203)
Hali! Nekem tetszik a mûsor, de én is azt sajnálom, hogy nem került tovább a középdöntõbe több ember. Én biztos egy csomó mindenkit bejuttattam volna! A Toldi Anna sztem is jó volt, meg a Fehér Ferenc is. Ahogyan mozgott... Remélem, jó lesz a középdöntõ!
Asys 2007 nov. 18. - 14:46:40
(82/7203)
Bocs,hulladék...
Asys 2007 nov. 18. - 14:46:22
(81/7203)
Huladék az egész ,,mûsor"!!!
6/10
meyna 2007 nov. 18. - 08:59:49 6/10
(80/7203)
Az alapján, hogy valaki azt mondja egy produkcióra, hogy neki nem tetszett, nem lehet rá mondani, hogy irigy. Tény, vannak irigy emberek itt is(RENGETEGEN), akik mindenhez tudnak írni egy negatív hozzászólást, de nem lehet általánosítani! Nekem sem tetszett pár produkció, de nem vagyok irigy. Mindössze páran elvárunk annyit, hogy egy tehetségkutató mûsorban tehetséges emberek lépjenek fel. Ezzel nincs is semmi baj.
Én sem értek egyet azzal, hogy ennyi énekes ment a középdöntõbe, a Megasztárban sokkal tehetségesebb elõadók voltak, akik viszont már a kisebb döntõkben elvéreztek.
Ezen kívül engem sem az elõzõ mûsorban az artista, sem a bûvész nem varázsolt el. Szép, amit csinálnak, de a szakmában náluk sokkal jobbak is vannak. Az, hogy valaki sokáig tanul valamit, nem jelenti azt, hogy tehetsége is lenne hozzá. Persze a tegnapi artista elõadás nekem is tetszett, de arról nem vagyok meggyõzödve, hogy akármelyik artista ne tudná azt megcsinálni, amit a lány az elõzõ elõdöntõben.
juniorGM 2007 nov. 18. - 00:30:22
(79/7203)
Üdv all! Elõször is: Toldi Anna nem volt rossz, de hogy ki volt a legjobb ezt inkább ne forszírozzuk :). És végre már, hogy nem az énekesek voltak többségben a tovább jutottak közül. Már a f***om kivan a sok énekesstõl. Azoknak ott volt lehetõség egy másik helyen (a Megasztárra gondolok). Szerintem ennek a mûsornak inkább a prodikcióról kellene szólnia mintsem az éneklésrõl (már ha a régi "Ki mit tud"-ra épül ez a mûsor). Ja és az sem ártott volna mûsornak, ha a produkciokat külön kategóriák szerint oldották volna meg. Én személy szerint jobban kedvelem a kreativ és ötletes elõadásokat mint a "száraz" éneket és táncot.
10/10
milupa15 2007 nov. 17. - 23:44:06 10/10
(78/7203)
A mai müsõrtól, sajnos nagyon elszomorodtam.
Eddig elég jó kritikákat írtam a müsõról , de a mai müsõr láttára kissé megváltozott a véleményem.
Mégpedig ,azért mert a Toldi Anna nem jutott tovább nem értem ,hogy egy ilyen nagy tehetség ,mint õ hogy nem juthatott tovább , ez számomra teljes felháborodást jelent.Hát siketek vagytok emberek ??????? A másik pedig az ,hogy nem értem ,hogy a szerkesztõkenk mért kellet a mai müsõrban ilyen erõs mezõnyt felhozatalra hozni.Jó azért annyira jók nem voltak.De csinálhatták volna ugy ,hogy vegyesen mind a három eldõntõben legyenek jobbak ,és kevésbbé jobbak.Nem pedig ugy ,hogy beteszik egy müsõrba.Mondjuk azt nem értem ,hogy a Kovácsovics Fruzsinában mi volt a jó ,de megértem ezt is mindenkinek más az ízlése ízlések és pofonok.De a müsõr szerkesztõsége szerintem nagyon nagy hibát követett el azzal ,hogy ebbe a mai müsõrba ilyen színvonalas produkciókat hozzatak fel.De hangsulyúznom kell ,hogy szerintem olyan jó nem volt ma senki ,de sok volt a egyforma jó ma.De a zsüri a pontokkal kissé tulzásba esett.EGYÉRTELMÜEN A MAI MÜSÕRBAN A TOLDI ANNA VOLT A LEGJOBB.
mxplanet 2007 nov. 17. - 23:09:37
(77/7203)
látni akarom azt a bizonyos közjegyzõt és az engedélyét
10/10
milupa15 2007 nov. 17. - 17:49:01 10/10
(76/7203)
Teljes mértékben egyetértek veled!!Nagyon iagazad van!És már várom nagyon a mais müsõrt :)
Berserker 2007 nov. 17. - 15:28:24
(75/7203)
Kedves jó embertársam!
**moderálva**
A mûsor eposzi magasságairól és mélységeirõl én sem rebegek ódákat,de nem ez a cél!Célja a fáradt, gyereknevelõ ,minimálbéres, közember szórakoztatása, és ezt a funkciót betölti hisz mi is errõl irogatunk ,és közben nem gondolkodunk a konyhában tornyosuló szennyes edényre és a porszívózásra.
Ja!És még egy stilisztikai tanács: attól ,hogy valakinek más a véleménye ,attól még nem kell a nyakába zúdítani a kocsis-szótár tartalmát.
A további intézménylátogatásaidhoz kellemes idõtöltést kíván a Te örök (bár szerencsére nem személyes) barátod:BERSERKER
1/10
Ancsa80 2007 nov. 17. - 14:56:13 1/10
(74/7203)
Igen,igen...INTELLIGENCIA...nem értem a válaszod!Ki mondta,hogy ez a mûsor igényes?És igen,az én döntésem hova járok el "kultúrálódni",ebben igazad van.Viszont a szórakozás nem mindig azonos a mély kultúra látogatásával,hiszen szórakozni sokféleképpen lehet,épp ezért írtam,hogy pl. engem szórakoztat a mûsor!De ha nem tûnt volna fel én arra reagáltam,hogy irigynek nevezed azokat az embereket akik nem pozitív kritikát írnak a versenyzõkrõl.Talán olvasd el mégegyszer,akkor megérted!
crazyforyou 2007 nov. 15. - 23:51:23 Előzmény Ancsa80
(73/7203)
**moderálva** Ha pedig igazán igényes mûsort néznél,akkor még mindig elmehetsz az Operaházba,Nemzeti Színházba,Zeneakadémiára.A választás csak rajtad áll.
Oren_Iishi 2007 nov. 11. - 16:17:13
(72/7203)
Ámen! :)
1/10
Ancsa80 2007 nov. 11. - 13:09:25 1/10
(71/7203)
A mûsornak az a célja,hogy szórakoztasson,nem pedig az,hogy a produkciót látva felcsimpaszkodjak a függönyre és elkápráztassam az uramat. Aki már látott artista elõadást az meg tudja ítélni mennyire tetszett neki amit látott.Ügyes volt a csaj,de láttam már ügyesebbet is,had legyen már meg a véleményem,hisz nekem készül a mûsor,én szavazhatok - állítólag.Nézem a mûsort,mert szórakoztat,de azért még nem vagyok elájulva a felhozataltól.Ez nem irigység,hanem VÉLEMÉNY! :-)
Az igazi tehetségek SZERINTEM a Rontó-lány és a mesemondó fiú volt.Már miattuk megérte végignézni.Az énekesek tehetségének megítéléséhez pedig nem kell jazz szakon végeznem,hisz ott van a fülem,amivel hallom,és eldöntöm tetszik-e vagy nem.Szerintem az gondolja a véleménynyilvánítást irigységnek akinek saját véleménye nincs,vagy õ maga az irigy.
cseszter 2007 nov. 11. - 03:02:52
(70/7203)
Na ezt már én sem tudtam megállni,
nem szoktam fórumokra irogatni, de
annyira szórakoztató volt az a hozzászólás, hogy
azok akik kritizálják a mûsort irigyek lennének a
benne szereplõ elõadókra, hogy muszáj kiirnom magamból.
Elõször is a mûsor szerintem szörnyû,
azthiszem a kispályás szót találom a legjobbnak rá.
Nem csak a béna elõadók szórakoztatnak, úgy ahogyan annó a megasztár elõ-elõ selejtezõk, hanem elérték, hogy a zsûrin és fõleg a mûsorvezetõkön is szakadjak a nevetéstõl.
Csak a szerencsétlenségük szórakoztat.
Azért meg kell jegyeznem tényleg volt 1-2 produkció ami tetszett, csak pont nem azok akik tovább jutottak,
mert szinte csak énekeseket szavaztak be. De ilyenkor mindig a megasztár jut eszembe, ahol sokkal tehetségesebb embereket láttam.
De a lényegen nem változtat, az is nézi akinek tényleg tetszik és az is aki szörnyülködik rajta mint én is,
talán a különbség annyi, hogy én az sms díját nem adom oda a Stohl Buci fizetésére és az rtl klub tulajdonosának sokadik medencéjére. Maximum annyi történik, hogy legközelebb még nehezebb lesz a tv képernyõje elé csábitani, mert ez a csatorna mintha direkt azt akarná elérni, hogy a jó érzésû emberek ne nézzenek tv-t.
Azthiszem meg kellene köszönnöm nekik.
10/10
milupa15 2007 nov. 11. - 00:56:11 10/10
(69/7203)
Pontosan errõl van szó , nagyon igazad van !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
crazyforyou 2007 nov. 11. - 00:33:19
(68/7203)
Tényleg ne irigykedjetek,ezeknek a fiataloknak van tehetségük.Ti megtudnátok csinálni azt amit az akrobata lány,vagy tudnátok így énekelni mint ezek a fiatalok,vagy táncolni...? Na ugye! Fáj nektek hogy ti csak az irodában ültök 8-tól 5-ig. Én is csak egy egyszerû melós vagyok,mégsem féltékenykedem arra,aki tud valamit.Intelligencia.
10/10
milupa15 2007 nov. 10. - 23:46:31 10/10
(67/7203)
A mai müsõr is nagyon jó volt ! És egyetértek veled az emberek csak irigyek a jóra.A mai müsõrban egyértelmüen egyet értettem a tovább jutó emberekkel .A legjobb a Rontó Kitty volt.Igazi tehetség egy hamis hangja nem volt.Mondjuk ezt megis értem a Rontó család nem csak Magyarországon , de egész Europában is elfogadott roma muzsikosok ezt külön hangsulyoznám.Tehát ,hogy idézzem Fábryt ez a génükben benne van.És annak is örülök ,hogy a mese mondó fiú tovább jutott szegény gyerek 15 éves korára olyan mint egy 10 éves és nagyon sajnáltam ezért remélem sokáig benn marad õ is meg a kittyy is !!!!!!!!!!HAJRÁ KITTY !!!!!!!!ÉLJENEK A CIGYÁNYOK!!!!!!!!!
10/10
milupa15 2007 nov. 10. - 23:33:19 10/10
(66/7203)
Ok!Ha te így láttod rendben , de nem tudom milyen duma az ,hogy kiemelték a kissebséget mért kénne kiemelni Toldi Vikit már nem kell kiemelni mert így is nagyon jó és kész ! Ja és csak irigyek vagytok a jóra ! ÉS SÜRGÕSSEN MENJ EL A FÜL-ORR GÉGÉSZETRE MERT EGYÁLTALÁN NEM VOLT HAMIS A VIKI !
oncogito 2007 nov. 10. - 21:47:03
(65/7203)
Mégvalami.
Ezek az emberkék "csillagok", sztárok akarnak lenni.
Ehhez nagyon, nagyon kevés az, amit produkálnak.
A zsûrinek bizony le kellene õket rángatni a földre, mert elszaladtak a vágyaik a valóságtól.
Vagy marad továbbra is a mai elõadómûvészek középszerûsége, a "pillanat emberkék" tucatja, mert valódi sztár itt nem fog születni.

Bejutni meglehet protekcióval, korrupcióval inkább lehetett, semmint tehetséggel.
Mert kiugró tehetség az eddig nem volt - és attól tartok, már nem is lesz.

Örülnék, ha tévednék.
oncogito 2007 nov. 10. - 21:22:05
(64/7203)
Véleményt lehet mondani arról is, ami sikertelen.
Szerintem ugy ahogy van, szánalmas az egész.
Lehet, hogy valamit tudnak, akik bejutottak, de tehetségük az nincs. Fõleg ahhoz nincs, amiben szerepelnek. :-(
Hogy a versenyzõknek nincs önkritikájuk, azt még megértem, de hogy a zsûri sem tudja kiszûrni a középszerûséget, az már szerintem bûn.
Nem igaz, hogy nincs ma tehetség... hol, kiknél kallódnak el...?