8/10
offtopic
tompika74 2011 jún. 05. - 20:35:47 8/10
(553/573)
Bocsi :)
Szabó Ádám.
De azért a Dávid is egy szép név :)
Móni Póni 2011 jún. 05. - 20:21:35
(552/573)
Még mindig Szabó Ádám...:D
8/10
tompika74 2011 jún. 05. - 20:18:01 8/10
(551/573)
Offtopic:
Nem értem, hogy Ördög Nóri miért lenne buta? Ha valaki nem tudja, hogy június 4. a Nemzeti Összetartozás Napja, akkor az hülye? Érdekes. Ha én tudok valami olyat, amit más nem, akkor az hülye? És ha õ is tud valamit, amit én nem, akkor én is hülye vagyok? Ilyen alapon mindenki hülye.
Különben is, lehet, hogy azért kérezte, hogy a Lovász Atti kinyöghesse, hogy mire gondolt pontosan.
Vagy az is lehet, hogy az Ördög Nóri annyira okos, hogy tudja, hogy más is történhetett június 4.-én. Pl. vannak emberek, akik nem átallottak ezen a napon születni, meghalni, házasságot kötni, felfedezni, megtalálni.
(Nehogy azt higgye valaki, hogy én egyetértek a trianoni döntéssel. Ha lehetne, visszacsinálnám.)
Ontopic:
Nekem az a kérdés tetszett a 100 tagú cigányzenekar vezetõjéhez, hogy befogadnák-e a Szabó Dávidot a zenekarba, és azt mondta a vezetõ, hogy igen. Szegény, nem merte azt mondani, hogy oda csak cigányokat vesznek fel :D
CsizmásPandúr 2011 jún. 05. - 19:15:59
(550/573)
Jézusom, mirõl maradtam le tegnap. Ennyi ész sem szorult bele Nóriba???
youtube.com/watch?v=0chlLwuutLs&feature=player_embedded#at=38
8/10
tompika74 2011 jún. 05. - 17:28:03 8/10
(549/573)
Nálam is a Szabó Dávid és az Appril Project volt a nyerõ. Örültem volna, ha nem énekes nyer, mert engem Attila és Teca nem tudott meggyõzni. A zsûribõl is mintha csak Szirtes Tamásnak lett volna õszinte a mosolya, de az õ mosolya nem számít annyira, mert valószínû bármelyik versenyzõ gyõzelmének ugyanígy tudott volna örülni :)
mulao 2011 jún. 05. - 14:48:21
(548/573)
Elõször úgygondoltam ne énekes nyerjen, hiszen 5-6 éve nincs más mûsor csak éneklõs, énekverseny, énektehetségkutató, énekes-ilyen-olyan. Már a könyökömön jön ki. De talán László Attiláék szegények, és így megérdemlik a sok nyereményt. És mégiscsak tehetségesebb, mint egy Sp meg Flour Tomi. Viszont teljesen elképedtem most, mindenki elképesztõen jó volt, ilyen profi produkciókat kellett volna végig mindenkinek produkálnia. Aminek meg a legjobban örültem az az, hogy közjegyzõ hoztata a borítékot, így jobban elhiszem, hogy az nyert, akire a legtöbben szavaztak. Remélem más szavazós mûsoroknál is hívnak közjegyzõt, akkor nem lesz olyan könnyen bundabotrány.
kazsagx 2011 jún. 05. - 13:50:38
(547/573)
Ez van ..igen ! De engem már ezek a mûsorok is kezdenek irritálni , rázúdítják a népre , be sem fejezõdik az egyik következik a másik ! Most minek kell az az X-faktor is ,mikor még egy éve sincs ,hogy befejezõdött a másik húúú.... azon csodálkozok ,hogy még van aki szavaz erre a mûsorokra ... Kellemes Napot ! :)
Semprini 2011 jún. 05. - 13:44:42
(546/573)
Így, ahogy mondod! Az SP és Fluor féle perc-sztárocskáktól a falra tudnék mászni, eszméletlen módon irritálnak, a produktumaik nemkülönben, hacsak tehetem messzire kerülöm õket. László Attila azért tényleg tehetséges, bár Demjén és Máté Péter közti hangszíne nekem nem igazán tûnik eredetinek, ráadásul talán a mutálás sem fejezõdött még be nála, ki tudja, felnõtt korában milyen hangja lesz. (Na persze, Tabáni meg Freddie Mercuryt utánozta többnyire, és õ is nyerni tudott érdekes módon, akár csak a Megsztárban a Stewie Wonder-klón Caramel. Úgy látszik nekünk klón-sztárok kellenek, nem eredeti egyéniségek...)
kazsagx 2011 jún. 05. - 13:36:29
(545/573)
Én is így vagyok vele ! 3. lett volna max nálam is 4. a Teca ! Aki elénekelt egy dalt és csak "elvolt énekelve" nem volt benne meg az a plussz ! A másik meg ,hogy max elképzelek egy Attila koncertet vagy fellépést hácc'..... -_-' na mindegy ... én tehetségesnek tartom õt is ,de annyira fiatal még és annyit kellett volna tanulnia .... Pont az tetszett Ádámba meg az Aprilba is ,hogy végre 2 olyan produkció ami nem unalmas és új ! Unom már ezt a sok énekest komolyan mondom ! Minden évbe "termelünk" vagy 10-20 embert , de minek ??? Legyen egy pár de azok jók legyenek és színvonalasak ,de ahol Sp és Fluor menõ (mint ebben az országban) szerintem ott /itt bajok vannak ... -_-'
offtopic
lilahagyma 2011 jún. 05. - 13:32:28
(544/573)
Nem hirdettek 2. helyezettet. De legalább volt közjegyzõ, aki hitelesítette az eredményt.
Semprini 2011 jún. 05. - 13:31:52
(543/573)
Tökéletesen egyetértek, én abszolút Szabó Ádám gyõzelmére számítottam, második helyen nálam is az Appril volt. Erre nem ez történik, tényleg kicsit Utasi Árpi-feelingje van a dolognak, de máskor is nyertek már határon túli magyarok, nem kell ebbõl azért messzemenõ következtetést levonni, így alakult. De én sem értek egyet vele, ha dobogós is lehetett volna László Attila, legfeljebb a harmadik helyre tenném.
kazsagx 2011 jún. 05. - 13:28:52
(542/573)
Tegnap egy 20 percig csak bámultam magam elé hogy "most ez komoly????" Ez tényleg kb.Utasi Árpi feeling volt ! Nem akarom én ezt a srácot bántani ,de annyira nem volt Õ jó ,hogy ezt megnyerje! Egyébként egy két zsûri arcán is látszódott ,hogy egyáltalán nem erre számítottak ! Vagy Ádámnak vagy Apriléknek kellett volna nyerniük ez nem vitás ! Attila és Balázs Fecó produkciója illetve Edda és Tecáé egyáltalán nem tetszett , olyan szinten elütöttek számomra a hangok hogy nagyon.... én bíztam benne hogy a két kedvencem közül megnyeri az egyik.... hát de mégsem ! Érdekesnek tartom az egészet .... Igazából ,észre sem lehetett venni hogy finálé van ... Nórin is az a ruha meg az a cipõ az nálam kiverte a biztosítékot ,Teca mellé sem adtak senkit úgy kóvájgott a színpadon....hát érdekes volt ! Remélem most vagy 2 évig nem lesz ilyen mûsor már ,mert már kezd unalmassá válni !
Shanks 2011 jún. 05. - 10:50:29
(541/573)
Mond meg anyudnak, hogy én.
Nagyon szomorú vagyok ez miatt.
Mindig csak második vagyok..

Úgy örülnék egy kis vigasz sütinek.
:))
Segítenék csinálni..
gopocher 2011 jún. 05. - 10:17:05
(540/573)
anyám kérdi ki lett a második?
Seven7Crown 2011 jún. 05. - 00:28:07
(539/573)
-Csak nehogy megint pórul járjunk!:)
szabyy 2011 jún. 05. - 00:26:29
(538/573)
Most olvastam utána, elkerülte a figyelmem. Ezt a hozzászólást miért nem tudtad elõször írni? Miért kell belekeverni, hogy ki, hogy beszél magyarul, miért kell belekeverni Tabánit és az esetleges problémáit és miért kell belekeverni Trianont úgy ahogy te tetted.

Egyértelmû volt, hogy senki se õt várta gyõztesnek és nem is érdemelte meg ilyen fiatalon. Õ maga se számított rá... örül persze, de abban a pillanatban inkább elsülyedt volna. Lehet normális kommenteket írni és tisztelni egymást, nem azt amit legelõre írtál.
atti1974 2011 jún. 05. - 00:22:35
(537/573)
Mint Sanjust 567Hsz.-ban írta,nem nagyon lehetett másképpen értelmezni.De ha mégis másképpen kellett volna,annak csak örülök..
Shanks 2011 jún. 05. - 00:17:41
(536/573)
Akkor most járunk megint? :P
offtopic
lilahagyma 2011 jún. 05. - 00:17:18
(535/573)
Teljesen igazad van, a mentalitással nagy baj van. 500 évvel ezelõtt azt írta a pápai legátus: "Ha Magyarországot három forinton meg lehetne menteni, nem lenne ember, aki a három forintot összeadja."
Xtrem 2011 jún. 05. - 00:16:54
(534/573)
Eléggé meglepõdtem a nyertesen, de mivel a Retek Klub-on ment, és úgy látszik ez " A Való Világ", így nem is csodálkozom... Ez kell a népnek.
Akinek valóban volt is hangja, azt elég gyorsan kiejtették. Mr. Joe tudott és tud is énekelni. Vagy éppen a Csemer Bogi. De ha jól rémlik az egyik az elsõ, a másik a második héten "búcsúzott".

Szabó Ádám vagy az Appril kellett volna hogy nyerjen. Változatos mûsort ("show-t") produkáltak, és végre nem az éneken volt a hangsúly. De úgy látszik a mai világban ez nem elég...