blowup 2010 aug. 20. - 19:34:36
(15/75)
Nem, nem érdekel, és mint írtam, sajnálom az elsõ két részre fordított idõt, ez azt jelenti, soha többet, semmikor <----magyarázat csak neked, hogy megértsd, a korrábiakra meg nem térnék vissza, mert úgy látom, nem megy át...

Nyelvtan: nem állítottad, feltételes módban, hanem ex catedra kijelentetted.

Fentiek miatt örülök, hogy nem vagy stábtag, bár ez nem fog javítani ezen a förmedvényen.:/ ----> lásd eddigi hsz
mandamanda 2010 aug. 20. - 19:22:11
(14/75)
Ja igen, nálam 10/10-es és alig várom a következõ 2 részt. Akinek meg nem tetszik, minek kommentezik... kommentezzen arra, ami örömet okoz számára. Szánalmas úgy nyilatkozni egy ilyen sorozatról, hogy az elsõ 2 részt látta valaki... ha a világ ilyen lenne, akkor minden sorozatot leírnának már az elején.
mandamanda 2010 aug. 20. - 19:20:17
(13/75)
Így kedves kommentezõ bizonyítást nyert az állításom... mert nyilván nem húznád fel magad, ha kicsit sem érdekelne...
Úgy hogy hagyjuk a sértõdött, cinikus megjegyzéseidet, a hozzászólásom telibetalált.
Üdv abban a világban, ahol nem mindig Neked van igazad.
Mert most bizony nem Neked van igazad és ez egyértelmûen kiderül a válaszodból is. Míg Én csak azt állítottam, hogy nem értesz hozzá, Te sértõdött és bántó mondatokat intéztél Hozzám... talán ezért is nem érted a sorozat lényegét. Nem vagyok bennfentes a sorozatban, így kivülállóként tekintettem rá...
Egy biztos, ami ekkora port kavar, az bizony jó lesz...
blowup 2010 aug. 20. - 18:55:29 Előzmény mandamanda
(12/75)
„Ha értenél a szakmához, tudhatnád, hogy a tengerentúlón sikerszéria lenne... de nyilván nem értesz hozzá!”
Ezzel a mondattal nevetségessé tetted az egész hsz-t. Ha valóban értenél a szakmához, ilyet nem írtál volna. Tengerentúl? Ez oda készült? Vagy mégsem? Na akkor most melyik ízlésvilágnak is akarunk megfelelni, kedves „szakmabeli”(lol)? Hogyne, merjünk nagyot álmodni, de azért szagoljuk meg a kezünket, mielõtt elszállnánk magunktól.
Ugye nem gondoltad komolyan?
A jóban-rosszban mióta viszonyítási alap? Mert sokan nézik(itt KözépEUban!), ezért úgymond sikeres? Mi köze ennek a szakmához? Semmi, ez a tömegízlés, durván fogalmazva ilyen az általános oktatási színvonal. S ami fölötte áll, az már non plus ultra?
„Hidd el, tudom, mirõl beszélek.” Így csak azok érvelnek, akiknek közük sincs ahhoz, amihez szeretnék, hogy legyen.
Sznobság és jómód mint párban létezõ velejáró tulajdonságok?Ne nevettesd ki magad!
Nem, az üzleti életben valóban sikeres (nem a celeb) nõk nem ilyenek, bár valóban vannak közöttük sznobok is.
A szakmával pedig az a baj, elhiteti magával jó amit csinál. Hiszen ami sikeres az jó is, ez csak nyilvánvaló minden értetlen tökfej számára, nem?

Tetsszen, neked. De azt ne akard bemagyarázni senkinek, aki szerint ez rossz, az nem ért hozzá.

Ha pedig valóban szakmabeli vagy (titkos reményem, nem belõled áll a szakma), esetleg stábtag, akkor mindent értek, nem kell tovább magyaráznod:P
10/10
Enikee 2010 aug. 20. - 14:56:41 10/10
(11/75)
Akárki akármit mondd szerintem is nagyon jó sorozat.
mandamanda 2010 aug. 20. - 12:29:18
(10/75)
Szerintem igenis jó...
Végre nem egy jóban-rosszban, ahol lehetetlen helyzeteket ábrázolnak, robbantások, pincében tartás 6 hétig és sorolhatnám...
Aki a pesti élet forgatagában mozog és tényleg "él", az nagyon is hasonló szerepekben éli a mindennapjait. Más kérdés, hogy nem mindenkinek van ilyen lakása vagy élete mint a filmszereplõknek... viszont igenis jól ábrázolja a jómódúbbak sznobságát és pont ezért jó. Vannak emberek, akinek fogalmuk sincs, hogy Magyarországon is élnek ilyen üzletemberek, tûsarkús anyukák... pedig az üzleti életben élõ nõk igenis ilyenek. Hidd el, tudom, mirõl beszélek. A sorozat afféle Szex és Budapest hangulatban mutatja a budapesti éjszakában mozgó és gazdag nõket. Szerintem remek, végre nem egy gagyi magyar sorozat... végre nem a szegény taxis Géza vagy a pletykás Magdi anyus, hanem egy másik életszinvonalat megmutató magyar sorozat. Ha értenél a szakmához, tudhatnád, hogy a tengerentúlón sikerszéria lenne... de nyilván nem értesz hozzá!
blowup 2010 aug. 20. - 10:53:52
(9/75)
Iszonyúan rossz, mûvi, gagyi színészek, mintha felolvasnák a szerepet.
Rebeka egy HHP, akit rögtön az elsõ jelenetben minden egészséges férfi felpofozna. Nóra mint üzletasszony, ilyen habitussal, milyen komoly üzletet lenne képes összehozni az életben?

Az egész valami ungarische szex és nyújork, de ilyen nincs, mert a darwini rend szerint ilyen csajok egyszerûen nem jutnak el oda, ahová tették õket.
Szánalmas az upper class erõltetése, a valódiak nem így és nem ilyen idióta módon élnek.

Az elsõ dupla bõven elég volt belõle, csak a ráfordított pénzt sajnálom, értelmesebbet is lehetett volna ennyibõl.

A 2/10 bõven sok ezért a szemétért.
1/10
sikkkkes 2010 aug. 20. - 09:10:36 1/10
(8/75)
Ugye milyen életszerû ez az egész? :P
Családanyákat kérdeznék,ti is mindig talpig sminkben,berakott hajjal és tûsarkúban viszitek a gyereket suliba :)
Több figyelmet nem érdemel ez részemrõl.
vi_zi 2010 aug. 20. - 02:30:59
(7/75)
....lemaradtam róla, de lehet nem is baj.....azért holnap belenézek, kíváncsi vagyok, hogy tényleg olyan gagyi?
LGabor 2010 aug. 19. - 22:05:04
(6/75)
Biztosan lesz, akinek ez majd tetszik... nekem nagyon nem! Kicsit erõs kritikának érzem rá a 10/2-t, szerintem egy hármas alát megér, de csak mert nem fekete-fehér filmre csinálták.
2/10
martus6 2010 aug. 19. - 21:54:27 2/10
(5/75)
Hát, ez sajnos tényleg szörnyû. Részemrõl kár volt ezért a pénzért is...
1/10
hillarius 2010 aug. 19. - 21:24:50 1/10
(4/75)
juhuhuhu bazmeg
8/10
csabala79 2010 aug. 18. - 13:11:12 8/10 Előzmény zs9302
(3/75)
Én örülök,hogy legalább van pár magyar sorozat is,ha nem csinálnak semmit,akkor nem tudnak fejlõdni sem. Annyi pénzbõl meg,amibõl ezek készülnek szerintem kihozzák a maximumot.Örülnék még,ha lennének magyar ifjúsági sorozatok,illetve filmek.Csak így tovább,aztán meglátjuk milyen is lesz!
8/10
zs9302 2010 aug. 15. - 19:40:59 8/10
(2/75)
Még nem is adják, nem értem miért kellett lepontozni. Mellesleg labancz csak mellékszereplõ.
8/10
zs9302 2010 jún. 04. - 21:48:37 8/10
(1/75)
Ez mi? Hol megy, hol ment? Nézi valaki?