PszichoCica 2006 szept. 09. - 15:29:23
(15/335)
A végével teljesen egyetértek! :) Nézzétek meg... az egy dolog, hogy én utálom a második részt (újfent direkt nem használok jelzõket rá mennyire-mennyire utálom) de lebeszélni senkit sem akarok róla!!! Amíg nekem nem kell néznem addig semmi bajom :)
PszichoCica 2006 szept. 04. - 10:29:34 Előzmény dondik
(14/335)
Hát nézd ízlések és pofonok... én elfogadom, hogy sok embernek tetszik, de szerintem akkor is gagyi, nyálas stb. marad! Semmi bajom a romantikával, de ez nem romantikus! Ez a két színész nagyon gáz benne. Semmilyen igazi, szenvedélyes érzelem nem tükrözõdik az arcukon, szemben Jennifer Grey-jel és Patrick Swayzevel. Alapvetõen a rendezés és a színészek teszik különlegessé az elsõ rész és ramattyá a másodikat (pedig nem akarom bántani a kis kubai srácot, mert a Terminálban nagyon ari volt :))

Második pedig a zene! Emberek! Elvileg ez a film az 50es években játszódik!!! Mégis mit keres az 50es években a Black eyed peas??? Marhaság! Akkor rakták volna inkább napjainkba! Az elsõ részben korhû zene ment, ami nagyon jól hozta a film hangulatát... na mind1 szerintem a 2 rész el lett baltázva de nagyon csúnyán... de szeressétek, én nem tiltom meg :) És mindenki nézze meg, ha tetszett neki az elsõ rész, maximum nem fog neki tetszini...
Senkit sem akarok lebeszélni.
Wicky 2006 aug. 27. - 17:25:46 Előzmény Sabyna
(13/335)
Én is így gondolom!
Wicky 2006 júl. 30. - 18:57:25 Előzmény diana76
(12/335)
Igen,nagyon jó az elsõ rész!DE a második is nagyon tetszett nekem(pedig még csak egyszer láttam!!!)
Sabyna 2006 júl. 25. - 12:11:34
(11/335)
Sziasztok!!

Én is imádom mind a két filmet, de megmondom õszintén, hogy nekem valahogy jobban tetszik a 2 rész, lehet, hogy azért, amiért már valaki írta, hogy modernebb és szenvedélyesebb! De természetes, hogy az örök az az 1 rész marad! De különben nekem is anyukám vitatkozik velem, hogy a második az nagyon nem jó meg ilyesmi. Én azt mondom, nem tudo, hogy ki gondoljaugyaúgy, mint én, de egyetlen egy picike szál fûzi össze a két filmet, az pedig Patrick Swayze... Szóval szeritem nem is igazán "folytatása" az elsõ résznek a Havana Nights. Nekem ez a véleményem!
dondik 2006 júl. 15. - 10:24:20 Előzmény PszichoCica
(10/335)
Nem tudom kedves Pszihocica,szerintem is klassz az elsõ rész de a második még azt is felülmúlja.Miért lenne förtelmes a 2??? A sztori pedig nem ugyanaz!Ha esetleg megnézted volna a Dirty Dancing 2 extráit akkor rájöttél volna hogy nem ugyanaz a sztori meg már eleve a filmben is rengeteg új és érdekesebb dolog van.De ezek szerint az alapján ítélted el a filmet,hogy meg se nézted! Én nem mondom hogy ne alkoss véleményt de ha te eltudnád így játszani ezt a szerepet akkor mondhatnád a hibákat a filmel kapcsolatba!Nos még vmi..miért unalmas és nyálas???Ennyi erõvel az elsõ rész is lehetne az.De mégsem.At életben sokmindent lehetne nyálasnak mondani de néha kell 1 kis romantika,és ez az 1ben is megvolt.Unalmas??? Hmm..ez a másik dolog....sztem eszméletelen jóóra sikerült a film ha az érdekességét vesszük.Nagyon jól eljátszották a szerepet a 2 ben.Jah és az elsõ részben állandóan pöffeszkedett Johnnny.az 1ben pedig nem volt ilyen.Nos ennyi lenne azt hiszem ha van válaszod szeretettel várom,addig is ajánlom tanulmányozd át a Dirty Dancing 2t rendesebben! Üdv:Dominika,szentesrõl
Issis 2006 jún. 05. - 17:27:40
(9/335)
Az egyik legjobb zenés film, a dalok csodálatosak, a történetben pedig a szerelmi szál mellett megjelennek a háttérben húzódó társadalmi feszültségek is. De természetesen a szerelemé a zenéé a fõszerep:) Igazi klasszikus darab, az egyik kedvenc filmem, biztos kikapcsolódás:)))
PszichoCica 2006 jún. 03. - 19:45:42
(8/335)
A legjobb!!! Klasszikus, édes, aranyos király zenékkel! A második rész viszont szerintem förtelmes lett! A story majdnem hogy teljesen ugyanaz, a zenék nem illenek korban, sem sehogy a filmhez és az egész unalmas lett, nyálas... A nyomába sem érhet az elsõ részhez!

Az elsõ rész viszont... inkább nem kezdek el róla áradozni, mert sose hagynám abba :)
lennon_fun 2006 jún. 03. - 17:56:04
(7/335)
már vagy ezerszer láttam, és megõrülök patrickért. nagyon jól játszik és ahogy mozog :) imádom a filmet, nem tudom megunni, ellenben a második részével. hülyén hngzik de túl modern lett már és az elsõ részében nagyon az erotika is szerintem. itt nagyon jól állt nekik a tánc, de diago is rosszabbul mozgott szerintem, nem volt olyan profi, pedig modern..és a szõke csaj egyáltalán nem illett bele a másodikba, de ez van. akkoris az elsõ a legjobb, és patrick :)
judit0323 2006 jún. 03. - 10:47:57
(6/335)
Hello mindenkinek!! Sztem az 1. és a 2. része is nagyon jó, bár nekem a 2. része jobban tetszik, lehet, h. azér, mert az 1 kicsit modernebb, szenvedélyesebb, és mert nyitott a vége. Az ember gondolkodhat rajta, h. vajon találkoznak-e még. Bár ettõl függetlenül az 1. az igazi klasszikus, és biztos, h. ma is megnézem, nem mintha eddig nem láttam volna elégszer...:))
Pusszi: Jucci
diana76 2006 jún. 03. - 08:07:22
(5/335)
Imádom ezt a filmet nagyon.Akár mindennap megtudnám nézni.A második részt ha soszor nézi az ember rájön,hogy nem is olyan szõrnyû,mint sokan állítják.De az elsõ az tuti jo!!!!:)))
julia23 2006 jún. 01. - 11:36:21 Előzmény Zoya
(4/335)
Szia Zoya! Szerintem nagyon igazad van a második része tényleg szörnyû. Vele ellentétben a elsõ az nagyon szuper.
Ki a kedvenced a filmbõl?
Timke 2006 máj. 24. - 08:06:14
(3/335)
Hy! Nekem is a kedvenc filmjeim közé tartozik, ez az az alkotás, amit életem során eddig a legtöbbször néztem meg, s simán lehetnék bármelyik karakter, annyira tudom a szövegkönyvet. A story nagyon jó, a zenék úgy szintén, imádjuk a hangulatát s úgy az egészet.
A Dirty Dancing 2 pedig... nem lenne rossz film, csak ne ezt a címet adták volna neki. Mert nyilvánvalóan így arra számítottak, hogy az emberek inkább megnézik, mint vmi 'noname' filmet. Ez egyszerû marketing..
10/10
simondi 2006 márc. 19. - 19:43:36 10/10 Előzmény Zoya
(2/335)
Sziasztok!
Zoya egyetértek Veled!! Én is imádom ezt a filmet!!!! És tényleg az 1. rész a legjobb a 2. pedig egy vicc!! Ennyire elrontani egy ilyen nagy sikerû filmet egy ilyen "folytatással" !!!! Szörnyû!!!! Most is nézem a Film+-on már vagy 1000-re!! De akkor is megunhatatlan!!
Cupp:Dia
Zoya 2006 febr. 16. - 11:13:24
(1/335)
Imádom ezt a filmet!Igazi klasszikus!A második rész pedig valami szörnyü lett..A végét nagyon elrontották...
Elöbb nyerték volna meg a versenyt aztán majd utánna forradalom..Hiába az igazi az elsõ volt!A story is nagyon jó!!!!!Isteni!És megunhatatlan...