Téma: Dolhai Attila

10/10
tufedra 2011 júl. 26. - 10:04:06 10/10
(6381/9601)
...befejeztem!!! és mielõtt ismét megrovásban részesülnék, továbbra is tisztelem Ati mûvészetét és nem akarnám semmi módon megbántani, de errõl már olyan sokat írtam!!! Inkább még néhány kép...

...hát ezen a képen nagy fantázia kell, kivel állnak olyan egzotikus környezetben??? Nem??? Mit tesz egy paróka???!!
10/10
tufedra 2011 júl. 26. - 10:01:08 10/10
(6380/9601)
...bocs, de nem bírom -a kisördög belém bújt - megállni, hogy ne vegyem észre, miért is nyilatkozta Vágó Zsuzsi, mennyire közel kerültek egymáshoz és, hogy mennyire hasonló mentalitásúak õk!!! Hát, ami a darab elsõ részét illeti ez érthetõ!!! ( mondom, hogy kicsit ördögi vagyok ma!!)
10/10
tufedra 2011 júl. 26. - 09:58:00 10/10
(6379/9601)
...most inkább figyelmetekbe ajánlom a you tube-on a Miss Saigon egy korábbi (2005-ös), a Gyõri Nemzeti Színház mûvészei elõadását, nézzétek meg! Láthatjátok Földes Tamást John-ként, érdekes! Nekem a Kim-et játszó Csonka Tünde hangja igazán kiváló!!! Ja és ott is Kentaur volt a díszletes!

http://www.youtube.com/watch?v=xN8kqhqVa2s&feature=related
10/10
tufedra 2011 júl. 26. - 09:49:09 10/10
(6378/9601)
Remélhetõleg olyan jó hangulatban lesz, mint Vácott volt, csak ne legyen olyan fáradt, hiszen már egy "teljes hetet" pihenhetett és még van egy pár napja a fellépésig.
Ja és ne fárasszátok le utána nagyon a dedikálás és fényképezés hosszú óráival, ha egyáltalán kapható lesz rá!!! Bár, ahogy tapasztaljuk, tiszteletben szokták a rajongók tartani, ha õ nem nagyon akar idõt tölteni még a fellépése után a rajongói körében. Kár, hogy ezt a külhonban élõk nem nagyon tudják és fõleg nem tudják, hogy van egy illendõ idõtartam, amit el lehet vele tölteni és utáni illik másokat is odaengedni a közelébe! Ugye emlékeztek a váci hosszas fényképezkedésükre???? Kicsit tolakodó volt, mégha ebben benne volt, hogy õk ritkábban jutnak a közelébe??!!
10/10
tufedra 2011 júl. 26. - 09:42:16 10/10
(6377/9601)
Most szereztem az inót, hátha érdekel benneteket, Ati agárdi fellépése kb. fél-, háromnegyed órás lesz. Egyedül lép fel és nem a siófokihoz hasonló lesz, azért menjetek bulizni, nehogy egyedül érezze már magát!!!
offtopic
vénasszonyoknyara 2011 júl. 25. - 18:31:46 Előzmény E63
(6376/9601)
Tisztelt Engedélyezett Ételszínezék Úr!

Találó, hogy operettkedvelõ létére sasjózsit emlegeti, mert sasjózsi és az operett egy tõrõl fakadnak. Olyanok mint két testvér.
vénasszonyoknyara 2011 júl. 25. - 18:28:57
(6375/9601)
Én tudom, de nem mondom el még privátban sem, mert tiszteletben tartom Dolhay mûvész úr intim szféráját.
10/10
E63 2011 júl. 25. - 18:15:39 10/10
(6374/9601)
Én ott voltam Vácon, de én sem tudom, hogy mire gondolsz Tufedra!
Ladáscsaj 2011 júl. 25. - 17:37:00
(6373/9601)
erre én is kíváncsi vagyok :)
síva72 2011 júl. 25. - 15:44:28
(6372/9601)
A jelen nem lévõknek elmondanád, hogy mi történt a Szép Lánnyal? Legalább privátban...köszi!!
10/10
tufedra 2011 júl. 25. - 15:16:00 10/10
(6371/9601)
...a Villa Negra nem apáca zárda....errõl jut eszembe, nemcsak itt lelhetõk fel olyan egyének, akik nem ide valók, de ...akik ott voltak Vácott bizony láthatták, Ati sem kerülheti el ezeket a nemkívánatos személyeket, de ott "megadta" neki!!! most már csak reménykedhetünk, végre értett belõle !!!! és a SZÉP LÁNY nem jön el többször!!!

http://www.youtube.com/watch?v=KLOHNHhPpaY&feature=related
10/10
tufedra 2011 júl. 25. - 15:09:43 10/10
(6370/9601)
...álmodtam egy világot magamnak...remélem mindekinek megvalósult, megvalósul az ÁLMA! Õszintén kívánom!



http://www.youtube.com/watch?v=ArUi-6Fr10I&feature=related
10/10
tufedra 2011 júl. 25. - 15:06:15 10/10
(6369/9601)
10/10
tufedra 2011 júl. 25. - 15:04:54 10/10
(6368/9601)
...ha már úgyis nyár és bulik, akkor bulizzunk vele...

Õ a csók király??!! (ahogy mondta, ha hagyják, hát õ nem "maszatol!)

http://www.youtube.com/watch?v=lLwYGki4nDk&NR=1
10/10
tufedra 2011 júl. 25. - 15:02:04 10/10
(6367/9601)
Van értelme értelmetlenségekre fecsérelni azt a drága idõt, amit itt töltünk? Szerintem nincs. Inkább a kedvencünk néhány képét és felvételét élvezzük. (Nekünk már csak ilyen "fura" ízlésünk van, ugyan ez nem humor, CSAK élvezet a szürke hétköznapokban, semmi hátsó gondolat nincs bennünk, egyszerûen felvállaljuk, hogy MÉG tudunk rajongani, szeretni olyan embert, aki méltó sok ember szeretetére!!)
Ahogy Ati énekelte...az légy, aki vagy...és amit, nem õ énekel, az én véleményem: csak ezzel ne bántsd mások véleményét, fogadd el, hogy van más vélemény is, amit ki-ki tegyen meg a megfelelõ fórumon és akkor talán béke lesz!


http://www.youtube.com/watch?v=Ash7Z8KVwLI&NR=1
10/10
fresia 2011 júl. 25. - 11:08:37 10/10
(6366/9601)
Elmulasztottam odaírni az elõbb: a mai, 6866/6866-os hozzászólásom teljesen mértékben OFF. (Vagy mégsem??)
10/10
fresia 2011 júl. 25. - 11:05:59 10/10
(6365/9601)
Sofi, nem értünk sajnos egyet... lehet, nem egy nyelvet beszélünk.
Ezek, amint írod, "fricskák" nem csak gyermetegek és idétlenek, hanem a legtöbbször sértõek (azzal a szándékkal is készülnek, az írójának nem "szabad" ellentmondani - ez a tulajdonsága talán már betegesnek is mondható, ezt nemcsak itt, hanem a port többi topicjában is bizonyította, ha nem értesz vele egyet, a "bosszú" nem marad el sosem a részérõl...), a topic alanyára, több mûvészre, és a hozzászólókra vonatkozóan is. A "javát" szerencsére moderálták - ugyebár nem véletlenül.
Már azt sem tartom én normális jelenségnek, hogy az elmúlt hosszú idõ alatt, amióta különbözõ nick neveken írogat, kértük szépen, kevésbé szépen, hogy hanyagolja már a Dolhai topicot - a véleményét nemcsak Attiláról, hanem a többi, itt hozzászólóról is jól ismerjük, ne ismételgesse értelmetlen erõszakossággal. Hiába...
Érteni vélem, hogy szerinted mit szándékozik "karikírozni" - de nem hinném, hogy ennek a fórumnak ez lehetne a célja.
Mindenesetre jól tudja, hogy az itteni hangulatot elrontotta rendesen, számára ez okozhat napi szinten örömet, úgy tûnik. Véleményem nekem is van errõl, de nem részletezném, már megtettem és eléggé unom is a hozzászólásait és az egész személyével kapcsolatos témát. A beszélgetést Dolhai Attiláról viszont mindig megtöri a közbeszólásaival.
A helyedben elgondolkodnék azon is, hogy ha ennyi, mégha szerintetek primitív emberkének más a véleménye Róla (ismétlem, nemcsak ebben a topicban!), akkor talán mégsem a többségben van a hiba...
Ami pedig a "rajongásodat" illeti iránta ill. a szerinted szellemes megjegyzései iránt: nekem van humorérzékem, de ez már több, mint fárasztó cinizmus inkább...
A net- en böngészve számtalan szellemes, ironizálóan humoros blogot találsz például, ha kicsit körülnézel, na, azokon nagyokat szoktam nevetni én is - igaz, nem kitartóan és erõszakosan személyek ellen irányulóan írnak - az számomra nem HUMOR, hanem valami egészen más.
Biztosan erre a kis válaszomat is meg lehet "replikázni" - ha valakit csupán ez vezet, mindenre meg lehet "felelni" - reagálj rá, ha úgy érzed - de a magam részérõl befejeztem, értelmetlennek tartom már az errõl való disputát is - csak azért hoztam fel a múltkor, mert kellemetlenül meglepett, hogy mennyire jól szórakozol a "kullancsunk" hozzászólásain. Még annyit, hogy a port nem képes Õt véglegesen kizárni a társalgásból, mivel mindig újabb és újabb nick néven és kiszolgálóról jelentkezik be...
10/10
E63 2011 júl. 24. - 20:32:57 10/10
(6364/9601)
Sajnos nekem ez a fajta humor, amit sok-nicknevû unatkozó barátunk képvisel, nagyon sasjózsefi és egyáltalán nem ironikus vagy szellemes. De ha õt ez szórakoztatja, és sivár életébe egy kis örömöt visz, akkor csak írogasson ide. Viszont Vác tényleg nagyon jó volt, a startlap fórumon érdemes elolvasni bookfan beszámolóját. Velorexes vénasszony-nyarunk tanulhatna tõle stílust és iróniát.
sofi 72 2011 júl. 24. - 15:34:27
(6363/9601)
Kedves fresia!
Megdöbbenve olvasom feddõ soraidat. :( Nem látom ennyire elvetemültnek a helyzetet itt, a Dolhai topicban. Nem érzem embertelennek Velorex, meg még tudom is én, hány nick-el jelenlévõ hímnemû (?) egyed megnyilvánulásait. Sõt, rosszindulatúnak sem és lenézõnek sem. Biztos vagyok benne, hogy nem ez a fõ mozgatórugója a megnyilvánulásainak. Szerintem szimplán csak a humor. Én sem szeretem a primitív, bunkó és megalázó szövegeléseket, amikkel egyesek véleményeznek egy-egy kritikát/topicot itt a fórumon. De ez nem "AZ" a kategória. Szerintem nagyon is finom, és marha jó humorérzékrõl ad tanúságot. Én nagyon élvezem, az biztos. Ha rossz kedvem van, vagy csak éppen unatkozom, tuti ellátogatok ide, hátha van egy-két újabb megjegyzés, ami bearanyozza a napomat. Sõt! A férjemnek is fel szoktam olvasni!! :)Lehet, hogy azok, akik itt, mint rajongók vannak jelen, ezt sértésnek veszik, pedig szerintem nem kellene. Én inkább azt mondanám, hogy ez inkább egy kis fricska a rajongók felé. Ennyi, nem több. És igen, Fekete István rajongó vagyok és még sok más kiváló íróé is, akik által hasonló nagyon finom humorral volt szerencsém találkozni, ami még csak nem is súrolja a bunkóság határait...!!! Remélem ezért az ártatlan "rajongásomért" (szorgalmas Dolhai kritikusunk irányába), nem haragszol meg rám és a többi Dolhai rajongó sem, mert én továbbra is olvasni fogom a (számomra) kellemes megjegyzéseket, és remélem nagyokat fogok kacarászni rajtuk a jövõben is!! :)

Bocsánat az "OFF-ért".
10/10
lizbet 2011 júl. 24. - 14:55:39 10/10
(6362/9601)
Egyszerre ez jutott nekem is eszembe!