berkizsofi 2006 júl. 29. - 19:02:29
(44/284)
Persze szerintem se csúnya pl van az a kép amin fekszik a sziklán azon például szép. de nem lényeg. Az hogy összefognak jönni az szerintem már akkor látszott amikor Fersen jön és elkezdik egymást agyba fõbe piszkálni
:)
sziszko 2006 júl. 29. - 18:58:21
(43/284)
Szia Canela!

Bár én még nem olvastam a további részek tartalmát, de szerintem is úgy van, ahogy gondolod. Valószínûleg Marie is ott volt a gyilkosságnál, mivel ezek a rémálmai gyermekkora óta megvannak. Azt is mondták, hogy 6 ember követte el a gyilkosságot. Így lehetséges az is hogy Pierrick ( idióta) is ott volt. ( legalábbis nincs más ötletem) és így a létszám is stimmelne. Kíváncsian várom a többi részt!:)
Ja és gratulálok a 3. rész összefoglalásához, nagyon profi!
Canela 2006 júl. 29. - 10:35:56
(42/284)
Érdekes megközelítés... de végül is az. Ami Marie-t illeti egyetértek, bár láttam már róla olyan képeket is, amin nagyon szép, de olyat is amin egyáltalán.
berkizsofi 2006 júl. 29. - 09:16:53
(41/284)
csak úgy hogy TÚL jól néz ki olyan lehetetlenül jóképû
de ezzel nem bámtani akarom csak mondom.
És szerintem Marie meg túl nem szép. nem csúnya csak nem szép annyira. kicsit sólyomszerû az arca.
Canela 2006 júl. 28. - 19:45:30
(40/284)
Hogy érted hogy túl szépfiú? Amúgy tényleg nagyon kedves, és én nagyon bírom a humorát is. :))
A lánnyal kapcsolatban viszont igazad van.
berkizsofi 2006 júl. 28. - 17:28:36
(39/284)
Sziasztok!
nekem is nagyon tetszik a sorozat csak a csaj szerintem picikét idegbeteg a pasi meg túl szépfiú de am. nagyon kedves. tök izgi a sorozat nagyon tetszik és a hozzászólásaitok is jó olvasmány :)
Canela 2006 júl. 27. - 19:32:27
(38/284)
Na, jó, elmesélhetem neked, bár kicsit nehéz az ilyen filmet.
Szóval, azzal volt vége, hogy Marie beleesett a vízbe, és meglátta Chantal holttestét. Lucas a másik rendõrt találja ott, aki "állítólag" azért ment oda hogy szintén nyomozzon. Késõbb mindketten elmennek a sziklákhoz, ahol a kövek láttán Marie-nak az eszébe ötlik az álma, ráadásul meglát egy kezet a szikla alatt, sokkot kap és elájul. Fersen megtalálja a kövek alatt Nicolas holttestét, Mariet pedig kórházba viszik. A testvére Loic bemegy hozzá, és el akar neki mondani egy titkot, amit leír levélben, de az anyjuk eltünteti. Yvonne-ról kiderül hogy megfojtotta ikreit a születésük után akik fogyatékosak voltak. Hogy Marie-t elhallgattassa, bemegy a kórházba és meg akarja folytani egy párnával. Lucas megmenti, mert vérzett egy következõ szikla Marie vérével, és azt hiszi õ van veszélyben. Valójában viszont Loic-nak is ugyanolyan a vércsoportja és el is tûnik a férfi. Yvonne-t pedig letartóztatják. Késõbb megtalálják Loic holttestét is, halakba burkolva. Õ volt a 3-ik áldozat, Nicolas és Chantal csak azért haltak meg mert valószinûleg láttak valamit amit nem kellett volna. Idõközben Marie võlegénye eltûnik a hajós versenyen, és a lány úgy dönt utána megy. Lucas viszont elmondja neki hogy Christian rendezte úgy mintha Nicolas élne, csakhogy megnyugtassa Marie-t, és a nyomozó szerint õ is ott volt a támadói között a romoknál. Marie nem hiszi el, de megtudja hogy Christian azon az éjjelen tényleg nem volt a tengeren.
Közben Lucas elmegy éjjel a sziklákhoz, ahol megtámadja a szellem. Marie visszajön és folytatják a nyomozást. Loic szobájában találtak egy széttépett ujságdarabkákat. Elmennek a szerkesztõségbe, ahol találnak egy cikket egy gyilkosságról. 1968-ban egy 25 éves lány hulláját találják a vízben, akinek elvágták a torkát, mint a szellemnek. És a halála ideje azon a napon volt mint most az elsõ gyilkosság. Kikövetkeztetik hogy a testvérei, az orvos meg Gwen is akkor tizenévesek voltak, hajótöröttest játszhattak a parton, mert akkor épp nem mûködött a világítótorony, és talán õk ölhették meg a lányt, és most megismétlõdnek ezek a gyilkosságok. Közben Lucas és Marie "majdnem" összejönnek, csak meglátja võlegénye fényképét, így nem történik köztük semmi. Késõbb visszamennek abba a barlangba ahol Fersen korábban is járt, hogy keressenek egy másik kijáratot is, amin keresztül eljuthatott a lány hullája oda ahol megtalálták. Csakhogy csapdába esnek, mert a bejárathoz esik egy nagy szikla, és eltorlaszolja a lyukat. Az pedig lassan megtöltõdik vízzel. Lucas azt mondja Marie-nak hogy szereti, csókolóznk, és aztán elsüllyedenek a víz alá....
Kb. ennyi. Ha még valami az eszembe jut pótolom. Remélem segítettem.
Canela 2006 júl. 27. - 19:06:23
(37/284)
Szerintem is már alakul, s már rá is jöttem egy csomó dologra. Ami a bolondot illeti, hát nem tudom, Yvonne-nak volt másik 2 hibás gyereke is, akiket ugye megfojtott. Pierrick (így hívják) talán a szemtanúja lehetett pl. ennek, és a sokk hatására lett ilyen, vagy vele is az anyja tett valamit. De lehetséges hogy õ is benne volt a gyilkosságban a többiekkel együtt. Erre már rájöttem, hogy annak idején mikor hajótörõsdit játszottak, elvágták a torkát annak a lánynak, a másik Marie-nak aki szellem. És szerintem Marie (a rendõrnõ) is láthatta ezt, és amit álmodik nem rémálom, hanem valóság, amit átélt kiskorában, és az álom mindig kisérti.
kikike7 2006 júl. 27. - 18:31:32
(36/284)
A harmadik rész tartalmát szeretném megtudni mert tudtam megnézni!!!!
Pound 2006 júl. 27. - 17:51:07
(35/284)
Hello! A válasz: Ryan akkor azért volt dutyiban, mert összeverekedett Gildassal a legénybúcsún. Az ok pedig az volt, hogy valamit kérdezett Gildas tõle arról a levélrõl, amit kapott és mivel a válasz nem tetszett neki, behúzott egyet a szerencsétlen Ryannek. Az anya és apa beszélgetésére sajna már én sem emlékszem pontosan, de szerintem csak valami utalást tett az anya arra, hogy Marie valamit nem tudhat meg (gondolom önmagáról és a múltjáról) meg azt is mondta, Marie-nak minél elõbb el kell hagynia a szigetet. Egyébként már kezd végre kikerekedni a story, az "idiótának" - nem jut eszembe a neve- biztos valami köze van a gyilkosságokhoz, mert csak gyerekkorában lett valamilyen emlék hatására sérült, nem mindig volt az.
Canela 2006 júl. 27. - 16:55:48
(34/284)
Hello!

Most én kérnék egy kis segítséget. Ugyan láttam az elsõ rész, de sajnos nem figyeltem oda úgy ahogy kellett volna, meg még nem is érdekelt annyira. Az egyik amire kiváncsi volnák hogy állítólag mikor Gildas meghalt, Ryan (a torony õrzõje) a rendõrségen volt. Miért? Illetve mi törtnént akkor közte és a halott fiú között?
A másik pedig: az elsõ részben egyszer beszélgetett Marie anyja és apja. Valamikor az elsõ gyilkosság után lehetett amikor Marie nyomozni kezdett. És az öregasszony mondott valami nagyon furcsát a férjének a lányról. A sorsáról vagy ilyesmi, mintha elõre tudtak volna valamit, s ha jól emlékszem Istent is említették. Nem emlékszik valaki hogy mit mondott akkor? Szerintem fontos infot, ami most már jobban megértenék talán. Ha tud valaki, segítsen!
szondika 2006 júl. 27. - 10:34:13
(33/284)
Szia! Szerintem itt a port.hu-n találod meg legegyszerübben. De nem értem, hogy nem találod, mert akkor, hogy levelezel itt? :))
(rákattintasz a müsorajánlóban a film címére ,ott megtalálod a leírást, a fotókat és a további részek leírását :))) üdv.
szondika 2006 júl. 27. - 10:26:59
(32/284)
Kedves Canela!

Köszi a tippet, hogy ez nekem nem jutott az eszembe :)))
Valóban sok mindent lehet találni :) Én is elolvastam már az 5. részt is.További szép napot!
Canela 2006 júl. 26. - 20:01:11
(31/284)
Hogy érted hogy a tartalmat? Minek a tartalmát?
kikike7 2006 júl. 26. - 18:46:29
(30/284)
Vki segítene megtalálni azt h hol tudom megnézni a tartalmat???Mert már mindenhol kerestem de nem találom!!Légyszi!!!
italia girl 2006 júl. 26. - 16:29:03
(29/284)
Nekem nagyon tetszik ez a film! Tök izgalmas és a színészek is nagyon jó + a szinkorn is! Remélem sokáig láthatjuk ezt az RTL mûsorán!
Canela 2006 júl. 26. - 15:06:09
(28/284)
Rámész arra hogy egyéb epizódok, és ott van már az 5. rész is.
ildikó1 2006 júl. 26. - 14:26:32
(27/284)
hello canela !
hogy nézted meg elõre a film tartalmát ?
nekem csak egy hét van elõre amit megnézhetek
irjál szia
Canela 2006 júl. 26. - 12:46:58
(26/284)
és õ is...
Canela 2006 júl. 26. - 12:46:29
(25/284)
Õ is Bruno