amira_daa 2019 márc. 19. - 09:04:52 Előzmény napraforgó
(1230/18030)
Szerintem jó ötlet, tök jó időhuzo, és Kata tud szenvedni jobban.
és akkor Kata tudna Daninak IGENT mondani és végre a horvát verzioval lennének átfedések.

Tomikát irtátok hát remélem, hogy nem az lesz mint a horvát verzioba vele mert akkor nagyon durva lesz ( nőfronton)
amira_daa 2019 márc. 19. - 09:01:05 Előzmény napraforgó
(1229/18030)
Én azt gondolom, hogy első körben Tibi ki fog akadni azon, hogy Panna leköltözött falura, ugye 1-2 részen belül ki fog derülni, Mert ugye Tomikát kipaterolják a gyerek és Panna miatt. Én el tudom képzelni amugy hogy Panna annyira "felelősségteljes anya" hogy otthagyja Szofit Kristóffal de az az érzésem, hogy Mónika ki fogja a panzióból rugni Kristófot a gyerekkel.
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 09:00:32 4/10 Előzmény amira_daa
(1228/18030)
Szerintem Robi sohase lesz meleg, ahhoz ő túlságosan is szereti a nőket. És amúgy is hülye ötlet.
Akkor már inkább jöjjön vissza Dani és titokban vegye el Katát. Akkor majd Kata mutogathatná a gyűrűjét az apjának, hogy szálljon le már végre a Robi féle házasságról.
Az vicces lenne, pláne, ha a gyerek is útban lenne már.
amira_daa 2019 márc. 19. - 08:59:09 Előzmény napraforgó
(1227/18030)
Szerintem a stáb hagyta nyitva, hogy Kata bemehessen :D

Amugy Kata tök elszurta, ha Dani nem is akarna vissza jönni de ő erőlködött volna egy sort akkor legalább lakhatna Dani nyitott ablakos fürdőszobás friss OBS házában .
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 08:56:28 4/10 Előzmény Mngoo
(1226/18030)
Hát ki mindenkinek van kulcsa Dani házához? És ki hagyta nyitva, hogy Kata bemehesen? És miért is írna Stefi saját magának levelet Dani nevében?
Jajj ne találjunk már ki butaságokat.
amira_daa 2019 márc. 19. - 08:55:09 Előzmény Mngoo
(1225/18030)
szerintem is női irással volt a levél, le is print screeneltem, és női irás, igazábol Kata miért borult ki rajta? Stefinek kivánt boldogságot benne.
amira_daa 2019 márc. 19. - 08:53:10 Előzmény luci87
(1224/18030)
én azt szeretném, hogyha ROBI karaktere melegedne meg.
Akkor Kata lemondana róla, ( vagy legalább pofon vágná végre. )
Robinak jól állnának a fiúk.
Régi vágyam teljesülne, hogy Makranczit mint Meleg hapsit játszva nézni.
A sorinak jót tenne ha megmelegedne, Kata jobban kiborulna ( mi is itt a komment szekcioban) Végre Tibi is leszállna a ROBI KATA házasságról, Vali is kiborulna, és ezen kivül Polli is. Ez tök jó szál.

Utána nem tudnánk hogy Kata terhes-e Robitól és ez még izgalmasabb
Kata monologja " egy melegtől lettem terhes"
szoval igenis Robi karaktere legyen halmozottan hátrányos, járhatna meleg tüntetésre aktivista lehetne, a kocsija és a Kata által kicsalt pénzből pedig nemi átalakitó műtétet végeztetne magán. Szoval ez egy jó szál lenne. Köhöm,

Amugy szeirntetek telhetetlenség lenne egy Drága Örökösös ( három betűs) "hivj fel emojit mutato Tibis autot is kérni az rtl-től a D. Ö. Kabát és polo mellé? akkor tudnám a sorit népszerűsiteni. :D

7/10
Mngoo 2019 márc. 19. - 08:49:59 7/10
(1223/18030)

Ezek a félkommunikációk kikészitenek, komolyan.
Misi nem is akarta igazán megmagyarázni Zsókának, hogy mit keresett a nő a laptopon.
Elég lett volna megmutatnia a teloszámot akit hivott és tádáám: Subicz. Probléma megoldva.

A másik: Szlávent imádom. De milyen barát ez a Sándor, hogy Zolika kiüti Mihályt és nem maga Sàndor takarja be, hanem Szlávennek kell odalépnie?!
Sándor tipikus alamuszi papucs, Szláven viszont legalább fèrfi :))

Amugy ez a Dani által irt levél Stefinek nekem sántit.
Alapból tök logikàtlan plusz tök nőies irással volt irva.
Lehet Stefi irta magának s hagyta ott Daninál, remélve hogy Kata majd megtalálja?? Amugy is fèltékeny Katikàra.
Ez egy rafinált húzás lenne Stefitől, ami kicsit felkavarná ezt az unalmas szerelmes állóvizet :)
6/10
szürkekabát 2019 márc. 19. - 08:49:17 6/10 Előzmény napraforgó
(1222/18030)
Hát igen, ez is jogos: Valiék lakása arra az 1 felnőtt - 1 gyerek kombóra bőven elég lenne, Mónika óriási luxuskecója elég túlzó kiadás - még az örökség reményében is. Tibivel meg biztos meg lehetne alkudni, ha valamiből csurran egy kis pénz, ő benne van.
De ezt csak logikai bukfenc no. 417-nek tudom felírni. :)
amira_daa 2019 márc. 19. - 08:45:53 Előzmény janderka
(1221/18030)
alapvetően olvass vissza hogy miket ötletelünk és azok benne vannak kb utána három négy nappal a soriban, azért irtam Móni rudtáncos multját is hogy tippet adjak az rtl-nek mert akkor lehet Mónikának fiatal kori énje aki megy táncolni. több néző több rajongo
amira_daa 2019 márc. 19. - 08:42:16 Előzmény szürkekabát
(1220/18030)
Hogy vigaszaljon mi nézzük minden nap és ugysem értjük :D

a képek - az időjárási viszonyokbol arra következtetek hogy leállt a forgatás 1-2 hétre és utána forgattak sos, vagy most hétvégén ugye mert mi itt annyi okosat irunk.
amira_daa 2019 márc. 19. - 08:40:15 Előzmény Rojita
(1219/18030)
a falu két őrző védője nagyon cuki szerintem is :D
amira_daa 2019 márc. 19. - 08:38:59 Előzmény janderka
(1218/18030)
sötét titkor Mónikáról - a hiányzó forgatokönyv....
1. Mónika mondjuk a 3 évben amig Tomika lent volt MAmszi-Papszinál addig rúdtáncos volt mert kellett a pénz, ott ismerkedett meg nehézfiukkal épitette ki az ingatlan bizniszét és lett Mónia A Mónika . :d

2. VAgy Mónika aki megélhetési "egyéb szolgáltatásokat is nyujtó " hölgy volt. Kiépitette kapcsolatait és igy tovább.

És mondjuk egy adag Mónika a ( idézet a tegnapi részből ) ' 17 éves szüz lány vagy nagy reményekkel" tehát előadta hogy szüz és a második pontban foglalt tevékenységet fejlesztette tökélyre.

Biztosan van egy-két fotosorozat, vagy jól megkomponált fényképszerkesztővel feljavitott kép vagy kamu kép amit megtalálhatott volna.

4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 08:35:35 4/10 Előzmény amira_daa
(1217/18030)
El nem adhatja Mónika házát, a tulajdoni lap szerint az nem az övé.
De az ötlet, hogy beköltöztet maga helyett egy cigány családot, az vicces lenne. Vagy nem cigányt, de olyat, akik tönkreteszik a lakást és nem is fizetnek érte semmit. Rezsi - villany és gázszámla, stb, haha, otthagynák a hatalmas tartozást.
-----
Szerintem Panna őszinte lehetne Tibivel és Valival, és esetleg Vali akkor fölajánlhatja a saját házukat neki, akár ingyen, akár valami jutányos áron, na és Zolinak nem kellene elmondani, hová mentek.
Ez az idétlen bujkálás mindenesetre rossz ötlet volt.
amira_daa 2019 márc. 19. - 08:27:43 Előzmény janderka
(1216/18030)
Panna rosszul sáfárkodott, én megfogtam volna és nem kiköltöztem volna hanem eladtam volna Mónika házát vagy árulni kezdtem volna és azzal fenyitettem volna vissza. Vagy hogy betelepit egy másik Mexico-CR-Argentina tengelyen barnult családot. :D

Másik hogy ja kompromittálot kerestem volna de ugye PAnna nem csinál semmit csak szexel és rossz döntéseket hoz.
amira_daa 2019 márc. 19. - 08:25:15 Előzmény napraforgó
(1215/18030)
szerintem siszünet van

a többi elég értelmetlen lett. ez a Pannás rész elég kinos szerintem, Az eltünt kocsi, már nem akartam irni mert az lesz hogy mindig csak kritizálok.

Móni vissza fogja Kristófkát szivatni, ezért a lovászfius cuccért.

Aztán Zsóka is elmondta az előző részben hogy a fia fogja majd holnap hivni 11-kor erre a maiban is a postán elmondta a DR Sz. Katának hogy tegnap /üzent/hivott a fiam, hogy ma hiv 11-kor. aha.
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 08:19:00 4/10 Előzmény szürkekabát
(1214/18030)
Azt Mónika csak ígérte.Mivel lehetne rákényszeríteni, hogy tartasa is be?
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 08:17:27 4/10 Előzmény janderka
(1213/18030)
Honnan tudod, hogy pont négy milla volt a kidobott zacskóban?
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 08:15:23 4/10 Előzmény szürkekabát
(1212/18030)
Látod, ezt én sem értem.
Hisz amikor Zoli megmondta, hogy szerzett egy lakást, ahová elköltözhetnek, akkor Panna kerek-perec megmondta, hogy akkor ő inkább lemegy Ökörapátiba, elvégre a gyereknek meg szünet van az iskolában.
Ezen amúgy meg csodálkoztam is, mert az iskolákban nincs lépten-nyomon szünet. A karácsonyi szünet már elmúlhatott, a húsvéti meg még nincs itt.
Mivel Panna MEGMONDTA Zolinak, hogy Ökörapátiba megy, ezért picit sem furcsa, hogy ott kereste őket.
De hogy miért őelőle és pláne miért Tibi és Vali elől bújkálnak, az nekem magas. Egy lakásban, ahol a lakók időnként kimennek WC-re, ott nemigen lehet elbújni egymás elől !!! ??? ?
Mert még a fürdést, zuhanyozást csak el lehet hanyagolni néhány napig, na de ha pisilni kell?
És mi ez a hülyeség, hogy a gyerek az anyja nélkül jött le ide? Hová fog menni Panna, ha otthagyja a gyerekét az apjánál?
Ezek már elég zöldségek.
1/10
janderka 2019 márc. 19. - 08:13:40 1/10 Előzmény szürkekabát
(1211/18030)
Az magasabb tarifáért menne csak. Mondjuk a négymillás zacskó sztorijának titokban tartásáért. Csak arról Kristóf ugye nem tud, így sajnos az ezzel kapcsolatos infóval sem tud kereskedni. Így msrad a lovászfiú kisebb árfolyamon futó titka. Ha viszont Panna a pesti házban találna mondjuk valami kompromitálót Mónikáról, az fordíthatna az erőviszonyokon. (Csak még nem találtam ki, hogy mit...)