amira_daa 2019 márc. 14. - 14:41:10 Előzmény svejci
(1030/18030)
hülye lenne ingyen dolgozni Szláven ennyi mindent fejben tartani és rohan a bringájával ha bármi adódik.
amira_daa 2019 márc. 14. - 14:37:10 Előzmény Rojita
(1029/18030)
Szerintem is a Tomi és Szláven jó páros együtt, amugy a multkori
" Figyellek ám" - Tomika rámutat Szlávenre
" Ha tetszem" és elvigyorodik az nagyon ott volt a kamu vasárnapi leveles jelenetnél.

Amugy számomra is Szláven az eljátszott buta fiu esete, sokkal okosabb, mint amit mutat.
7/10
Rojita 2019 márc. 14. - 13:35:16 7/10 Előzmény szürkekabát
(1028/18030)
Nekem is úgy jött át, h Tamás cikizésként mondja néha Szlávennek a Szvetlánát, mert az inkább ismert név nálunk, mint a Szláven.

Nagyon jó együtt a 2 srác, (jó dialógokat írnak nekik). Szerintem, Szláven jó mentora lenne Tamásnak, (emlékeztek, h korábban még aprófát is vágatott Tamással vmi szívességért). Különben is Tamás respektálja Szláven méreteit, "rendben főnök" megjegyzéssel mindent megtett, amit Szláven mondott neki.
Vmi közös projektben kellene összehozni őket! Csak hát miben? A közös szobát már kilőtték. Közös munka? Szvetlánnak ott a Posta. ( Tartom, h a kábítószeres mozgást figyeli ott. Vagy Zsóka játszik 2 kapura, vagy a beérkező csomagok a gyanúsak. -Szvetlán többször kíváncsiskodott Zsóka előtt egyes érkezett csomagnál, "h mi lehet benne? Nézzük meg!- Itt még lehet meglepetés.) Tehát, Tamás már nem férne be a postai alkalmazottak közé.
Említettétek korábban a lovardát. Akár. De jobb lenne, ha mindig Szvetlán közelében lenne.

A közös szerelem, - Dia iránt, - veszélyes lenne. A 2 kandúr hamar összeugrana és akkor hol van Tamás épülése?


svejci 2019 márc. 14. - 12:59:00 Előzmény amira_daa
(1027/18030)
Nem tudom....! Nekem az a meglátásom, hogy Szláven valami okból van ott abban a faluban....
Szerintem semmi köze nem lehet az örökséghez, mert már korábban befogadták a faluba, és Koltai utána döntött erről az egészről....
Szóval ezért is gondolom én, hogy ő nem jön össze egyik lánnyal sem...
Viszont pénzt mindig kap ezért, azért a kis szívességekért...
Ne feledjétek, az ügyvédnő és pénzt ígért neki, amikor "rendőr" volt, ha megfigyeli a falusiakat, és a Szappanosékat...
Jelentette is, amikor a Dani és Kata először találkoztak....
4/10
napraforgó 2019 márc. 14. - 12:58:43 4/10 Előzmény napraforgó
(1026/18030)
Oké, valójában Svetoslav, azaz Szvetoszláv. Na, mondjuk ennek van legkevesebb jelentősége.
4/10
napraforgó 2019 márc. 14. - 12:49:47 4/10 Előzmény szürkekabát
(1025/18030)
Hát, ha te jobban tudod... Én azt hittem, hogy a Szlávent a félig-meddig délszláv származása miatt akasztották rá.
Bár szerintem ez egy magyar fiú, akármi is a valódi neve.
4/10
napraforgó 2019 márc. 14. - 12:47:17 4/10 Előzmény amira_daa
(1024/18030)
Az ügyvédnő neve Dr. Marosi Gitta, megszemélyesítője Benkő Nóra. Úgyhogy stimmel a Marosi is és a Nóra is, csak hát keresztben.
Marosival lehet tárgyalni, ahogy Anikó is tette korábban, csak hát az óradíja 30 ezer Forint. Anikónak megérte, a lánya 100 milliót nyert általa.

De Kata nyavalygásai nem érik meg a pénzt. Akkor már inkább a sztár pszichiáter. Bár az meg annyira bunkó, ő nekem azért nem tetszik.
Sajnos Kata nincs olyan helyzetben, hogy megfenyegethesse az apját, hogy elköltözik, ha az apja még egyszer beavatkozik az életébe. Mivel nincs jövedelme, ezt nem teheti meg. de Tibi machinációi meglehetősen fárasztóak.

Katának sokkal erélyesebben kéne kinyilvánítania, hogy Robival már nincs köztük semmi, nem azzal foglalkozni, hogy jajj, mi lesz Robikával. Nekem úgy tűnik, hogy Robinak még van 3-4-5 éve, hogy megfelelő ápolónőt találjon utolsó éveire. Vagyis nyugodtan nélkülözheti Katát. De persze ehhez Katának is úgy kéne viselkedni.
6/10
szürkekabát 2019 márc. 14. - 12:43:57 6/10
(1023/18030)
Ja: nem értem, Kata miért háborodott fel Pollin, hát ő már rég és többször kiadta Robi útját + ő is kettyintett egy párat Danival azóta. Inkább örülne neki, hogy a haldokló Robi nincs egyedül élete utolsó éveiben.
6/10
szürkekabát 2019 márc. 14. - 12:40:40 6/10 Előzmény napraforgó
(1022/18030)
Szlávennek Szláven a rendes neve, a szvetlávot csak gúnyolódásból mondta Tamás egyszer, aztán megtetszett neki a gúnyolódás. (Slaven gyakori név pl. horvátoknál, Svetlavot én még nem hallottam, Szvetlána van, de az meg női név.)

Én is több Dia-Szláven közös jelenetet akarok!!!
amira_daa 2019 márc. 14. - 11:40:09 Előzmény napraforgó
(1021/18030)
én Dia Szlávent szeretném nagyon mert ők cukik és Szlávennek van egy normális humora és stilusa, ( igaz multja is )
De van egy sejtésem, hogy neked lesz igazad és az irók Diát vagy Tomi megnevelésére hozták vissza, vagy Kristóf átnevelésére. Igy Dia express Fodrásszá érett/váló karaktere minimum egy Szappanost jó utra térit de lehet hogy mindkettőt, nem biztos, hogy ehhez össze kéne jönniük amugy, hogy Dia a két fiút jó útra terelje.
amira_daa 2019 márc. 14. - 11:33:04 Előzmény napraforgó
(1020/18030)
az irók helyében a Kata mikor megtudja hogy mit csinált Robi, utána ugy egy jobb egyenessel elintéztem volna Robit, legalább az erdős jelenet se kellett volna. utána elmentem volna az ügyvédnőhőz hogy visszaélt az apám Tibi az egész helyzettel stb és hogy valamit segitsen, hidd el, hogy a Marosi mondott volna valamit, de itt senki nem látja azt a kiskaput hogy lehetne Marosival egyezkedni, ( az irok vagy nem látják ezt a dolgot vagy nem akarják ) de ezt többször jeleztem. amit ugye a tök ( jogtalanul ) butának tartott Anikó is rájött, hogy lehet a Marosival értelmesen beszélni és tud segiteni is, illetve mondani valamit.

Kedves RTL , Amugy nem volt Marosi Nóra sem , sem a müncheni bögréje igy én kérném még a DR Fazekas mellé még Nóra Doktornőt. Köszönjük, és ugye több Szláven-Szvetlánt is.

Kata nem játszmázik ő csak hisztizik ezzel szemben a Tibi Robika meg játszmáznak és irányitanak a háttérből kőkeményen.
Azért szólt bele amugy a Pollis dologba mert Polli lement Ökörfalvára egy éjszaka után és bevallotta, hogy hát ők szexuális viszonyt folytatjank.

annyi esze Pollinak is lehetett volna, hogy fél év együtt hált Robi idő után majd megmondta volna, ha tuti a kapcsolata (hogy ez volt amugy) meg csendbe maradt volna. Igy nyilván Katának ott volt a magas laszti hogy bele is szoljon a dolgokba. Itt Polli volt hülye hogy lement egy ingyen 'pofonért'

Alapvetően nem ismerik a NEM szót. Se Kata se az apukája, se Robi, Itt Katánál is még azért felhivta a telon vagy mobilon még azért mindig elhuz egy mézesmadzagot, még azért kiváncsiskodik. ( ugye mikor Kata a Pollis éjszaka után felhivta) ezzel azt kelti Robiban hogy az a NEM az lehet IGEN is. Csiki csukizik. Mindegy hogy direkt vagy nem direkt csinálja de csiki csukiznak. MA rossz napom van futás helyett Robit felhivom, ma jo napom van futok és jön Robi hozzávágom a virágot több év után mert nem tudom megmondani neki hogy " ne haragudj vége van".

Kata nem tudja merre van az előre. vagy mi van mögötte semmit. Ha szakitott akkor meg kell mondani Robinak hogy NEM, amugy amiket tett ellene én egy idő után zaklatás miatt szolnék az ügyvédnőnek hogy mit lehet tenni mert lejárt mindig stb. Kata meg ugye helyhez van kötve.

Katának a sarkára kéne állnia. ÉS amit te is irtál a multrol pontosan igy van. Nincsen határ Kata nem tudja, hogy DAni nem lelki szemetesláda nem barát- barátot hanem szerelem-párkapcsolat akar. Ha ezt nem fogja fel, hogy azzal hogy a kicsapongo exéről dumál azzal mindent elront, majd meglátja ha Dani becsajozik, mert én abban biztos vagyok, hogyha DAni visszajön be fog csajozni. Nem hiszem hogy Stefit de van ott még egy-két lehetőség. Mert Katát hiába engedi vissza , vissza fog élni ezzel a bizalommal.
amira_daa 2019 márc. 14. - 11:13:08 Előzmény janderka
(1019/18030)
igazad van, izgibb lett volna, ugy ahogy irod, csepegtetve,
4/10
napraforgó 2019 márc. 14. - 10:47:49 4/10 Előzmény amira_daa
(1018/18030)
Én úgy gondolom, hogy Dia nem akarja visszaszerezni Józsit, az a kapcsolat már kifújt.
Én inkább arra tipplek, hogy Tamáska seperc alatt kilábal a szerelmi bánatából, ha meglátja Diát. Stefire már nem hajthat, mert unokatestvérek, de Dia még szabad préda és nagyon is jól néz ki. A legtöbb férfi szereti a hosszú hajú nőket.
Jó lenne, ha Diácska gatyába rázná a tengő-lengő Tamást és találna neki valami értelmes elfoglaltságot.
Habár tamáska sem egy észlény, képtelen volt kiolvasni a "szankcionálás" szót, meg Ökörapáti nevét is.
Mondjuk Dia még akár Szlávennel is összejöhet, az látszott, hogy a pasinak tetszik a lány.
4/10
napraforgó 2019 márc. 14. - 10:42:35 4/10 Előzmény janderka
(1017/18030)
Hallhattad az öregek beszélgetéséből, hogy "nem szabad megtudnia". ezt keresztülhúzta Józsi, hogy kerek-perec megmondta, tudom, kik maguk.
4/10
napraforgó 2019 márc. 14. - 10:40:47 4/10 Előzmény amira_daa
(1016/18030)
Nem szabad elfelejteni, hogy Kata és Robi kapcsolata már akkor döglődött, amikor Robi elintézte, hogy Kata ne kapjon állást a kórházban, de még a megyében sem.
Mikor Kata erre rájött, Kristóffal elment a pasihoz, aki szemmel láthatóan hölgyvendéget várt. Egy elfoglalt, kizsigerelt orvos nem fújkálja be magát parfümmel és flangál otthon selyemköntösben....
Az pólóban, gatyában a TV elé ül, egy sörrel a kezében, stb.
Nos Kata rájött a főorvosnővel folytatott viszonyra is - nem kellett hozzá nagy képzelőerő, és a képek, amiket Andrea küldött Katának, az is mind erre mutat. A nő féltékeny volt.
Ezzel nemcsak a férfi árulása, de hűtlensége és hazugsága is bizonyítást nyert, ezért Kata világossá tette, hogy köztük vége mindennek.
Erre Robi utánament Ökörfalvára és megkérte a kezét, gondolván, hogy erre a lány majd minden előző bűnét elfelejti.
Hát nem, nem felejtette el, nemet mondott és újra elküldte.
Erre az a hülye, féleszű apja már kétszer ráhívta a Robit és ki tudja milyen hazugságokkal traktálta, hogy a lányának mennyire hiányzik.
És az idétlen, ostoba Robi sem volt képes rátelefonálni Katára, hogy hahó, jövök.

Én egy percig sem hiszem, hogy Kata két vasat tartana a tűzben és még mindig számítana Robira. Nyilván sajnálja a végzetes betegsége miatt, de ő már nem akarja felvállalni az együttélést.
A hibáját abban látom, hogy akkor meg miért szól bele Polli és Robi kapcsolatába? Ott épp alakulgatott volna valami, amit Kata nem akart, azt Polli felvállalta volna.

Ezt Katának nem lett volna joga tönkretenni, pláne, hogy már ő is továbblépett. Danival is azért rontotta el a dolgát, mert az összes múltbéli hülyeségét ráömlesztette. Dani nem dumált neki sem Stefiről, sem a korábbi nőiről.
A múlt az múlt, azzal magának kell megbirkóznia, nem az új kapcsolatának.

Katának sajnos túl sok ideje van a saját hülyeségeivel foglalkozni, azért már nem 18 éves, hanem felnőtt, értelmes nő (?), neki már kezelni kéne tudni a helyzetet.
1/10
janderka 2019 márc. 14. - 10:23:15 1/10 Előzmény napraforgó
(1015/18030)
Persze, de mindezek kiderülhettek volna közvetve is, maguktól az öregektől. Pláne csepegtetve, annak fényében, hogy Józsi hogy fogadja a közeledésüket.
amira_daa 2019 márc. 14. - 10:20:51 Előzmény napraforgó
(1014/18030)
Mónika duplán bebiztositja magát anyagilag. Amugy szerintem megfogja Józsit hosszú távra. vagy szerintetek Dia bekavarhat?
4/10
napraforgó 2019 márc. 14. - 10:17:48 4/10 Előzmény janderka
(1013/18030)
Nem, mert Mónika Nánditól azt is megtudta, hogy Józsi anyja nyomtalanul eltűnt. Meg azt is, hogy Kovácsék gazdagok, házaik, telkeik vannak..... Egyszóval Józsi jó parti, ha elfogadja a nagyszülei támogatását.
És így, hogy Kovácsék elszólták magukat, ő is nyugodtan mondhatta Józsinak, hogy tőlük tudta meg.
1/10
janderka 2019 márc. 14. - 09:09:22 1/10 Előzmény napraforgó
(1012/18030)
Ezt a medálos közös fotót én se értettem. Hacsak nem hazudott Tamáskának Jodi néni Tami gyerekkoráról (is).


Viszont most, hogy Kovácsék a recepciós civakodásukkor ilyen szépen elszólták magukat Józsit illetően, tulképp teljesen felesleges volt a Nándis nyomozás. Eredetileg is elég lehetett volna, ha így tudjuk meg a céljukat. Sőt, izgalmasabb is lett volna.
amira_daa 2019 márc. 14. - 08:48:37 Előzmény napraforgó
(1011/18030)
még két dolog Katihoz,
egyik hogy Danit én nem csak lovászifiunak tartom de szerintem Kata igen, vagyis a karaktere.

A másik hogy Kata akkor lenne jo orvos ha értené a halál élet dolgait és azt hogy néha egy szakitás vagy valaki elengedése az elég nagy ajándék tud lenni valakinek. Robi élhetne és kapna szabadságot.
Ehhez mondjuk hogy ezt Kata belássa elég sok tragikus dolognak kéne történie vele.

Erre kéne a sorozat iroinak a szálat tolni, hogy Kata ehhez felnőjön mert akkor volt értelme, hogy orvonak tanult, de amig nem érti meg hogy van amikor hagynia kéne.
De én azt gondolom hogy a bünbánó Kata ahogy irtad is belemegy az "én a hős és önfeláldozo megmentenem Robit ezért ápolom dologba" Robi meg ki fogja ezt használni ugye itt van az a pénz.

Amugy gondolom lett volna valami biznisz Robi és a tibi között ha meglett volna az örökség, vagy praxis dumával Robi behülyitette Tibit. Ezt tudom elképzelni.