4/10
napraforgó 2019 márc. 20. - 08:26:53 4/10 Előzmény janderka
(1270/18030)
Dia a konyha-nappaliban üzemelteti a fodrászatát. Vajon hol mossa a vendégei haját??? A mosogatóban?
4/10
napraforgó 2019 márc. 20. - 08:23:48 4/10 Előzmény svejci
(1269/18030)
Sándor nem kanapén aludt, írtam az összefoglalómban és látszott is az ágyazásnál, hogy a dohányzóasztal mellé tolt székeken aludt.
Marha kényelmetlen lehetett.
svejci 2019 márc. 20. - 07:32:21 Előzmény janderka
(1268/18030)
És attól, hogy Sándor befogadta Misit, miért kellett neki is a kanapén aludnia?

Sándornak az a nappali (ami a konyha is..) a szobája...., egy van Diának, egy meg Lalinak....
Ekkora a házuk.....
4/10
napraforgó 2019 márc. 20. - 04:31:45 4/10
(1267/18030)
Az előzetesből látható, hogy Zoli a Dani faházába vette be magát, tehát Misi ezért nem mehetett oda - a forgatókönyv szerint.
Szerintem ez hülyeség, mert ha Mihály ott van, akkor Zoli nem tör be hozzá. Neki maradt volna a panzió.
Kezdenek zöldségek becsúszni a történetbe.
4/10
napraforgó 2019 márc. 20. - 04:27:58 4/10
(1266/18030)
55.rész
Panna úgy tűnik busszal járta meg Budapestet, hogy ruhákat hozzon magának és a lányának. (Mert ez így logikus, amikor eredetileg kocsival jöttek. Jobb a buszokon hurcolni a bőröndöt, mint betenni a kocsiba, ugyebár...) Most megint Kristófnál bújkál. Kristóf hajnalban settenkedik a házban, benéz a többi szobába, még mindenki alszik. Erre kiengedi a fürdőszobába Pannát. Majd beszélgetnek és Panna megemlíti, hogy Zolit látta előző nap a faluban. Kristóf megijed és visszarohan a panzióban alvó kislányához.
A szegény elzavart Misinek Sándor nyújt menedéket, a dohányzóasztalból és 4 székből összetolt hevenyészett fekhelyen töltötte az éjszakát. Sándor alig birt aludni Mihály horkolásától. (nem értem, hogy Mihály miért nem ment át a fia faházába, ott kényelmesen elalhatott volna).
Dia ébreszti a két férfit, félóra múlva vendége jön a fodrászatába, tűnjenek el!. Lali pletykálkodik, azt hallotta, hogy Misi bá összejött a neten valami kínai nővel, töri a fejét , hogy is megy ez az internetes szex.
Szappanos Tibiék reggeliznek, Vali megint neszezést hall Kristóf szobájából. A szellem itt van! Közösen odamennek a szobához, de az zárva van . Tibi és Kata lehurrogják Valit , aki meg van győződve, hogy van ott valami....
Dia "fodrászatába" megérkezik Icuka, eltört a karja , mert leesett a korlát nélküli lépcsőn a panzióban. Közben megy a pletyka, Icuka Mónika és Józsi viszonyáról pletykál, Dia meg Misi bá' internetes kalandjáról, ami miatt Zsóka kidobta otthonról. Diát megrázza a hír, hogy a volt pasija azzal az idősebb nővel...
Sándor Anikónak panaszkodik, ő nem bír ki még egy éjszakát Misivel egy szobában!. Közben észreveszik, hogy a tegnapi pasas autója még mindig a kocsma előtt áll. Sándor kimegy, belenéz és látja, hogy a fickó, Zoli benn alszik. Anikó és Sándor azon tanakodik, miért nem ment el a fickó. Az érkező Mihálynak is elmesélik, hogy a fickó kinn fekszik a kocsijában. Misi kávézás és sörözés után kimegy megnézni, de a kocsit nyitva, viszont üresen találja.
Icuka találkozik Lujzival és megy a pletyka Mihályról, össze-vissza beszélnek hülyeségeket.... Az arra biciklizó Szláven is próbálják meghülyíteni, aki inti őket, ne higyjenek minden pletykának. Már helikoptert és stewardesseket is vizionálnak, azokkal csalta Misi Zsókát.
Szláven Zsóka hogyléte felől érdeklődik, szeretné tudni, miért nem aludt otthon Misi.
Mónika meglepetést akar Józsinak, bekötött szemmel kivezeti és egy gyönyörű lovacskát mutat neki. Ajándékbe vette Józsinak. A fiú látja, hogy ez egy nagyon drága ló, nem is akarja elfogadni. Mónika úgy gondolja, hogy a közös lovaspóló üzletükhöz ez lehetne az első ló. Józsi a Dani 3 lovát melegeti, de Mónika nem akar közösködni Danival.
A lovat Alexandernek hívják, Nagy Sándor után - csak az a baj, hogy a ló szemmel láthatóan kanca. Vagyis nincs semmi a hasa alatt, ami még a herélt méneknek is van....
Józsi Lalinak is megmutatja a lovat, kétségei vannak elfogadhatja-e. Lali világossá teszi, hogy ő Daninak dolgozik, nem Mónikának.
A posta előtt egy autóban két kutya örjöng, Zsókát idegesíti az ugatásuk. Szláven kimegy a kutyákat szállító férfihoz, megtudja, hogy rendőrségi drogkereső kutyák, erre gyorsan elintézi a férfi csekkjét, csak menjenek már. Aztán titokban kivesz egy csomagocskát egy nagy dossziéből és elrohan.
Kristóf a kocsmában ebédelteti Szofit, megismerteti Stefivel, mint új unokatestvérével. Aztán megtudja, hogy Zoli ott volt és mi történt vele. Szláven leütötte, aztán a pasi sokáig ájultan feküdt a kocsma előtt. Most meg itt az autója üresen. Kristóf megijed, fölhívja Pannát. A zajra Vali megint felfigyel, de Tibi újra lehurrogja.
Kristófot felhívja Fazekas doktor, a jövő héten lejön. Értesíti Katát, aki mikor megtudja a nevét, kétségbeesik, az egy idióta! Kristóf szerint ki kell birnia a doktor látogatását, ha máűr annyit küzdött érte. Aztán elárulja, hogy a lánya lejött hozzá a tanítási szünetre.
Mihály megpróbálja bebizonyítani Zsókának, hogy ő Subiczal beszélt előző nap, nem valami thai nőkkel. De Subicz simlis, elismeri, hogy beszéltek előző nap, de semmiféle thai masszőrnőről nem akar tudni. Erre Zsóka még jobban meg van győződve a férje hűtlenségéről, újfent kidobja a pasit.
Szláven egy bödön kacsazsírt kér és kap Jolika nénitől, abba dugja el a Tami és Tomi által a mamutfenyők alól kiásott kis piros nylonzacskót, benne a pénzzel és a pár zacskó droggal. (nem hiába ugattak azok a drogkereső kutyák).
Sándor a gyerekeinek panaszkodik, ő nem bir ki még egy éjszakát Misivel! De egyik gyereke sem hajlandó beengedni a szobájába az apjukat, mert állítólag horkol. És Mihály is valóban horkol, mint egy fűrészgép, Sándor inkább fölöltözik, át akar menni Anikóhoz. Épp felhívja a nőt, amikor észreveszi, hogy a sötétben Zoltán settenkedik és bemegy a Szappanosék udvarába.
1/10
janderka 2019 márc. 20. - 00:26:31 1/10 Előzmény amira_daa
(1265/18030)

plusz, hogy elvileg unokatesók


7/10
Rojita 2019 márc. 19. - 21:20:47 7/10
(1264/18030)
Megijedtem, h Szláven kezéből kerül elő a kábítószer, de mást dugdosott. Sztem, kiképzett kutya a kacsazsír alól is kiszimatolja a port. Igaz, most nem az van a zsír alatt. Bár, ha korábban ez a dolog kábítószer mellett volt, a kiképzett szimat így is megtalálja.
Mondjuk, én nem mernék ilyen drága zsírosbödönt a házon kívül tárolni.

Szép lett Icuka haja! Sőt, még a fehér ruhája se lett foltos, pedig Diácskának nem volt egy törülközője, amit a festés előtt a kuncsaft vállára terítsen.

1/10
janderka 2019 márc. 19. - 20:06:39 1/10
(1263/18030)
Busszal ment fel a cuccaiért Panna????? Mi ez a hülyeség?!

És attól, hogy Sándor befogadta Misit, miért kellett neki is a kanapén aludnia?

És mi az hogy mindenki a kisszobában akarja beüzemelni az aktuális vállalkozását?
Nincs egy felújítható volt kultúrház ahol elférne a fodrászst meg az egészségügyi központ is?
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 14:38:19 4/10
(1262/18030)
Igen, említette, hogy ÖA-ba jönnek. És nem hiszem, hogy egyszer sem kellett pisilniük, a nagyobb dolgot ne is említsem.
Egyszerűen nem értem, hogy Tibi és Vali előtt miért titkolóznak? ők símán le tudnák tagadni Zolinak a nőt, meg a gyereket, ha úgy adódik.
Atar 2019 márc. 19. - 14:27:18
(1261/18030)
Igen, Panninak a vécét is csak le kellett húzni, és a zuhanyozásnak is van hangja, csak meghallották volna Tibiék, és tényleg minek bújkálnia, ill. az előző részben mintha említette volna Zolinak, hogy leutazik Kristófhoz Szofival (nem jól emlékszem?), akkor meg miért találgatja, hogy Zoli rájön-e, hol vannak?
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 12:53:42 4/10 Előzmény amira_daa
(1260/18030)
Jajj, hát a házban van fürdőszoba és WC is, csak meghagyták a kerti budit is. Ott Tibi szeret elüldögélni...
amira_daa 2019 márc. 19. - 12:36:38 Előzmény napraforgó
(1259/18030)
és ez falusi slozi tehát hangosnak kéne lennie. hát ez van nem gondolták át elég fura is lett az egész olyan Kustoricás dehát nem tudunk mit tenni.
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 12:14:22 4/10
(1258/18030)
Na igen, és Panna hová dugta a kicsit sem feltűnő piros színű autóját???
Mondjuk a Tibié, meg a Katáé sem a házuk előtt parkol és még csak nem is a kertjükben. Vicces.

Na és miért is nem tudhatják Tibiék, hogy Panna ott van a lányával???
Kristóf épp Tibi mellett kampányolt, úgyhogy ők elvileg jóban vannak. Miért kell titkolózni?

Még mindig a zuihanyozáson vagyok fennakadva, azt Valinak hallania kellett volna, nemcsak a párás tükröt látni. Ja, és a WC-t is le kell húzni néha, ha van rá ok, azt vajon hogy fogják eltitkolni?

Zavaros ez az egész. Kapkodtak, nem gondolták jól át az alkotók.
Én amondó vagyok, hogy jobb lenne a realitásoknál maradni, nem kell a sok zöldség.
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 12:06:56 4/10 Előzmény svejci
(1257/18030)
Az tényleg fura, hogy Zsóka a Stefinek szóló levélre épp csak rápillantott, és se végig nem olvasta, se ki nem akadt, sőt szeme se rebbent. Egy Zsókának???! Aki mindenhol szimatol, mindenre kíváncsi, Jahajj, ne már....
4/10
napraforgó 2019 márc. 19. - 12:02:46 4/10 Előzmény svejci
(1256/18030)
Jujj, ezt én is észrevettem, hogy ez a levél nem ugyanaz a levél...

De én nem látok bele semmit, csak RTL-ék hülyék voltak.
amira_daa 2019 márc. 19. - 11:18:50 Előzmény svejci
(1255/18030)
tehát van egy Ökörapáti parkolóház de nem látjuk soha.

pedig a hárombetűs kék autónak szép volt a fényezése :D
svejci 2019 márc. 19. - 11:17:00 Előzmény amira_daa
(1254/18030)
Ahol a többi autó.... :)
Tényleg nem lehet látni se Mónika, se Kata se a többi autót....
Mindig ha kell, akkor ott van.... :)
amira_daa 2019 márc. 19. - 11:13:02 Előzmény svejci
(1253/18030)
és hol parkol Dani a kocsival? hol a kocsija?
svejci 2019 márc. 19. - 11:06:20
(1252/18030)
Szerintem is ez a történet.....
Valaki ott van, megírta a piszkozatot, és eldugta a borítékba, eltűnt Kata jöttekor....
Aztán befejezte a levelet, vagyis újra írta...., ezt nem tette be borítékba, hanem az asztalon hagyta, amit aztán Zsóka meg is talált.....
Kinek áll érdekében ilyen levelet írni, kinek lehet kulcsa ahhoz a házhoz.... (hisz be szokott zárva lenni..., lásd Kata nem tudott egyszer bemenni...)
Stefi biztosan ismeri a Dani kézírását...., sőt Zsóka is....
Tehát, szerintem csak Dani lehet.....
offtopic
amira_daa 2019 márc. 19. - 11:03:31 Előzmény luci87
(1251/18030)
oké köszi irtam egyet addig is, ami elég kemény :d