amira_daa 2019 márc. 21. - 09:45:56 Előzmény napraforgó
(1330/18030)
Mert nem tudják értelmezni a nagyapó végrendelét azért nem mentek két autoval, felhivták volna az ügyvédnőt ( hogy érezze hogy törödnek vele) és elmondták volna hogy mi van és hogy mennének két autoval ennyi.

Az egész sori elszállt nagyon most mindenben picit visszatérhetnénk a földre
4/10
napraforgó 2019 márc. 21. - 09:26:49 4/10 Előzmény janderka
(1329/18030)
No igen. Igazad van. Kata a múltkor tök lezárva találta Dani faházát. Minden ajtón kopogtatott, de zárva volt. Aztán a Zsóka videóhívása előtt már nyitva találta - vajon ki nyitotta ki és miért?
Most meg ez a Lóhering is minden gond nélkül bejutott.
És miért nem Misi jött el a fia házába aludni, miért kényelmetlenkedett Sándor székein? Na ez is rejtély.
Daniról még most sem tudunk semmi érdemlegeset.

Sok a hülyeség.
1/10
janderka 2019 márc. 21. - 09:17:43 1/10
(1328/18030)
Egyébként meg érdekes ez a Dani lelépés. Otthagyta a házát tárva-nyitva berendezve üresen? Az megy be aki csak akar és épp arra jar?????

A másik meg, hogy Zoli mit akar tulképp Pannától? Dugni akar vele? - már bocsánat. De hát annyi ilyen kaliberű nőt szerezhetne magának, amennyit csak akar... Vagy netán beleszeretett? Nna, ahhoz képest viszont elég tapló volt vele legutóbb. És milyen pénzt akar még kiszedni Kristóftól? A csalással nyert milliókat már visszavette a múltkor. Komolyan nem értem, mit keres egyáltalán a faluban.
4/10
napraforgó 2019 márc. 21. - 09:09:26 4/10 Előzmény amira_daa
(1327/18030)
jJjj, hár a múltkor Panna majnem pucér volt a fürdőszobás jelenetnél, úgyhogy volt pucér nős jelenet is, csak egy melltartó maradt rajta. Aztán meg egy törülköző...

Tibi nekem is sok, ennyi baromság egyetlen embertől, nahát! És menjen a másik 4 is miatta világgá!
És miért is nem jó két autó egymás mögött? Sehogy sem értem, miért kell itt baromkodni a buszon.
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:54:25 Előzmény janderka
(1326/18030)
én 5 perc alatt áttekertem, mert Tibi idegesitő volt hang nélkül is, Zsókásból pont elcsiptem a Subiczos részt ( ez annak köszönhető hogy birom a N Kristófot nagyon igy ilyenkor Zsóka maradhat )

Ami tetszett hogy Vali pofátlanul Mónikának megmondta hogy bujjon ki a a fiatal himes tojása mellől és aztán még kacérkodott is vele :D

Tomika hogy 21 évesen játszik a játékokkal mint valami kisfiu ujra áttekertem. Ott van Panna lánya Szofi játszon vele.

A Pannás rész vállalhatatlan és bakikat tartalmaz, a Szofis rész meg annyira nem illik bele.

Kérésedre, Janderkának RTL több pucér vetkőzős csajos jelenetet, én ugy nem kérek megint sokat. Fazekas doktorbol többet szeretnék, köszi ( a kabát-autó kérésemet már irtam ) köszönöm
Esetleg ha nem vagyok telhetetlen 1 hétig Tibit nem lehet kiirni a soribol mert most elég sok volt és ha hanggal hallgatnám a sorit a szomszéd kitiltana lépcsőházbol :D köszi

1/10
janderka 2019 márc. 21. - 08:43:15 1/10
(1325/18030)
Ez a tegnapi rész simán mehetne a kukába.
Az meg jó hogy lett katának gumikesztyűje mg orvosi táskája, de eddig mér nem vót? A készítők tényleg a nézői kommentek után loholva forgatnának??? Mert akkor én meg több jó nős vetkőzést kérek :)))
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:42:21 Előzmény napraforgó
(1324/18030)
szobabeosztás: Tibi addig üvöltene hogy nincsen nekik és Katikának saját szobája, hogy a nézők meg a Kristófék is megunnák a dolgot.

Ja és az e heti Tele novellában a Stefit játszó szinésznővel van egy két oldalas interjú Ott elmondja hogy Stefi 21 éves. :D mármint a karaktere.

Amugy elég jó interjú van vele, mesél hogy most kapott jogsit, hogy még kezdő szinész és neki jó kiugrási lehetőség.
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:37:13 Előzmény fél X
(1323/18030)
Tibi ennél lustább. Vali ugy körbeugrálja hogy már extra idegesitő
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:35:08 Előzmény svejci
(1322/18030)
Bizony bizony, azért kértem a három betüs Ö.F.-s vagyÖ.F nélküli felirat nélküli kocsit, és a kabátot is :D

bizony van kép és tök jó. Igen a gumikesztyű csak kb két számmal nagyobb ( neki S-es kéne és L-es kapott és látom hogy a Lidl-gazdaságosbol de jobb mint a semmi.
Lavórt sejtettem, mert a fejmosó cucc az elég drága.

Misi 18-as nagykorú tartalma NEM érdekel , :D
Igen a port.hu komment szekció nélkül mi lenne az RTL.-lel :D

amira_daa 2019 márc. 21. - 08:31:59 Előzmény Sz. Péter
(1321/18030)
igezad van a konkrét személyek nincsenek kidolgozva, igazából Tibi is a rafkos taxist el tudnám máshogy is képzelni, minthogy visit a buszon aztán majd az ajánló ahogy mutatta az orvosi rendelőben is.
svejci 2019 márc. 21. - 08:30:38
(1320/18030)
Na, gyerekek! Egy szavunk sem lehet! :)
Volt panoráma kép a faluról, lett gumikesztyűje, orvosi táskája Katának....
Dia elmondta, hogy lavórban mossa a hajat, de szerez majd mobil hajmosót....
Misi szexelni akar a feleségével....
Ezek mind mi említettük napokkal ezelőtt, és lám..... :)
Köszönjük....
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:29:50
(1319/18030)
szerintem várható hogy leveszik a sorit mert több sebből vérzik
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:27:42 Előzmény Rojita
(1318/18030)
meg a sorozat néző is eltünnek- menekülnek
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:27:09 Előzmény napraforgó
(1317/18030)
köszi a rész összefoglalót

Misi és magáévá tevés :D aha :D nem tudom miért nem jár át menzázni Valihoz

én azt gondolom hogy a mai résszel Panna baromságai a busz meg a fogfájos szállt el teljesen a sorozat. Face hivatalos kommentekre ránézek minden második komment ( reklám mellett is észreveszi a hibákat) A fogfájós rész minősithetetlen, oké hogy Tibi a "taxis rafkós hapsi " de könyörgöm, elég gáz az egész.

A Zoli szál is gáz,

és amugy most tudja valaki hogy MI LETT DANIVAL? marad hajozni vagy nem



a horvát verzióban Dani veszi el Katát igy visszajöhetne már


amira_daa 2019 márc. 21. - 08:24:10 Előzmény Atar
(1316/18030)
Ja dehát tul egyszerű lett volna becsempészni oda.
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:22:50 Előzmény Atar
(1315/18030)
több nő több lakás, gondolom elrabolja Pannát és rejtegeti.
Atar 2019 márc. 21. - 08:10:27
(1314/18030)
Minek ez a sok kölcsönlakás Zolinak? Már akkor is intézett egyet telefonon, amikor Mónika házában zaklatták őket.
4/10
napraforgó 2019 márc. 21. - 04:10:27 4/10
(1313/18030)
Tibi pisztáciát eszeget és közben egy szöveget gyakorol a csodabogyó férfiasító hatásásól. Ezzel akarja majd meggyőzni a férfivásárlókat. Eközben ráharap a pisztácia héjára és letörik egy darab a fogából. Ordít. Tibi baromira elviselhetetlen, Kata viszont talált Kárásziban egy fogorvost, és időpontot kér tőle.
Dia és Lajos szódavízzel ébreszti fel a két "fűrészmalmot", Sándort és Mihályt. Általános ordítozás, párnahajigálás, szódaspriccelés kezdődik. Ezután Dia átmegy a kocsmába és rá akarja beszélni Anikót, hogy adja kölcsön a kocsma egyik sarkát a fodrászat részére, mert otthon úszik a nappali. Anikó nem akar engedni, az ellenőrre hivatkozik, de Dia valahogy csak meggyózi a nőt - némi pénz ellenében.
Zoli Dani házában aludt, telefon ébreszti. Megígéri, hogy kicsinálja Szappanost, de a haverja addig is adja kölcsön pár napra a kecóját, ahová lányokat vittek régebben.
Tibi minősíthetetlenül viselkedik, de a nők meggyőzik, menni kell a fogorvoshoz. Tibi pálinkát követel fájdalomcsillapítóul. Vali viszont hashajtót és vitaminokat kapott csak a kisboltban. Mónikát viszont nem találta meg.
Sándor elmeséli Mihálynak, hogy az a vörös gyerek éjszaka Kálmán bácsi házánál ólálkodott, majd eltűnt az erdő irányában. Misi panaszkodik Zsókára, hogy thai lányokkal enyelgett, emiatt Zsóka fúj rája.
Vali mégis ad Tibinek pálinkát, majd vasalni kezd. Tibi azon filózik, hogy nem mehetnek autóval, mert csak kettőbe férnének be, és mi van, ha az egyik lemarad a másiktól? Nem tudják, hogy hány méter a megengedett távolság egymástól. Menjenek inkább a busszal.
Sándor felhívja Subiczot, kéri, hogy tisztázza Misit a felesége előtt. Subicz hajlandó rá, elvégre "Sándor csinált belőle polgármestert".
Kata csodacseppeket kap Joli nénitől és közben rábeszéli Tamást is, hogy jöjjön.
Anikó és Dia azon filóznak, ki szabadíthatta rá az ellenőrt. Sorra veszik a lehetőségeket, Zsókát, Valit , stb.
Vali Mónikát ugrasztja ki az ágyból, Tibit fogorvoshoz kell vigyék, közben közli, Józsit is hozhatja, az egész falu úgyis tudja, hogy viszonyuk van. Mónika mérges, ő nem akarta nyilvánosságra hozni a viszonyukat, ezen Józsi megsértődik, hogy szégyenli őt. Elrohan, de még odaveti, hogy a lovat is vigye vissza.
Tibi közben sörrel is hűti a fogfájását - belsőleg, de nem használ. Kata jön Jolika csodacseppjeivel, be akar jutni Kristóf szobájába egy cseppentőért, de a szoba zárva van. Kristóf jön a kislányával, a gyerek az anyját keresi. Tibi szerint már a gyerek is megbolondult.
A Szappanos család a buszhoz készül, hogy együtt hagyják el ÖA-t. Tamás a buszmegállóban vár, meglátja Szlávent és a pénzről meg a herbálról kérdezi. Szláven közli, hogy felejtse azt el. Szláven kissé csodálkozik, hogy ez milyen összetartó család, mindenki elkiséri a fájós fogú Tibit a fogorvoshoz.
Misi a postán könyörög Zsóka bocsánatáért, amikor felhívja Subicz és tisztázza Mihályt, csak egy nő miatt nem akart a masszőrnőkről beszélni. Zsóka bizalmatlan, Subicz úgy beszélt, mintha csak leckét mondana fel, de végül csak megbocsát. Sőt, van otthon pörkölt is nokedklival. Misi rögtön haza akar menni , hogy magáévá tegye Zsókát, meg a pörköltöt.
Tibi a kisbuszon álldogál, a család hiába kéri üljön le. Tibi kekeckedik, Kristófot kéri, rúgja meg a lábát, neki az meg sem kottyan. Kristóf megrúgja, Tibi ordítva esik össze. Egy néni a buszon a szegény bolondot sajnálja, akit még meg is rugdaltak. Tibi végre leül és a sofőrt szidja, aki szerinte nem megy elég gyorsan. Csinálja a cirkuszt. A sofőr helyében én már rég leraktam volna a buszról.
Ekkor Valinak eszébe jut, hogy bekapcsolva felejtette a vasalót. Leég a ház! Vissza akarja fordíttatni a kisbuszt, de a sofőr a menetrendre hivatkozik. Mónika meggyőzi egy nagyobbacska bankjeggyel, erre a sofőr hajlandó visszafordulni.
Eközben Panna egyedül maradt a házban, kihasználja, kimegy a konyhába, épp a hűtőben kotorászik, amikor megérzi az égésszagot.
Berohan Valiék szobájába, kikapcsolja az égő vasalót. Valiék érkezésére újból elbújik. Vali döbbenten látja, hogy a vasalót kikapcsolták, a hűtőt viszont nyitvahagyták. Mónika körbenéz a ház körül és az egyik ablakon belesve észreveszi Pannát.
Sándor és Lali az éjszakai kamerafelvételeket nézik, látják a vörös srácot is itt-ott ólálkodni, majd a Dani háza mellett.

Az előzetesben láthatjuk, hogyan ordít Tibi a fogorvosnál.
(Nem igazán értem, egy erősen ötvenes ember életében már százszor kellett legyen fogorvosnál a mai szájhigiénia és fogállapotok mellett, most mégis úgy viselkedik, mint egy hároméves, akit először visznek fogorvoshoz. Viccesnek szánták a jelenetet, szerintem meg szánalmas.
Atar 2019 márc. 20. - 23:14:47
(1312/18030)
Ha Kristóf becsempészi Pannát a panzióbeli lakosztályába, ott jobban meg tudott volna lapulni, ha már annyira bújkálnia kell.
amira_daa 2019 márc. 20. - 22:49:39
(1311/18030)
Na Vali hogy megnyalta a szája szélét miközben invitálta Józsit hogy jöjjön Mónival.
( amugyha felvállalják egymást akkor Kristóf ingyen szobája ugrik ) mint ahogy irtam régebben is.