4/10
napraforgó 2019 márc. 21. - 12:32:30 4/10
(1350/18030)
Senkit nem érdekel, hogy Mónika felfedezte Pannát?
4/10
napraforgó 2019 márc. 21. - 12:23:26 4/10 Előzmény Rojita
(1349/18030)
No és a Mi kis falunkból: Erikaaaaa!
Szerintem RTL-ék pont erre utaltak....
1/10
janderka 2019 márc. 21. - 12:20:46 1/10 Előzmény amira_daa
(1348/18030)
Nem rossz! Én addig a krimiszálat erősíteném.

Tamáska azon búsongva, hogy Szvetlán nem adta vissza neki a drogos-pénzes pakkot, titokban utána rollerezik a titokzatos postásfiúnak és meglepő felfedezést tesz a varázserdőben.
Kiszagolja, hogy a köztiszteletű Kálmán papa igazából kannabisszel felütött zárjegy nélküli mangalicapálinkából lapátolta össze magának a kétes hírnevű 600 millióját. Ráveszi Szlávent, hogy a Kálmán bácsi halála óta magára hagyott ültetvény mamutfenyő méretűvé duzzadt hajtásaiból indítsák újra a biznisztúj a Posta egyébként is méregzöldre festett furgonjait felhasználva. Csakhogy az Egészségügyi Központ mindig pedáns főnénijévé avanzsált Kata megneszeli, hogy idegenek téblábolnak a frissen telepített erdei gyógynövényfarmjának közelében és Kristóf feleségének segítségével megkísérli óvodai tanösvénnyé nyilváníttatni a messzeföldről erősen szagló területet.

Hogy mindez sikerül-e neki, vagy győznek a herbálisták, az a 1456-dik epizód végének ajánlójából kiderül(het) majd...
amira_daa 2019 márc. 21. - 12:04:30 Előzmény janderka
(1347/18030)
bakancslistán van, hogy az RTL Klub épületébe bejussak :d

de ténlyeg és akkor jönne Rocker Tibi hosszu kamu parókában és örjöngene, és valika is na az vicces rész lenne.
Tehát az ötlet ezért minimum rtl bejárást szeretnék :D

" Dö xx rész

Kiderül hogy az együttes a Kispál és a b pont Ö-a-bol származnak. Tibi örömében női kosztümöt és kockás inget rendelne a netről de Vali kioktatja hogy az nem Kispál stilus. Végül egy hosszú hajkoronát talál a Stefi turijában, amit később a régi müvházban ( uj osb épület rajta : Ökörapáti Művelődési központ) fel is probál. örjöngeni kezd.

Tomi is előkésziti a nagy napra a rugdalózóját. Kata táncba viszi Danit, aki parókát huz. Együtt énekelnek persze előszőr nincsen elég áram de a közönség jól szorakozik.

A sarokban Tomika megcsokolja véletlenül Stefit, de unokatestvérek.
Tibi annyira berug hogy Vali otthagyja sirva.
Misivel táncol az örjöngő Tibi, miközben zsiros kenyeret ken a sarokban Anikó. "

na hogy tetszik? :D
1/10
janderka 2019 márc. 21. - 11:50:26 1/10 Előzmény amira_daa
(1346/18030)
Tök jó ötlet! Felvétel, csapó, TESSÉK!
amira_daa 2019 márc. 21. - 11:46:12 Előzmény janderka
(1345/18030)
az ügyvédnőnek érdeke ez az egész eseményszál, tehát pénz van benne, amugy nem hajtaná magát.
amira_daa 2019 márc. 21. - 11:36:35 Előzmény janderka
(1344/18030)
mondjuk Kálmán valahonnan szerzett pénzt?
lotto? vagy fekete pénz vagy csodás herbál vagy mitől? vagy Attilával volt biznisze? ezt sem tudjuk.
horvát verzioból van egy ötletem mi lehet de majd lesz hosszabb spoileres posztom és akkor megirom, hogy ott hogy volt csak időt kell rá szentelni.
amira_daa 2019 márc. 21. - 11:34:40 Előzmény svejci
(1343/18030)
lehet hogy a "hülye Vili " aki azota "hülye vili milliokkal" :D

régi művház, kiderülne milyen koncertek voltak ott a 80-as években a 90 - es években, nem lehetne- az a szál, hogy a Kispál és a borz együttes vagy valami másik ÖA-ból származik, ami azt jelenti, hogy találnának régi koncert jegyeket meg emlékeket milyen kafalenne koncert az Ö.A-tiban :D na mit szoltok.

1/10
janderka 2019 márc. 21. - 11:29:19 1/10 Előzmény amira_daa
(1342/18030)
Ja, hogy az ügyvédnő a(z eltitkolt) hatodik Kálmán gyerek, akinek az életközepi válsága közben (se csávója, se gyereke) eszébe jut, hogy 40 év után összecsődíti megint a bandát és a tata mucsaröcsögei birtokán fogvatartja őket, miközben ő maga a megsehalt faterral fenn Pesten röhög a markában?
Hááát lehet. De valahogy mégse hinném...
amira_daa 2019 márc. 21. - 11:24:52 Előzmény svejci
(1341/18030)
a titkos parkoló :D ott milyen titkok rejtőznek :D A kisbuszos utazás hosszabb, tudod telik az idő mint a kamu Táj-lányos sztorival.
amira_daa 2019 márc. 21. - 11:23:16 Előzmény svejci
(1340/18030)
én arra nem emlékszem, hogy a 800k-t azt visszaadta-e végül Kristóf mert én ugy emlékszem hogy elindult vele és nem adta oda hanem visszafordult és azzal ment kaszinozni amiből nyert 4.5 misit.

és szerintem a 4.5 misiból a 100k és a 800k-t azaz 900 000 Ft-ot keres Zolika rajta.
de ha tévedek javitsatok ki.
svejci 2019 márc. 21. - 11:19:09 Előzmény napraforgó
(1339/18030)
És miért is nem jó két autó egymás mögött? Sehogy sem értem, miért kell itt baromkodni a buszon.

:) Mert akkor láthatnánk az autókba beszállni őket, és akkor látnánk az autóknak a titkos, láthatatlan garázsát....
7/10
Rojita 2019 márc. 21. - 11:06:45 7/10
(1338/18030)
Valiiiiiiii!....pszt. ...Vilmaaaaa!.... - üvöltötte Frédi az éjszakába, amikor kizáródott a házból a hajdani örökbecsű William Hanna & Joseph Barbara - produkcióban.
svejci 2019 márc. 21. - 11:05:52 Előzmény janderka
(1337/18030)
ha kicsit életszerűbbé válna a téma és találnának "véletlenül" mégiscsak egy elhagyott régi művházat

Na! Ez igen, ez nekem is bejönne..... :)
svejci 2019 márc. 21. - 11:04:10 Előzmény amira_daa
(1336/18030)
engem jobban érdekel, hogy ki a "Főnők" kb ugy beszélt vele mintha Marosival dumált volna.

Szerintem a főnök, akivel beszél, az a kaszinó tulaj lehet, a "hülye vagy Vili"..... nem?
Mert ugye a duplapaklis trükkel nyert sok sok pénzt Kristóf, és ugye azért is ment le először Ökörapátiba....
Akkor vissza is adta a pénzt, de előtte adott Szlávennek belőle százezret....
Lehet azt keresi most?
amira_daa 2019 márc. 21. - 10:56:36 Előzmény janderka
(1335/18030)
én szerintem Marosi mozgatja a szálakat :D
amira_daa 2019 márc. 21. - 10:56:11
(1334/18030)
azt irja a 67. rész ajánlója hogy visszakapjuk Danit, akinek hiányzott esetleg :D
1/10
janderka 2019 márc. 21. - 10:18:39 1/10 Előzmény amira_daa
(1333/18030)
Beszarás lenne ha végül kisülne, hogy igazából mindenkit Marosi mozgat :) De szerintem Zolinak nincs hozza köze. Ő Kristóf pókeres magánakciója kapcsán került csak a képbe.
1/10
janderka 2019 márc. 21. - 10:02:19 1/10
(1332/18030)
Ó, erre Misi féle kidobott férjes kavarásra már ki se akartam térni... Három rész alatt lecsengő műprobléma volt ez is. Mellőzve minden logikát és ésszerűséget. Ami így vagy úgy kitölti ugyan a műsoridőt, de a történetet se nem árnyalja, se nem viszi előre. Ennél már izgalmasabb volt Kovácsék felbukkanása. Bár annak se volt sok értelme... Józsiba a nagy önérzetkirály. Se Mónika milliós lova (honnan? hogyan? miből?), se a felbukkanó nagyfater vagyona nem köll neki. Inkább megposhad a nulla forgalmú kisbolt-lóistálló kombóban. Juteszembe, ő eredetileg hol lakott? Van külön házuk Attilával (akivel meg különben is mivan?) Vagy a szállodában???? Hát mi az a hotel, egy önkormányzatba oltott apartmanház? Ennyi erővel lehetne ott is a fodrászat. Még passzolna is a profilba - és még egy kis Moni-Józsi-Diácska feszkót is generálgatna (bár a két nő messze nem egy súlycsoort).

Nekem mindenesetre jobban tetszene, ha kicsit életszerűbbé válna a téma és találnának "véletlenül" mégiscsak egy elhagyott régi művházat ahová a sok ifjúlány beköltöztethetné a vállalkozását plusz Tamáska is nyithatna benne egy Playstatoin Szalont a falu "előkerülő" gyerekeinek, akiket aztán Kristóf jól mekopasztana. Ám a falusiak haragjától tartva végül kifliben és gyümölcsjoghurtban kárpótolná őket.
amira_daa 2019 márc. 21. - 09:59:06 Előzmény janderka
(1331/18030)
Lóhering alias Zolika ( én birom B Z-t igy maradjunk a karakterénél)

Zolika előszőr is bünőző affelé ugy van, hogyha átvernek akkor szeretik visszadni a dolgot. ugye itt Zolika beletenyerelt a tutiba, hiszen Mónikának is vannak verőlegényei és Mónika is ugye benne ( lehet egy és másba)
Másrészt Panna azért mozgatható irányitható. Igen @szürkekabát jön egy női elemzős rész. Szóval Panna naiv ( eladta a házát a lakását viszont bajban van ) Kristóf miatt. Egy örökséget meg tudna cselllel szerezni, irányitható, érzelmileg befolyásolható, vágyik szeretetre,elhisz bármit ( pl "Kristóf hamarosan jobb lesz ) és emiatt Zolinak jó nagyon ki is éleheti magát. Nem hiszem hogy szerelmes lenne bele( bár lehet ) de igazábol valamiért megkedvelte, igen lehet vele szexelni is és lehet hogy Zoli látott benne ( ez saját véleménye) egy kilépési lehetőséget, hogy kilépjen ebből a bünőzői világbol legalább magánéleti szinten, és itt a Panna jó ugrodeszka lehetett volna, Csöbörből vödörbe került. Én Zoli karakterénál ezt látom, hogy ki akar valami nagy buli után ugrani, de nem ereszti a dolgot aztán akivel ki akar ugrani az is visszahuzza.

Móni házában mint ahogy Daniéban is meghuzza magát, tehát ami hivatalosan az övé oda nem mehet. Vagy a kékekkel volt baja, vagy előző kapcsolat vagy rossz emlékek vagy egyszeruen nem ezért keres kényszerlakást magának. Vagy ha hazamenne ha valaki szeretné elkapni akkor tudnák követni stb és a Pannás dolog kiderülni.

engem jobban érdekel, hogy ki a "Főnők" kb ugy beszélt vele mintha Marosival dumált volna.