7/10
Rojita 2019 márc. 23. - 10:13:52 7/10 Előzmény napraforgó
(1490/18030)
Ha felidézted, - tényleg, miért fényképezte le Zoli Kristóf panziói szobaablakát akkor éjjel?
4/10
napraforgó 2019 márc. 23. - 03:27:32 4/10
(1489/18030)
58. rész
Zoli éjszaka felhívja a panzióban alvó Kristófot, majd a felgyulladó lámpa alapján fényképeket készít a telojával. Panna is épp ezután hívja Kristófot, ő ezt nem csinálja tovább, nem bújkál a szellemvadász sógornője elől. Vissza akar menni Pestre a gyerekével, így találkozót beszélnek meg az erdő szélére a fasorba.
Tibi bundás kenyeret akar reggelire, de Vali fütyül rá, neki más dolga van. Újra hallotta a szellemet éjszaka, ezért reggeli helyett elmegy Jolikához. Elmeséli neki a szellem "garázdálkodásait". Jolika közli, ő csak füvesasszony, de Zsóka a "látó", hozzá kell fordulnia.
Dia könyörög Anikónak,hogy továbbra is a kocsmában vághassa a hajakat. Felajánlja a bevétel 20 %-át, ezzel meggyőzi Anikót. Diának jó reklám a kocsma, oda sokan járnak.
Sándor rémülten ébred, de se Misi, se fodrászat! Fölhívja Misit, de az lerázza, dolgozik, nem ér rá.
Mónika leszúrja Icukát, mert elfelejtett kávét, teát, üdítőt rendelni. Aztán átmegy a kocsmába és bevásárol Anikótól. Mónika közben beszámol Tibi fogorvosi látogatásáról, hogy mennyire ordított a bátyja, stb. Tibi épp belép a kocsmába és reggelit kér. Közben dicsekszik, a fogorvosnál milyen remekül állta a sarat, tűrt, mint egy fakír!
Jollika és Vali a postán keresi fel Zsókát, aki rögtön tudja, hogy valóban szellem jár a Szappanos házban. Hajlandó is megidézni a szellemet.
Dr. Fazekas megérkezik a faluba és rögtön ráijeszt az egyik kocsmatöltelékre, aki leesik a biciklijéről. A doki is a Szappanosékat keresi, de nem kap érdemleges választ, csak egy irányt, OTT laknak.
Fazekas megtalálja a Szappanos házat és Katát, aki épp mosogat. Elmondhatatlanul viselkedik, Fenyő Iván istenien hozza Cs. Imre figuráját. A házat skanzennek nézi, az itt élők parasztok. Kata görcsös, szociális fóbiája van, kényszeres tisztogató, kényszeres pontosítgató. Kata be akarja fejezni a terápiát, de Fazekas ragaszkodik a kezeléshez. Fazekast zavarja valami tompa morajlás, ezért átmennek a kocsmába.
Tibi épp fényezi magát a kocsmában, amikor megérkezik Fazekas és Kata. Rögtön diagnosztizálja is a jelenlévőket. Tibinek is mond valami csúnyát. Aztán félrevonulnak Katával és összetegeződnek. Tibi odamegy és kekeckedik, ere Fazekas meghipnotizálja. 4 éves gyereket csinál "Tibikéből". A kocsma röhög rajtuk. Kata a szeánsz végére egész jól érezte magát a doktorral.
Zsóka jön a varázsgömbjével, ingájával, Jolika közli, ő nem hisz ebben. De sajnos ő is kell a háromszöghöz. Zsóka szellemet idéz. De sajnos Jolika negativitása miatt a szellemidézés nem sikerül.
Mihály a két kollégájával új alkut akar kötni, Subicz megbuktatásáért ő is egy utat akar valami meleg, egzotikus tájra. Csak van valahol valami konferencia, ahová elküldhetik, ahová elviheti a feleségét is.
Mónika rosszul érzi magát, amiért Józsi nem akar vele lenni és a lovat sem akarja elfogadni, emiatt szemrehányást tesz a fiúnak.
Kristóf "kirándulni" viszi a lányát. Találkozik Pannával, a kislányt meg mókust nézni küldi. Zoli leselkedik a fák között. Kristóf és Panna a kapcsolatukról beszélgetnek, majd Panna indulni akar. Szofit keresik, de a kislány eltűnt. Közben egy sötét autó kihajt az erdőből az országútra....
amira_daa 2019 márc. 23. - 00:30:41 Előzmény Rojita
(1488/18030)
én az ajánlobol ugy láttam, hogy Vali is leülteti kicsit fejmosásra Kristófot,
Realitás:
Mig kiér Kristof az erődőből hisziti után kb 10 perc, Vali hisztije ( főleg sikertelen szeánsz után ) 5 perc autot melegit, és titkos parkolobol elővarázsolni 2 perc az alatt már jocskán 20 perc előnye van Zolinak. Szofi ha be van gps-ve, karorája okosora vagy a telefonján a "hol vagy" applikácioval be tudja amugy Kristóf mérni.
film: várhatoan eléri és mögé kerül és autós üldözésben vesz részt. kristof, vagy ugye mint az ajánlo mutatja Panna után ered, aki meg nyugodtan trécsel Zolival majd enyeleg.
7/10
Rojita 2019 márc. 23. - 00:22:55 7/10 Előzmény amira_daa
(1487/18030)
De addig Zoli autója eltűnik a gyerekkel. Ki tudja hová?
amira_daa 2019 márc. 23. - 00:20:02 Előzmény Rojita
(1486/18030)
amugy ha ezzel keresi meg őket hogy elrabolták a kislányt akkor a 4 Szappanos rohant volna segiteni, kérdés nélkül
amira_daa 2019 márc. 23. - 00:19:18 Előzmény Rojita
(1485/18030)
Ja igen de ha Zolika balhét csinált ennyire hülyének nézte PAnna, amugy szerintem Panna és Kristof váljon már el ők csak gyengitik egymást. ennyi.

ha Panna kiborul akkor meg kell neki mondani, hogy ez van ő miatta kell Zoli elől bujkálni, ha nem megy blee a kapcsolatba akkor lakna Móni házában és ennyi a férje ugyis kifizette volna az összeget.
Azért jo mert Pannáéknak a sok rossz döntéséből meg lehet látni, hogy aki ilyen spirálba kerül hogy is kezdődik ebben jo a forgatokönyv. És hogy Panna a naivságával és gyengeségével ( és hogy nem gondolja át hogy ott a házban biztonságban van ) mindenkire bajt hoz. Kristof meg nem mondta meg hogy Panna lent volt, tudod mit ? amekkora bajt hozott Tibiékre..
7/10
Rojita 2019 márc. 23. - 00:11:00 7/10 Előzmény amira_daa
(1484/18030)
Éjjel volt, vagy nagyon hajnal, h szedte volna össze Kristóf a 4 Szappanost? Pláne, ha jól értem, még látta Zoli kocsiját a gyerekkel. Reflexből utánuk rohant, ahogy minden szülő tette volna.

Az már teljesen jogos, h Kristófnak nem kellett volna erre az éjszakai találkozóra elmennie. Pláne nem a gyerekkel. Ha Panna kiborult, telefonon megnyugtatni, másnapi találkozót megbeszélni.
Hát, ez már késő.
amira_daa 2019 márc. 23. - 00:01:15 Előzmény Rojita
(1483/18030)
az normális persze hogy mész és megmented, de mint látod Zolika ki tudja az egészet fake sztornak hozni hogy ő csak elvitte Szofit, igaz Szofi máshogy godnolhatja.

Amugy mint ahogy irtam Kristof minden döntésével maga alatt vágja a fát. Panna is.

Kristof ugye most a gyerekrablásra elrohan, ahelyett hogy vinne magával 4 Szappanost, és akkor megfoghatnák és együtt öten szépen megleckéztetnék Zolit, erre ugye a saját hülyesége miatt: menjenek el meglátogatni az anyukát télen az erdőben ( ami cserjés ) ahelyett hogy Panna kimászott volna az ablakon, és átugrott volna a panzioba és ennyi. Ész viszont semmi.
Panna meg ugye hetyeg Zolikával. Meg sem lepődőm. ( Szofi ugye az ajánlo szerint visszakerül a falura igy a sztori megoldodik de eleht hogy Marosi valami jogi cuccot talál, pl kislány az apjánál marad vagy valami hogy ne hozzák ilyen helyzetbe Kristofot. Marosi a házassgi szerződés miatt sem fogja megdicsérni,
amira_daa 2019 márc. 22. - 23:56:50 Előzmény janderka
(1482/18030)
Móni egy kigyo és a jelenetnek semmi célja nem volt csak megtuduk hogy nem rendelt Icuka, ezért Móninak át kell menni Anikohoz alkudozni. Kristof meg hova kirándul könyörgöm télen hidegben hogy nem hagyhatja el a falut,

amira_daa 2019 márc. 22. - 23:55:22 Előzmény Rojita
(1481/18030)
mondd mit ohajtasz
amira_daa 2019 márc. 22. - 23:54:55 Előzmény janderka
(1480/18030)
szerintem ANikó korrekt én 5-szörös árat tippelek :D
7/10
Rojita 2019 márc. 22. - 23:48:26 7/10 Előzmény janderka
(1479/18030)
Éberség Fórumtársak!
1/10
janderka 2019 márc. 22. - 23:45:49 1/10 Előzmény amira_daa
(1478/18030)
Ahogy most boncolgatjuk, egyre furább. Hiszen a tegnapi (vagy azelőtti) részben konkrétan kitért rá Icuka, hogy miért lett felkötve a karja. Most meg Mónika úgy öntötte rá a szitkozódását, mintha ott se lett volna a kötés. Pedig az egész baszogatásos snitt tök elhagyható lett volna. Szerepe a sztoriban semmi. Mónikaról eddigvis tudtuk, hogy egy kígyó...
7/10
Rojita 2019 márc. 22. - 23:44:55 7/10 Előzmény amira_daa
(1477/18030)
Egy gyerekrablás azért az rendkívülinek számít, nem lehetne ezért Kristófot kizárni.

De lehet, h az ügyvédnő azt mondja, h Kristóf inkább hívta volna a rendőrséget és őt, az ügyvédnőt.
(Persze, ha egy apa látja a gyerekrablót a gyerekével kocsival elszáguldani, akkor az teljesen normális, h az apa üldözi a rablót. Szerintem.)
amira_daa 2019 márc. 22. - 23:33:03 Előzmény Rojita
(1476/18030)
én is azt hiszem hogy Fazekas Katát és minketis feldob és jo hogy többször jön le, legalább valami történik. mondtam hogy felrázza Katát. Meg jokat is mond Iván. örülök hogy beleirták
amira_daa 2019 márc. 22. - 23:32:14 Előzmény janderka
(1475/18030)
én Zolikánál vettem észre hogy a teloja repcsi modon volt és ugy hivta fel Kristofot. :D de ez a mai technika :D
amira_daa 2019 márc. 22. - 23:31:28 Előzmény Rojita
(1474/18030)
Lehet hogy rendezői utasitás volt, hogy ne foglalkozzanak vele. igy nem lehet dolgoznia. bár átirni egy forgatokönyvet öt perc főleg ilyen jellegünél.
1/10
janderka 2019 márc. 22. - 23:29:32 1/10
(1473/18030)
Egyébként Anikó mennyiért adta vajon Mónikának az italokat? Remélem 3x-os felárral!

Viszont aranyos kis baki volt, hogy amikor az utcán vitte Mónika az italoskartont, az félig-meddig már szakadt volt. Amikor viszont belépett vele a panzióba, már hibátlanul tiszta és sima volt. :)
amira_daa 2019 márc. 22. - 23:24:55 Előzmény janderka
(1472/18030)
Igen a kéztörés az lehet hogy nem volt forgatokönyvbe benne, igy Monika nem vette észre.

Csernusos cucc szerintem jo , és nagyon jol adja elő. Tetszik a stilusa. CS.I már lágyult nem annyira kemény mint fénykorában.
amira_daa 2019 márc. 22. - 23:20:37 Előzmény janderka
(1471/18030)
Hát én ahogy irtam korábban birom Kristófot, de szegény Flótás amugy eljátszaná a pénzt kb egy perc alatt. De ha most kiesne akkor Panna sem kap semmit, és viszont kivülről bomlaszthatnák a rendet.
Azt godnolom hogy MArosinál talán a gyerekrablás az eléggé nyomos ok bár ha utána Zolika elcsábitja PAnnát tehát nem lesz rendőrségi ügy ( pl azt mondja Zoli hogy jaj csak sétálni vitte Szofit) akkor Kristof bajba kerül, én inkább azt tudom elképzelni, hogy Szofi közli hogy inkább az apjával marad, és törlik a házassági szerződést. Marosinak azért csinál egy kis munkát kristof