1/10
janderka 2019 márc. 22. - 13:33:14 1/10 Előzmény amira_daa
(1450/18030)
Volt egy obszcénabb verzióm is, de végül lelágyítottam rajta ;)))))
amira_daa 2019 márc. 22. - 13:31:59 Előzmény luci87
(1449/18030)
irok egy spoiler posztot most hétvégén ha minden jól alakul és abban leirom a főbb vonalakat hogy kb mi lesz velük nem lelőve az örökséges részet csak a karakterrel jó?
amira_daa 2019 márc. 22. - 13:31:10 Előzmény napraforgó
(1448/18030)
oké majd megvalósitom valahol :D

ha megy tovább a sorozat akkor azért nehogy meglepődj, ( mint a mai asztaltáncoltatáson ) :D
amira_daa 2019 márc. 22. - 13:29:37 Előzmény napraforgó
(1447/18030)
szexrádio lesz a 68. részben lesz itt
4/10
napraforgó 2019 márc. 22. - 13:24:57 4/10 Előzmény amira_daa
(1446/18030)
Oké, csinálj egy ilyet, DE NE EBBEN a sorozatban!!!
Valahol máshol, ahol aztán én nem nézem meg.
amira_daa 2019 márc. 22. - 13:20:51 Előzmény napraforgó
(1445/18030)
a válasz egy határozott igen, tudok hozzá forgatokönyvet irni hogy vicces legyen a titkos parkoloházakkal együtt tisztelve a nyilvános házakat használokat illetve tudok szerezni castingra szereplőket , ha kell . Nem tudod mi kell a nézőknek. :D három vörös pasit tájszólással plus :D

ha lenne chip and dale bár, : nők járhatnánka férfi táncost nézni.
Tomi és Moni karakterében ez van benne a szexualitás a dögség, ezt máshogy hogy irod meg. Mónibol pincérnőt cisnálsz vagy eladót. Járó Zsuzsi jó szinésznő jol hozza a karaktert, ő egy dög, és egy ilyen nő nem fog megállni egy panzio irányitásánál. ezért is félnek tőle.
ezért is volt butaság Kristófnak neki menni ( ha indirekt is volt ) Móni pl olyan karakter hogy tudod hogy nem mész neki mert akkor kicsesz veled.
4/10
napraforgó 2019 márc. 22. - 13:20:29 4/10 Előzmény luci87
(1444/18030)
Én is ezen a véleményen vagyok.
4/10
luci87 2019 márc. 22. - 13:20:14 4/10
(1443/18030)
Kerdeznek par dolgot.....
[spoiler] Anikoval,Tibivel mi lesz a horvat verzioban,Valival? [/spoiler
4/10
napraforgó 2019 márc. 22. - 13:20:08 4/10 Előzmény amira_daa
(1442/18030)
Túl sok szexuális töltetű dolgot vinnél bele, Józsi,meg Dani pucér fenekét, na meg a piros lámpás házat, na ezek biztos nem megvalósíthatóak.
Mondtam én, hogy maradjunk a realitásoknaál!
4/10
napraforgó 2019 márc. 22. - 13:14:02 4/10 Előzmény amira_daa
(1441/18030)
Gondolod, hogy lenne igény egy ilyen férfi prosti nyilvánosházra? ahol Tomika lenne a szolgáltató? Na és nem kéne tartania attól, hogy a falu majd kibeszéli? Mert sem több férfit, és pláne nőt nem igazán tudnék ott elképzelni...
Nem beszélve arról, hogy ennek a sorozatnak azért mégsem ez a műfaja! Újra mondom, hogy azért ne vessük el a sulykot....
4/10
luci87 2019 márc. 22. - 13:12:31 4/10 Előzmény napraforgó
(1440/18030)
Ez szerintem ,csak eros tulzas,mint sok mas is....a sorozatban.
Fiatal koromban dolgoztam szakrendeloben,de se en,se a kolleganoim,soha nem flortoltek,plane nem hetyegtek...par mondat utan...munkaidoben..
amira_daa 2019 márc. 22. - 13:05:05 Előzmény janderka
(1439/18030)
nappal fest, éjjel a piros betüs házat vezetné vagy macsoskodna. akinek ennyire szexuális töltetű a karaktere annak ki kell valahol adnia magábol
4/10
napraforgó 2019 márc. 22. - 13:03:26 4/10
(1438/18030)
Na, sok minden elég vices, részleteiben, igen. De azért úgy egyben nem annyira, és hiába darabolják ici-pici részekre sok reklámmal, azért úgy egészben mégsem annyira jó....
Van még sok javítani való. És én még csk nem is várnám, hogy a horvát verziót kövessék. Hisz már eleve nem hasonlít semmiben sem.
amira_daa 2019 márc. 22. - 13:03:12 Előzmény janderka
(1437/18030)
Tibi: nem biznék rá autot nem tul alapos és lusta és a pénzt nézi maradjon busz vagy taxi sofőr.

A KRISTÓF SZÁL MELLÉ BEÁLLHATNA VALI ÉS EGYÜTT LENNE PÉKSÉG ÉS SÜTEMÉNY ami miatt átjárnának és tudnának nagyban is árulni ( ilyen van amugy aki rááll zöldság bármi és van benne rácio)

Vali titokban főzzőn Misire és legyenek joban én megnézném hogy Misit megfogja a főztjével. Ne csak szakmai alapon álljon össze vlee. vali igazábol tanuljon rudtáncot Monitol ( művésznevén Monique :))

Moni és Tomi csináljanak vagy piros negyedes vagy feles házat és igenis Monique mutassa meg mit tud. Szerintem Józsival még szenvednek egy darabig aztán Józsi majd tovább lép.

Kristóf vigye a kisboltot és ja a Vali étkezdével bővitsék a dolgokat.

Tamás szive foglalt? Még a az alsó fertája sem foglalt nemhogy a szive :D

1/10
janderka 2019 márc. 22. - 13:01:11 1/10 Előzmény amira_daa
(1436/18030)
Mindenképp festő-mázolóként látod csak Tamás jövőjét? Abból nem sok sztori tudna kerekedni. Vagy az csak háttér lenne és maradna ez a macsó vonal?
amira_daa 2019 márc. 22. - 12:56:13 Előzmény napraforgó
(1435/18030)
pontosan a férfiak fussanak a nők után ez igy szép és jo is. de Tomika karaktere hidd el kupit nyithatna - ezt nem viccből irtam - ha igy folytatja M. Tomi szimpi jol hozza a figurát, engem nem irritál hogy ilyen a környezetemben sok olyan nő van aki hasonlót csinál bármi áron bármiért igy engem nem nagyon zavar.
amira_daa 2019 márc. 22. - 12:52:45 Előzmény janderka
(1434/18030)
Mohai egy pesti agyonajnározott k.... fiut játszik aki bármit megtehet kishalként. Azért kérdéses hogy nagy hal lesz belőle azaz bünőző vagy marad normális tehát fest vagy mázol.

Az orvosi centrumot visszafesthetné fehérre és szedje le azokat a sz.... a falrol.


HELYSZINNEL KAPCSOLOTOS KÉRÉSEK AZ RTL FELÉ:


RTL légyszi szedessétek le a falrol( JOLIKA NÉNI HÁZA-KATA EGÉSZSÉG CENTRUMA JELENLEG HÁNYÁS SZINÜ FALA VAN ) azt a sok izét mert nagyon gáz. Fehér falat az orvosi rendelőnek. köszi és gyorsan huzzatok fel

1 darab osb-Kultúrális házat elég két szoba bele
1. dt osb-templomot
minimum 15 osb házat ahol a statiszták élnek mert ez a fél utca gáz, Dani háza meg táblán kivül van erre is figyeljetek oda.
valami foci pálya féleséget is kérnénk, ( VIDÉKEN KÉT KAPU AZ MÁR FOCIPÁLYA,) és ha már ez a szegény Misi vadász erdőben!!! és ne cserjésben forgassatok. Az erdő definicioját kezdő forgatokönyv és helyszin keresők számára le tudom irni amugy tudok egy helyet ott le tudnátok az összes erdős jelenetet olcson forgatni és ott van erdő fa, lombok zöld hajtás és ZÖLD nem cserje.
amira_daa 2019 márc. 22. - 12:42:14 Előzmény napraforgó
(1433/18030)
A karaktere jobb lenne, ha egy tűzről pattant szinésznő játszaná. ( pl TEca a MIKF ből hasonló kariber mint a Bata Évi) Igy a semmire csinál reakciókat de egy tipikusan nyugodt szinésznőnek ( Horváth Sisa) nehéz eljátszani egy teljesen más karaktert, tehtá itt a casting a ludas. mint a horvát verzioban hogy odamegy a szinésznő a kapával és megáll a levegő és a fiuk tudják hogy munka van ásni kell.

amugy ha a KAta karaktere jó lenne, akkor menne a sori mert pl a Kristófé totál jól meg van csinálva tomika meg ilyen idiota p.... tehát az oké is de a Kata kéne hozzá mint ellensúly. Igy egy csomo kémia nem működik, és nem jönnek át a poénok,

pl fogorvosos jelenet, ha Kata temperamentumos lenne akkor nem kéne ennyit dumálnia, ( ugye jo sori akkor van hogy eljátszák és nem eldumálják hogy mi van ) vágott volna egy pofát az orvosra és annyi. Helyzetkomikum.
A kislányban ki fogom keresni ki játsza Szofit, több temperamentum van mint Katában.

Ne én irjam már le hogy irunk forgatokönyvet. :D
1/10
janderka 2019 márc. 22. - 12:37:44 1/10
(1432/18030)
Ha folytatódik a magyar verzió, akkor nem tudom, meddig lehet még fokozni ezt a családon belüli céltalan falusi bénázást, de itt lenne szerintem is az ideje új elfoglaltságokkal felruházni hőseinket.

- Tibi a választáson elért ismertségét kihasználva önjelölt autószerelőnek nevezi ki magát és minden falubéli autóját sportverdává akarja tuningolni. Mivel azonban sem megfelelő eszközparkja, sem kellő alkatrészkészlete nincs, a faluban talált munkagépek újrahasznosításából próbál sikert elérni. A megdészmált gépek tulajdonosai nem nézi jó szemmel a fővárosi Mekk Mester ténykedését.
- Kristóf felvirágoztatja a kisboltot, és nyit mellé egy pékséget. Ő lesz a térség élelmiszer ellátója. Közben néha vissza-visszatér a szerencsejátékhoz, de nem pénzben hanem terményben játszik. A blazírt szóvicces stílusa a védjegyévé válik.
- Vali "szakmai alapon" összeáll Misivel és a falu határában nyitnak egy éttermet, ahol csak húst és krémest lehet kapni - de abból ezer félét.
- Kata, miután kiderül, hogy Robi agybetegsége csak vaklárma volt, szakít a fiúval és a humánorvosi hivatsával leszámolva az állatvédelem felé fordul. A kirúgott Robi Pollival jön össze, de nem marad érzéketlen Katával szemben sem. Polliban előtőr a bűnbánat és úgy dönt édeshármasá alakítja hármojuk viszonyát.
- Tamás a regionális versíró költőversenyen utolsó helyezést ér el, de nem nyugszik bele a sikertelenségbe ezért szelfi fotókkal felturbózott csajozós blogot indít. A nem várt sikerre a korábban alig ismert faluba csőstúl kezdenek tődulni a felajzott tinilányok. Ám Tamás szíve már foglalt...
- Mónika, Jószival folytatott viharos viszonya után lehiggad támogató párra lel a faluba visszatérő Attil személyében. Kiderül róla, hogy korábbi masszörködése mellett rúdtáncot is tanult. A volt polgármester szervezésében éjjelente titkos szeánszokon adja elő tudományát a szerencsés kiválasztottaknak, ami a falu fehérnépét sarkalotos döntésre készteti....
4/10
napraforgó 2019 márc. 22. - 12:19:22 4/10 Előzmény janderka
(1431/18030)
Nekem úgy tűnik, hogy minden karakter eltúloznak valamilyen irányba. Csak Kata baromira vérszegény. Na meg ez a duma, hogy Kolléga úr! Ugyan mióta fogorvos ő? nem véletlenül szólt rá a doki, hogy akkor csinálja ő....

Rémes ez a nő, nagyon nem bírom a karakterét, ráadásul még csak nem is szép.