7/10
Rojita 2019 márc. 25. - 23:40:35 7/10 Előzmény amira_daa
(1570/18030)
Nem értem, h miért nem?
Zolinak semmi jogi alapja nincs, h magának követelje a gyereket. Viszonya volt Pannával, nem házassága. A gyereknek élnek a szülei és nem mondtak le róla. Se a gyereket, se Pannát nem tarthatja erőszakkal magánál.
Eddig úgy tűnt, h Kristóf örökségére hajt, de a mai rész után a pasi orvosi eset. Kényszerképzete van. Veszélyes.
Panna félelme, h az iskolának ő Zolit nevezte meg pót-apának és mit gondolnak most majd róla? Na és? Több száz ilyen felbomlott kapcsolatot végigélnek a gyerekek és tanáraik.
Panna másik félelme, h Zoli bántani fogja a gyereket és Pannát bosszúból, - inkább reális veszély. Zoli azon a ponton van, h képes lenne ölni is, ha vki el akarja tőle venni a magának képzelt családját.
Itt csak a hatóság tud segíteni. Zolika nyakát el kell kapni.
amira_daa 2019 márc. 25. - 23:18:50 Előzmény Rojita
(1569/18030)
igen vagy előző nap, de szerintem nem fog segitséget kérni.
7/10
Rojita 2019 márc. 25. - 23:14:49 7/10
(1568/18030)
Sztem Pannának most kellene segítséget kérnie a rendőrségtől.
amira_daa 2019 márc. 25. - 23:12:34 Előzmény janderka
(1567/18030)
Kristóf elviharzik közbe felhivja Pannát, aki ugye nem szolt a rendőrségnek de kiderül ( ekkor Kristof még közel van Ökörfalvához) hogy Zolika mint nevelt apuka került bele a kislány naplojába mert nevelőapjaként adta meg a PAnna ( gratula neki) ezután Kristof nem az hogy rálépne a fékre és hazahuzna megy Pestre majd meglesi Pannát és Zolikát ahogy randiznak. ( A kislányt is mutatják Zoli azt hazudta neki hogy PAnna kérte meg, hogy vigyázzon rá néhány napig, tehát kár votl hazudni Pannáéknak inkább megmondták volna a Szofinak hogy ne menjen el Zolikával. )
Zolika arra kényszeriti PAnnát hogyjátsza el hogy minden okés.
Közben van a Marosis jelenet amit irtam utána még Kristof felhivja PAnnát.

Panna nem hivott rendőrt bármit, simán lekapcsolták volna saját magának kereste a bajt.
ja és Zoli kimondta a mondatot " eljátszottad Panna a szabadságodat" szuper. a tökönrugás és rendőrért kiálltás az nem jut Pannának eszébe.
1/10
janderka 2019 márc. 25. - 23:01:36 1/10 Előzmény amira_daa
(1566/18030)
Addig még megvolt, hogy Kristóf félrelökve Tibit elviharzik, de ezekszerint az utána következő Marosi jelenet - és a korábbi ajánlóban lévő kocsielkötés pillanata - kimaradt. Valszeg akkor kapcsolhattam épp máshova... :(
amira_daa 2019 márc. 25. - 22:51:26 Előzmény janderka
(1565/18030)
Kristóf beszélt MArosival hogy vészhelyzet van, és hallatszik hogy azt mondja Kristof hogy ő akkor is elmegy. Aztán annyi van ami az ajánloban is volt hogy Marosi szol a titkárnőnekhogy Egy örökös a mai napon kiesett és hogy jegyzőkönyvbe veszi és az ajánloba volt hogy lemegy, de konkrétan nincsen semmi megnevezve.

1/10
janderka 2019 márc. 25. - 22:44:45 1/10
(1564/18030)
Miután több sorozat is veresenyez a kegyeimért ebben a műsorsávban és vagy 3x lökték a képembe kéretlenül, hogy "piros", szörfölgettem egyet a távkapcsolóval a D.Ö. alatt. Talán emiatt, de inkább ettől függetlenül, a mai rész kissé zagyvának tűnt számomra.

Mindenesetre hogy Kristóf előzetesben vázolt kiesése bekövetkezett volna, arr valahogy nem emlékszem.
amira_daa 2019 márc. 25. - 22:38:23 Előzmény Lambada
(1563/18030)
nagyon gáz volt és hogy Stefi hozza vissza Danit. Na ez a szál sem kellett. Ebből de jo sok félreértés lesz .

Nekem most a Pannás is mélypont meg a szülinapos is. De Panna mit akar? és nem volt aki elmagyarázta Kristófnak, hogy ez igy gáz egy nappal később üldözni.
Tibinek Anikó szol hogy szülinap van nyilván

nálam is végét járja a sori nézése, vagy nézem csk a FAzekasos részeket. :D

Napraforgó kivi vagyok mit fogsz irni, mi történt. :D
amira_daa 2019 márc. 25. - 22:32:42
(1562/18030)
izé...Kristóf karaktere normális, utközben mondja neki az asszony, hogy Zolika nevelőapa, és másnap a gyerek után menni??? ahhh , és Zolika de ügyesen is csinálta, egynek örülök ha Kristóf kiesik a játékból, akkor legalább Panna nem kap egy vasat sem.

A szülinap is extrém gáz volt. Árpival :D ajándékkal :D

Hát igen ugy érzem hogy a médiumos rész is fantasztikus volt.
A rész amikor azt éreztem hogy le kéne szokni a sorozatrol a következő mondat volt
"Tomi te médium vagy? " :D :D
5/10
Lambada 2019 márc. 25. - 22:28:21 5/10
(1561/18030)
Én ezt nem értem! Korábban, amikor Stefi elment Tibihez, mint apjához látogatóba, Tibi hallani sem akart arról, hogy Katán kívül más lánya is van, most pedig elhalmozza születésnapi ajándékokkal. Nem emlékszem, hogy időközben találkoztak volna. Akkor ez most mi volt? Vagy kimaradtam volna valamiből?
Az a szellemidézés pedig olyan primitívvé teszi a sorozatot, hogy attól tartok, fogytán van a türelmem!
5/10
Lambada 2019 márc. 25. - 22:21:09 5/10 Előzmény amira_daa
(1560/18030)
Semmit nem vesztettél, szerintem a mai epizód volt az eddigi mélypont. De majd jön Napraforgó, és részletesen beszámol arról a sok zagyvaságról, amit ma ránk zúdítottak.
amira_daa 2019 márc. 25. - 21:09:36
(1559/18030)
mi volt a mai részben mert az online felület elfüstőlt az rtl-nek és nem lehet megnézni a részt.
amira_daa 2019 márc. 25. - 20:33:53 Előzmény Nakahara
(1558/18030)
köszi :D
amugy azért nem ment át a kisboltbaJózsi mert épp összeveszett Moncsival és nem volt hancur

BAsszus tényleg a 27. percnél :D előtte elveszi a kiskanalat Fazekas és aztán Katánál van. Ügyes. :)aztán 27.37nél forditva na ebből látszik hogy többet kéne aludnom :D
4/10
napraforgó 2019 márc. 25. - 20:11:02 4/10 Előzmény Nakahara
(1557/18030)
Juj, milyen igazad van, ki iszik meg 10-15, vagy akárhány liter gyümölcslevet egy tök üres panzióban???? Kovácsék után egy szál vendég sem volt....
1/10
Nakahara 2019 márc. 25. - 20:00:59 1/10 Előzmény janderka
(1556/18030)
" Apropó kisbolt. Már nem emlékszem a konkrét részre, de miért nem Kristóftól és Józsitól kért ivólevet Mónika? Zárva voltak?"

Azért, amiért Mihály se ment a fia üresen álló házába aludni, mikor Zsóka kirakta, hanem ott szerencsétlenkedtek a lökött barátjánál, akinél még csak egy extra kanapé sem volt. Meg ami miatt a többi ökörség van: mert tele van logikátlanságokkal és következetlenségekkel a sorozat.

Különben aznap Kristóf épp a családjával foglalkozott, azért nem nyitott ki, de hát basszus Józsinak tutira van kulcsa, szóval bemehettek volna a boltba a cuccokért. Ha meg már mindenképp a kocsmában kell megvenni, akkor minek 30 liter vagy mennyit kért? Az alatt az egy nap alatt ki iszik meg annyi narancslevet a nulla vendéges panzióban?

Amúgy ha még valaki szeretne mazsolázgatni a vágási hibákban (is), nézze újra Kata meg a doki jelenetét a konyhaasztalnál, onnan amikor Kata elveszi a doki kávéját, és figyelje a kávéskanalat :)
fél X 2019 márc. 25. - 19:52:34 Előzmény amira_daa
(1555/18030)
én is nézem, sőt, én csak a reklámokat tekerem át
amira_daa 2019 márc. 25. - 19:30:07 Előzmény janderka
(1554/18030)
Moni azért van Józsival mert rájött, hogy egyrészt kell valaki neki akivel azért legyen viszonya,másrészt fiatalabb tudja irányitani és hát jol kiszagolta vagy megérezte hogy Józsival jo joba lenne erre hab a tortán hogy van felbukkano gazdag nagymami és nagypapi Kovácsék szoval Mónika cseppet sem öncélú húzása ilyen.

Lovat vágóhid előtt olcson is lehet venni, Lovaspolos cucc meg szerintem beetetés volt hogy közeelbb kerüljön az aranytojo tyúkhoz Attilához. mégis csak ő volt a polgi, Persze azota más szelek fujnak.
amira_daa 2019 márc. 25. - 19:22:13 Előzmény napraforgó
(1553/18030)
tudod látta hogy az a vonat még nem ment el és Stefi még visszarángatható ( tudod biztos legyen a kapcsolata ha nem is szereti ) csak majd kiváncsi leszek hogy ki miatt jön vissza Dani
amira_daa 2019 márc. 25. - 19:21:16 Előzmény Lambada
(1552/18030)
Hogy utálhatja itt a kommentelőket Horvát Sisa, szegény meg az RTL is amiatt, hogy nekünk nem kedvenc Kata. Maga a karakter egy temperamentumos szinésznővel jobb lenne vagy itassátok le szegény Sisát és tolja ugy csak csináljon valamit.

Amugy az egész Dani és Kata kapcsolat elég gáz. Igaz hogy egyik se tudja mit akar. Attol hogy az egyik elmondja hogy volt előtte nem két percig valakije és az éppen megtudta hogy meg fog halni elég szar szituácio, de ha Dani nem birta végighallgatni és együtt érezni. Amugy várhato volt hogy egy évig Kata lent lesz igy ideje lett volna Katával egy elég bensőséges mély kapcsolatot kialakitani, amugy meg ha egyik megbizik a másikban és tudják is hogy egymást akarják akkor elfogadják hogy nem szüzlányként megy bele akapcsolatba és hogy van multja, nyilván ahogy Kata előadta az is gáz volt de ezt kaptuk.


Dani mint egyhisztis kisgyerek rohant el. ha annyira biztos lett volna magában akkor elmegy lovagolni vagy egy-két napra inni vagy valami wellnessbe aztán átgondolva a dolgokat visszajön. De igazábol Dani karaktere nem nőtt fel nem tud felnőtt döntéseket hozni és felnőttként részt venni egy kapcsolatban, hiába van ott Kata kicsuszik a keze közül. De igazábol ő se tudta hogy Stefit akarja ( irta a levelet hogy ezzel azért még Stefiben is tartsa a lángot, ez is elég nem korrekt huzás ) és mellette KAtát megbántotta. Vagy Katát akarja. Ennél már csak Danit visszahozni nagyobb baromság. de meglátjuk.

Tudjátok jol hogy én Robi karakterét nem szeretem, de neki is jobb lenne vagy lett volna ha hagyja Kata elmenni és feldolgozni vagy hagyta volna hogy nem tudja meg.
4/10
napraforgó 2019 márc. 25. - 19:10:05 4/10 Előzmény Lambada
(1551/18030)
Szia!
Eléggé egyformán látjuk a dolgokat, szerintem is fura, hogy Dani a volt kedvesének írt levelet, nem a mostaninak....Hát..