amira_daa 2019 márc. 27. - 14:55:37 Előzmény janderka
(1710/18030)
amugy igen én is ezért irtam hogy Kristófot ki akarták ejteni a játékbol ezért volt az hogy MArosi tudta, hogy megy le mégse mondta Kristofnak hogy ne. Amugy tényleg elég lenne egy családtag de azt hamarabb a helyiek elintéznék azért 5-en többen vannak.
amira_daa 2019 márc. 27. - 14:53:53 Előzmény Atar
(1709/18030)
MArosi nem szol semmit, huzza a száját és lejátsza a videot mi is magunktol probálunk megoldást és reláciot ( hahahahha ) találni arra ami történik.
Atar 2019 márc. 27. - 14:51:44 Előzmény napraforgó
(1708/18030)
Nem olvasgatok összefoglalót, és nem ezt kérdeztem. Semmi magyarázatot nem fűzött Marosi ahhoz, h.miért éppen most lép életbe a könnyítés, erre kérdeztem rá.
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 14:45:26 1/10
(1707/18030)
Lehet hogy bizonyos számú nap elteltével éleseik az újabb üzenetbomba. ez még bele is férhetne a mesébe. De az is elképzelhető, hogy csak előre rögzített "váratlanságok" bekövetkeztekor. Pl. ha valaki kiesne önhibáján kívül, vagy ha meghal, megszül, stb. Mindenesetre itt az üzenet olyan könnyítést tartalmazott, amiről az ügyvédnő már rég tudott, bőven azelőptt, hogy Kristóf bajba kerüt. Tehát amikor a srác pár napja kétségbeesve felhívta őt, hogy fel kell mennie Pestre, Marosi már rég tudta, hogy ezt Kálmán bá már előre engedélyezte - mégse szólt róla és hagyta, hogy kiessen. És a visszahelyeződése érdekében sem tett semmilyen lépést, pusztán rögzíteni akarja ha a tesók valóban visszaveszik a versenybe maguk közé. Ami egyébként alapvetően valóban felesleges - mármint visszaveni -, mert ha nem az a lényeg hogy konkrétan ki nyeri meg végül a teljes lóvét, hanem hogy mindenki megkaphassa a maga részét, akkor simén elég lett volna a kiesése után visszairatni rá a tőle elnyert hányadok értékét. Sőt - amit írt is itt már valaki - családilag is elég lenne, ha csak egy-két örökös maradna lenn - de az stabilan és végleg -, majd mindazt a pénzt, amit ezzel elnyerne a többiektől, egy nyilatkozattal szépen visszaíratná rájuk, mint 1 év múlva élesedő ajándék.
Csak hát akkor megint nem lenne sorozat.
4/10
napraforgó 2019 márc. 27. - 14:34:08 4/10 Előzmény Atar
(1706/18030)
Kristóf elment a családja nyomába, leginkább a kislányáéba és nem a kikötött ötösfogattal. Mert ugye elvileg a családtagok nélkül senki nem hagyhatja el Ökörapáti határát. Ezért közölte vele Marosi, hogy ő kiesett. De Tibi, a jótét lélek azt mondta, hogy ezért az öccsét nem zárhatják ki, és ő lemond arról a részről, ami az öccsére esne. Erre Kata és Tomi is felajánlotta a ráeső részt.

De mondjuk ezeket megtudhattad volna a hajnali összefoglalómból is. Már ha olvasnád.
amira_daa 2019 márc. 27. - 14:19:18 Előzmény Atar
(1705/18030)
Miért pont most? mert eltelt a szabály + valamennyi nap és le kellett volna játszani, közben
én azt gondolom, hogy azért mert Kristófot ki akarták ejteni és sikerült is. főleg ha van valaki a szálakat mozgatja. dezt leirtam többször tekerj vissza.
Csak az a szabály válik semmisé, hogy 12 órára egyedül is elhagyhatják a falut.

Amugy ha lenne Kristofnak egy kis esze azt mondaná Pannának hogy nem kap az örökségből és nem árulná el a nagylelkűségét a tesoknak, de amilyen hülye.
amira_daa 2019 márc. 27. - 14:16:26 Előzmény napraforgó
(1704/18030)
amugy azon filoztam, ha a ház alá van ásva az örökség, és az özvegy haszonélvező akkor mi van ha ő találja meg hamarabb ez persze már elég erős gondolat. Amugy a sorozat szétesik végleg énis ezt gondolom.
Atar 2019 márc. 27. - 14:10:39
(1703/18030)
Segítsen már valaki, ezt az üzenetet miért pont most kellett lejátszania az ügyvédnőnek? Mi váltotta ki, és mikortól érvényes? Kristóf akkor miért esett ki? Miért pont az ő szabályszegésének a másnapján válik semmissé a szabály? ??
4/10
napraforgó 2019 márc. 27. - 13:43:01 4/10
(1702/18030)
Nos nem tudom, hogy mi van, meg mi lesz , de szerintem, nagyon kevés jó...
amira_daa 2019 márc. 27. - 13:20:27 Előzmény janderka
(1701/18030)
amugy Marosi a leggyengébb szál de ugye Moni elcseszte az infoját Józsi nagyszüleire.

köszi a két képet az egyiket távolrol a másikatközelről fotozták és más szögből ugyanaz a ház :D
Egyébként a két idiota képet sem videot nem csinált a házrol

Igen fura volt az egészde az egész sori fura azért is irtam hogy lehet hogy a mostohaanya ( ha létezik akkor ) simán bárki lehet mert az örökösök is bizonyos dolgokat nem csinálnak.

nem akarom irni hogy van Kata aki nő az anyja is semmi piperecucc nem kell? vagy kenyér honnan van és társai
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 13:06:03 1/10
(1700/18030)
Persze ha mindenki logikusan és karakánul gondolkodna, akkor Marosit egy perc alatt ki lehetne rúgatni az ügyvédi kamarából, hazaköltözni Pestre és piszok nagy kártérítési igényel élni vele szemben az átverésekért. Csak hát akkor nem volna sorozat sem... :)
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 13:00:10 1/10 Előzmény amira_daa
(1699/18030)
https://port.hu/forum/draga-orokosok-a-vegrendelet-21/71732?sort=-date&per-page=100&page=15

Itt a két kép. A Kálmán üzenetben szereplő, ismeretlen helyen álló hütte, és a Sanyi-Misi duó által megtalált házikó. Ami akár lehetne okés is, hiszen elvileg ugyanarról az épületről van szó. Csak épp a gyakorlat... Amely szerint - mint írtam lentebb - lehetetlen lett volna megtalálniuk.
De tegyük fel, ha valamilyen csoda folytán mégis ugyanarról az épületről van is szó, akkor miért nyugodtak bele, hogy már más lakta? Miért menekültek el belőle? Miért nem kérdezték meg a bentieket - akár mobiltelefonos fordítóporgrammal -, hogy tudnak-e bármit is biznyos Kalman von Szappanosról????
Ezzel szemben fél nap alatt hazajöttek, elpanaszolták a falu népének, hogy nem volt ott senki - és el is felejtette mindenki az sztorit. Egészem mostanáig, amikor is a halott papi, újabb videóban nem közölte, hogy az ismeretlenségben tartott új neje a cuccos haszonélvezője...

A bajom mindezek mellett, hogy a falu népe továbbra sem tesz semmit azért hogy kifúrja a pesti gyüttmenteket, és a településre szállhasson (ha a ház/ak nem is, de legalább az állítólagos ) zsé.
amira_daa 2019 márc. 27. - 12:41:22 Előzmény napraforgó
(1698/18030)
én is irtam hogy első körben egy bedobott csontnak tartom amig nem papirozza le Marosi hogy van egy mostohanyuka :D
4/10
napraforgó 2019 márc. 27. - 12:39:15 4/10
(1697/18030)
Én nagyon nem tudom. Még hogy a Kálmán bácsinak is új felesége van ??? Jahahaj. De minek ? és hogy hogy a világon senki sem tudott róla.??? Sem a család, se a falu????? Na ez annyira hihetetlen.
És én nem is hiszem el... Ez úgy baromság, ahogy mondják!!!
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 12:15:13 1/10 Előzmény amira_daa
(1696/18030)
Áh ez csak nem titok. És ráadásul egy print sreennel bizonyítható is. Inkább szégyenkezniük illene a dramaturgiai és képi bakin.
amira_daa 2019 márc. 27. - 11:54:21 Előzmény janderka
(1695/18030)
azt akartam még irni hogyha ők játszották akkor nem nagyon szabadna ilyen titkot elfecsegni hogy kik láthatoak a képen igy szerintem ezt az infot oszd el néggyel. maradjunk annyiban hogy magyar család alakitotta a szerepeket és kész. és akkkor nem kapunk ki. hogy ki van a képen már sztori szál belengetés és ha ők is vannak rajta az RTL elég csunya papirokat irat alá hogy ilyen infok ne derüljenek ki igy mondjuk azt hogy magyar család játszott a szerepet :D
amira_daa 2019 márc. 27. - 11:47:22 Előzmény janderka
(1694/18030)
nem tudom hogy azt itt olvastad-e vagy nem de van az én ismerősi körömben is aki ennyit tud németül :D "segits papa ..."
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 11:25:44 1/10 Előzmény amira_daa
(1693/18030)
Köszi a képeket. Valaki korábban írta, hogy az osztrák családot egy ismerőséék játszották, aki jól beszélnek németül, és a házban lévő fotókon is mind ők vannak.
amira_daa 2019 márc. 27. - 11:23:28 Előzmény janderka
(1692/18030)
Azt megoldották zöld fallal, ugy tesznek mintha Hütte lenne és közben mögé vetitik. Filmekben, reklámfilmekben csinálják , sorozatokban. Állsz egy hokedlin közben meg egy hajón vagy és nézel ki mert azt vetitik mögéd. Az árnyékolásnál lehet rájönni hogy a kép meg a felvétel kamu mert nem ugy esik az árnyék, ezért sötét viszonylag a felvétel.
amira_daa 2019 márc. 27. - 11:20:08
(1691/18030)
A bögre, aminek a túloldalán van " üdvözlet Münchenből felirat" 33. rész.