1/10
janderka 2019 márc. 27. - 09:48:45 1/10
(1670/18030)
Irta mas is hogy ott volt a fotoja, de hol?
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 09:46:52 1/10 Előzmény svejci
(1669/18030)
Nem lehet Attila eltunk neje, mert akkor hol elt volna vele Kalman? A tiltott zona kozepen??? Bezarva ot egy barlangba? Meg azert se lehet az eltunt Kovacs anyuka a titkos feleseg, mert az kb 30 eve eltunt, igy a 26 eves Kata meg a 21 eves Tomi mar nem ismerthette. Marpedig elhangzott hogy mind ismerik.
Logikus hogy Yodika lehet csak, hiszen ok eltek korabban elettarsi kapcsolatban es neveltek tobb lepasszolt kolykot is, miutan az elso Szappanos feleseg (mikor is?) meghalt.
De mondom, ugy hulyeseg ez az egesz, ahogy van.
offtopic
amira_daa 2019 márc. 27. - 09:37:48 Előzmény janderka
(1668/18030)
igen van folymatosság illetve a fb-n ha kommentelsz és azt hiszi egyik hülye rajongo hogy te képben vagy utána nem szállnak le rólad. "Miután Hugh Grant felesége lettem többször és a csaja és ezért volt olyan rajongo többnyire külföldi hogy követett fb-n meg instán meg twitteren is azota inkább nem nagyon mondok véleményt fb-on elég veszélyes tud lenni :D "

a plusz feleség nagyon gáz szál és veszélyes is mert ha nem jo a plusz feleség karaktere és nem tudja hogy most segiteni vagy szivatni kaarja őket akkor végleg elszáll a sori
svejci 2019 márc. 27. - 09:35:18 Előzmény amira_daa
(1667/18030)
A mostohaanya dolog azért gáz mert kb kétrész alatt le tud csengeni az egész.....

Igen! De, lenne itt pár kérdésem....
Azt mondta az öreg, hogy bearanyozta a napjait, meg ez meg az...., holott azt halljuk (hallottuk) a faluban, hogy egyedül élt.....
Akkor, hogy is van? Hol is éltek oly szépen?

Én is gondoltam az ügyvédnőre, de ő mindig valakinek telefonál, hogy akkor megy, viszi a következőt... stb (tehát, vagy az özveggyel, vagy valaki mással, de akkor kivel??)
Gondoltam még Attila volt feleségére is, hisz ő eltűnt...., hátha titokban....., de az nem igazán jó, mert azt az örökösök nem ismerik jól, ha egyáltalán ismerik e Józsi anyját....
Kárászi...., ott van a Subic...., az ő édesanyja? De, azt sem ismerhetik az örökösök....

De, akit meg jól ismernek, az meg hogy nem derült ki....., ha nekik nem, a falunak miért nem?
amira_daa 2019 márc. 27. - 09:28:11 Előzmény szürkekabát
(1666/18030)
én ugy látom hogy a forgatokönyvirok nem tudnak együtt működni csapaton belül ez látszik.

ugy néz ki egy sori irása hogy vannak szálak és azokat viszel tovább napi sorozatnál és azokat variálod most megnéztem direkt nektek a Krigler Gábor könyvben ( Aranyélet és régen RTL-ben is hajozott ) hogy hány cselekményszálat bir el ? Egy napi szappanopera is csak ÖT azaz 5 szálat ir bir el. !!! öt azaz 5-öt itt ugye sokkal több van ezért zilált a sztori nagyon. Ha kell az ábrát is bevágom , innentől kezdve a régi konfliktusokat visszakapjuk igy maga a sztori nem fog előrébb menni, én azt gondolom.

és még nem ültettek virágot, növényeket, salátát, Kapa-kaszát szeretnék a soriba kérni meg ásot és gereblyét kedves RTL. köszi
4/10
napraforgó 2019 márc. 27. - 09:26:37 4/10 Előzmény szürkekabát
(1665/18030)
Igen, én már regebben is mondtam, amikor állandóan Pestre szaladgáltak, hogy kellene egy olyan szbály, hogy egy héten csak egyszer hagyhassák el a falut - mondjuk Budapestre, nem Kárásziba. Ez a teljes cslád vonuljon, akkora nagy marhaság volt, akárki is találta ki.
És most mi lesz? Tibi megint fölárogat majd taxizni és baromkodni? Kata meg szerencsétlenkedik Robival? Jujj, ne.
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 09:19:19 1/10 Előzmény amira_daa
(1664/18030)
Hat en nagyon nem ertettem hogy Tamarat minek irtak bele a sorozatba egy ujabb ismeretlen zabigyerekkent. Hacsak nem ő lesz Kalman felesege :)))) Ami persze csak vicc a reszemrol, mert akarki is volt az a bizonyos feleseg, a ha Kalman es ő ott laktak lenn a nagy boldogsagukban, akkor mindenkinek ismernie kene. Szoval nem egyeni felesegvallato kutatast kene csinalniuk (amit az ajanlo sejtet), hanem falufaggato nepgyulest. De egyebkent meg ez egy baromsag. Beleirni se kellett volna a sztoriba.
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 09:10:20 1/10 Előzmény amira_daa
(1663/18030)
Mondjuk itt jobb forumozni mint az Fb-n, ahol az hatszor frissitett ajanlok alatt tucatnyi kulon beszelgetes folyik, rahedli uj albeszelgetessel.
Nalunk ehhez kepest van egy kovetheto folyamatossag!
amira_daa 2019 márc. 27. - 09:05:08 Előzmény janderka
(1662/18030)
Én ugy gondolom, hogy visszaterelik a sorit a régi utra, minden régebbi konfliktust visszahoznak é ujra, mint ahogy Kata és Robi ujra randiznak a Stefi és Dani dolog ujra érik.

Amugy ugye ahogy irtam Tami karaktere volt rombolo a sorira őt ugye kellett mozgatni ezért ki kellett ásni a pénzt, aminél ugye baj lett mert a kárászi Tomikás cucc utána volt. és Nem lehetett hogy pénzt nem ássák ki és most meg elégetik.

Azt gondolom, hogy most derült ki hogy a sori igy nem működik viszont a pesti kirándulások miatt megint szét fog esni a sori, az egész. Ezzel az erővel castingolhatnánk egy uj falut és jobb lenne.

A mostohaanya dolog azért gáz mert kb kétrész alatt le tud csengeni az egész megjön kiutálják ennyi, és Móni szövetkezik vele. Viszont jön a tavasz tudnának sátorban is élni.

Amugy a mostohaanya lehet Kárászi, ha ugye a templomban volt, de lehet az ügyvédnő akkor legalább kiderülne hogy miért halt meg Kálmán nagyon gyorsan a papirok aláirása miatt.

AMugy a horvát verzioban testvére volt Kálmánnak az jött be családostul a soriba. De itt már több szálat szerintem senki nem bir el.
6/10
szürkekabát 2019 márc. 27. - 08:59:24 6/10
(1661/18030)
Szerintem a minimum az lett volna - minden hiba, baki, logikátlanság mellett - hogy az alapötletet (örökség, ha 12 óra falun kívül, kampec neki) ne változtassák. Erre meg... jól értem, hogy Kristófot egy olyan szabály miatt zárták ki, amit Kristóf kizárásával egyidejűleg meg /vissza is változtattak? - ezzel beismerve, hogy szar a szabály?
Meg ha egyszer kiesett, akkor minek kell a faluban maradnia? Ha Tibor / Kata / Tomi végül örököl, akkor ők annak a javára mondanak le, akinek akarnak, nem? Ez így ÖKÖRSÉG.
offtopic
amira_daa 2019 márc. 27. - 08:52:56 Előzmény janderka
(1660/18030)
olvassák a forumokat max nem érdekli őket hogy mit irnak de kommenteket szokták olvasni,

amugy itt is volta port.hu-n ( nem árulom el hogy melyik topiknál ) egy másik nick nevem alatt, hogy kommentelgettem jó régen egy sorozatot , és mint később kiderült a sori rendezője és egyik főszereplője is ott dumált igaz álnéven de végül jól sült el a dolog.
amira_daa 2019 márc. 27. - 08:48:50 Előzmény janderka
(1659/18030)
még nem volt idő rá még egymást bámulták Stefivel :D
amira_daa 2019 márc. 27. - 08:48:12 Előzmény szürkekabát
(1658/18030)
"A balul sikerült pesti legénykérés Robira és Katára is nem várt hatást gyakorol. Míg ők Pesten próbálnak megbikózni a kínos helyzettel, a faluban is régi párkapcsolatok árnyai kísértenek…"
71. rész ajánloja szerintetek? ez az ámokfutás kicsit gyenge kifejezés rá.

1/10
janderka 2019 márc. 27. - 08:46:37 1/10
(1657/18030)
Emlékeztek egyébként arra a pár résszel ezelőtti kocsmai jelenetre amikor Stefi megmutatja a Dani-levelet Diácskának? A fodrászlány elolvassa majd visszakérdez: ez egy piszkozat?
Pedig az a verzió már a nem összefirkált levél volt... Akkor miért kérdezte vajon?
A másik meg, hogy miután Dani visszatért, hogyhogy nem volt téma köztük Stefivel a levél?
6/10
szürkekabát 2019 márc. 27. - 08:34:40 6/10
(1656/18030)
Minden kezdeti szimpátiám ellenére azt kell mondanom, ez a sorozat egy forgatókönyvírói ámokfutássá vált.
4/10
offtopic
napraforgó 2019 márc. 27. - 06:34:56 4/10 Előzmény janderka
(1655/18030)
Még valami - a hölgy nevére még emlékszem, de a sorozatára már nem. Haha.
Igen, nagyon tisztességes, becsületes nő lehetett a hozzászólásai alapján. De nem is ez a fontos, hanem az, hogy azok a valakik, akik ezt a műsort csinálják - vagy akármelyik másikat - vállalják fel a munkájukat!
És talán még a nevüket is, nem kell nickek mögé bújniuk.
4/10
napraforgó 2019 márc. 27. - 06:29:16 4/10 Előzmény janderka
(1654/18030)
Hát az baj, ha ezt a szerzők ezt a fórumot hanyagolják, mert én meg a Facebookot hanyagolom... Muszájból regisztráltam, de egyébként meg kicsit sem érdekel.
4/10
napraforgó 2019 márc. 27. - 06:25:43 4/10 Előzmény Nakahara
(1653/18030)
Honnan a büdös fr..ból tudhatta volna Kálmán, hogy elüti egy autó, amikor kimegy az ügyvédtőll???
Azért az elég komoly volt...
A felesége meg.... Honnan veszitek, hogy ő is egy öregasszony???? És ha nagyon is fiatal????
Vagy lehetne épp Marosi is....
4/10
offtopic
napraforgó 2019 márc. 27. - 06:17:17 4/10 Előzmény janderka
(1652/18030)
Már sok éve volt, nem emlékszem. Mindig az aktuális részekhez szólt hozzá, és nagyon helyes volt, hogy megmagyarázott dolgokat, stb., Szerintem ő is szerette a sorozatot, szívügye lehetett és mi is szerettük. Meg a hölgyet is kedveltük, adtunk a véleményére. És utána még egyszer-kétszer hallottam a nevét más műsoroknál. Én becsültem őt, hogy jelentkezett a műsorát megvédeni. És igen, at a szappanopera még egész jó is volt...
1/10
janderka 2019 márc. 27. - 01:34:03 1/10 Előzmény napraforgó
(1651/18030)
Hogy itt a port.hu-n nem szólnak hozzá stáb-nicken, az még csak-csak elmegy (bár ez egy igen erős platform). Na de hogy a facebookon is csak a vicceskedő önreklámot tolják, és semmi reakció a nézői kommentekre? Azt azért nem igen értem. Pont azért, amit te is mondasz. Hogy még forog.

Egyébként miket mesélt utólag a szinkronrendező?