4/10
napraforgó 2019 márc. 29. - 03:31:09 4/10
(1770/18030)
62. rész
Lujzi, Margit és Erzsike, Zsoci felesége a buszmegállóban várnak. Erzsike a férje fickósságáról mesél a másik kettőnek.Csodát tett a csodabogyó! Lujzi és Margit rögtön elrohannak, már nem kell a busz...
Tibi és Vali arra ébrednek, hogy a falusi asszonyok az ablak alatt rikácsolnak, mindenki a csodabogyóból akar. És vagy harmincan várnak, mind asszonyok....Kata rendelőjében is mindenki a csodabogyóról beszél.
Józsi újra bemegy az apjához beszélőre, Attila tárgyalását kitűzték, egy hónap múlvára.
Kristóf Pestre készül Pannához, elkéri Tibi autóját. Mónika meg Tamást állítja be a pult mögé, aki persze lenyúlja ezért.
Dr. Fazekas beállít Jolikához, Katához jött, de összetűzésbe kerül Jolikával és Szlávennel is. Rögtön diagnosztoizálja is őket.. Majd a megjelenő Katát is. Aztán elviszi kirándulni. Röhejes, télen egy nyitott cabrióban...Fazekasnak tetszik Kata gömbölyű feneke, de a lefelé görbülő szája nem...Éneklésre csábítja. Énekelnek a nyitott autóban...
Anikó és Stefi csodálkozik, senki sincs a kocsmában... Jó lenne Tibi csodabogyó-üzletét ide áthelyezni, mert elvitte a kuncsaftokat.. Anikó át is megy Tibihez, fölajánlja neki a kocsma egyik asztalát. Mivel Valinak sem tetszik az átjáróház, Tibi belemegy.
Józsi elmondja Attilának, hogy helyette Subicz lett a polgi. Végül azt is elmondja, megkéri Mónika kezét. Attila méltatlankodik, az a nő egy kígyó!
Sándor és Misi megy a polgármester irodáját "felújítani". Ki akarják próbálni a kütyüket, Tomi meg röhög rajtuk.
Dani benéz a kocsmába és elrohan, mikor meghallja, hogy Katát "elrabolta" egy kattant doki.
Sándor a panzió előtt hallgatja a hülye Misit a hallgatóban, Margit és Lujza meg örülnek a "rádiónak". Azt hiszik, hogy kívánságműsor.
Vali is fölment Kristóffal Pestre, a cukrászdában hiányzik, a tulaj udvarol neki...Vali meggyőzi, hogy szállítson Ökörfalvára a kocsmába másnapos, romlott sütit. Állítólag az állatoknak, de ki tudja, mi a valós célja...
Kristóf a kislányát várja a suli előtt, megy is vele haza a Timi nevű bébiszitter nélkül.
Mónika megdöbben Sanyi és Misi szerencsétlenkedésén. A pasik félbehagyják a munkát és távoznak.
Szláven Diával hetyeg a kocsmában, Stefi meg Danit igézi. De bejön Kata a Fazekassal és rögtön összeborulnak Danival. Húznak is el a faházba, ahol lesz minden, meztelenkedés, szex, stb. Stefi meg bánatosan néz. Fazekas meg csak néz, furcsállja a helyi népszolásokat
1/10
janderka 2019 márc. 29. - 01:01:03 1/10
(1769/18030)
Hoppácska van viszont Dani levele kapcsán!
Már másodszor mondják róla, hogy az egy piszkozat volt. Múltkor Dia, most meg Stefi. Lehet tehát, hogy direkt volt áthúzogatva az eredeti? Csakhogy utána már mindegyik képen a szépen megírt változat volt látható. Tehát maximum Kata mondhatta volna rá (akkor), hogy az csak egy vázlat volt, és nem a két lányka.
Szerintetek most akkor direkt volt mégis áthúzogatva az eredeti, vagy csak egy készítői korrekció lenne ez az utólagosan felbukkanó "piszkozat volt - ki akartam dobni" szöveg?
1/10
janderka 2019 márc. 29. - 00:14:18 1/10 Előzmény amira_daa
(1768/18030)
>a szines ujságban van Subicz azaz Krisfot interjú ( tényleg a thai nyaralásárol jelnetkezett be ) szoval ha érdekel titeket bevágom ide.<

Tiszta "Szomzédok"! Ha ott valaki nyaralt, szült, kórházba ment, akkor a karaktere és a stáb is követte őt oda. Nem volt az egyébként annyira rossz mechanizmus!


>és mitondjak? Amira vagyok az az idióta aki izekre szedtem a kommenteimmel a port.hu falát és miattam szegény Fenyő Iván végig játszott a sorozatban<

Nem fednénk fel a kilétünket, de osztanánk az észt nekik ezerrel - és két pofára zabálnánk az Ökörapáti marcipántortát!
7/10
Rojita 2019 márc. 29. - 00:10:30 7/10 Előzmény amira_daa
(1767/18030)
Valinak vmi hátsó gondolata van a romlott sütivel. - Talán, h miért Pestről küldjék a sütit? Megsüti Ő ott helyben.
7/10
Rojita 2019 márc. 29. - 00:08:54 7/10 Előzmény janderka
(1766/18030)
Szlávennek is ott kell lennie a beázáskor! :))))
1/10
janderka 2019 márc. 29. - 00:02:19 1/10 Előzmény amira_daa
(1765/18030)
Na jó, a kedvedért épp ott szerelne Józsi/Dani/Lali is, akiknek ugyancsak elázna a bricseszük, amit le kell dobjanak magukról, hogy megszáradhassék :))))
1/10
janderka 2019 márc. 28. - 23:49:28 1/10 Előzmény amira_daa
(1764/18030)
A cukit? Dehogynem? Épp ma gondoltam rá, hogy beugrok és keresem Valit (biztos nem néztek volna hülyének :))
http://www.kristalycukraszda.hu/
amira_daa 2019 márc. 28. - 23:33:12 Előzmény Rojita
(1763/18030)
Dani szegény szivni fog nagyon ha Stefi megmutatja az igazi arcát. Stefinek még az örökségből valo Kata kilőkése is jo lesz figyeljéte meg hogy visszakapja Danit.

Igan hogy Fazekas doki kellett :D - na jo nem mindehova de Katábol mást csinál
Nem tudom hogy Horváth Sisa mit csinál, felőlem énekelhet is könyvet is irhat.

Kristofnál pontosan ez van majd Szláven megoldja, de mindig van egy Szláven aki segit mikor fog Krisfot felősséget vállalni másik hogy rendezni kéne Pannával ezt az egészet mrt igy gáz.

A cukrászdát nem tudjátok hol lehet v hol van mert elég incsiklando finomságok vannak ott. Amugy az idiota Vali öngólt lő ezzel a romlott sütivel tiszta hülye.
amira_daa 2019 márc. 28. - 23:26:17 Előzmény janderka
(1762/18030)
bevallom az én kezem van benne küldtem a készitőknek egy orvosi kellékes könyvet :D

fehér ing sztetoszkop - jo csak vicceltem:D lényeg hogy Kata kezd doktornéniskedni mi lenne ha a csőtőréskor Kata ott lenne és pucérrá kell vetkőznie mert tul hideg a viz ami a falbol vagy mittudomén honnan feltőr és akkor Janderkának pucérra vetkőzik , na?
7/10
Rojita 2019 márc. 28. - 23:23:35 7/10
(1761/18030)
Jó pergő volt a mai rész is, sok humorral fűszerezve. Nagyot dobott a hangulaton a dili doki bevetése. Szlávennek előbukkant a humoros oldala is. Sándor és Misi hozták a szokásos csetlő-botló formájukat. Tibi kakaskodása a falu asszonyai között is vicces. (Ez a csodabogyó nyílt reklám már.) A két falusi hírharang néni is üde humor.
Tetszett a mai film.

Ami az eseményeket illeti: megtudtuk, h mi történt a pesti lakásokkal ( ez is kérdésünk volt korábban). Alakul a már itt javasolt Vali és a cukrászsütemények-téma, bár vmi kerülővel. Kristóf drámája is tűnik, jobbra fog fordulni (Száven majd megoldja). Mindenesetre Kristóf végre feljött Pestre felderítésre és rögtön megszerezte a kislányát.
Alakul a közös szolgáltató ház gondolata, jelenleg helyileg a kocsmában. (Ez is a mi ötletünk volt).
Szív - ügyek is visszajöttek kissé kavarodásban.

Van egy olyan érzésem, h Horváth Sisa énekesnői babérokat is szeretne. Talán már készül a lemeze is?
amira_daa 2019 márc. 28. - 23:22:35
(1760/18030)
és egy közérdekű genyo kérdés: EZEN A HÉTEN MÉG NEM KÖTÖTTEM BELE A SOROZAT BAKIJAIBA

KÉRDÉS HA VAN EGY FALU ÉS VAN EGY POLGÁRMESTER, NEKI NINCSEN ALPOLGÁRMESTERE LEGALÁBB VAGY KÉPVISELŐJE VAGY BIZONYOS faluszám alatt nincsenek képviselők?
Ezt csak az Attila leválasztása és Subicz megválasztása miatt kérdem.

Apropo Subicz a szines ujságban van Subicz azaz Krisfot interjú ( tényleg a thai nyaralásárol jelnetkezett be ) szoval ha érdekel titeket bevágom ide.
amira_daa 2019 márc. 28. - 23:20:13 Előzmény janderka
(1759/18030)
és mitondjak? Amira vagyok az az idióta aki izekre szedtem a kommenteimmel a port.hu falát és miattam szegény Fenyő Iván végig játszott a sorozatban, és én voltam aki Mónikát is megfejtettem és az RTL kiváncsi rá hogy ki ez a pofátlanul szemtelen nő ( vélhetően szőke - igen amugy szőke ) és milyen bátor. aki mindig kommentelt. :D :D :D

Kata ma vetkőzőtt közkivánatra, és láthattad a bordó fehérneműjét.

oké akkor megint kérek, ez eddig bejött.
KEdves RTL szelleme, én vagyok az a rajongo aki szétkritizálja a sorit de édesek voltatok hogy nemirtátok ki egy mozdulattal Fazekas dokit, kérlek Kata hevesen és pucéran szexeljen vele. ( ez Janderka kérése Katát meztelenül ) nem az én fantáziám szüleménye.

az orvosi rendelőbe kedves RTL nem valóak a biciklik a falra, tudod hány kiskutya pisilte le? az ha megerjed stb az elég kellemetlen lehet, jo lesz nekünk fehér fal de ne a Szebb Ökörapátis két luzerrel csináljátokhanem igazi fehér falat kérünk. :D köszi

És ahogy iritam szeretnénk egy-két osb házat kb 10 szomszéd kéne, ez elég fontos.
Egy osb templomot vagy zöld háttérrel megoldva vagy felőlem papirbol is kivághatjátok az is jo.
szeretnénk még egy művelődési kulturházat.
én ugye az DÖ kabátomat.
porschét DÖ felirattal.
plus botox kezelést :D
köszi RTL.
1/10
janderka 2019 márc. 28. - 23:10:57 1/10 Előzmény amira_daa
(1758/18030)
ha lesz közönségtalálkozó, eskű, odamehetnénk :)

Katával én akkor lennék megelégedve ha elkezdene vetkőzni :))) Egyébként küllemét tekintve végre kezdett falusi dokinéni ábrázatot felvenni (fehér köpeny, sztetoszkóp - ezeket eddig hol rejtegette vajon? :)) Mondjuk egy "véletlen" csőtörésből fakadó renoválás során felszámolhatná végre azt a tonettszékes, hányásszínű falat és keríthetne kicsit rendelősebb hangulatot maga körül. De a legjobb az lenne, ha egyik erdei sétája során megtalná (USB-ből felépítenék) végre a falu hiányzó elhagyatott kulturházát. Így nem kéne többé se neki, se Stefinak, sem az egy hónapos gyorstalpalón fodrászkirálynővé vált Diácskának folyton házról-házrra, sarokból sarokra járnia. Sőt, akár Tibi is tarthatna benne "Bogyószedési tanfolyamot" a falusiaknak, mert az, hogy helyhiány miatt ő is a konyhaszegletében kénytelen árusítani a cuccosát, tényleg elég kínos (a készítőkre nézve). Nem beszélve arról, hogy hitelesebbé is válhatna tőle az összkép.
amira_daa 2019 márc. 28. - 22:57:47 Előzmény janderka
(1757/18030)
meg ha vannak jo karakterleirások meg ilyesmik, vagy legalább tudják hogy mifelé haladnak. most azt godnoom hogy már két napja egy ember irja a részeket és igy jobb. vagy jobban megvágták,
1/10
janderka 2019 márc. 28. - 22:55:42 1/10 Előzmény amira_daa
(1756/18030)
Nem kell hogy az írók szoros kapcsolatban legyenek egymással. Elég ha van egy jól felépített váz és a dramaturg észnél van.
amira_daa 2019 márc. 28. - 22:54:17 Előzmény luci87
(1755/18030)
összejött az első randi :D van ilyen.amugy Panna nagy bajban van szerintem nem tudott már segitséget kérni. de végre Kristof a sarkára áll.

viszont mit szoltok hogy azt mondta Fazekas hogy Szláven sorozatgyilkos? és fel is tudta piszkálni. ?
amira_daa 2019 márc. 28. - 22:51:53 Előzmény janderka
(1754/18030)
mondjuk azt hogy több kreativitás van itt mint odaát, és ezt kihasználják ezért irtam a Dö kabátot és autot hogy kérek :D
mondjuk az a porsche is jöhetne dö felirat az ráadás :D

amugy igen végre kezdenek a karakterek élni ezt irtam is hogy nem attol lesz izgibb a sorozat, hogy kiderül hogy az özvegy kicsoda hanem hogy csinálnak a karakterek valamit.

bár Kata két hét mulva elvileg ujra Robival lesz igy szerintem megint jön Fazekas hogy helyre rakja. VAgy most meg vagytok Katával elégedve? :D Stefike ugy be fog állni közéjük mint ahogy kell. :D

És ahogy kértük ( én kérésem volt ) több Fazekas doki, a több erotika az is volt,
Fazekas marad is. :D
amira_daa 2019 márc. 28. - 22:47:59 Előzmény Büdösborz81
(1753/18030)
szerintem nem is nagyon beszélnek az irok és ez baj egy sorinál ahol telnek a napok.

tényleg ma volt a 54. nap kiváncsi vagyok hogy mi lesz a folytatásban.
4/10
luci87 2019 márc. 28. - 22:25:39 4/10 Előzmény napraforgó
(1752/18030)
Tibi az eletben 57 eves,ugy tudom,itt o is fiatalabbat jatszik a koranal.Nem tudom,talan a wikipedian olvastam,mint ahol Tamast irtak 20 evesnek...
Büdösborz81 2019 márc. 28. - 22:14:40
(1751/18030)
Az özvegy személye seperc alatt kideríthető! Bármely kormányablaknál kikérhető párezer forintért a ház tulajdoni lapja, annak a III. részében fel van sorolva az össze terhelés, így a haszonélvezeti jog is. És ott van a haszonélvező neve, címe. Ezt pont az ingatlanbizniszben utazó Mónika nem tudja? Bár mondjuk ha csak ez lenne az egyetlen logikátlan dolog az egész sorozatban. Nekem olyan érzésem van, mintha minden részt más-más írna, és az előzményeket csak hallomásból ismerné.