4/10
napraforgó 2019 márc. 09. - 03:53:16 4/10 Előzmény amira_daa
(870/18030)
Jolika néninek nincs is gyereke, hogy lehetnének unokái? Pont azért vette ki Tamarát is az árvaházból, mert neki nem volt gyereke.
Amúgy a fényképen 3 téli dzsekibe, anorákba öltöztetett sapkás kisgyerek volt, úgy 3-4 évesek, ha valaki megállapítja a fél másodpercre mutatott képről, hogy melyik fiú, melyik lány, hát leveszem előtte a kalapom. A nemükről csak a Jolika néni meséjéből lehet tudni, 1 lány, 2 fiú.
kanapé 2019 márc. 09. - 00:10:29
(869/18030)
A szakácsnőt (az Icukát) alakító színésznőt hogy hívják?
1/10
Nakahara 2019 márc. 09. - 00:07:44 1/10
(868/18030)
Az ezredes meg a felesége elindulnak Józsival teázni. Vágás, más szál, majd a következő jelenetükben a két öreg az étteremben arról vitatkozik a szakácsnővel, hogy reggelizzenek vagy ebédeljenek. Józsi sehol. Nem lehet eldönteni, hogy megvolt-e Józsival a beszélgetés, csak nem mutatták (ami fura lenne, tekintve hogy már mióta várja a néző, hogy kiderüljön mit akarnak tőle) vagy a vágó volt részeg és rakta logikátlanul sorrendbe a jeleneteket.
7/10
Rojita 2019 márc. 08. - 22:23:17 7/10
(867/18030)
Ma se Tamás, se Szláven nem volt, - pedig tegnap nagyon heves jelenetüket vágtak ketté.
Atar 2019 márc. 08. - 21:53:57 Előzmény amira_daa
(866/18030)
Mait még én sem, de az előzetesből nem úgy tűnt...
amira_daa 2019 márc. 08. - 21:47:24 Előzmény Atar
(865/18030)
még mindig nincsen következménye? ( mai részt még nem láttam majd munka után ) de eddig nem volt semmi
Atar 2019 márc. 08. - 21:42:34
(864/18030)
Tomi elhagyta Ökörapátit, a többi örökös nélkül. Nincs következménye?
amira_daa 2019 márc. 08. - 20:59:42 Előzmény napraforgó
(863/18030)
Szláven szerintem is jobb hogy kezdi megmutatni a foga fehérjét, lesz ez durvább is szerintem.

Nándi is félrement gondolom Móninak szarul esett és hát igen van aki ezen nem teszi tul magát. Lehet hogy neki Nándi volt a nagy szerelem, vagy nagy lehetőség, elképzelhető hogy pénzesbánya is. Az meg hogy kinek milyen kapcsolatai vannak nincsen senkire ráirva.

Tibi Katát szerintem hozzá akarta adni Robihoz mert jó partinak tünt. TUDOD ORVOS. Ez van akinek olyan dolog hogy ez az élet alfája és omegája de attól hogy ( szar ) orvos , attól még emberileg is egy nulla Robi.
Orvosként biztos jövőnek itéli meg Tibi, és hasonló sunyi kariber mint Tibi saját maga. Robi kis gerinctelen ugyis vissza fog Katához a pénze miatt sunnyogni figyeljétek meg.
amira_daa 2019 márc. 08. - 20:53:19
(862/18030)
bizony bizony van egy-két Hotel vendég én is meglepődtem. gondolom egy-két stábtag beugrott és benne maradt a képben.

limuzinszolgáltatás tetszik privát heli leszállópálya, a helikopteren : Szappanos Tibi a TAxis a legjobb választás felirat :D

AMugy ha a Tomi karakter nem lenne ekkora béna nagyüzemben is termelhetne egyet s mást "szigoruan orvosi céllal" dehát ...
amira_daa 2019 márc. 08. - 20:13:25 Előzmény luci87
(861/18030)
Meg ne sajnáld Katát, ott volt a döntés nála:
elmondja Robinak vagy nem. Nem mérte fel hogy ez mivel jár, mert nem felnőtt nem gondolta végig pedig kért tanácsot. Nem gondolta át amit én is levezettem hogy Robit is bukhatja és Pollit is.
Elmondta gratulálunk hozzá a reakcio várható volt. Ráadásul dühből mert előtte vallotta meg Robi hogy talizgat ( hahahaha ) Pollival.
Végiggondolja Kata hogyha Robika randizgat Pollival akkor csak lesz egyszer továbblépés pl lefekszenek egymással ( ugye mai részben) És ha Polli hazudik neki akkor ők összejönnek. NEm gondolta végig.

Erre nem az hogy leül a 30 rész óta viselt nadrágjában a székére és kisirja magát és átgondolja magát, hanem elmegy és Danihoz vágja hogy szegény Robival mi lesz a nagyvárosban. Hát szegény Robi megd.. kb minden elé kerülő nőnemüt ( én melegbárba is elvinném Robit probálja azt is ki. ) szoval Robi magasról tenni fog rá.

Aztán miután már mindenkit megd...ott utána Robi visszamegy Ökörfalvára és Katát visszacsábitva a zséjét valahogy kiszedi a döntésképtelen lányból. Mert szerintem Robit még látjuk. Ő bosszuálló tipus ő bizony rá fog jönni miután az egója leszáll hogy Kata pénzéből végülis ő szépen éldegélhet ha már ugyis haldoklik. szóval Katika még jobban szerintem rá fog..... főleg ha Kati terhes lenne.
amira_daa 2019 márc. 08. - 20:04:47 Előzmény luci87
(860/18030)
Nekem az a véleményem hogy Tibor szeretne orvos férjeta lányának, ami butaság mert Dani sokkal értelmesebb attól hogy lovászfiú, és nem a sötét középkorban vagyunk. De Tibi nyilván igy akarta Katát manipulálni a későbbiekben. Másik hogy Tibinek Robi az etalon, melyik családban nincsen ilyen ex hapsija vagy ex nője bárkinek akinél a szülők felszisszenek hogy " oh miért nem a Hufnáger Pisti vagy Piroskához ment hozzá"

Tibi amugy magát látja Robiban Tibi hasonlo lehetett csak ( megcsalta Valit és csajozott) ugye eddig Anikótól lett csak mellékterméke ( Bocsi Steffi) de ki tudja felbukkan még a pénz szagára esetleg még egy gyerek.
amira_daa 2019 márc. 08. - 19:59:56 Előzmény svejci
(859/18030)
igen az ügyvédnő miért akar abba beleszólni az is jó kérdés. itt valami másik susmus is van a háttérben

Amugy mi van az Attila által telepitett megfigyelő kamerákkal azok most vannak vagy már nincsenek?
amira_daa 2019 márc. 08. - 19:58:44
(858/18030)
én nem tudom hogy ki lesz a polgármester én is Tibire szavaznék inkább, mint Subicra,

AMugy hogy Polli hogy ragadt rá Katára az annyira engem nem hoz lázba, lényeg hogy Kata most csalódik benne.

Kata meg amugy: ha felnőtt lenne, tudná hogy nem dühből vágjuk a fejéhez Robinak hogy "a tied a lelet" Kata sajnos amig nem nő fel és dühből cselekszik addig amit lentebb irtam, nem lesz jó orvos. Amugy nem a Kata szülők tehetnek arról hogy Kata elmondta, A szülők azaz Tibi csak kellemetlen helyzetbe hozta Katát, de Katáé a felelősség hogy elmegy sétálni Robival és mit mond neki.

amira_daa 2019 márc. 08. - 19:42:39 Előzmény luci87
(857/18030)
Tomi és az életkora
A Tomi karaktert élő emberről mintázták és arra kerestek szereplőt aki igazából hasonlit is rá( ennyit elspoilerezhetek) , de mivel a Tomi karaktere koravén és koravén dolgokat csinál nem lehetett egy 20 év körüli szinésszel ezt megcsinálni, vagy szinitanodással, igy esett az Mohai Tomira (szerintem) a választás. Amugy több műsorban direkt idősebbekkel játszatnak el ilyen szerepeket ( nagykorúnak kell lenni bizonyos témakörök eljátszásánál pl egy szipust sem játszhat 18 alatti szinész jogi stb okok miatt, ezért van ahogy a TAnár sorozatban is 25 év az átlag életkor és közben 10-zel fiatalabbakat játszanak. )

Ha tetszik a face csoportnak ha nem ez van. Nem véletlenül itt Fórumuzunk szerintem többen, mert itt van aki ( vagyunk többen) akik reálisabban is rálát/unk a témára és nem csak azt látja bele, hogy 30 éves. Szerintem amit a Tomiból ki akarnak hozni azt ő jol hozza teljesen és ha 35 vagy negyven éves lenne akkor is a karakter megformálása. A szélcsap hazudozo szexre éhes kamaszt játsza. Azt hogy forgatokönyvileg most hány éves elhanyagolható mert sajnos itt több dolog felett is szemet kell hunyni.

AMugy Lujzi néni is anno mutogatott egy képet ott is három gyerek volt igaz a saját unokái. és köztük a kislány közben a képen meg három kisfiu volt. :D
4/10
napraforgó 2019 márc. 08. - 19:42:16 4/10 Előzmény luci87
(856/18030)
Megkerestem a hozzászólásomat, február 8-án reggel írtam az előző napi részről, miszerint Tamás csipkebogyó szörpöt kap Jolika nénitől és egy fényképet, rajta a 3 gyerek.
Keresd meg a február 7-én leadott részt, benne lesz a fénykép, közelről is mutatják.
Tomika lehet, hogy úgy viselkedik, mint egy idétlen kamasz, de ha egykorú a másik kettővel, akkor tuti nem 20 éves, és nem is 21.
amira_daa 2019 márc. 08. - 19:30:57
(855/18030)
előszőr is köszönöm az RTL Klubnak hogy spinoff részt kap Dr Fazekas, köszönöm és köszönöm hogy mérsékeltebb Robi és Zsóka van. köszönöm.
4/10
napraforgó 2019 márc. 08. - 15:09:51 4/10 Előzmény luci87
(854/18030)
Én csak a fényképre tudok hivatkozni. Joli néni a kisbőröndből vette elő, amelyben Tomi játékai és ruhái voltak. Akkor mutatta a fiúnak, hogy itt vagytok ti ketten, Kálmán unokái, Kata, te, meg a Danika. Én akkor kimerevítettem a képet és azon látszott, hogy a három gyerek gyakorlatilag egyforma, egyívású. Keressétek meg a fényképet.
Ha Tomi 21 éves lenne, akkor Stefivel lenne egykorú és tuti nem játszott volna együtt se Katával, se Danival, mert 6-7 év korkülönbség lett volna köztük. Mire Tomika 3 éves lett volna, a másik kettő már 10 körül lett volna. De ott három egyforma méretű kisgyerek volt a képen.
Mivel Tomi csak 3 éves koráig lakott lenn Ökörapátiban, azóta be sem tette a lábát oda mostanáig, nemigen szerepelhettek volna együtt később.
4/10
luci87 2019 márc. 08. - 13:59:58 4/10 Előzmény napraforgó
(853/18030)
Hat en nem tudom,nem is szeretnek ezen vitatkozni.De benne vagyok a sorozat face csoporjaban is,ott olvastam tobb helyen,hogy ennyi.Ezen voltak ott tobben is felakadva,hogy egy 30 eves szinesz miert jatszik majd 10 evvel fiatalabbat,latszik rajta a kora,hiaba a frizura,meg a viselkedese...
4/10
napraforgó 2019 márc. 08. - 12:42:45 4/10 Előzmény svejci
(852/18030)
Én Mónikára szavaznék, mert a három körül neki van egyedül esze. De tartok tőle, hogy a végén Tibit hozzák ki győztesnek. Subicz egy barom, neki semmi keresnivalója Ökörapátiban. Tibi is félnótás, habár neki azért van kis gógyija a fals dolgokhoz. Ha nagyban csinálja, a falunak vagy nagyon jó lesz, vagy neki nagyon rossz.
4/10
napraforgó 2019 márc. 08. - 11:35:56 4/10 Előzmény luci87
(851/18030)
Tominak többnek kell lenni. A mamszi fényképén a 3 gyerek, Kata, Tomi és Dani gyakorlatilag egyformák voltak, egykorúak. És Katáról fixen tudjuk, hogy minimum 27 éves. 5 éves volt, amikor 22 évvel ezelőtt az apja felcsinálta Anikót.
22+5 = 27 ! És Tomika pont ugyanakkora volt, mint Kata!
Dani úgy szemre is megvan 30, de a fényképen csak pár centivel volt magasabb a másik két gyereknél. Én a 27-hez hozzáadok még egyet és akkor ő mondjuk 28 éves lehet.
Úgyhogy Tomika kamasznak már nagyon is túlkoros!