guess.who 2019 szept. 05. - 18:09:14 Előzmény amira_daa
(5450/18030)
"Minden normális ember kontroll eredményt akarna Robi nem."
Meg aztán amióta "kiderült" a "betegsége", azóta hónapok teltek el, és hát Lóbelt orvos, biztos, hogy csináltatott volna újabb CT-t, MR-t, hogy látható legyen, hogy hogyan változik az állapota. Elvégre éppen azon nyafogott a főnökének, hogy még mindig nincsenek tünetei, pedig lenniük kellene már. De nem, eszébe sem jut, hogy megvizsgáltassa megint magát...
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 18:07:39 4/10 Előzmény guess.who
(5449/18030)
Jajj Te, nem figyeltél? Renike mondta, hogy a naccsága az unokájának vette meg a bútorokat, mert az a szegény egy műhelyben lakik. Nem az volt a célja, hogy lecserélje az antik bútorait, de egy fiatalos szobát valóban be lehet rendezni azokból a tárgyakból.
guess.who 2019 szept. 05. - 18:06:30 Előzmény napraforgó
(5448/18030)
"Na, ez a másik, hol lesz az az Afrika, ahová mennek??? "

Gyanúsan nem mutatták meg a kék repülőjegyeket, csak nagyon távolról, hogy ne látszódjon semmi rajtuk. És persze egyik ököri sem nézi meg, hogy mi van rájuk írva, és nem esik le nekik, hogy ha MAGÁNGÉPPEL mennek, akkor ahhoz nem kell repülőjegy... :)
guess.who 2019 szept. 05. - 18:03:10 Előzmény janderka
(5447/18030)
"De ez is olyan baromi régen volt már, hogy néző nincs aki emlékszik bármire is és érdekelné egyáltalán még ez a lelet mizéria... "

Lehet, hogy éppen erre játszanak rá: már senki nem emlékszik pontosan, úgyhogy vissza lehet hozni akár úgy is, hogy az előzőeknek ellentmond a sztori. Amit most mondanak, az az igaz és kész. :)
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 18:03:01 4/10 Előzmény guess.who
(5446/18030)
Ne bántsd Katát, mostanában tetszik nekem. Már nem ragaszkodik a feszülős gatyákhoz, csinos és decens nyári ruhák vannak rajta, pedig neki jól állna a mini, meg a forrónadrág is.... És hála istennek, Dani derekáról is leszokott, a kis üdvözlő puszik, csókok meg nagyon rendjén vannak egy fiatal szerelmespárnál. Ha az ablakra föltennék végre azt a nyamvadt függönyt, akkor még kis sztriptiz, vagy egy kis diszkrét etye-petye is beleférne.

Én azért nem hiszek nagyon a Szláven tömeggyilkos mivoltában, mert felnőtt férfi létére nagyon is szendén közeledett Diához. Egyáltalán nem volt rámenős, vagy nyomulós.
Meglehet, hogy pont ezért nem lesz képes Olgát sem levakarni magáról.
Azért viszont már jó lenne, ha Olga börtönmúltja kiderülne, meg mi az a közös meló, amit Szlávennel követtek el.
guess.who 2019 szept. 05. - 18:01:44 Előzmény janderka
(5445/18030)
"Persze úgy felesleges ez az egész kavarás, ahogy van."

Mondom egy ideje, hogy az egész Lóbelt-szálat (annak minden csatolmányával) kihagyhatnák már a fenébe. De csak visszahozzák pár rész után. :(
guess.who 2019 szept. 05. - 18:00:28 Előzmény napraforgó
(5444/18030)
Nem sok értelme a papírozásnaaaaak?!?! És amikor Stefán helyesírási hibás, de azért komoly, géppel írt névtelen levelet küldött Daninak, annak több értelme volt? Naugye. :)
guess.who 2019 szept. 05. - 17:56:25
(5443/18030)
Egyébként ez így tényleg elég idiótaság. Nem is kell ahhoz purgyé, egyszerűen csak csinálnak valamit, ami miatt hozzá kell nyúlni az örökséghez idő előtt, költségeket levonni, ilyesmi. Ha Stefán csinál az öröksége terhére valamit, akkor miből fogja levonni Marosi? Mert hogy abból nemigen fog maradni, ha kifizeti, az tuti.
guess.who 2019 szept. 05. - 17:54:08 Előzmény napraforgó
(5442/18030)
"Reni elmeséli Józsinak, hogy a Tibi által eladott bútort eladta egy nagyságának, aki egy ezredes felesége. Rájönnek, hogy a JÓzsi nagyszüleinek adták el a Marosi bútorát. "
Ezen könyvekben is mindig röhögök: amikor egy világvárosban "teljesen véletlenül" azok találkoznak össze, akiknek kellene; amikor két vadidegen egymástól függetlenül pont ugyanarra a világvégi helyre utazik és éppen akkor jönnek szembe egymással, amikor kell... És persze közel és távol nincs egyetlen ember sem, csak éppen az, aki. Nyilván ki MÁSNAK adhatták volna el a világon a bútort, mint az ezredes feleségének, akiknek egyébként régi és drága bútoraik vannak. Tehát VANNAK bútoraik és egyáltalán nem ilyen stílusúak – de azért pont megveszi. :) :) :) Kábáré, kérem, kábáré!
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 17:52:22 4/10 Előzmény guess.who
(5441/18030)
Látod, ebben van valami. Józsi baromi nagyot csalódik a Maunikájában és visszamegy, hogy Dia vállán sirja ki magát. Dia lapátra tette Szlávent, mert nem kavar nős pasival. És ha Szláven nem válik el perceken belül, akkor Dia nem fog várni rá. Józsi éppúgy esélyes, mint Kristóf. És végül is - Józsinak gazdag nagyszülei vannak, Kristófra meg mesés örökség vár.
guess.who 2019 szept. 05. - 17:48:46 Előzmény amira_daa
(5440/18030)
"látja csak Csaba doktor és abbol rossz következtetésre jutott, vagy volt egy jeleenet amit kivágtak és mi nem láttuk mert amugy semmi logika bocsi szoval értelem nincsen a sztoriban"

Vagy egyszerre mindegyik: volt egy jelenet, amit leforgattak, de kivágtak, mert nem fért bele az időbe, így aztán az azt követő eseményeknek nincs értelme – bár amúgy sem lett volna, ahogy már megszokhattuk ebben a sorozatban. :) Simán el bírom képzelni, hogy a mostani Csabás szálat egy egész más író firkálta le, mint a korábbit, amiben Csaba rájön, hogy a főorvosnő csalt. :)
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 17:47:55 4/10 Előzmény amira_daa
(5439/18030)
Én Kata és Andrea dolgát kétesélyesnek tartom. Most Kata nincs a főorvosnő alá rendelve és vélhetőleg nem is lesz soha. Ha legyőzi Andreát, mert kiderül a főorvosnő szándékos lelethamisitása, akkor a főorvosnőt valószinűleg elcsapják. Vagy ha meg is maradhat a pályán, biztos nem abban az oktatókórházban, hanem valahol vidéken, alacsonyaabb beosztásban.
Vagy elmegy külföldre, úgy, ahogy most tervezte.
De ha a Főorvosnő tisztára mosná magát, most akkor sem árthatna Katának, hisz a nő igazából nem praktizál. 9 hónap múlva Kata nyilván megkapja a ráeső örökrészt és akkor ahhoz kezd vele, amit akar. Nyithat önálló klinikát, mégha csak kicsit is, vagy valami normális rendelőt. Persze át kell nyergelnie más szakra, mert baleseti sebészként nem igazán lehet önálló klinikája. De belgyógyászként, vagy szemészként, bőrgyógyászként, vagy ortopédusként egész jó kis szakrendelőt vezethetne.
De ha Kata visszamegy gájázni valami kórházba, hát nem hiszem, hogy a főorvosnőnek nagyon tanácsos lenne utánanyúlni, mivel már ő is sáros. Kata, Csaba és Robi is ellene tudnának vallani, ha muszáj. Én nem látom reményteklennek a helyzetet.
guess.who 2019 szept. 05. - 17:46:05 Előzmény amira_daa
(5438/18030)
Jó, Kata cuppogása csak afféle túlzás volt, mert mostanában nem ugrándozik fel Danira, csak ölelgeti-csókolgatja számolatlanul, erre írtam, hogy cuppog. :)

Családi wellness: azért nem mennek, mert a sorozat a faluban játszódik, nem nagyon szoktak "külső" helyszíneken forgatni, csak egy-egy rövid vágóképet tesznek be Szegedről, meg az ügyvédnő irodájáról. Amúgy ha visszaemlékszel, volt egy szakasz, amikor az örökösök csak együtt mozdulhattak ki, de nem tartott sokáig az sem: képtelenség lett volna megoldaniuk, hogy mindig együtt menjenek Maunikával ügyintézni. :) Meg minek is? :D

Volgival jobban összeillik Szláven? De miért? Azért, mert most úgy néz ki, hogy mindketten sumákolnak és benne vannak valami simliben nyakig?
Szerintem Szláven amilyen balfék módon adta elő a Diával való közeledést, az alapján egyáltalán nem úgy tűnik, hogy érdekből csinálta volna. :) Bár való igaz, hogy már lassan mindent és mindennek az ellenkezőjét is megkaptuk, szóval simán lehet, hogy írtak Szlávennek egy szívtipró szerepet, amiben Olgával újra összejön, kirúgja Diát, aki visszamegy az éppen most szakító Józsihoz örökszerelmezni, majd a harmadik évadban megint cserélnek... :)
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 17:19:30 4/10 Előzmény amira_daa
(5437/18030)
Jajj, minek egy 21 éves lánynak botox? Új ciciket meg nem lehet boltban venni, keresni kell egy jó plasztikai sebészt, ez időbe telik, a beavatkozás után fel is kell épülni. Márpedig Stefi pár nap múlva hazajön.
Diát lehet, hogy mégis Kristóffal akarják összehozni az a Panna nagy franc, azért kár veszkődnie.
Csakhát Dia egyre idősebb pasival jön össze. A sorozat elején 22 évesnek mondta magát, aztán hazajött a villám fodrásztanfolyamról, akkor már 24 volt.
A Józsi most 27 éves (elvileg), a Szláven 33-ból már 36 lett Olga közreműködésével. Kristóf meg 38-nak mondta magát, amikor Tamással ismerkedtek. A lényeg, hogy egyre nagyobb a korkülönbség, Diának nem akad egy fiatal fiú, hacsak rá nem fanyalodik a széltoó Tomikára.
amira_daa 2019 szept. 05. - 16:36:42 Előzmény napraforgó
(5436/18030)
Afrikát elvileg Balcsin meg gondolom studioban zöld falnál veszik fel külön apparátus van itthon Afrikára ( is)

Szláven Volgi totál nyitott könyv irtam többször dia alol azért a második pasit csábitjak már el fél év alatt azért ez is elég pech. Dia is elhuzhatna a francba.

Steffi tuti glancolva jön én botox és nagyobb ciciket is kinézek :D
amira_daa 2019 szept. 05. - 16:33:38 Előzmény napraforgó
(5435/18030)
Katárol azt gondolom hogy amit Martin mondott neki az igaz, unatkozik nem használja amit tudna semmit, igazábol attol hogy itt nem kapott állást ezt ragoztuk többször hogy tudna dolgozni, igazábol valahogy a doktornő nem akarta ezt, szerintem egy olyan ütközetbe menne bele Kata amit nem ismer. A doktornő vagyis főorvosnő ORVOS ÉS FŐORVOS FELETTE VAN és ha kicseszett vele utána is megteheti utána nyulhat, én azt látom reálisabbnak, hogy Kata ténlyeg éli az életét Danival 8 amig nem jön Steffigramma z uj cicijeivel :D ( bocsi én plusz ciciket tippelek meg botoxot)
és ennyi dolgozik és nem megy bele olyan ütközetbe ahol nem ismeri a másikat főleg akkor ha egy lelethamisitás van. Minden normális ember kontroll eredményt akarna Robi nem. Ennyi Robi is hagy döntsön. MilfMonika meg ha már rávettete Lobira magát ugysem hagyja. Addig fog a fülébe duruzsolni. Csak arra nem jön rá hogy nem Kata tehet rola hogy Robi nem őt választja. Ez a különbség.

Robi ráadásul nem is nagy szám. Nyilván a doktornő azt akarja hogy lenne valami kamu kezelés és meggyogyulna erre meg utána kapna valami dijat vagy ösztöndijat és igy tovább. ennyi a sztori ebben nem hiszem hogy Kata meg tudná akadályozni.

Katánakpont az lenne a legjobb ha elhuzna Robi is és Milf is és ahogy irtam feljebb Milf is csak kihasználja Robit, ennyi.
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 16:20:04 4/10
(5434/18030)
Szláven és Olga között még akár rendeződhet is a dolog, Olga nagyon kitartó és Szláven meg vajból van, ő el fog olvadni. Olga addig fog csimpaszkodni bele, amig csak eléri, amit akar.
Olga valami Goránt emlegetett, aki elől el kellett menekülnie Szlávennek, aki most Szásából átvedlett Szaszává.
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 16:15:53 4/10 Előzmény amira_daa
(5433/18030)
Nem tudom, de ha Stefi hazajön kiglancolva, felékszerezve (mert ilyesmiket nézegetett) és kiderül, hogy ő megkapta az örökségét, hát megnézném Tibi pofáját. Neki még 9 hónapot ki kell birnia és nem is biztos a siker, a fattyú lánya meg már meggazdagodott.

Vajon Anikó otthon lesz még, vagy csak az "afrikai túra" után találkoznak?
Na, ez a másik, hol lesz az az Afrika, ahová mennek???
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 16:07:30 4/10 Előzmény amira_daa
(5432/18030)
Ez mind igaz, DE
Egy ember életével játszani nem tréfadolog és ha az ember tud segiteni, akkor nem tarthatja az vissza, hogy az illető becsapta, megcsalta, stb.
Nekem úgy tűnik, hogy ez a szegény hülye Robi nem tudja, hogy nincs halálos betegsége - mert a főorvosnő gonoszul átverte, nyilván mert nem akarta elfogadni a közeledését. Egy sértett nő, akit visszautasit egy férfi sok gonoszságra képes.

Csaba keze meg van kötve, nem akar magának, vagy a drogfüggő öccsének rosszat, nyilván nem biztos abban sem, hogy le tudná győzni a főorvosnőt. A nő biztos tévedéssel magyarázta volna a leletcserét (na és nyilván azt is másra kenné), meg megmagyarázná, hogy mindenképp csináltak volna kontrollvizsgálatot, akkor úgyis kibukott volna a tévedés.
Katának nincs vesztenivalója, hát miért ne próbálna meg visszavágni a főorvosnőnek, aki olyan csúnyán megszabadult tőle?
amira_daa 2019 szept. 05. - 16:04:56 Előzmény svejci
(5431/18030)
szerintem nem kell Volgit sajnálni ki fog ő Szlávennel szurni bár azt irja az ajánlo hogy csak közös nevezőre jutnak két hét mulva. igy én még boldog egymásra talállást is el tudok képzelni, én tudom hogy gonoszat irok most de ha Szláven ténlyeg átverte akkor megérdemli hogy Volga megfingassa.

Szláven szerintem marha jol adja a cuki hapsit. életben is azért egy két gyilkos elég jol rejtőzködik.

@Napraforgo De marosi ekkora genyo hogy odaadja a pénzt ami azért etikailag is megkérdőjelezhető, meg ugy egészében, nyilván tudja hogy ezzel inkább árt mit használ. Remélem hogy azrt Steffi nem megy el műciciket csináltatni, az lenne még egy jo kis fordulat :D