7/10
Rojita 2019 szept. 06. - 13:25:44 7/10
(5550/18030)
Amikor Robi meglátogatta Katát, már a szakításuk után, összejöttek ők a fürdőszobában. Március vége, április eleje lehetett. A filmben meg most május van talán.
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 13:14:10 4/10 Előzmény amira_daa
(5549/18030)

én szrintem nem lesz esküvő főleg nem Gál Mihály és Gál zsoka nélkül szerintem szimplán Port.hu elfejeltette felrakni. Szerintem ha lagzi lesz az később lesz még meg kell Steffit is várni ugye szegény hagy szivjon hogy látja Danit boldogan igent mondani ( ha kimondja az igent)


És mi van, ha Gál Dani olyan tökös legény (vagy épp ellenkezőleg, annyira tart az anyja nagy szájától?), hogy juszt is megtartja Katával legalább a polgári esküvőt? Akkor legalább kész helyzet elé állitja apját, anyját és nem kell megvivni velük, hogy elvegye, ne vegye a hülye Tibi lányát.
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 13:08:52 4/10 Előzmény amira_daa
(5548/18030)
Miért gondolod, hogy féltem Attilát. nem érdekel ő engen, legfeljebb annyiban, hogy a Subicz még undoritóbb, mint ő.
svejci 2019 szept. 06. - 13:08:35 Előzmény amira_daa
(5547/18030)
Robi ugye egy anyagilag presztizsileg jobb parti katának ezt látja Tibi,

Meg Tibi tartja magát a megállopodásukhoz.... (Robi elintézi, hogy Kata ne dolgozzon Pesten, utána meg esküvő, a milliomos lányával....)
svejci 2019 szept. 06. - 13:06:25 Előzmény napraforgó
(5546/18030)
igen, de ha sokat emlegetjük Robikát, még előhozzák.

:)
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 13:05:46 4/10 Előzmény amira_daa
(5545/18030)
Hiába hozná elő Robit Tibi nap mint nap, Robi nem költözne le ÖA-ba a kedvéért, Kata meg nyilván nem hagyná veszni az örökségét. Azt Tibi sem engedné, annál sokkal jobban izgatja a pénz. Na és milyen kapcsolat, vagy házasság lenne az Kata és Robi között - eltekintve attól, hogy Kata már nem őt szereti - Robi cirka kéthetente leugrana meglátogatni? mert egy orvost beosztanak ügyeletre hétvégére is, emg ünnepnapra is, meg éjszakára is, nincs olyan szigorú munkarendje, mint egy irodistának.
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 13:01:30 4/10 Előzmény svejci
(5544/18030)
igen, de ha sokat emlegetjük Robikát, még előhozzák.
amira_daa 2019 szept. 06. - 12:49:50 Előzmény Rojita
(5543/18030)
:D nem de komolyan, amugy szerintem is lesz majd ágyjelenet mert Volgi erre hajt hogy Szláven végre ujra az övé legyen. ( hogy bosszubol vagy őszinte szerelemből én az elsőre voksolnék) de sajnálom Diát mert Szláven jelen állás szerint nem fog ellen állni.

Tibitől mostanában nem hallottuk hogy Robi igy vagy ugy, de ez nem jelenti azt hogy nem jön elő vele, szerintem idő kérdése

" Katicám neked Roberttől kellett volna gyereket csinálni. "

Robi ugye egy anyagilag presztizsileg jobb parti katának ezt látja Tibi,
svejci 2019 szept. 06. - 12:45:44 Előzmény napraforgó
(5542/18030)
Tibi már legalább egy hónapja nem emlegette Robikát, ne ébresszük fel az alvó oroszlánt.

Igen, ez mind igaz.... :)
De, ezt most úgy írtad, mint ha mi írnánk a forgatókönyvet..... :)
Nyugodj meg, ők már megírták, le is forgatták..... mi, meg megnézzük, ha elénk teszik..... (és semmit sem tehetünk ellene...)
7/10
Rojita 2019 szept. 06. - 12:43:07 7/10 Előzmény amira_daa
(5541/18030)
Ilyen stílusban csak a vendéglátós csajszik beszélnek, ez az óriáscsecsemő még gondolatban sem.
De érzelmekről: ha valóban éjszakánként még Olgáról álmodna, akkor amikor váratlanul előtte termett, hiába lepődött meg, vagy még meg is ijedt a helyzettől, a szerelem minden más érzést elsöpört volna és csókolta - ölelte volna. Semmi ilyen nem volt.

Azonban, ha Olga lerohanja, este Szláven a saját ágyában találja, vagy éjfélkor Olga bemászik az ágyába, akkor nem lesz fából. Így tudom elképzelni.
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 12:29:55 4/10
(5540/18030)
Nagyon zavaró, hogy most szeptemberben azt játszuk, mintha csak április, esetleg május? lenne Ökörapátiban.
Én nem tudom, hogy dátum szerint mikor volt együtt utoljára Kata Robival, de amikor a betegsége körül voltak a kalamajkák, akkor már nem. Viszont Danival már lefeküdt, mielőtt a fiú elment "Németországba" és onnan épp Dániába készült.
Valóban az dönt majd, hogy hány hetes terhesnek mondják.
Egyébként az, hogy Horváth Sisa 3, vagy 4 hónapos terhes, nem oszt nem szoroz, attól Szappanos Kata lehet még a terhesége legelején. Legfeljebb a szinésznő majd vigyáz, hogy ne hizzon túl hirtelen, a ruhatervezők meg olyan ruhákat adnak rá, amiben nem látszik annyira a hasa.

Én sajnálnám, ha Robit megint belekavarnák a lekvárba, menjen ő csak el a főorvosnővel Japánba.

Háromszögnek, meg négyszögnek most pont elég a Dia-Szláven- Olga + Renátó szál, nem menjünk már vissza a múltba. Tibi már legalább egy hónapja nem emlegette Robikát, ne ébresszük fel az alvó oroszlánt.
amira_daa 2019 szept. 06. - 12:24:47 Előzmény Rojita
(5539/18030)
szerintem Volgát meglátva az első gondolata nem az volt hogy örüljön hanem hogy jutott oda fel, szoval szerintem meglepte Volga rendesen, és a második gondolata, hogy "átbasztam ezta csajt" és itt van szoval szerintem Szláven inkább megijedt egy picit a helyzettől, attol simán le fogja Volgát varrni.

@svejci szerintem mivel most ott Subicz van nem tud odamenni majd meg fogja keresni aztán lesz abbol elég gáz hogy hol a fű, azért akarta Jodi elásni, igy még ha azt is folytatják erős szál.

@Napraforgo: azért ne féltsd Attilát megoldja ő azt, én nem aggodnék érte egy percet sem.
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 12:17:26 4/10 Előzmény svejci
(5538/18030)
De ha Pannáék a régi lakásukban laknak, akkor a Mónikáé üres, azt akár flmilliókért ki is adhatná.
És akkor ebből fizethetne valamennyit Attilának, mivel az ő lakásáért Panna csak az év végén fog fizetni. Attilának nem muszáj várnia a lakbérre, csak azért, mert Mónika most nem követelőzik.
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 12:14:03 4/10 Előzmény Rojita
(5537/18030)
Ezek a dolgok az olyan csodafaluban történnek, mint ez az Ökörapáti. Ide soha nemjönnek számlák, nem kell viz-, villnyszámlát fizetni. Láttuk, hogy Zsóka gázpalackot tolt a bicklijén, tehát vezetékes gáz nincs. Viszont mindenhol cserépkályha divik, vagyis sok fa kell.

Na és az emberek megélnek a levegőből, sőt a nyugdijból, meg a táppénzből telik kocsmázásra és kártyázásra is.
7/10
Rojita 2019 szept. 06. - 11:44:36 7/10 Előzmény janderka
(5536/18030)
Igen, ez teljesen furcsa, h Attila miért nem kért és kapott részletes beszámolót, h mi történt a pénzzel. Legalább a rendőri házkutatásig Józsi mesélhetett volna, aztán, h Ő se érti, vki ellophatta, nem tudott mit csinálni. Vmit.
Csak úgy repdesnek a milliók és tűnnek el. Hol történnek ilyen dolgok?
1/10
janderka 2019 szept. 06. - 11:35:32 1/10 Előzmény svejci
(5535/18030)
A fia megmondta neki hogy "már nem süt oda a nap", vagyis ne keresse, nincs meg. Persze hogy miért nincs, arról mindenki kussol. Főleg Mónika. Aki tényleg egy mocskos ribanc.
svejci 2019 szept. 06. - 11:26:11
(5534/18030)
Amikor Attila kérte a pénzt Moónikától, akkor én először, a páncélban lévő pénzre gondoltam... :)
Azt, a Pannáék lakásában lévő bérletről beszélt....
Ha jól emlékszem, akkor onnan kirakta a bérlőket, mert nem fizettek, és oda (vissza) költözhettek Pannáék....
Most, albérletben vannak a volt lakásukban.... :)
És, Attila, nem is keresi a széfben lévő cuccost, és azt a csomó kp-ét?
Ez azért érdekes a számomra....
7/10
Rojita 2019 szept. 06. - 10:46:24 7/10 Előzmény amira_daa
(5533/18030)
"Szláven még szereti Volgit és kész. "

Sztem Száven csak akaratgyenge, nem elég határozott a nőkkel. Ha szeretné még Olgát, akkor rögtön elolvadt volna a találkozáskor. Megölelte volna, csókolta volna...Megmondta már, h válni akar, részéről mindennek vége.
amira_daa 2019 szept. 06. - 10:29:04 Előzmény janderka
(5532/18030)
ezt már kidumáltuk viszont kata meg ész nélküli szexelése helyett gondolkozhatott volna hogyha teherbe esik akkor bajba kerül az öröksége. és nem tudja bedobni hogy szentlélek által fogant na ugyanmár kérem szépen
amira_daa 2019 szept. 06. - 10:25:38 Előzmény svejci
(5531/18030)
Szláven még szereti Volgit és kész.
amugy Dani nem votl tul boldog.
és igen a lelet nem véletlenül került elő de ha az alkotok ugye onnan másolták vagy " találtak ötletet) ami az egyik film ( nagyon sok a hasonloság) akkor lánya lesz Katánakés tuti hogy Robitol. és azért is aggodhat Kata hogy nem-e lesz a gyerek beteg, ilyen volt a Tomi filmjében is valami hasonlo hogy onnan tudták hogy a lánya a lánya mert hasonlo betegsége volt.

@nocito tuti hogy lesz balhé és látom magam előtt hogy közli Tibi Danival

" TE parasztgyerek te még gyereket sem tudsz nemzeni " figyeljétek meg. :D