3/10
Kuttyánszki 2019 szept. 07. - 14:03:34 3/10 Előzmény amira_daa
(5610/18030)
Én nem olvastam, csak láttam rajta má regyideje, az arc is elárulja egy nőnél,..Amúgy mi az a horvát eredeti?
amira_daa 2019 szept. 07. - 13:59:26 Előzmény Kuttyánszki
(5609/18030)
hát az a logikusabb hogy bekavar a gyerkőc a horvát eredetiben is lett gyerek :D hol irták amjugy hogy Sasa terhes? én örülök neki de többen irtátok már csak én nem olvastam mostanában semmit?
1/10
janderka 2019 szept. 07. - 13:46:48 1/10 Előzmény svejci
(5608/18030)
Kész "szerencse", hogy így bealudtak mind. Képzelhetjük, mi lett volna ha ébren utazzák végig ezt a gigantikus félórás utat. Akkor aztán mit hinnének, hol szálltak le? Sanyi meg milyen katvédelmis lehet vajon, hogy nem tűnt fel neki sem, hogy egy orrmotos kisgéppel ugyan hova a retekbe juthatnának Afrika címszóval??? Ha máskor nem, ifjúi MHSZ-es korában csak látott már nagygépet...
Nem tartottam valami nagyra korábban a Mi kis falunk-at, de ott legalább valóban a társadalmi rétegek lagaljának tagjai a leghülyébbek + a talpas rendőr (de hát az se csoda). A pap, az állatorvos, vagy a tanítónő ott legalább nem ilyen kretén, mint itt a tanult rétegek figurái.
3/10
Kuttyánszki 2019 szept. 07. - 13:46:07 3/10 Előzmény janderka
(5607/18030)
Pontosan ezt gondolom (Ökörf@s nélkül,..Idegesít, ahogy Tomi mindig ezt mondja, ahogy a Szlávent is direkt Szvetlánnak, !..) Szóval, tényleg kezd olyan lenni, hogy nyújtják a rétest a semmivel, brmságokkal...
3/10
Kuttyánszki 2019 szept. 07. - 13:39:26 3/10
(5606/18030)
Dani szerintem azt akarta nagyon komolyan kérdezni, hogy tényleg ő-e a gyerek apja, de végül az lett belőle, hogyne süss tőbbé marhalábszárat... :-o
3/10
Kuttyánszki 2019 szept. 07. - 13:32:01 3/10 Előzmény amira_daa
(5605/18030)
Nem megy el a gyerek Katának, mert a valóságban is terhes. :)
svejci 2019 szept. 07. - 12:43:22
(5604/18030)
Hová a p.csába vitték ezeket???
Ilyen kis repülővel legfeljebb a szomszéd országba tudnának repülni.... (szerintem az országot nem tudná átrepülni .....), nem hogy afrikába.... :)
4/10
napraforgó 2019 szept. 07. - 12:02:23 4/10 Előzmény amira_daa
(5603/18030)
Én ellenzem az ilyen divatból csináltatott szépészeti beavatkozásokat, és a tetoválásokat is.
Brit tudósok vizsgálatai szerint az alacsonyabb néprétegekben divat a tetkó és a testképzavarral küzdő nők körében a műcici.
Ha megnézed az angol főnemesi kört, ott senkinek sincs sem tetoválása, sem műmelle.
Minél inteligensebb réteghez tartozol, annál kevésbé befolyásol az ilyen "divat".
offtopic
amira_daa 2019 szept. 07. - 11:41:47 Előzmény napraforgó
(5602/18030)
beszélgess mai 20 éves lányokkal vagy pedig plasztikai sebész asszisztensekkel ( pl tesommal) és akkor kicsit máshogy fogod gondolni akinek van rá pénze és gond a mérete, az megcsináltatja , mindenféle reklám nélkül mert ez a divat, olyan mint a tetoválás régen a börtönben lévők használták mostmár divat hogy legyen mindenkinek. ( már akinek kell ) ennyi ez tendencia. Stefinek ez egy opcio, én se kötelező jelleggel irtam, de ha már lud legyen kövér.
4/10
napraforgó 2019 szept. 07. - 11:38:12 4/10 Előzmény amira_daa
(5601/18030)
Mi bajod a saját cicijével? miért akarsz belőle mindenáron felfújt műnőt csinálni?

Én megértem, hogy ha valaki öregszik és meglöttyed a melle, akkor meg akarja csináltatni. Vagy egy felkapott szinésznő és mindig dekorativan kell kinéznie, ilyesmi. Vagy mellrákja volt és levették a mellét, utána megcsináltatja.
De miért akar egy egészséges szép leány valami természetellenes beavatkozást magán?
Minden 20 éves lány agyatlan pi..a, ha tök fölöslegesen műdidkókat csináltat magának.
amira_daa 2019 szept. 07. - 11:26:54 Előzmény janderka
(5600/18030)
igen érdekes hogy Steffi tudna normális melot is keresni, nem egy banki felsővezetőt de valamit aztán tudna lakást bérelni vagy venni egyet, azt is kiadhatja tehát ezt a nagy pénzt tudná forgatni is, kifizetni az anyukája hitelét és amugy Anikonak is ez egy ugrodeszka lehetne hogy uj életet kezdjen és ne falun keresse a boldogságot ahogy Fazekas is mondta, amugy azt tudom elképzelni hogy Aniko is végül máshol köt ki

Az hogy ilyen lett én ezért birom az rTL-t mert Katánál is hagyja a szereplőt hibázni ( terhesség meg a Robi szálnál, e votl Diánál is meg szlávennél is hogy hagyja őket normális emberi hibákat elkövetni. én ezért nézem meg pl Fazekast aki könyörtelenül megmondja hogy mi a baj vagy mit gondol. Ez emberi és reális.

aMugy Steffi kimehetett volna Sankt Pöltenbe ott vett volna használt kocsit cicit csinálhathaott volna aztán vissza :D és még nyomozhatott volna is Renáto Tesviremmel :D
1/10
janderka 2019 szept. 07. - 10:33:54 1/10 Előzmény amira_daa
(5599/18030)
Mondhatják, hogy a sok pénz megbokondítja az embereket, főleg a tudatlanabb szegényeket. De negyed év alatt hogy vált ebből a szerény és serény lányból egy aljamunkákért kuncsorgó ostoba szőke plázapicsa, aki ha végül pénzhez jut akkor azt mint egy 5 éves kisgyerek, egy nap alatt elszórja? Ennyire betett neki a szakítás?!
amira_daa 2019 szept. 07. - 10:27:28 Előzmény janderka
(5598/18030)
hát elég gáz az egész sztori ezt mindenki látja,
A Steffi örökség rész is baromság volt bár ha a kocsit nem töri össze el tudják adni. Aniko szegény nagyobb szart csinált magának mint gondolta mert ha nem megy utána akkor szerintem kevesebb bajba sodorta volna

amugy ha használt porsc het vesz az kb 10 milla igy még marad pénze, bár miért nem ment Stuttgartba ott tudott volna venni eredetit. :d

JElen állás szerint Steffi egy nap alatt csak 20 millát dobott ki az ablakon.
1/10
janderka 2019 szept. 07. - 10:10:07 1/10 Előzmény napraforgó
(5597/18030)
Hát én nem tudom, de ez az egész sorozat annyira eltávolodott már a kezdeti alapsztoritól, hogy engem már tökre hidegen hagy hogy megkapja-e bárki is a ráeső részt, vagy mindet Marosi lopja-e el végül. Senki nem tesz a végrendeletben említett elvárásoknak megfelelve semmit. Mindenki csak bassza a rezet, elalibizik itt Ökörfoson.
4/10
napraforgó 2019 szept. 07. - 09:49:28 4/10 Előzmény janderka
(5596/18030)
Elég szamár volt Kristóf, hogy a száraztészták mögé rejtette a gyűrűt, az gyorsan fogy, pláne szegényebb embereknél. Még Lujzinak és Marginak is több esze volt, ők egy méregdrága bonbonos dobozba tették a talált pénzt. Igaz pechjükre Stefi pont akkor akart nagyyvonalú ajándékkal menni az apjához és elvitte.
4/10
napraforgó 2019 szept. 07. - 09:42:14 4/10
(5595/18030)
Na és. Az első ValóVilág után Majka után évekig mindenki úgy köszönt, hogy csácsumicsá. És? túléltük. Ez a Danifőnök kevésbé idegesitő.
4/10
napraforgó 2019 szept. 07. - 09:39:42 4/10 Előzmény amira_daa
(5594/18030)
Kata nagyon határozatlan, ez igaz, gyerekes is, hisz apja, anyja kényeztette egész életében. De azt nem mondanám, hogy rosszkor esett teherbe. Most úgysem dolgozhat úgy, ahogy tervezte, ebbe az évbe épp belefér egy terhesség. A probléma csak a szülésnél lesz, ha nem tudja megoldani, hogy az beleférjen a 12 órás távollétbe.
Mivel ő nem gonoszkodott Marosival, sőt ott sem volt, amikor az lejött ÖA-ba, talán Marosi kivételt tesz vele és emiatt nem esik ki az örökösök sorából (már ha több napot kénytelen bennfeküdni a szülészeten). Ezt majd eldöntik az alkotók addig, amig aktuális lesz.

Az tényleg nagy kiszúrás Marositól, hogy kifizette Stefi részét. És még csak eszébe sem jutott eddig, hogy hazamenjen és segitsen az anyjának. Anikó kénytelen volt hitelt felvenni az ellenőr által kiszabott büntetés miatt. Pénzbe került a DNS vizsgálat is és Marosi tiszteletdija is (óránként 30 ezer), ami nyilván erősen megterhelte a büdzséjét. Mert igaz, hogy jól megy a kocsma, de azért ebből nem tud meggazdagodni, azért annyit nem tud költeni az a pár kocsmatöltelék.

Hogy fog morogni, szitkozódni Tibi, ha megtudja, hogy a zabigyereke már meggazdagodott, neki meg még tovább kell szenvednie "a gaz ügyvédnő, az özvegy" miatt. Merthogy természetesen mindenért ő a felelős.
4/10
napraforgó 2019 szept. 07. - 09:24:28 4/10 Előzmény amira_daa
(5593/18030)
Agyamra mennek, hogy képtelenek normálisan kezelni a leveleket, meg akár a csomagokat is. Azért nem lehet mindenki olyan tájékozatlan, hogy sose kapott még hivatalos, vagy magánlevelet.Amúgy figyeltétek, hogy a múltkor a postán Zsóka egy nagy halom csomag mögé bújva épp egy kis csomagot próbált üóvatosan kibontogatni? Akkor jött Vali, de csaak megbeszélték, hogy szaladjon át hozzá, ha ráér, aztánn Vali el - és Zsóka újra maga elé húzta takarásnak a kupacot és folytatta a bontogatást.
1/10
janderka 2019 szept. 07. - 08:53:37 1/10
(5592/18030)
Szegény Kristóf! Jól megérgesedett rá a katonabácsi. A végén még ráküldi a kártyabarlangra a légvédelmi utászokat. Összerezzenek, ha csak rá gondolok... Meg arra, hogy Kristóf miért nem nézte meg a dobozt belülről is mielőtt újra játékba vitte. Meg úgy egyáltalán, mért egy polcon tartotta a káposztalekvárok mögött, és nem a raktárban egy zárható pénzkazettában? Ennyi erővel a napi bevételt is rakhatná a hejhós narancslevek közé. Az se lenne rosszabb hely, mint a pénztárgép állandóan nyitott fiókja...
amira_daa 2019 szept. 07. - 08:51:58 Előzmény napraforgó
(5591/18030)
köszi az összefoglalot a kérdésedre a válasz: nem zavar hogy terhes lett de mivel Kata nemtud gondolkodni igy azért nem halad előre, nem tudja mit akar, tuti elfilozik rajta hogy megtartsa ne tartsa meg a gyereket , felnőtt nő ha akar karierrt igazábol át kellett volna gondolnia egy csomo mindent,

a gyerek meg tuti hogy hamarabb fog megszületni ( ha megszületik ) mint az örökséges mizéria vége, el tudom képzelni hogy Robi és Dani állnak a szülésnél kétoldalrol.

ezért gondoltam, de ebből is látszik hogy Kata karaktere egy ovodás szintjén van, vagyis max 18 éves aki nem nőtt föl és nem fogja fel hogy ha szexel abbol gyerek is lehet. kb igy áll mindenhez, és Steffi is kb ezen a szinten van.

a leveles miziériát amugy Zsoka is egyszer megcsinálta, valami tértivevényesnél tehát nem ujkeletü az egész gáz.