7/10
Rojita 2019 szept. 11. - 21:32:24 7/10
(5790/18030)
Kíváncsi vagyok, Tamás mivel fogja levágni a combig érő gazt? Talán ollóval.

Elég hihetetlen, h Attila igazolvány nélkül utazik Pestre. Pláne, h Ő feltételesen van csak szabadon....
4/10
napraforgó 2019 szept. 11. - 21:31:16 4/10
(5789/18030)
Csodálkozom, hogy Attilát pusztán azért lekapcsolták, mert egy pályaudvaron álldogált és a csomagmegőrzőt nézegette a távolból.
Panna nekem egyáltalán nem volt szimpatikus már a kezdetekben sem. Azt megértem, hogy nem volt elégedett a férejével, aki eljátszotta minden pénzüket, adósságokat csinált.
De miért engedte be az életébe és a gyerekéébe azt a férfit, aki pénzbehajtóként jelent meg az ajtajánál? Hogyan bizhatott benne? És még ha össze is feküdt vele, miért engedte beköltözni az otthonába? Miért jelentette be a gyerek iskolájában Zolit nevelőapaként egyetlen hónap ismeretség után? Ennyire nem lehet hülye egy nő, egy anya, akit számtalanszor átvert már a saját férje, neki sokkal, de sokkal óvatosabbnak kellett volna lennie, főleg, mert épp a férje kártyaszenvedélye révén ismerkedett meg ezzel a nehézfiúval is.
amira_daa 2019 szept. 11. - 21:21:27 Előzmény napraforgó
(5788/18030)
köszi az összefoglalót Panna klinikai eset vagy pedig valamit beigértek neki, amugy meg nem ő lenne az első aki elfelejtett volna bármit is elmesélni bárkinek igy ezzel nem akadályozott meg valami rosszat.

Gratulálok Pannának igy kb nulla az egész Panna zolira vár jelen eset szerint
4/10
napraforgó 2019 szept. 11. - 21:10:40 4/10
(5787/18030)
21/3
Kata hazajön, otthon találja Danit, nem a lovaknál. Dani elmeséli, hogy ott volt Tibi nála. Kata megijed, hogy megint összebalhéztak, de Dani megnyugtatja, hogy tök rendes volt. Az volt a fura, hogy nem volt fura. Sőt, másnap jön újra, mert meg akar tanulni lovagolni.
Kristóf megérkezik a pályaudvarra, Panna idegesen várja, kéri a kulcsot. Kristóf közli, előbb hallani akarja az igazságot. Panna bevallja, hogy tudott arról, hogy Zoli el akarja rabolni Szofit. Ő meg beleegyezett, mert Kristóf csak tökölt, nem csinált semmit. Úgy gondolta, hogy ez egy megoldás és tudta, hogy a gyereknek nem lesz baja Zoli mellett. A csomagmegőrzőről is tudott, mert Zoli nála hagyta a kulcsot. Kristóf elborzad, hogy milyen szörnyeteggé vált a felesége. Panna védekezik, neki mindig Szofi volt az első. Kristóf odaadja a kulcsot, de közli, hogy ennyi volt, látni sem akarja többet a nőt, megtarthatja a pénzt is, de tőle több pénzt nem kap. El akar válni. Panna közli , a kislány vele marad, mire Kristóf, hogy azt majd meglátjuk.
Panna kirámol a csomagmegőrzőből, a háta mögött még látja, hogy Attilát 2 rendőr igazoltatja. Attilánál nincs igazolvány, a rendőrök megtudják a központtól, hogy feltételesen van szabadlábon. Úgy döntenek, hogy beviszik.
(hogy került Attila a pályaudvarra, a csomagmegőrzőkhöz? Követte talán Pannát?)
3/10
Kuttyánszki 2019 szept. 11. - 21:10:04 3/10
(5786/18030)
Hű de borzasztó ez a Stefi, tiszta idióta! Ahogy számolom, a 120 milliónak már lassan a v**gára ver......Csak az autó sacc/kb...fél milla..Vagy nem?.. A luxus szálloda....:-o
MÁS: A váróteremben sokba került volna néhány statisztát megfizetni? Panna Krisxtófot várja és a tőle két méterre belopakodó Attilát észre sem veszi a kongóan üres váróteremben :D
Daninak rossz a szeme? Ájuldozva nézi Katát : "Olyan gyönyörű vagy" Hiszen annyira ronda , hogy az már ijesztő... :(
4/10
napraforgó 2019 szept. 11. - 20:50:54 4/10
(5785/18030)
21.
Sajnos lemaradtam az elejéről, majd utólag megirom.

Zsóka hülye fényképeket csináltat magáról Anikóval, meg selfizget.
Tibi havarkodni látszik Danival, a lovakról,meg a terveiről faggatja. Dani a terápiás lovaglásról beszél neki. Aztán Tibi kitalálja, hogy ő is lovaglóleckéket akar venni. Megállapodnak, hogy másnap kezd.
Stefi nagyon összemelegedett az autószalon vezetőjével.
Tamás megkeresi Terikét és Zeuszt és fölajánlja a segitségét a kert gondozásában. Mindezt merő szivjóságból, mert a felajánlott napi 200 ft-ot is visszaütasitja. A háziak utálják Tibit, de Tomi közli, semmi köze hozzá.
Olga bemegy a kocsmába, szódát kér. Dia szerint nincs kiszolgálás. Olga látja, hogy söröket kiszolgál Majd összevitatkoznak. Sikerül Diát fölidegesitenie. Olga meg a pultnál egy kis füzetbe kezd el jegyzetelgetni.
Tibi elmondja Valinak, hogy kezdi megkedvelni Danit. Olynnyira, hogy másnap is elmegy hozzá.
Hazajönnek a cigányok, nem találták meg az öreget, biztos meghalt a balesetben. Tibi ordit velük és nem akarja kifizetni azt a pénzt, amiben előre megállapodtak. Pedig mutogatják a számlákat is, benzint, autópályamatrica, szállás, kaja. Tibi vasvillával kergeti el őket. De azok is visszaválaszolnak, hogy nincs még ennek vége.
Józsi Gazsi és Kristóf a térfigyelő kamerák felvételeit nézi meg. Meglepődnek, főleg Józsi, amikor a csütörtök esti felvételen attilát látják bemenni a boltba.
Stefi egy méregdrága étteremben ebédel az autószalon vezetőjével, de nagyon buta liba módra viselkedik, kevesli az adagokat (csak összepiszkitották a tányért), nem tudja, mi az a creme brulee, meg a Champagne. (Jaj, ne már, egy kocsmároslány nem tudja, mi a pezsgő, ha franciául kérik???!)
Attila felkeresi Pannát és követeli rajta a bérleti dijat, ráadásul olyan időtartamra is, amikor még nem is laktak ott. 3 óra múlva visszajön a pénzért, 700 ezer forintért Panna idegesen hivja föl Kristófot, kéri, hogy vigye vissza neki a csomagmegőrző kulcsát. Kristóf elkéri Józsi autóját és megy.
Erzsike mérgesen látja, hogy Zsoca áll a pultban. Dia beállitotta őt, amig ő fodrászol.
Az ökrök vizibiciklizni mennek, Anikó becsúzdázik a vizbe, de nem bukkan föl. A többiek rémülten kiabálnak, Sanyi a vizbe veti magát. Anikó nevetve bukkan föl, megtréfálta őket.
guess.who 2019 szept. 11. - 19:56:03 Előzmény amira_daa
(5784/18030)
Ez az egész jogsis marhaság megint nagyon béna. TÉNYLEG el akarják hitetni a nézőkkel, hogy Stefán annyira bambusz lett az utóbbi hónapokban, hogy elver többtízmilliót egy gépjárműre, de azt hiszi, hogy elég pár húszezres és máris a fejébe mászik a KRESZ? Igaz, hogy az autó benzinnel megy, nem forgalmival, de azért nem árt, ha a forgalomba némi tudással felvértezve megy ki vele a sofőr...
guess.who 2019 szept. 11. - 19:51:57 Előzmény napraforgó
(5783/18030)
Szerintem nem fém kapszula volt, hanem egy sima bringás kulacs. Az meg elvileg vízhatlan – csak alapesetben bentről kifelé az. :) Valószínűleg hallottak valamit harangozni a geocachingről, úgy juthatott ez a marhaság az eszükbe, abban a játékban viszont nem szabad elásni a kincset. :)
guess.who 2019 szept. 11. - 19:47:45 Előzmény janderka
(5782/18030)
"de bármilyen jó is volt a maga idejében (mert vitathatatlanul az volt), ma már nem tudna úgy hatni rád, mintha 30 éve láttad volna"
Ne túlozzunk, olyan ez, mint a Szomszédok hamis nosztalgiája: gagyika volt mindkettő (az Angyalbőrben teli volt iszonyatos túlzásokkal, aminek az ezredrészéért életfogytig tartó futkosó lett volna a katonák jutalma; a Szomszédokban meg annyira műanyag és egysíkú dialógusok voltak), de akkoriban nemigen volt más, ezeket nézte mindenki, és az akkori elvárásoknak végülis megfeleltek nagyjából. Akik meg azon nőttek fel, ma már nosztalgiáznak, szóval ha akkor nem is szerették, az elmúlt évtizedek sokat szépítettek rajta.
A kamuromantikus katonakalandorok sztorija egyébként is hálás téma. :) Mondjuk ettől függetlenül tényleg jó volt – csak ne akarjuk azt állítani, hogy nagyon magas volt a színvonala. ;)
4/10
napraforgó 2019 szept. 11. - 14:09:34 4/10
(5781/18030)
Igen, az St. Pölten cimere
4/10
napraforgó 2019 szept. 11. - 14:04:03 4/10 Előzmény svejci
(5780/18030)
Igen, határozottan emlékszem rá, hogy amikor Tibi fény felé forditotta a jegyeket, akkor lehetett látni a cimer alatt a St. Pölten feliratot.
svejci 2019 szept. 11. - 12:49:05 Előzmény janderka
(5779/18030)
St. Pöltenre talán a parkolócetli címere alapján jöhettek rá

Nekem úgy rémlik, hogy Tibi nézte, nézegette a jegyeket, és egyszer csak felfedezett valami írást....
Ott olvasta, és jött rá a városra....
amira_daa 2019 szept. 11. - 12:38:50 Előzmény janderka
(5778/18030)
na akkor majd kinyomozom hogy hol is van ez a kép vagyis honnan van összefotoshoppolva, köszi

Parkschein amugy meg nem is ilyen alaku de ezt már irtam többször
1/10
janderka 2019 szept. 11. - 12:34:57 1/10 Előzmény amira_daa
(5777/18030)
St. Pöltenre talán a parkolócetli címere alapján jöhettek rá - bár ehhez heraldikai zseniknek kellett volna lenniük, és hát nagyon nem azok... Egyébként a KNÖLLCHEN szót is elírták (fordítóprogram szerint ez németül a parkolójegy, bár a valóságban inkább Parkschein-nek mondják). Mert helyesen 2 L-lel lenne írandó - ha már. Persze ez lehet direkt is, hogy ezzel is jelezzék, hogy ez mégiscsak egy filmsorozat...
amira_daa 2019 szept. 11. - 12:26:57 Előzmény napraforgó
(5776/18030)
szivesen, igen gyors volt de én lassitottam a tempn mert én is a gyűrűre tippeltem de nem akartam hülyeséget irni
4/10
napraforgó 2019 szept. 11. - 12:22:19 4/10
(5775/18030)
Bizony, szerintem is rajtaveszt. És Mónika, meg Nándi vetheti be az összes kapcsolatát, hogy kimosdassák a sz@rból.
4/10
napraforgó 2019 szept. 11. - 12:21:21 4/10 Előzmény amira_daa
(5774/18030)
Köszi: annyira gyorsan történt, amikor bedobta, én nem láttam, mi van a kezében.
amira_daa 2019 szept. 11. - 12:06:23 Előzmény napraforgó
(5773/18030)
hát most Tamás is elkezd kertészkedni bár abba nagyon bele fog bukni van egy sejtésem
amira_daa 2019 szept. 11. - 12:05:47
(5772/18030)
itt jobban látszik hogy az a gyűrű
amira_daa 2019 szept. 11. - 12:05:07
(5771/18030)
no a gyűrű 1. 14:26-nál