guess.who 2019 okt. 03. - 08:25:22 Előzmény napraforgó
(6904/18024)
Nyilván nem véletlenül van Lóbelt Kárásziban: ezzel akarják bent tartani. Úgy látszik, "sokan" "szerették" a karakterét, mint ahogy Tibiét is. :)

Egyébként pont akartam is mondani, hogy az összefoglalóid és az idővonal alapján ki lehetne számolni, hogy kitől van a gyerek, hiszen többször is elmondták már, hogy éppen mennyi idős Kata terhessége...
2/10
charles58 2019 okt. 03. - 06:40:15 2/10
(6903/18024)
Szép volt Dani!
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 05:11:20 4/10
(6902/18024)
Zsókának, mint az Egylet elnökének beszélnie kéne a polgival. Mert amig az önkormányzat finanszirozza a szobrot - a pályázati pénzből, addig Zsóka nem ugrálhat, hogy neki másfajta szobor kell. Tuti meg kéne állapodniuk valami normális változatban.
Zsóka gyűjthetne aláirásokat a szobor kinézetére vonatkozóan. Vagy az egylet finanszirozzon meg egy másik szobrászt és az terjesszen elő más változatota huszárszobor helyett.

Amúgy meg ennek az idióta szobrásznak a véleményére semmit nem adnék. Aki pálcikaemberkéket firkálgat, miközben Tibi a partfison lovagol, és aki Mónika testalkatát akarja tanulmányozni Kálmán szobrához, az számomra nem kompetens.
És igenis figyelembe kellene venni Kálmán fényképeit, nemcsak egyet, hanem sokat. Fiatalabb korából, idősebb korából egyaránt.
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 05:03:48 4/10
(6901/18024)
Nem is értettem, hogy a két mámi miért mondta Kálmánrl, hogy békés természetű ember volt, amikor Mónika korábban kijelentette, hogy éppoly erőszakos barom volt, mint Tibi, szegény anyjuk mennyit szenvedett tőle.
Ezek után már végképp nem tudom, milyen ember is lehetett Kálmán. Netán kettős életet élt? Kifelé kedélyes öregúr, aki mindenkinek segit, avagy egy családon belüli erőszakot megvalósitó bunkó.
És akkor nem véletllenül mondja Tibi, hogy ő hasonlit rá legjobban. Ha nem is kivülről....
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 04:59:08 4/10 Előzmény amira_daa
(6900/18024)
Fazekas baromira megérdemelte azt a KO-t. Egy úriember, ha megtudja, hogy a nő, aki valamelyest neki is tetszett, gyereket vár mástól, akkor udvariasan gratulál . De ez egy büdösbunkó, aki rögvest beletaposott a fiú lelkivilágába, hogy nyeglén rákérdezett, hogy na és ki az apa?
Nagyon is megérdemelte azt a kiütést. Pláne, hogy még orvosi titkokat is megszellőztetett.
Az, hogy katának majd megint lesz problémája, ha Dani fejében is megfordul, hogy esetleg tényleg nem ő a gyerek apja, az más kérdés.. És lehet, hogy újra futkosni kezd Martinhoz lelki vigaszért, lehet. Bár én tuti nem járnék egy ilyen arrogáns vadbaromhoz, mint ez a Fazekas. Mert lehet, hog jó meglátásai vannak, jó diagnoszta, de azért nem kellene mimndenkit vérig sértenie diagnózis cimen.
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 04:50:48 4/10 Előzmény guess.who
(6899/18024)
Hidd el, Róbert nem véletlenül keveredett épp Kárásziba. Amikor megtudta, hogy nincs halálos betegsége, egyidejűleg megtudta azt is, hogy Kata terhes. És mit mondott Csabának rögvest: lehet, hogy tőlem? Eszerint Csabát sem vágta mellbe Kata vallomása, tudta ő már Robitól, mi újság. Most már csak számolni kell tudni, hogy is voltak a dolgok, mikor, kinek az ölébe ugrott be Kata. Ergo, robi nem véletlenül választotta éépp a kárászi kórházat, ő valóban Kata közelébe akart kerülni.
1/10
janderka 2019 okt. 02. - 22:31:56 1/10
(6898/18024)
Ismerve Koltai valós alkatát (nem pedig a két pletykanéni meséinek hinni), pont hogy Kristóf az aki tőle lehet, nem a két magasabb inasabb testvér.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 22:24:55 7/10
(6897/18024)
Napraforgó többszöri reklamálására kitalálhatják, h a néhai Szappanos mamának nem lehetett gyereke, ezért mindhárom gyereket örökbefogadták, de titokban. Szappanosné kitömte magát a falu népe előtt, h majd ne tegyenek a gyerekekre megjegyzéseket.
guess.who 2019 okt. 02. - 22:23:15 Előzmény amira_daa
(6896/18024)
"inkább mondjuk azt hogy az anya biztos :D az apa kiléte meg kérdéses :D "

Szerintem várjunk még ezzel, ne húzzuk le a keresztvizet Kristófról, hiszen csak egy elborult művész véleményét hallottuk, ez alapján meg nincs az a bíróság, aki bármit is hajlandó lenne ítélni. Szerintem valószínű, hogy nem viszik ezt a vonalat tovább, legfeljebb még egy-két részben törpölnek rajta, hogy a hétvégéig kitartson és lehessen félreérthető előzetest gyártani, aztán megy a süllyesztőbe, mint sok más hülyeség.
guess.who 2019 okt. 02. - 22:20:52 Előzmény amira_daa
(6895/18024)
"ugy látom sürübben dobog a szived. :D "
Márhogy miattad? ;)

Amúgy Laura nem az én kedvencem, bár aranyoska és csinoska volt, de nem adtak neki annyi szerepet, hogy meg lehessen jobban figyelni... ;)
guess.who 2019 okt. 02. - 22:18:58 Előzmény amira_daa
(6894/18024)
"de amit irtam hogy Dani egy tetü és nem szimpi a Martin kiütésével végképp bebizonyosodott."

Jajj, ne legyél már ennyire elvakult doktorFazekas-rajongó! :D Nézd úgy, hogy Dani végre a sarkára állt egy kicsit, mert eddig pont ugyanolyan papucsállatka volt, mint az apja. Most már csak Stefánnal szemben kellene megmutatnia az új énjét és lepattintani véglegesen. De hát a sorozat logikája szerint ez még legalább 150 részen keresztül nem fog bekövetkezni. :)
guess.who 2019 okt. 02. - 22:15:05 Előzmény napraforgó
(6893/18024)
"Ez lehetett az egyik főok, amiért Kata kiszeretett Robicsekből."
És Lóbelt ennyire ostoba, hogy ezek után még mindig odamászik Kata lábtörlőjére, hogy hátha visszafogadja és főz majd rá Dani konyhájában? Mert más értelmét nem látom annak, hogy az ország összes kórháza helyett pont a térképen rajta sem levő kárászi járási kórházat szemelte ki magának munkahelyül...
amira_daa 2019 okt. 02. - 22:13:10 Előzmény Lambada
(6892/18024)
inkább mondjuk azt hogy az anya biztos :D az apa kiléte meg kérdéses :D
guess.who 2019 okt. 02. - 22:11:56 Előzmény napraforgó
(6891/18024)
"Amúgy a végrendelet név szerint nevesíti az örökösöket, "
Igen, nagyjából ennyi. Innentől viszont teljesen mindegy, ha kiderül, hogy Kristófunk egy kártyabarlangban született és a Gésa volt az anyja. :)
amira_daa 2019 okt. 02. - 22:11:33 Előzmény guess.who
(6890/18024)
ugy látom sürübben dobog a szived. :D
amira_daa 2019 okt. 02. - 22:09:22 Előzmény napraforgó
(6889/18024)
azért mert össze visza veszik fel a jeleneteket és hopp pestről ott termettek ökörfoson rosszul vágták rtl-ék a részt kb ennyi
amira_daa 2019 okt. 02. - 22:08:12 Előzmény napraforgó
(6888/18024)
köszi az összefoglalót, amugy ez a bengáli tigris nem egy védett fajta ? nem tudom meddig tartott kiguglizni lehetett volna sima tigris is.

de amit irtam hogy Dani egy tetü és nem szimpi a Martin kiütésével végképp bebizonyosodott. Szerintem jön még Martin mert lesz még Katának baja, vagy ő fog menni majd hozzájuk. én nem is drukkoltam oha a kata daninak most végképp leirta magát nálam. MArtin csak provokálta. hogy meglássa Kata hogy agressziv-e Dani és igen az.
guess.who 2019 okt. 02. - 22:06:56 Előzmény napraforgó
(6887/18024)
"Szerintem Robi 8 órás ügyelet ötletét megfontolják, majd Robi kidolgozza, hogyan lehet megvalósitani. És akkor Kata megkaphatja álmai állását"
Igen, tutibiztos, hogy erre akarják kifuttatni, hogy ugyan eljöttek mindketten a pesti kórházból, de mégis együtt kell majd dolgozniuk – és akkor újra lehet ölekbe ugráltatni Katát, meg kavarni fél Kárászival. Szóval ahhoz képest, hogy mindenki azt várta pár napja, hogy végre kiírják Andreát és Lóbeltet a sorozatból, még csak sokkal többet fognak adni belőlük.
Mondjuk azok után nem számítok túl sok jóra, hogy az új évad elején az volt a mondás, hogy Tibi a nézők kedvence, ezért adnak sok Tibit - és adtak egy elmebeteg, agresszív őstulkot.
guess.who 2019 okt. 02. - 22:03:46 Előzmény Rojita
(6886/18024)
"Persze, ha azt hoznák ki, h csak az apa közös, akkor is jogos az örökség. "
Hát nem tudom, azért az biztosan feltűnt volna a faluban, hogy Kálmán bácsi felesége nem terhes és mégis lett egy gyerek a családban... Szerintem ebből megint egy akkora ökörség lesz, mint ami párszor már volt. Vagy elrugóznak pár részen keresztül a semmin, aztán megnyugszik mindenki, hogy Kristóf is Szappanos – vagy valami túlbonyolított és felesemigaz kamuindokot bedobva kiderül, hogy Kristófot a kertben találta Kálmán bácsi, de már 8 éves volt akkor, úgyhogy bemesélték Tibiéknek, hogy eddig kint lakott a sufniban az új tesójuk.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 22:02:21 4/10
(6885/18024)
Tehát, mi van a méhen kivüli terhességgel?